Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 2:13 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Następna strona
 Przedstaw się 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lut 28, 2006 8:23 am
Posty: 3
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam!
Krak to Krzysztof. Dołączam do grupy "Krakusów" i pozdrawiam. Wiekowo siedzę w ławce z "dojrzałymi" - mam 42 lata. Jestem żonaty i córzaty, z wykształcenia biochemik. Jestem "rzymskim-katolikiem", grzesznym lecz praktykującym. Głównie to interesuje mnie "moja Rodzinka", forumowicze ma się rozumieć i każde żywe stworzenie Boże.
Trafiłem na forum "ot, tak" całkiem niedawno i pewnie chwilkę tu posiedzę.
Pozdrawiam wszystkich.
P.S. Jeżeli kogoś w czasie mojego krótkiego pobytu na forum uraziłem to przepraszam!


N kwi 02, 2006 8:16 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 29, 2006 4:19 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
Imie: Anashar
Rocznik '87 (luty)
Wyznanie: Hmmm, ciężko powiedzieć. Wierze w Boga, ale do Bibli podchodze z pewnym dystansem. No i moja wiara kończy sie na tym że wierze, bo do kościoła nie chodze.

Interesuje się w szczególniści Fantastyką, muzyką (rock, metal, punk), zwierzętami, parapsychologią, zjawiskami paranormalnymi i wszystkim co dziwne i nieznane :D Lubie RPG ( szczególnie system D&D), wszelakiego rodzaju bestie fantastyczne, itd. No i filmy o tejże tematyce. Na forum jestem od niedawna, ale mam nadzieje że jeszcze pokaże na co mnie stać :twisted: Przynajmniej chciałbym ;)

To tyle o mnie :)

_________________
Maciek


Pn kwi 03, 2006 5:10 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 11, 2005 3:37 pm
Posty: 281
Lokalizacja: Łódź
Odpowiedz z cytatem
Post 
Yo!
Staż egzystencjalny: rocznik 80'
Przkonania religijne: rzym.-kat., lecz tak naprawdę bardziej by pasowało chrześcijańskie, bo w większości różnice w poszczeólnych obozach wydają mi się drugorzędne (mam wrażenie, że nie kumam o co się naprawdę bije pianę).
Umiejscowienie filozoficzne: coś pomiędzy P.T. de Chardinem a S.Kierkegaardem, z małą domieszką E.Fromma.

Dwa lata temu skończyłem studia na wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej, gdzie tematem pracy dyplomowej był projekt "generatora, do testowania wielokanałowych przetworników analogowo-cyfrowych".
Lata spędzone na politechnice nie wpłynęły niestety korzystnie na rozwój "zdolności" :) humanistycznych.

Interesuję się głównie malarstwem artystycznym i grafika komputerową (choć niestety nie mam czasu ćwiczyć zbyt często)

Na forum jestem dostępny tylko w godzinach pracy, jeśli niezbyt napięte deadline-y umozliwią mi chwilowe bumelowanie. W domu jestem offline.


Cz kwi 06, 2006 12:46 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt kwi 04, 2006 10:57 am
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Post 
O kurcze, a ja sie zaczelam udzielac zanim sie przedstawilam :oops:

Nazywam sie Magda, mam 25 lat, jestem z Warszawy. Wyznanie rzymsko-katolickie. Wychowana w wierze odeszlam od Kosciola i kilka lat temu sie nawrocilam. Żyje blisko z Bogiem i wiara stała się dla mnie bardzo ważna.
Pracuję z dzieciakami, uwielbiam koty i spedzam godziny na kocim forum. Ostatnio dziele ten czas z katolikiem.pl ;)

Jezdze na nartach, fotografuje i jestem absolutna fanka późnej wiosny :D


Cz kwi 06, 2006 8:15 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 12:27 am
Posty: 166
Odpowiedz z cytatem
Post 
To może ja też? bywam tu co prawda od niedawna ale mam nadzieję, że zakotwiczę na czas jakiś...
na co dzień jestem psorką, poważną panią od poważnych przedmiotów ale popołudniami zamieniam się w szalejącą erkę... dla tych co bywają na czacie jestem pewnie znana, ponieważ pełnię tam zaszczytną funkcję opa a raczej opki? Jestem katoliczką tyle że nie umiem chyba tak pięknie o tym opowiadac jak co niektórzy tutaj... lubię książki w zasadzie wszystkie ale moją ukochaną autorką, moją dawką humoru i rozrywki na nudę i szarość jest Chmielewska. Znam jej książki na pamięć ale i tak za każdym razem śmieję się w głos czytając je, na co zresztą mocno podejrzliwym okiem spogląda mój prywatny mężczyzna...
Muzyka? nie wiem, chyba żadna konkretna. Ostatnio zauroczyłąm sie Oratorium tu es Petrus a tak na co dzień to Czajkowski i Niemen...
AAAA na tej ławce starszych nastolatków też poproszę o miejscówkę:)))


Cz kwi 06, 2006 10:23 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2005 10:38 am
Posty: 1
Lokalizacja: Szczecin
Odpowiedz z cytatem
Post 
Imie: Adam
Rocznik: 88 (18 lat)

Jestem uczniem VI LO w Szczecinie. W przyszlosci zamierzam zostac prawnikiem (przynajmniej takie mam plany). Interesuje sie fantastyka, literatura i masoneria. Slucham roznej muzyki: szczegolnie lubie rock i metal (lzejsze odmiany).

_________________
To My Wezwani Na Śmierć! Do Bitwy! Gdzie Staniemy Tylko My I Nasz Cień!


N kwi 09, 2006 9:53 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 21, 2006 12:47 am
Posty: 1
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post 
Wiek: 28 lat...

Zawód: Weterynarz (niedoszły psycholog).

Zainteresowania: Astronomia, animalsy, muzyka, podróże i wiele innych - nie wyróżniających się.

Co robie na codzień? hm... po ukończeniu studiów założyłam stowarzyszenie pomocy dla bezdomnych - z polski i nie tylko. Jak narazie idzie nam nieźle. Po roku działania stowarzyszenia musiałam jakąś pracę znaleźć, więc założyłam sobie skromną klinijkę, potem ją rozbudowałam.

Co mam jeszcze napisać? Moje życie jest nudne trochę. Podróżuje często. Spędzam wakację za granicą - koniecznie w wysokich górach, a czasami wystarczą mi Tatry - które darze sentymentem i które są ściśle związane z moją mitologią dzieciństwa.

_________________
Primer Amor Interlude...


Wt kwi 11, 2006 8:46 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 2:23 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
imie: wojtek

wiek: 21 (rocznik '85)

wyznanie: rzymsko-katolickie

skad: pochodze z gdanska (ukochane miasto), ladnych pare lat temu przedprowadzilem sie do malborka, wiekszosc czasu siedze w bydgoszczy nad ksiazkami (nie mam tam kompa, dlatego zadko sie odzywam)

co robie: drugi rok studiuje sobie kierunek lekarski na wydziale lekarskim collegium medicum im. ludwika rydygiera w bydgoszczy uniwersytetu mikołaja kopernika w toruniu.

zainteresowania: glownie zwiazane ze studiami, ale takze religia, muzyka (nie kazda), informatyka, elektronika.

slucham: hiphop (ale ten dobry<a nie ten ktory ciagle slychac a radiu>, polski, glownie oldschool), rap, funk, rege ( :D ), soul, muzyka alternatywna,nie obrazam sie na dobrego rocka czy metal, ale nie trawie 99% klimatow disco-techno.

nr buta: 43

gatunek: homo ledwo-sapiens

pelc: brzydka

wolny czas spedzam: najchetniej z przyjaciolmi :zdrowie: :piwo: :rotfl2: :piwko: :peace: :glupek2:


takze jestem zdziwiony niska srednia wieku...


Śr kwi 12, 2006 2:15 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 2:05 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Post o sobie
Witam
Na imie mam pilot, nazwisko prix ;)
Rocznik '85
Niedawno porzuciłem studia psychologiczne, więc boje się wojska :cry:
Pracuje jako handlowiec.
Wierze w Jezusa oraz Buddę. Jestem chrześcijaninem. Praktykuje katolicyzm. Teorie są dla mnie nieistotne, ideologia jest nie istotna, etykietki są nieistotne.
Zainteresowania pozareligijne to: książki (jakie mi wpadną w łapska) muzyka (różna) film, seriale (ale tylko te ściągane z netu, głównie LOST) picie piwa (w dużych ilościach)
Ale, oczywiście najważniejszy jest Bóg.

_________________
Gdy mędrzec pokazuje księżyc, tylko głupiec patrzy na palec!


Cz kwi 13, 2006 7:27 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 01, 2006 7:15 pm
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam wszystkich!!!
Mam na imie Sebastian..
Jestem z I klasy Liceum..
Moje zainteresowania to sport, polityka
filozofia no i oczywiscie religia;D
Jako chrzescijanin pragnę zmian w sferze pojmowania
niektorych zjawisk takich jak np celibat czy tez homoseksualizm..
Mam nadzieje ze moja obecnosc na forum przyczyni sie do zmian
w zakresie rozumienia wiary i Boga..
Pozdrawiam <Sun Sebastian;)>


So maja 06, 2006 11:35 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 9:39 pm
Posty: 7
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam
Mam 24 lata, jestem studentem Politechniki Częstochowskiej.
Główne moje zainteresowania skupiają się wokół tematów naszej wiary katolickiej; ale także dotyczą komputerów (szeroko pojęta informatyka), elektroniki etc. - z racji iż jest to moje hobby ale także przedmiot studiów; geografii (szczególnie piękno polskiej przyrody) i historii.
Ostatnio także historia papiestwa i Kościoła. Naturalnie szczególne miejsce zajmuje tu osoba naszego umiłowanego rodaka papieża Jana Pawła II. :)
Jestem sluchaczem Radia Maryja, oglądam telewizję Trwam i czytam Nasz Dziennik. Wielkie dzieła Ojców Redemptorystów z ojcem Tadeuszem Rydzykiem na czele.
Naturalnie z serwisów internetowych ważne miejsce w moim życiu internauty zajmuje portal Katolik.pl :)
Bogu niech będą dzięki za te media.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.


Pn maja 08, 2006 2:24 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 09, 2006 11:29 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Wrocław
Odpowiedz z cytatem
Post 
Mam na imię Marta, 21 lat mieszkam koło Przemyśla. Studiuję ochronę środowiska, na Akademii Rolniczej we Wrocławiu (drugi rok). Jestem ateistką i dobrze mi z tym. Moje zainteresowania: muzyka, literatura ( również sama piszę), kino, internet.

_________________
www.behemoth666.fora.pl


Pn maja 08, 2006 8:02 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 30, 2006 9:56 pm
Posty: 125
Lokalizacja: Łódź
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post 
:nauka: nick: ziomek-elektronik
prawdziwe imię: Bartłomiej
urodzony: '87
wyznanie: Chrześcijanin bazujący na dobrej nowinie*
hobby: ewangelizacja, rysowanie, niesienie pomocy
zainteresowania: teologia, biblistyka, historia współczesna, mitologia, religie, demonologia [rozpoznawanie demonów - nic wspólnego z okultyzmem], egzorcystyka, komiks, fizyka
inne: twórca teorii piorunów kulistych, inkwizytor, pogromca new age, bojownik religijny [walczę ewangelią], protestant, prorok [nie poznany w swojej ziemi], reformator [jakbym tylko został głową Rzymskiego kościoła], populista a dla katolików sadysta :D pogromca teorii Ericha von Danikena

*niezrzeszony :P


Pn maja 08, 2006 8:25 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt maja 12, 2006 8:17 pm
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post 
Mam 26 lat i mieszkam za granica to jest w Wielkiej Brytanii. jestem katoliczka i jest mi z tym dobrze :-D
Z zawodu jestem pedagogiem o specjalnosci:resocjalizacja niedostosowanych spolecznie.
interesuje sie psychologia, lubie sport i jezyki obce, absorbuja mnie zywoty swietych


So maja 13, 2006 1:39 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 4:48 pm
Posty: 3
Lokalizacja: Toruń
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam Wszystkich :-)

Mam na imie Gosia, jestem z Torunia..urodzilam sie w 87 :-D

Jestem katoliczka i jestem z tego dumna. Interesuje sie zeglarstwem, lubie czytac ksiazki..hm..ostatnio czytalam [poza lekturami] "Wyspe Skazancow" :-P nawet fajna :-D

Jestem raczej znana na czacie ;-) na forum urzeduje od paru dni.
Ilosc jest tu ogromna :-D

Pozdrawiam Słoneczka ;-)

_________________
Chodzi o to, by... mieć odwagę wyruszyć w tak trudną podróż, jaką jest poznawanie ludzkiej natury =)


So maja 13, 2006 2:03 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 142 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL