Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn lis 29, 2021 7:51 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5027 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 332, 333, 334, 335, 336
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Masz rację TS7. Nie udało mi się usunąć wpisu ale jeszcze zdążyłem zmienić treść.
I Ty i Witold macie skłonność do kompleksowego wyjaśniania spraw czego konsekwencją jest znaczna długość tekstu. To był główny powód mojej pomyłki. Z ostatnich wpisów Witolda wyziera smutek. Ja się wstrzymam z kamienowaniem bo mam nadzieję, że jest jakieś dobre wyjaśnienie tego wszystkiego, wszak Ty też nie masz w opisie "katolik"

Pt paź 15, 2021 3:52 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Aquarius,

Cytuj:
Z ostatnich wpisów Witolda wyziera smutek.

We mnie też różne uczucia wywołują różne wpisy różnych osób na tym forum, także Witolda M. ale na ogół staram się zatrzymać je dla Siebie i Boga, żeby możliwie nie obciążać innych swoim grzechem. Tym bardziej "osób postronnych".

Cytuj:
Ja się wstrzymam z kamienowaniem bo mam nadzieję, że jest jakieś dobre wyjaśnienie tego wszystkiego, wszak Ty też nie masz w opisie "katolik"

Nadużywasz słów.
Kamienuje się człowieka w celu wywołania śmierci.

Moim celem jest zwiększenie życia.
Czasami może być konieczne kogoś tymczasowo zasmucić Prawdą, aby nie wpadł w dużo gorsze problemy.
Życie w błędzie może zaprowadzić na człowieka i tych z którymi się styka bardzo duże cierpienia. Nawet gdy nie robi tego umyślnie.

Do tego uważasz, że można Sobie przychodzić na forum publiczne, pisać rzeczy jakie komu się żywnie podoba, które mogą wprowadzać w ludzi (w tym młodych, którzy są podatni na bezrefleksyjne przyjmowanie autorytetu starszych) poważny błąd i domagać się by nikt nie naprostował tego?

Chyba nie masz pojęcia jak wielkie cierpienia może wywołać dezinformacja w ludziach. To nie jest tak, że Sobie coś mówisz a to idzie w powietrze. Każde zdanie może mieć konsekwencje.

Więc odpowiedz mi dlaczego Twoim zdaniem nie powinienem naprostowywać tego co wydaje mi się błędem w rozumowaniu Witolda M?

W moim odczuciu takie rozmowy mogą człowiekowi pomóc, a Ty mi zarzucasz "kamienowanie".

Życzę Witoldowi tego co najlepsze.

Pt paź 15, 2021 6:23 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5027 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 332, 333, 334, 335, 336