Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 5:01 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 336, 337, 338, 339, 340
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Rośliny mają nazwy w systematyce biologicznej. Wiele roślin ma też nazwy zwyczajowe, czasem różne w różnych regionach Polski. Takimi nazwami zwyczajowymi dla sanseverii to żelazne liście czy język teściowej. Tak więc i stereotypy przechodzą w nazwy roślin. Podkreślam to, bo teściowa to także oddany rodzinie i wspaniały człowiek, który przekazuje młodemu pokoleniu tradycję. O prywatnej sytuacji rodzinnej Sanseverii nic nie wiem, korzystałam z nadanej przez nią sobie nazwy nicka odnosząc się do pisania w takim wlaśnie charakterze: oskarżenia bez pokrycia w dowodach winy, zarzuty emocjonalne.

Oskarżyciel jest zobowiązany do podania dowodów winy. Nie zostały podane, mimo mojej prośby o nie. Zamiast dowodów pojawiły się kolejne oskarżenia. Dotyczy to zarzutu takiego napisania regulaminu, który ma służyć znęcaniu się psychicznemu przez moderatorów na użytkownikach. Wymusza to niejako na użytkowniku konieczność rezygnacji z forum. To już absurd wobec faktu zatwierdzenia regulaminu przed wejściem na forum.

Pomogłeś mi podjąć decyzję, by zakończyć tę farsę. Temat zamknięty. Dotyczy także ciebie.
Otrzymujesz ostrzeżenie za wspieranie Sanseverii w oskarżaniu moderacji, wspieranie bez podania dowodów winy.
@Aquarius
OSTRZEŻENIE
Za zaśmiecanie forum uwagami o charakterze personalnym, w tym moderacji bez wskazania dowodu winy.

@Sanseveria
OSTRZEŻENIE

Za eskalowanie oskarżeń pod adresem moderacji i nie przedstawienie dowodów na nie wskazujących, mimo prośby o nie.
Zakaz pisania w tym wątku do końca lutego 2022 roku.


N sty 30, 2022 9:25 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Rok 2026, rozmowa na priv forum katolikpeel pomiędzy Brneyem (B) a Jockeyem (J)

J: Jak tam było na tej prelekcji dialogowej u was na parafii?
B: A ciekawie, ciekawie, rabin Wurtz trochę wyizolował się po kwartalnej dawce przypominającej, więc proboszcz zaprosił tym razem rabina Mosze Morawietza. To była pierwsza część szkolenia z metod okazywania szacunku Narodowi Wybranemu przez chrześcijan. Tematyka oscylowała wokół ukłonów. Wiedziałeś Jokeyu, że Żydowi z siwą brodą kłaniamy się już z przyklękiem na lewe kolano a nie jak do 50, tylko w pas?
J: Hmm, a ten gest całowania butów żydowskim mężczyznom proponowany w archidiecezji Statek też był wspominany?
B: A nie, nie, całowanie butów jest na razie nieobowiązkowe, to był indywidualny gest arcypasterza statkowego, choć prywatnie zgadzam się z nim. A u was w co tam, ks Irena już się przyzwyczaiła do nowej parafii?
J: Myślę że tak, byłem w zeszły piątek u niej na spowiedzi, dała mi pokutę tygodniowego całkowitego odciążenia żony w gotowaniu i zakupach. Na kazaniach wspomina nam też wyjątki ze swojej pracy na misjach imigracyjnych w Dżibuti, wiesz Brneju, że jednego dnia udało jej się uzyskać 900 paszportów polskich dla miejscowych muzułmanów?
B: Hu, hu, hu, gratuluję, to nawet Franciszek II wwiózł tylko 650 Omańczyków w Wielki Czwartek na Chorwację. A z innej beczki, ci schizmatyccy tradsi tam u was w mieście nadal się dokazują?
J: Próbowali, robili ostatnio procesję, ale nasz wikary, ks Mariusz z mężem złożyli zawiadomienie do prokuratury o braki w dystansie społecznym oraz zakłócanie porządku i snu w niedzielny poranek biciem dzwonka z ich kaplicy.
B: Haha, dobrze im tak! No to nic Jockeyu, do usłyszenia i bądź zdrów od kowida
J: Bądź zdrów od kowida Barneju.


So lut 05, 2022 1:42 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
8O Wespecjan - Ty może idź do jakiegoś lekarza od nóg...

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So lut 05, 2022 2:36 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
PeterW
Ani mnie ani Barneya to nie rusza co on bredzi. To co pokazuje to nienawiść która jest zaślepiony. Nienawiść do Kościoła u postawa jawnie pokazująca co on ma wspólnego z chrześcijaństwem i z postawa człowieka który jest nowym stworzeniem w Chrystusie. Można powiedzieć ze wystawia świadectwo tak o sobie jak i całemu środowisku tak zwanych lepszych katolików.
Powtórzę po raz któryś. Wespecjan to temat dla egzorcysty. Jego nienawiść i postawa jest iście diabelska. Co widać praktycznie w każdym jego wpisie. Jeśli się nie nawróci to kiepsko skończy.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So lut 05, 2022 5:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Jockey napisał(a):
PeterW
Ani mnie ani Barneya to nie rusza co on bredzi. To co pokazuje to nienawiść która jest zaślepiony. Nienawiść do Kościoła u postawa jawnie pokazująca co on ma wspólnego z chrześcijaństwem i z postawa człowieka który jest nowym stworzeniem w Chrystusie. Można powiedzieć ze wystawia świadectwo tak o sobie jak i całemu środowisku tak zwanych lepszych katolików.
Powtórzę po raz któryś. Wespecjan to temat dla egzorcysty. Jego nienawiść i postawa jest iście diabelska. Co widać praktycznie w każdym jego wpisie. Jeśli się nie nawróci to kiepsko skończy.

Musisz zaakceptować w posluszeństwie wszystko co wyda Franciszek.


N lut 06, 2022 2:02 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
[ciach - bez komentarza (merss)

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


N mar 06, 2022 11:29 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół Greckokatolicki
bergamotka napisał(a):
Ależ Jockey bardzo proszę, ja ostrzeżenie z twoich rąk bardzo chętnie przyjmę. Nawet ci w tym pomogę. Mam pisać coś o twoim pupilu Barneyu czy naruszyć twój moderatorski majestat? Myślę że najlepiej oba
... a wszystko dlatego, że zwróciłem uwagę, iż nie ma powodu naskakiwać na faceta, który grzecznie i w dobrej wierze spytał, jak się zachować podczas nabożeństwa greckokatolickiego.
Zamiast autorefleksji - furia.
Ja rozumiem - widzę to po Twoich wpisach tutaj - że nie za bardzo obchodzi by się porządnie zachowywać gdziekolwiek; jednak tym razem Twoja reakcja dalece przekroczyła granice.
W dodatku na - całkowicie słuszną - uwagę moderatora odpowiadasz popisem bezczelności, buty i braku autorefleksji.
Jeden z grzechów przeciwko Duchowi Świętemu brzmi "na zbawienne napomnienia zatwardziałe mieć serce". Nie twierdzę, że wszystkie uwagi są "zbawienne", ale jesli na - w końcu grzeczne - zwrócenie uwagi przez innych będziesz reagowała agresywnie i furiacko, to nigdy się nie zmienisz na lepsze.

Widzę, że Jockey zareagował stanowczo i wycina Twoje wypowiedzi, więc nie będę ciągnął, by nie dyskutować z nieobecną, jednak przyjmij do wiadomości że nie każdy , kto Ci zwraca uwagę, jest Twoim wrogiem.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz mar 24, 2022 2:16 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 336, 337, 338, 339, 340


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Robur i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL