Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 5:25 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2820 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 188  Następna strona
 hi hi cd... 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:47 am
Posty: 23
Odpowiedz z cytatem
Post 
Annnika napisał(a):
Ktoś pamięta takiego bełkoczącego animowanego ludzika z jednej linii zbudowanego, który sie z grafikiem użerał :D ??

http://rypka.pl/3,318,la_linea.html

CUDO ! ! !


Ukochana kreskówka mojego dzieciństwa. Zawsze emitowali jeden odcinek w "Antenie' w niedzielę.

_________________
Prędzej Kaczyński zwątpi w kompetencje Fotygi niż moderatorzy w sens blokowania funkcji EDIT.


Śr sty 17, 2007 12:25 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 02, 2005 4:05 pm
Posty: 105
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Też pamiętam :P

--------------------------------

Dziewięciolatek pyta się mamy
-"Czy Bóg jest kobietą czy mężczyzną?"
Mama myśli chwilę, po czym znajduje zadowalającą odpowiedź:
-"Bóg jest zarówno kobietą jak i mężczyzną"
lecz to niewiele wyjaśnia małemu chłopcu, więc ten dopytuje się dalej:
-"A czy jest biały czy czarny?"
Mama trzyma się obranej taktyki
-"Bóg jest i biały i czarny jednocześnie"
-"A czy Bóg jest homo czy hetero?"
W tym momencie mamę lekko zatkało, ale wybrneła z sytuacji
-"Bóg jest i homo i hetero"
Chłopiec najwyraźniej doszedł już do pewnych wniosków:
-"Mamo czy Bóg to Michael Jackson?"
:D


10 Przykazań Nastolatka...

1. Nie będziesz się wykradał z domu, gdy rodzice zasną

(Po Jaką Cholerę Czekać Aż Zasną???)

2. Nie będziesz pił żadnego alkoholu

(Trawa Popycha O Wiele Mocniej)

3. Nie będziesz kradł batoników ze sklepu za rogiem

(W Biedronce Jest Zawsze Większy Wybór)

4. Nie będziesz nigdy aresztowany za wandalizm

(Podpalania Są O Wiele Lepsze)

5. Nie będziesz podbierał pieniędzy rodzicom

(Wszyscy Wiedzą, Że Babcia Ma Ich Więcej)

6. Nie będziesz się nigdy włączał w żadne bójki

(Zawsze Zaczynaj Pierwszy)

7. Nie będziesz opuszczał żadnych lekcji

(Zrób Sobie Cały Dzień Wolny)

8. Nie będziesz wymuszał pieniędzy od rówieśników

(Młodsi Mają Ich Znacznie Więcej)

9. Nie będziesz pomagał przechodzić starym babinkom przez skrzyżowania

(Zostaw Je Na Środku Skrzyżowania)

10. Nie będziesz stale myślał o seksie

(Po Prostu Just Do It)

_________________
"Miłujący Boga nie mają religii, tylko samego Boga."
- Dżalaluddin Rumi (Celâleddin Rumi, 1207 - 1273)


Śr sty 17, 2007 12:59 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:52 pm
Posty: 89
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jeśli tutejsi miłośnicy filozofii jeszcze jakimś cudem nie zetknęli się z tym tekstem, czas to nadrobić. ;)


Kołakowski napisał(a):
WIELKA ENCYKLOPEDIA FILOZOFII
I NAUK POLITYCZNYCH


Nie wszyscy mają czas na długie studiowanie filozofii i nauk politycznych. Dlaczegóż by im nie ułatwić życia ogłaszając niniejszą Wielką Encyklopedię? Należy zauważyć, że układ haseł, jak w każdej encyklopedii, jest alfabetyczny. Nie jest to jednakowoż staroświecki śmieszny alfabet, ale nowoczesny, dekonstrukcjonistyczny. Jego zalety każdy łatwo pojmie.


Liberalizm: żeby każdy swoimi sprawami się zajmował, a nie cudzymi, to dobrze będzie.


Socjalizm: że jak rząd wszystko wszystkim odbierze, to każdy będzie ogromnie szczęśliwy, a lud będzie rządził.


Konserwatyzm: że tak dobrze, jak za cysorza Franca, to już nigdy potem nie było.


Nacjonalizm: że my jesteśmy najlepsi i najszlachetniejsi, a wszyscy o tym wiedzą i dlatego chcą nas zniszczyć.


Hegel: że Bóg się całkiem w świecie rozpuścił, bo musiał.


Spinoza: że nic nie ma oprócz Boga.


Materializm: że wszystko jest mniej więcej takie, jak krzesło i cegła.


Błędne koło: zob. circulus vitiosus.


Circulus vitiosus: zob. błędne koło.


Leibniz: że lepiej niż jest, być nie może, bo pan Bóg już wie, co robi.


Arystoteles: że najlepiej środka się trzymaj, to nie zginiesz.


Wittgenstein (młody): że lepiej tyle nie gadać, zwłaszcza o filozofii.


Wittgenstein (stary): że można byle co gadać, tylko najpierw wymyślić sobie jakieś przepisy.


Post-modernizm: że wszystko wolno.


Dekonstrukcjonizm: że co by się nie mówiło, to i tak nic to nie znaczy.


Post-strukturalizm: nie wiem, co to jest.


Sceptycyzm: że nic nie wiadomo.


Augustyn, święty: że najpewniej pójdziesz do piekła, a jeśli jednak do nieba, to tylko dlatego, że panu Bogu tak się zachciało.


Freud: że od samego urodzenia wszyscy ludzie chcą tylko kopulować i o nic więcej im nie chodzi, ale się do tego nie przyznają.


Absolut: taka rzecz, o której nic, ale to nic nie można -powiedzieć.


Pascal: żebyś się przyznał, że jesteś łajdakiem i głupcem, to może będziesz zbawiony (albo nie).


Stoicy: że dobrze jest, jak jest.


Demokracja: żeby każdy sobie wyobrażał, że rządzi, ale ciągle się skarżył, że za mało rządzi.


Descartes: że jest Bóg, owszem, ale go w świecie nie widać; on też widocznie dał nam rozum, więc wiemy, co prawda, a co nieprawda.


Rousseau: że coraz gorzej i gorzej, i co to będzie.


Marx: że Boga nie ma, tylko ludzie, że wszyscy się biją ciągle o swoje grosze, ale za kilka lat będzie wszystkim bardzo, ale to bardzo wesoło, bo pieniędzy nie będzie wcale i wszystko będzie na kartki.


Strauss: że powinno być jak za dobrych starych czasów wykształceni mają rządzić, a chamy słuchać i nie rezonować.


Historyzm: że dziś to jest prawda, a jutro co innego.


Hobbes: że co silniejsze i większe, to wygrywa i w ogólności pięść rządzi.


Platon: że nie ma nic piękniejszego niż piękno, nic śmieszniejszego niż śmieszność, nic głupszego niż głupota itd.


Tomizm: że świat jest pięknie urządzony i wszystko jest na swoim miejscu.


Popper: że można rzeczy tak tłumaczyć albo inaczej, ale jak jest naprawdę, właściwie nie wiadomo.


Egzystencjalizm: że i ty możesz być postacią tragiczną.


Pozytywizm: żebyś nie tracił czasu na głupie pytania, np. dlaczego coś jest takie albo inne, lub co jest dobre czy złe.


Metafizyka: O tym, czy coś jest albo nie jest.


Fizyka: zob. Metafizyka (tylko odejmij meta").


Fenomenologia: że trzeba patrzeć, jak rzeczy wyglądają, a czy są naprawdę, czy ich nie ma, o to już się nie troszczyć.


Heidegger: że nie wiadomo, skąd się wziąłeś, ale masz być dziarski i nie słuchać, co inni gadają.


Husserl: że jak się wpatrzysz w siebie, to dopiero zobaczysz całą prawdę.


Marksizm-leninizm naukowy: że rządu ale tylko komunistycznego nie tylko słuchać należy, ale go także niezmiernie kochać.


Kant (filozofia teoretyczna): że jest taki Rozum i my mamy z niego kawałek i z tego świat lepimy, a jaki ten świat naprawdę jest, nie wiadomo.


Kant (filozofia praktyczna): że jak co robisz, to masz nie mieć przy tym żadnych uczuć i wcale nie myśleć, co z tego wyniknie, a tylko o tym myśleć, czy by było dobrze, żeby wszyscy to samo robili.


Bergson: że nic nie jest, ale wszystko się zmienia, nawet pan Bóg.


Teologia: nauka o teologii, a zwłaszcza o tym, że teologia jest bardzo mądra.


Duch: takie mądre, co światem rządzi.


Berkeley: że co widzisz, to jest, a czego nie widzisz, tego nie ma.


Nietzsche: że wszystko ze wszystkim się bije i tak już zawsze będzie, a sensu to żadnego nie ma.


Relatywizm: że może być tak, a może być owak.


Utylitaryzm: że kiedy sobie zrobisz jakąś przyjemność, na przykład zjesz dobry obiad, to popełniłeś czyn moralnie chwalebny, ponieważ zwiększyłeś globalną masę szczęścia na ziemi.


Futurologia: bardzo naukowa nauka o tym, czego absolutnie nie ma i nigdy być nie może, mianowicie przyszłości.


Hume: że co widzisz, to widzisz, a co sobie myślisz, tego nigdy nie udowodnisz.


Sprawiedliwość społeczna: że ty masz o wiele za mało pieniędzy.


Tales: że woda.

_________________
Nel mezzo del cammin di nostra vita
mi ritrovai per una selva oscura,
ché la diritta via era smarrita.


Śr sty 17, 2007 9:44 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:47 am
Posty: 23
Odpowiedz z cytatem
Post 
Pozostając w temacie...

O miłości platonicznej słyszeli?

Słyszeli na pewno, ale czy myślą, ze to wyczerpało romantyczny potencjał filozofii? Oto dowód, że nie:

Aristotelian kiss -- a kiss performed using techniques gained solely from theoretical speculation untainted by any experiential data by one who feels that the latter is irrelevant anyway.

Cartesian kiss -- A particularly well-planned and coordinated movement: "I think, therefore, I aim." In general, a kiss does not count as Cartesian unless it is applied with enough force to remove all doubt that one has been kissed. (cf. Polar kiss, a more well-rounded movement involving greater nose-to-nose contact, but colder overall.)

Epimenidian kiss -- a kiss given by someone who does not kiss.

Godelian kiss -- a kiss that takes an extraordinarilly long time, yet leaves you unable to decide whether you've been kissed or not.

Hegelian kiss -- a dialiptical technique in which the kiss incorporates its own antithikiss, forming a synthekiss.

Heisenbergian kiss -- a hard-to-define kiss--the more it moves you, the less sure you are of where the kiss was; the more energy it has, the more trouble you have figuring out how long it lasted. Extreme versions of this type of kiss are known as "virtual kisses" because the level of uncertainty is so high that you're not quite sure if you were kissed or not. Virtual kisses have the advantage, however, that you need not have anyone else in the room with you to enjoy them.

Kantian kiss -- a kiss that, eschewing inferior "phenomenal" contact, is performed entirely on the superior "noumenal" plane; though you don't actually feel it at all, you are, nonetheless, free to declare it the best kiss you've ever given or received.

Nietzscheian kiss -- "she/he who does not kiss you, makes your lust stronger."

Pythagorean kiss -- a kiss given by someone who has developed some new and wonderful techniques but refuses to use them on anyone for fear that others would find out about them and start using them.

Russell-Whiteheadian kiss -- a formal kiss in which each lip and tongue movement is rigorously and completely defined, even though it ends up seeming incomplete somehow.

Sartrean kiss -- a kiss that you worry yourself to death about even though it really doesn't matter anyway.

Socratic kiss -- actually really a Platonic kiss, but it's claimed to be the Socratic technique so it'll sound more authoritative; however, compared to most strictly Platonic kisses, Socratic kisses wander around a lot more and cover more ground.

Wittgensteinian kiss -- the important thing about this type of kiss is that it refers only to the symbol (our internal mental representation we associate with the experience of the kiss--which must necessarilly also be differentiated from the act itself for obvious reasons and which need not be by any means the same or even similar for the different people experiencing the act) rather than the act itself and, as such, one must be careful not to make unwarranted generalizations about the act itself or the experience thereof based merely on our manipulation of the symbology thereof.

Zenoian kiss -- your lips approach, closer and closer, but never actually touch.

_________________
Prędzej Kaczyński zwątpi w kompetencje Fotygi niż moderatorzy w sens blokowania funkcji EDIT.


Śr sty 17, 2007 10:54 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 3:36 pm
Posty: 1861
Lokalizacja: Szczecin
Odpowiedz z cytatem
Post 
:) najbardziej podobał mi się pocałunek Zenona

_________________
jesteśmy przerwą miedzy nicościa a nicością

Weiter, weiter ins Verderben
Wir müssen Leben bis wir sterben


Śr sty 17, 2007 10:57 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 11, 2004 1:49 pm
Posty: 151
Lokalizacja: "z najbardziej modernistycznej polskiej diecezji"
Odpowiedz z cytatem
Post 
Z cyklu "Kobieta Polka (i nie tylko) - to wieczna zagadka" :


Mężczyzna spaceruje kalifornijską plażą pogrążony w głębokiej modlitwie.
Nagle przemówił głośno:

- Panie Boże spełnij jedno moje życzenie.

I usłyszał głos Boga:

- Ponieważ zawsze chodziłeś moimi drogami spełnię twoej życzenie.

Mężczyzna poprosił:

- Zbuduj dla mnie most na Hawaje, żebym mógł tam jeździć samochodem kiedy tylko zechcę.

Bóg odpowiedział:

- Twoje życzenie jest bardzo materialistyczne. Pomyśl, jak wielkich nakładów wymaga takie przedsięwzięcie...ile betonu, stali...Rzecz jasna moge to zrobić ale trudno znaleźć usprawiedliwienie dla takiej prośby. Może wymyślibyś inne życzenie, które bardziej oddałoby mi chwałę?

Mężczyzna długo się zastanawiał i w końcu odrzekł:

- Dobrze Panie Boże, w takim razie chciałbym być w stanie zrozumieć kobietę. Chciałbym widzieć, co czuje w głębi duszy, co myśli, kiedy nie odzywa się do mnie albo, kiedy płacze. O co tak naprawdę jej chodzi, kiedy na moje pytanie - co ci jest - odpowiada - nic.
I chciałbym wiedzieć jak mogę uczynić kobietę naprawdę szczęśliwą.

Po kilku minutach ciszy Bóg odpowiedział:

- Chcesz dwa, czy cztery pasy ruchu na tym moście? :)

_________________
W Nim było życie, a życie było światłością ludzi
a światłość w ciemności świeci.../J 1,4-5/


Śr sty 17, 2007 9:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 11:07 pm
Posty: 1063
Lokalizacja: Świat
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
O CO PYTAJĄ POLACY

Chyba zacznę naprawdę zapisywać, o co mogą pytać ludzie...
Oto dzisiejsze the best of the best:
'W nawiązaniu do Państwa oferty pragnę zapytać, czy te referencje to mają być moje czy Państwa czy pracodawcy?'
'A to CV to czyje mam wysłać?'
'A jak wy jesteście agencją rekrutacyjną, to co wy właściwie robicie? Coś dla ludzi?'
Bo ja tu dzwonie, bo mi żona kazała, ale nie wiem po co. Może mi Pani powiedzieć?'

_________________
Cor unum et anima una :)


So sty 20, 2007 8:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post 
Maja napisała
Cytuj:
3. Ze sposobu zachowania się w sytuacji wymagającej refleksji.
W rozmowie z Szatanem Ewa wykazała się bystrością intelektu i wyraźnie zastanawiała się nad konsekwencjami swoich działań. Adam natomiast usłyszał od niej polecenie: "Zjedz to" i bez dyskusji zjadł.

Sic ! W tym szaleństwie jest metoda , chciałoby się rzec. Karol Marks (i spółka) satanista najczystszej wody przekonał do swoich idei inteligencje , nie robotników , którzy w ogóle nie chcieli go słuchać. Międzynarodówkę tworzyli myśliciele, intelektualiści itp. Dzisiaj to diabelskie nasienie tworzy cywilizacje śmierci. Tak się składa, że ludźmi rozumującymi prosto i jasno trudno się manipuluje, przestrzeń manewru jest po prostu mała. Wytrwałość , niezmienność postępowania , to najlepszym przymioty ducha.

Epatując się własną tajemniczością , niewieści ród wpada w pewna pułapkę. Skoro niemożliwe jest poznanie meandrów i krętych korytarzy niewieściego myślenia , to po co zajmować się sprawami niemożliwymi do rozwiązania ?
Przykład Aleksandra Macedońskiego i jego sposobu rozwiązania problemu węzła gordyjskiego , to przykład skuteczności.


N sty 21, 2007 11:53 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:52 pm
Posty: 89
Odpowiedz z cytatem
Post 
Hmmm, yyyy, Robur, czy Twoją wypowiedź mam traktować jako wpisującą się w temat wątku??

_________________
Nel mezzo del cammin di nostra vita
mi ritrovai per una selva oscura,
ché la diritta via era smarrita.


N sty 21, 2007 1:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post 
Maja napisał(a):
Hmmm, yyyy, Robur, czy Twoją wypowiedź mam traktować jako wpisującą się w temat wątku??


Eeeeee tam, można traktować tak , siak lub owak ..... . W sumie skoro od zarania dziejów wykręcaca się zawsze ten sam numer , to w końcu staje się to śmieszne, tak dla urozmaicenia .... .


N sty 21, 2007 8:21 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 11, 2004 1:49 pm
Posty: 151
Lokalizacja: "z najbardziej modernistycznej polskiej diecezji"
Odpowiedz z cytatem
Post 
Crazy - Impreza u Maćka :-D



uwaga:
- wykorzystaj słuchawki (wyraźniejszy głos)
- podczas pierwszego odtworzenia filmik często zatrzymuje się, dlatego lepiej odczekać aż się załaduje i dopiero włączyć.

_________________
W Nim było życie, a życie było światłością ludzi
a światłość w ciemności świeci.../J 1,4-5/


Wt sty 23, 2007 7:35 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:52 pm
Posty: 89
Odpowiedz z cytatem
Post 
Coś dla studentów, zwłaszcza tych, którzy nabrali już wprawy w wypełnianiu dziwnych formularzy. :D

_________________
Nel mezzo del cammin di nostra vita
mi ritrovai per una selva oscura,
ché la diritta via era smarrita.


Śr sty 24, 2007 11:00 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:47 am
Posty: 23
Odpowiedz z cytatem
Post 
Maja napisał(a):
Coś dla studentów, zwłaszcza tych, którzy nabrali już wprawy w wypełnianiu dziwnych formularzy. :D

ŚWIETNE!

Wyciągam skrypt. Pojutrze czeka mnie Spinoza.

_________________
Prędzej Kaczyński zwątpi w kompetencje Fotygi niż moderatorzy w sens blokowania funkcji EDIT.


Śr sty 24, 2007 11:32 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 30, 2006 2:51 pm
Posty: 4
Odpowiedz z cytatem
Post 
Od dziś w prosty sposób możesz wyjaśnić wszystkim czepialskim,
którym słowa"straszne fleje" i "koszmarni bałaganiarze" z ust nie schodzą, że to, co biorą za nieporządek, jest jedynie przejawem życia w zgodzie z naturą i troski o otoczenie.

Nie myję okien, ponieważ...
...kocham ptaki i nie chcę, żeby jakiś uderzył w czystą szybę i zrobił sobie krzywdę.

Nie pastuję podłóg, ponieważ...
...boję się, że któryś z gości się pośliźnie i coś sobie złamie, a ja będę mieć wyrzuty sumienia. Do tego jeszcze mógłby mnie zaskarżyć.

Koty z kurzu są całkiem w porządku, ponieważ...
...dotrzymują mi towarzystwa. Ponadawałam im imiona, a one zgadzają się ze wszystkim, co mówię.

Pajęczyny zostawiam w spokoju, ponieważ...
...wierzę, że każde stworzonko powinno mieć swój dom.

Porządki wiosenne odpuszczam, ponieważ...
...lubię wszystkie pory roku jednakowo i nie chcę, żeby reszta była zazdrosna.

Nie wyrywam chwastów w ogrodzie, ponieważ...
...nie będę się przecież wtrącać w boskie sprawy. Bóg to projektant doskonały.

Nie chowam porozkładanych rzeczy, ponieważ...
...mąż ich potem nigdy w życiu nie znajdzie.

Kiedy robię imprezę, nie szykuję niczego wykwintnego, ponieważ...
...nie chcę, żeby się goście stresowali, co mają mi podać, kiedy idę do nich z wizytą.

Nie prasuję, ponieważ...
...wierzę etykietkom, na którym napisano "nie wymaga prasowania".

Niczym zupełnie się nie przejmuję, ponieważ...
...nerwusy umierają młodo, a ja mam zamiar jeszcze się tu pokręcić i zostać pomarszczoną, zrzędliwą staruszką !!! :oops:


Pt sty 26, 2007 9:15 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 04, 2004 1:42 am
Posty: 535
Lokalizacja: Kran
Odpowiedz z cytatem
Post 
Dla wszystkich, którzy jeszcze nie skończyli studiów ;)

Przychodzi mama Jasia do biura pośrednictwa pracy, żeby załatwić
> synowi jakąś robotę:
> - Pani, nie byłoby dla Jasia jakieś roboty, bo pije chłopak i pije...
> - A co Jasiu potrafi?
> - No murować umie, podstawówkę skończył...
> - A to mamy: murarz, 4000 na rękę...
> - Pani kochana! Toć przecież Jasiu cały czas będzie chodził pijany,
> jak tyle pieniędzy zarobi... A za mniej coś nie ma?
> - No jest jeszcze - pomocnik murarza, 3000 na rękę...
> - No, ale 3000? To przecież będzie pił i pił... A tak za 600-700
> złotych to coś by się nie znalazło?
> - 600-700... Hmmm... To by Jasio musiał studia skończyć...

_________________
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.


So sty 27, 2007 12:39 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2820 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 188  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL