Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:47 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 340  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post 
Kaczyński i Giertych wreszcie zrobią porządek z tymi herezjami.


Wt sie 15, 2006 8:47 pm
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Od kiedy Kościół ma moralne prawo mieszać się do polityki? Wiem, że to fikcja, tak tylko pytam... o początek przyzwolenia na ten proceder. Jak to widzisz Ty Tribek?

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt sie 15, 2006 8:49 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post 
Według tych objawień Polska ma być wyznaniowym państwem katolickim z królem Polski.

http://www.taw1.republika.pl/centuria1.html
http://www.taw1.republika.pl/centuria2.html

Tu pisze, że tak będzie. Niestety chwilowo konto jest zawieszone.


Wt sie 15, 2006 8:53 pm
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Po pierwsze nie działają, a po drugie, jeśli uważasz, że KAczyński, albo gorzej - Giertych ma zadatki na Króla... ja się stąd wynoszę, jadę do Genewy, tam mam więcej braci i sióstr... no sióstr jest zdecydowanie więcej niż tutaj.

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt sie 15, 2006 8:56 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post 
Do tego czeka nas Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Państwie i poddanie Polski pod Prawo Boże. Prace nad intronizacją są już dość zaawansowane - moja parafia już intronizowała Chrystusa.


Wt sie 15, 2006 8:59 pm
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
"Moja Parafia" - brzmi jak mafia. Już wiem dlaczego to robisz, chcesz zostać słucusem Jezusa jak wróci iobejmie tron, ach ty wazeliniażu jeden. Liczysz na to, że Polska zostanie siedziba po powrocie mesjasza? To jednak masz smykałkę do dbania o własny tyłek. Nawet po trupach, bylem ja miał dobrze.
A tfu, tfu i tfu!!!

A teraz coś innego - jaka to jest pozycja misjonarska w seksie? Znam różne nazwy, ale tej użyła Kira, więc nie znam nomenklatury w Lublinie? Oświećcie mnie!! Jestem taki niedoświadczony :P

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt sie 15, 2006 9:04 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 12, 2006 6:26 pm
Posty: 839
Lokalizacja: Lublin
Odpowiedz z cytatem
Post 
TB jaja sobie robi, a wy bierzecie to na poważnie. :D


Wt sie 15, 2006 9:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 28, 2005 11:53 pm
Posty: 2409
Odpowiedz z cytatem
Post 
Pozwole sobie skopiowac niektore wypowiedzi, ktore wedlug mnie bardziej pasuja tutaj niz do watkow macierzystych.
Dla mnie oznaczaja one po prostu bezsilnosc i brak argumentow.
Dlatego autorzy uciekaja sie do krzyku.

"bo naprawde myslalem, ze to specyfika takich oszolomow jak wczesniej wymienieni, a tu widze, ze to naprawde szerszy problem." (Leoncoeur)


Wt sie 15, 2006 9:09 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post 
Cytuj:
Ale nie odpowiedziałeś mi na pytanie: dalczego namawiasz do śmierci bliźnich, Ty nie jesteś mieczem bożym, Bóg sam sobie poradzi podczas sądu ostatecznego, po co to robisz, łamiesz przykazania itd.?


Co? SEXY-HEXY? Co? Wrogie pozycje genokradów? Ja ci dam bluźnić kacerzu! Na stos z nim! Gdzie jest Torquemada?


Wt sie 15, 2006 9:09 pm
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 12, 2006 6:26 pm
Posty: 839
Lokalizacja: Lublin
Odpowiedz z cytatem
Post 
robaczek2 napisał(a):
Pozwole sobie skopiowac niektore wypowiedzi, ktore wedlug mnie bardziej pasuja tutaj niz do watkow macierzystych.
Dla mnie oznaczaja one po prostu bezsilnosc i brak argumentow.
Dlatego autorzy uciekaja sie do krzyku.

"bo naprawde myslalem, ze to specyfika takich oszolomow jak wczesniej wymienieni, a tu widze, ze to naprawde szerszy problem." (Leoncoeur)


Buahaha! Ty, Robaczku, chyba nigdy nie miałeś argumentów, co? Żałosne... :twisted: :dokitu: :glupek2:


Wt sie 15, 2006 9:13 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Buahahaha...

Jakie sexy-hexy, rajcuje Cię to czy co? Napalony jesteś? A może wiem, lepiej, Ty swoje rządze przerzucasz na heretykówi podnieca Cię to jak ię nad nimi pastwisz!! A tfu, tfu, tfu!!!

Ale wybaaczam Ci, nie wiesz co czynisz, zrobiłeś sobie rowerek z mojego znaku, wybaczam, bluźniłeś przeciwko mnie i mojej relgii, wybaczam, popełniłeś z tysiac wykroczeń przeciwko prawom człowieka, wybaczam Ci... ale nigdy tego nie zapomnę, możesz być pewien.

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt sie 15, 2006 9:15 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post 
Cytuj:
A teraz coś innego - jaka to jest pozycja [francmasoniarska] - (ciach - poprawka bluźnierczego błędu) w seksie? Znam różne nazwy, ale tej użyła Kira, więc nie znam nomenklatury w Lublinie? Oświećcie mnie!! Jestem taki niedoświadczony


A to! Szlag mnie trafia na takie zuchwałe bluźnierstwa! Lepiej zbluźnij przeciw swoim kumplom genokradom z kosmosu.


Wt sie 15, 2006 9:16 pm
Odpowiedz z cytatem
Post 
Twój Rael wygląda tak: http://uk.games-workshop.com/gamingroom ... tealer.jpg


Wt sie 15, 2006 9:21 pm
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 12, 2006 6:26 pm
Posty: 839
Lokalizacja: Lublin
Odpowiedz z cytatem
Post 
Tribulation Force napisał(a):
Cytuj:
A teraz coś innego - jaka to jest pozycja [francmasoniarska] - (ciach - poprawka bluźnierczego błędu) w seksie? Znam różne nazwy, ale tej użyła Kira, więc nie znam nomenklatury w Lublinie? Oświećcie mnie!! Jestem taki niedoświadczony


A to! Szlag mnie trafia na takie zuchwałe bluźnierstwa! Lepiej zbluźnij przeciw swoim kumplom genokradom z kosmosu.


Ja też myślę, że pozycja od tyłu jest lepsza. KK powinien ją zalecać! 8)


Wt sie 15, 2006 9:23 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post 
Dreadnoth, widzę, że ci się jara pokładełko genokradzkie (taki czerwony ozorek dźdźownica). Dlatego gadasz o podniecaniu, genokradzie jeden! Nawet imię masz genokradzkie.


Wt sie 15, 2006 9:26 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 340  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL