Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:02 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Następna strona
 Przedstaw się 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Pn gru 08, 2003 6:41 pm
Posty: 212
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Przedstaw się
Zakładam ten temat po to, aby każdy z użytkowników forum napisał tu parę słów o sobie. Nie musi być to dużo - piszcie ogólnie: kim jesteście, ile macie lat, jakiego jesteście wyznania, etc. Temat ma zasadniczo dwie podstawowe funkcje - ułatwić dyskutowanie na forum (bo warto wiedzieć np. jaki jest światopogląd rozmówcy zwłaszcza na forum o takim profilu, jak ten), oraz lepsze poznanie siebie nawzajem. Zaznaczam, że w tym topiku nie komentuje się wypowiedzi przedmówcy, i każda osoba wypowiada się raz .

Wszyscy jesteście proszeni o to, aby coś tutaj napisać. Nowi użytkownicy także są proszeni o to, aby najpierw napisać coś o sobie w tym temacie.

Pozdrawiam,
1KOR13

EDIT:
w związku z pytaniem Spectatora, dodaję, że jestem tutaj głównie dlatego, że bardzo lubię dyskutować z ludźmi moich i odmiennych ode mnie przekonań. No i od pewnego czasu moderuję także to forum.


Ostatnio edytowano N sty 08, 2006 12:26 pm przez 1KOR13, łącznie edytowano 1 raz



Śr gru 28, 2005 8:20 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Pn gru 08, 2003 6:41 pm
Posty: 212
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
To może zacznę:
tak naprawdę to mam na imię Tomek, mam latek 17 i uczęszczam do liceum (Czacki w Warszawie). Udaję, że się uczę, a więc tak naprawdę to w domu głównie zajmuję się moimi zainteresowaniami: teologią (w przyszłości zamierzam zostać teologiem), piłką nożną (graniem i głównie oglądaniem), muzyką (różne odmiany rocka - głównie lżejszy gatunki metalu i punk rock - oraz reagge), oraz lubię też coś dobrego przeczytać (zwłaszcza Gombrowicz).
Jestem katolikiem.

Tyle chyba starczy.
1KOR13


Śr gru 28, 2005 8:44 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 16, 2005 6:49 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Z Cesarsko Królewskiego Miasta Krakowa :P
Odpowiedz z cytatem
Post 
Mam na imię Marcin - choć ludzie znają mnie pod wieloma ksywkami (Procentowy, Świstak, Rupak, Człowiek Wódka) - Procent to skrót od mojego najczęściej używanego przezwiska. Lat mam 18 (ach, ten najpiękniejszy w życiu czas :P ) i zwykle (jak mi się chce i nie koliduje to z innymi zajęciami) chodzę do XII LO w Krakowie a dokładniej w dzielnicy zwanej Nową Hutą. W tym roku czeka mnie matura :? Interesuje się teologią - jeśli się uda zamierzam studiować religioznawstwo na UJ. Dużo czytam a ze sportów uprawiam wspinaczkę - trochę też jeżdżę na rowerku i chodzę po górach. W gustach muzycznych mam bardzo szerokie zainteresowania, ale to nie temat na wymienienie nazw zespołów. Jestem członkiem Młodych Demokratów i z przekonań liberałem.
Do niedawna katolik - od kilku dni unitariański uniwersalista.

_________________
Why should I go where everyone goes?
Why should I do what everyone does?


Śr gru 28, 2005 9:14 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 02, 2005 4:05 pm
Posty: 105
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Chociaż w rozmowie wychodzi kto kim jest, to jednak myślę, że taki wątek trochę upraszcza i się wie z kim ma się do czynienia, a to jest w brew pozorom dość przydatne, bo mnie często pytają na tym forum kim jestem i za każdym razem muszę się powtarzać, że:

Jestem wierzącym bezwyznaniowym (wierzę w Boga, do religi mam stosunek taki, że uważam, iż w każdej zawarta jest część prawdy przez co każda jest dobra).
Orientacja: biseksualista (gdyż nie kocha się ciała, tylko osobę), napisałem, gdyż uważam, że w świetle różnych dyskusji tutaj też jest to ważne.
Mam 19 lat i obecnie szukam pracy (tzn. dorabiam sobie, ale tak na 1/4 etatu, a szukam czegoś na cały).
Zainteresowania: astrologia, ezoteryka (w sensie: różnego rodzaju wróżenie, nie jakaś magia ;) ), ufo, parapsychologia (czyli jednym słowem: wszystko co niewyjaśnione), religie, gułagi i obozy koncentracyjne/zagłady - szerzej holocaust - jeszcze szerzej II Wojna Światowa.
Moim hobby jest przesiadywanie na różnych forach internetowych - to jest moje uzależnienie :)
Muzyka: Rammstein, Die Toten Hosen, Queen, a poza tym po trochu wszystkiego (oprócz techno).
W polityce skłaniam się ku lewej stronie.

_________________
"Miłujący Boga nie mają religii, tylko samego Boga."
- Dżalaluddin Rumi (Celâleddin Rumi, 1207 - 1273)


Ostatnio edytowano N lut 19, 2006 9:17 pm przez Lex, łącznie edytowano 1 raz



Śr gru 28, 2005 11:42 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 29, 2005 2:16 pm
Posty: 112
Lokalizacja: Kalisz
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
nick: drApfel
prawdziwe imie: Adam
urodzony: '85
skad: Kalisz| obecnie studia: Homburg/Saar
wyznanie: rzymskokatolickie
zawod: student medycyny
zainteresowania: muzyka (rock, pop, alternatywa), sport (pilka nozna, siatkowka, szachy), Tatry, medycyna, literatura, filmy, strategie, jezyki obce, internet... ogolnie wszystkiego po trochu :)

_________________
Forums Immunabwehr


Cz gru 29, 2005 12:30 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 21, 2004 7:26 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Odpowiedz z cytatem
Post 
Patryk-rocznik 84 technik elektronik obecnie student telekomunikacji&elektroniki na bydgoskiej Akademii Techniczo-Rolniczej.
Z zamilowania kulturysta - cwicze od 8 lat.
Zainteresowania - za duzo zeby wymieniac.
Wyznanie - rzymskokatolickie
Skad- Bydgoszcz

_________________
Kto zdradził jednego człowieka ten zdradzi cały świat.
Każdy socjalista to wróg ludzkości...


Cz gru 29, 2005 2:55 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 06, 2005 8:00 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Glasgow
Odpowiedz z cytatem
Post 
No, mam na imię Jędrzej, właśnie idzie 17 rok mojego pięknego życia. Uczęszczam do II klasy hum-praw I LO w Koszalinie i w przyszlości zapatruję się na studia prawnicze. Moje hobby to muzyka, militaria i ASG, psy, no i oczywizda dobre książki. Z "wyznania" jestem deistą, politycznie - socjaldemokratą - juz chciałem nawet do SMS wstąpić :lol: . Pozdrawiam wszystkich.

_________________
Release from rotten thoughts
No more pain
And no more gods


Cz gru 29, 2005 4:23 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 10:34 pm
Posty: 38
Lokalizacja: 54°34'N 18°24'E
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jestem Rafal, mam 18 lat i uczeszczam do III LO w Gdyni.
Raczej jestem umyslem scislym, ale do tej pory na moich wiodacych przedmiotach (matma i fiza) zbytnio sie nie skupialem (co musze do maja nadrobic).
Interesuje sie informatyka, troche religioznawstwem (glownie judaizm i chrzescijanstwo) oraz psychologia, niegdys astronomia a obecnie planuje zajac sie powazniej fotografia oraz programowaniem, ale to dopiero po maturce.
Najbardziej lubie jezdzic z kolegami rowerem nad jezioro poplywac. Do tego troche jezdze na nartach oraz plywam na windsurfingu. Ze sportow zespolowych podoba mi sie chyba jedynie siatkowka. Muzyka to przede wszystkim U2.

Podawalem sie za unitarianiste. W jakims tescie okazalo sie jednak, ze jestem ortodoksyjnym Zydem. Zacytuje moze taka wypowiedz:
Cytuj:
L. B. Fisher:

Universalists are often asked where they stand. The only true answer to give to this question is that we do not stand at all, we move.


Ja rowniez nie mam w 100% ugruntowanych pogladow. Cenie sobie natomiast bardzo Pismo Swiete, nauki Braci Polskich oraz w jakims stopniu przeslanie Huny.

pozdrawiam

_________________
http://asknoah.org/


Cz gru 29, 2005 6:38 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 06, 2005 9:53 pm
Posty: 2
Odpowiedz z cytatem
Post 
Proszę, proszę, prawie same nastolatki. Biorąc pod uwagę tę okoliczność muszę powiedzieć, że czuję się pomiędzy Wami niczym pani przedszkolanka w cielętniku, :P ponieważ pełnoletniość osiągnęłam mniej więcej (z przewagą więcej, niestety) ćwierć wieku temu. Mam na imię Izabela. Pracuję w wymiarze sprawiedliwości. Jestem ateistką. Zainteresowania posiadam iście renesansowe, czyli interesuję się po trosze wszystkim i niczym. Nie cierpię muzyki współczesnej, skrajnej katoprawicy, aborcjonistów, feministek i słodkich wódek. Na równi cenię dobrą książkę, jak i towarzystwo interesujących mężczyzn.

_________________
NABIAŁ WZMOCNI TWOJE KOŚCI
I POCZUCIE GODNOŚCI


Cz gru 29, 2005 10:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2004 11:34 pm
Posty: 3891
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post 
Mieszkam sobie w Poznaniu, mam 23 latka.
Obecnie robię magisterkę z biotechnologii na tutejszej Akademii Rolniczej.
Na forum zaczynełem jako katolik, ale padłem ofiarą agresywnego prozelityzmu prawosławnego.
Zainteresowania podobnie jak wiedźma - czasami niestety zbyt renesansowe. Grywam w go (6 kyu), lubię dobrego, łagodnego rocka, książki fantastyczne, jestem uzależniony od Nethacka (może jak kiedyś go przejdę to pomoże).
W polityce bardziej na prawo (konserwatywny liberalizm), ale nie potępiam w czambuł wszystkich dobrodziejstw socjalu.

_________________
Użytkownik nieaktywny na skutek nieregulaminowej działalności modów. Szukać na wierze i ateiście.


Cz gru 29, 2005 10:56 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:52 pm
Posty: 89
Odpowiedz z cytatem
Post 
A ja mam latek 22, studiuję w Krakowie i nawet ostatnio biorę się do nauki z tej okazji (eh, magisterka...) ;-) Jeśli chodzi o zainteresowania, to głównie literatura (zwłaszcza współczesna, choć lubię też czasem sięgać do dzieł dawnych, np. poezji XVI i XVII wieku, czy literatury starożytnej), filozofia i różne religie, ze szczególnym uwzględnieniem hinduizmu i buddyzmu, aczkolwiek ostatnio zainteresowałam się też trochę bardziej teologią katolicką.
Co do wyznania - katoliczka z dużym "ale"... ale katoliczka.

_________________
Nel mezzo del cammin di nostra vita
mi ritrovai per una selva oscura,
ché la diritta via era smarrita.


Pt gru 30, 2005 12:54 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 13, 2005 2:14 pm
Posty: 3
Lokalizacja: Litwini wracają?
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Mam na imię Hubert, 28 lat, mieszkam w Radomiu.
Wierzący, niepraktykujący ;-)
Uważam się za chrześcijanina, choć wierzę w reinkarnacje i panenteizm. Czyli na pewno nie jestem 100% katolikiem :)
Co do zainteresowań to oprócz tropienia prawd uniwersalnych, interesuje mnie historia (zwłaszcza prehistoria i XX wiek) i jej zagadki (np. kto zabił JFK?), astronomia... powierzchownie interesuje sie wieloma dziedzinami (od psychomanipulacji w sektach po fizyke kwantową)
Lubie dużo czytać. W polityce kiedyś byłem na lewo (nawet startowałem w wyborach samorzadowych) ale po ostatniej kadencji jestem w liberalnym centrum. (no może lekko na prawo)

pozdrawiam
Malcolm

_________________
ZNIKNIĘCIE WSZECHŚWIATA już nadeszło!


Pt gru 30, 2005 10:29 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 27, 2002 10:19 pm
Posty: 62
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Świetny wątek, 1Kor13 :D

Imię: Dawid, choć z dumnego narodu żydowskiego mam tylko imię niestety. Rocznik 86, pierwszy rok studiów na UW kolegium MISH. Zainteresowania jak w opisie: historia, religioznawstwo, teologia i biblistyka, kultura antyczna i baaardzo mało kultury żydowskiej (choć robię postępy). Poza tym piszę sporo, ostatnio mam ochotę na epopeję wzorowaną na "Raju utraconym" i mam już 70 stron.
W muzyce - muzyka filmowa, Tatu, Iron Maiden i Bollywood (świetna mieszanka ;) ). W polityce - masońsko-żydowski liberał, a na ekonomii się nie znam, więc w tych sprawach milczę.
Jestem duchem przekory, tzn. lubię wytykać różnym światopoglądom ich błędy, zmuszając tym samym do powtórnego przemyślenia swego stanowiska. Z Bogiem bywa różnie. Przeszedłem drogę od Światło-Życie przez Lutra (nieoficjalnie) i ateizm do teraźniejszego płynnego stanu, gdzie wszystko jest możliwe. Z Bogiem się jednak znam i Mu się odkłaniam, ale jak na razie bez zobowiązań.

_________________
It is better to die for the Emperor than live for yourself!


Pt gru 30, 2005 4:06 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt lip 02, 2004 3:26 pm
Posty: 1
Lokalizacja: z naszej pięknej stolicy
Odpowiedz z cytatem
Post 
jestem dumnym nosicielem slowianskiego imienia Slawomir, mam lat 20, studiuje ukrainistyke i polonistyke na UW. jestem katolem (od czterech lat mam na stale pielgrzymke w kalendarzu), a politycznie libertarianinem - same ekstrema

zajmuje sie amatorsko teatrem i kabaretem, troche fotografia, pisze rozne (nowo)twory od prozy przez poezje po ostatnio jakies proby sceniczne. moj ulubiony poeta to Kaczmarski, nie ma to jak wieczor w pubie z przyjaciolmi przy koncercie utworow Mistrza. ze sportow to pilka nozna, troche siatkowka, od niedawna zaczalem sie wspinac, poza tym latem sie szlajam po gorach, a zima po stokach. jestem kibicem Legii :)

ostatnio pod wplywem studiow coraz bardziej mnie bawia rozne zabawy slowami, slowa zapomniane, rzadko uzywane itp, od pewnego czasu interesuje sie gwara warszawska i powoli ja zglebiam

poza tym, lubie przy szklaneczce porozmawiac w noc o sprawach zycia i smierci :D

_________________
nie złamie trzciny nadłamanej
ani knota nie dogasi tlącego


Pt gru 30, 2005 7:56 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2004 1:32 am
Posty: 1
Lokalizacja: Pangea
Odpowiedz z cytatem
Post 
Imię: Maciej
rocznik: '85
nick: caterkiller, postosuchus, youreey, inhibitor, etc.
skąd: lepsza strona Warszawy
wyznanie: poganin-agnostyk :lol: , ogólnie podoba mi się koncepcja reinkarnacji. Momentami mnie kusi chrześcijaństwo na przemian z ateizmem, ale dzielnie się trzymam. :]
polityka: mi wisi dorodnym kalafiorem
zawód: udaję że studiuję ochronę środowiska na Uniwersytecie Koło Samej Warszawy
muzyka: rock (Queen), metal (Metallica, System Of A Down), muzyka filmowa (Morricone) i dużo innych ;P No i Kaczmarski ofkorz.
zainteresowania: filozofia, religie, rysunek (chociaż doszedłem do wniosku że strasznie mi to idzie ;P)
film: ogólnie Tarantino + Dzień Świra
sport: piwo, bilard, pływanie

Poza tym zajmuję sie amatorsko oglądaniem występów kabaretu Żabola i podzielam jego zainteresowania odnośnie 'wieczoru w pubie z przyjaciolmi przy koncercie utworow Mistrza' i 'rozmów o życiu i śmierci przy szklaneczce'. :]

_________________
Obrazek


Pn sty 02, 2006 2:04 am
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL