Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:38 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 340  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 11:45 am
Posty: 124
Lokalizacja: Praga
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Odpowiedz na post robaczka:
Cytuj:
Czy naprawde myslisz, ze posty TF sa powazne. Przeciez on caly czas sie bawi i jest chyba jedynym, ktory wprowadza na to forum porcje humoru.
A humor w niektorych przypadkach moze byc nosnikiem waznego przekazu (podobnie jak kontrowersyjne czasami wypowiedzi MJ lub Katolika).


tutaj, by w UWAGACH nie spamowac.


@robaczek

jezeli chodzi o TFa czy MJ, czy tym podobnych typow, to sa trzy opcje opcje:
:arrow: 1. oni tacy sa naprawde
:arrow: 2. udaja i pisza takie bzxdury tylko po to by sie zabawic
:arrow: 3. udaja, by radykalizmem swoich wypowiedzi osmieszac i nastawiac negatywnie do fanatyzmu katolickiego

ad. 1
jezeli tak jest, to sam rozumniesz... ;)
reakcja na nich powinna byc adekwatna do tego co prezentuja

ad. 2
jezeli tak jest, to rozwalaja sens dyskusji trollujac
reakcja na nich powinna byc adekwatna do tego co zamierzaja

ad. 3
jezeli tak jest, to ich idea jest naprawde szczytna, bo taki fanatyzm tepic faktycznie nalezy, a osmieszanie go jest dobrym sposobem.
reakcja na nich wiec powinna byc taka jak w powyzszych przykladach, by im w tym pomoc


:)

ja to np tak rozpatruje ;)


Cytuj:
Poza tym dlaczego akurat forum katolik.pl jest jedynym znanym mi zenujacym przykladem amartorszczyzny i samowoli modow.
ja tam widzialem kilka podobnych, jakies nawet jeszcze gorsze, ale fakt - żenada bije po oczach.

_________________
Obrazek


Pn sie 21, 2006 2:59 am
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
tgc w temacie o kreacjoniźmie...
tgc napisał(a):
A teraz wezmy pod lupe kreacjonizm:
-Glosiciele tej teorii to glownie religijni guru, fani roznych stron ezoterycznych, czciciele ufo itp. Jesli chodzi o ich rzetelnosc, to nalezy wziasc na uwage ze oprocz w kreacje, czesto wierza takze w rozne czakramy, ufoludki, krasnoludki, aniolki, ludzi atlantydy, godzille itp.

Biorac pod uwage argumenty obie stron jedynie idiota odzucil by ewolucje i przyjal kreacjonizm. Wydawalo mi sie ze w XXI wieku takich ludzi juz nie ma, ale jednak grubo sie mylilem...


Pomijając fakt wrzucenia do jednego worka teorii kreacjonizmu Raeliańskiego i religijnego, tgc nie wie jednej ważnej rzeczy:

Tak, i niewiesz nawet jak bardzo byś się zdziwił. Kilka przykładów:
Jeżeli chcesz i masz pytania związane z mózgiem, mogę skontaktować Cie z Danielem Chabotem - przewodnikiem raeliańskim z Kanady i z zawodu doktorem psychologii, a także z Marcusem Wennerem - przewodnikiem raeliańskim z Anglii, z zawodu doktorem neurologii. W sprawie genetyki i biologii mógłbym Cie skontaktować z Brigitte Boisselier - panią przewodnik raeliańską z USA, z wykształcenia doktor biologii, z zawodu genetykiem. Co do pytań odnośnie fizyki i kosmologii, myślę że na Twoje pytania lepiej odpowiedziałby Mgr. Inż. Chemii Marcel Terrusse - przewodnik raeliański, były pracownik naukowego centrum badań w Toulouse, obecnie na emeryturze. Jest też przewodnik raeliański Michel Devaux: z wykształcenia inżynier, pracuje w centrum badań fizyki dużej międzynarodowej firmy (wymienione nazwiska za pozwoleniem ich właścicieli). Wymieniłem tu tylko kilka osób z naszej organizacji, ale zawiodę Cie zapewne informacją, że w liczącej ok. 100 000 osób na świecie wspólnocie raeliańskiej odsetek ludzi z wyższym wykształceniem bije na głowę średnią krajową (każdego kraju na tej planecie).

Więc "idiotami" na pewno nie są...

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt sie 29, 2006 12:05 pm
Zobacz profil WWW
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 11:45 am
Posty: 124
Lokalizacja: Praga
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam.

Chcialem tu tylko nadmienic, ze poki myslalem iz dzudzu specjalnie wypacza dyskusje, zgrywajac downa na rozdaniu nobli to jeszcze mozna bylo przebolec.

Jednak od dzis mam pewnosc i moim skromnym zdaniem, to wyjatkowy i jedyny w swoim rodzaju idiota :)
Choc kretyn, rownie dobrze oddaje sytuacje.

Zauwazam to poprzez jego umiejetnosci dyskusyjne, orientacje w rzeczywistosci, oraz umiejetnosci odniesienia do wypowiedzi minnych i rozumienie pojec i zaleznosci przez innych opisywanych.

Tak.
Jedynym wg mnie problemem tu, to wybor slowa "kretyn" czy "idiota" :)


dziekuje za uwage.

_________________
Obrazek


Śr wrz 13, 2006 12:54 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Bóg niech Ci w kociakach wynagrodzi mąrość Twych slów... Amen. :twisted:

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Śr wrz 13, 2006 1:23 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 11, 2005 3:37 pm
Posty: 281
Lokalizacja: Łódź
Odpowiedz z cytatem
Post 
To co widzimy powyżej to tzw. "podrażnione ego" wywołane niedowładem intelektualnym autorów. Dosyć częsty to syndrom u ludzi, których iluzje z pełną bezwzględnością obnażyły w dyskusji swoje piętno. Tak się zdarza, trzeba podchodzić do takich zdarzeń z pełna troską.

_________________
"Gdybym [...] chciał się zabawić w krytykę Stworzenia wołałbym: - mniej treści, więcej formy!"


Śr wrz 13, 2006 1:30 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 9:15 pm
Posty: 507
Lokalizacja: Stolica
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
Dreadnoth napisał(a):
... Wymieniłem tu tylko kilka osób z naszej organizacji, ale zawiodę Cie zapewne informacją, że w liczącej ok. 100 000 osób na świecie wspólnocie ... odsetek ludzi z wyższym wykształceniem bije na głowę średnią krajową (każdego kraju na tej planecie).

Więc "idiotami" na pewno nie są...


Znam idiotów nie tylko z wyższym wykształceniem ale i z tytułami naukowymi. Idiotów, którzy uważają, że zjedli wszystkie rozumy i nie ma z nimi żadnej dyskusji i będą idiotami nazywali wszystkich, którzy się nie zgadzają z ich poglądami.

_________________
Boże, użycz mi Pogody Ducha!


Śr wrz 13, 2006 1:39 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jak idiota wypowiada takie słowa do kogoś, to ten ktoś powinien odebrać je jako komplement, co własnie czynię....

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Śr wrz 13, 2006 2:50 pm
Zobacz profil WWW
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 11:45 am
Posty: 124
Lokalizacja: Praga
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
@Dreadnoth
musze Cie przeprosic, ze Cie objechalem wczesniej w temacie o aborcji, faktycznie racje miales - sory.

@dzudzu
przykro mi, ale ja do ciebie z pelna troska nie podchodze, nie mam w sobie milosci do blizniego.
Jednak prawda, jest ze pelnia troski, to cos co byloby ci imho bardzo potrzebne :)

_________________
Obrazek


Cz wrz 14, 2006 11:33 am
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Leoncoeur napisał(a):
@Dreadnoth
musze Cie przeprosic, ze Cie objechalem wczesniej w temacie o aborcji, faktycznie racje miales - sory.


:piwo: Luzik stary... ja tam się nigdy nie gniewam...

Apropo Dzudzu... może to masochista jest? Zmienił sobie podpis :twisted:
Lubi robić z siebie kretyna w dyskusji, to idzie też i na całego w podpsie... niedługo poczekamy na zmianę avatara... :twisted:

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Cz wrz 14, 2006 11:47 am
Zobacz profil WWW
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 11:45 am
Posty: 124
Lokalizacja: Praga
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
@Dreadnoth
Cytuj:
może to masochista jest? Zmienił sobie podpis

nie, to nie masohizm.
imho cytat w podpisie ma swiadczyc o tym, ze "on jest ponad to", oraz by za kazdym raem gdy blysnie wiedza czy erudycja w jakims topicu (co mu sie przyznac trzeba - zdaza), pod spodem byl moj cytat kategoryzujacy go jako idiote.

Swoisty dyskurs miedzy zdefinowaniem go w ten sposob, a inteligentna wypowiedzia nad jego sygnaturka, ma niby zaswiadczac ze to jednak ze mna jest cos nie tak :)

Mi to jednak powiem Ci szczerze, bardzo mocno wisi :)

_________________
Obrazek


Cz wrz 14, 2006 12:41 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 11, 2005 3:37 pm
Posty: 281
Lokalizacja: Łódź
Odpowiedz z cytatem
Post 
:)

_________________
"Gdybym [...] chciał się zabawić w krytykę Stworzenia wołałbym: - mniej treści, więcej formy!"


Cz wrz 14, 2006 1:43 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
dzudzu napisał(a):
To co widzimy powyżej to tzw. "podrażnione ego" wywołane niedowładem intelektualnym autorów. Dosyć częsty to syndrom u ludzi, których iluzje z pełną bezwzględnością obnażyły w dyskusji swoje piętno.


Jednakowoż nasycenie emocjonalnie powyżeszgo wywodu jest owym przelaniem "podrażnionego ego" na klawiaturę, tudzież ekran, myśli autora. Kimzę jest owy autor? Czy jest tym małym azjatą z avatara? Czy jest może, przedstawicielem społecznie nietolerwoanego odłamu ultraprawocwego?

Tego nie wiemy, niemniej jednak, usilne dążenie tego osobnika do powiedzenia ostatniego zdania w temacie, w którym nie powinno go wogóle być, jest przejawem nie tylko "podrażnionego ego", ale jest takze wynikiem ogromnego nadwartościowania swoich "argumentów"...

Otóż owy osobnik (nazwiska nie pamiętam, choć pamętliwy nie jestem :P ), jak każdy normalny dyskutant, powinien się RAZ wypowiedzieć i KILKA razy podać argumenty.... to jest dyskusja, a nie uslnie PRZEKONYWAĆ innych do swoich pseudonaukowych racji. Sam zreszta przyznał niejednokrotnie, że "stara sie pokazać błędy w moim (i nie tylko) rozumowaniu"... Czyli nachalne wchodzenie na głowę i nawracanie...

Już raz to psałem i napisze raz jeszcze i pomnoże mądrość płyąncą z ust mych - NIKT CIę DZUDZU CZYTAć JUZ NIE CHCE - ŻEGNAJ I DAJ SOBIE NA LUZ.

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Cz wrz 14, 2006 1:48 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
No proszę, napisałem posta i patrzę, avatar dzudzu zmienił się....

Co więcej oddaje on to co Leonceor napisał, że owy osobnik stara się pokazać, że jest ponad tym... No to teraz powiem od siebie (tytułem tego, że użył mojego wvatara), że owy obiekt grafczny jest całkiem całkiem...

Ale jego zautor updał z wyżyn, na ktore usilnie i BEZCELOWO stara się wspiąć.... TO KONIEC DZUDZU, NIEKT CI JUż NIE ODPISZE W RZECE TWOJEGO SPAMU.

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Cz wrz 14, 2006 1:52 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 12, 2006 6:26 pm
Posty: 839
Lokalizacja: Lublin
Odpowiedz z cytatem
Post 
Zostawcie Dzudzu w spokoju. :P


Cz wrz 14, 2006 9:27 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Ale sama Droga Kiro widzisz, ze nie pisząc nic w temacie o aborcji, dzudzu zniknął... czyli działa :twisted: ... i tak niech pozostanie...

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt wrz 19, 2006 2:24 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 340  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL