Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 1:28 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona
 Przedstaw się 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr paź 05, 2016 9:19 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Dzień dobry :) Jakże miło mi, że mogę do Was dołączyć. Mam nadzieję, że zostanę dłużej.

Pozdrawiam słonecznie w tę deszczową pogodę :)


Cz paź 06, 2016 5:59 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt paź 07, 2016 10:43 pm
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Serdeczności dla Was,
Ślązaczka z rocznika 86, pracująca, zamężna, dzieciata.
Pozdrawiam


Pt paź 07, 2016 11:10 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): So paź 08, 2016 3:54 pm
Posty: 583
Płeć: mężczyzna
wyznanie: religia niechrześcijańska
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam Syćkich Bardzo Serdecznie!
Ja jestem Michał, mam ukończone 22 lata( urodzony 29 czerwca), od niedawna pracuje, uczę się zaocznie w szkole policealnej( wcześniej informatyka i dekorator wnętrz, teraz BHP) pochodzę z małej wioski pomiędzy Oświęcimiem a Wadowicami. Zarejestrowałem się tutaj z ciekawości a co będzie dalej to się zobaczy :)
Nie mam dokładnie sprecyzowanych planów na przyszłość, staram się nie troszczyć zbytnio o jutrzejszy dzień i taka koncepcja bardzo mi pasuje ;) Lubię aktywny tryb życia, jazdę rowerem, marzą mi się szalone przygody(Górskie wspinaczki, wyprawa na Antarktydę itp itd takie niebezpieczne gdzie nawet życie może być zagrożone) co ciekawe jestem raczej spokojny i trochę może nieśmiały ale chcę to zmienić.
Bywa że przeklinam, okazyjnie lubię spożyć jakiś alkohol, żłopie na potęgę Pepsi, energetyki trochę mniej, nie pale, nie zakładam skarpet do sandałów :D
Co do mojego światopoglądu, czy jak to tam się zwie
Urodzony w katolickiej rodzinie, teraz jednak nie podzielam stanowiska KRK w pewnych kwestiach, wierze jednak głęboko w Boga i uznaje Jezusa za Mesjasza( nie jest jednak On równy Bogu Ojcu)
W skrócie co uznaje:
- Antytrynitarz
- ,,Antysemita'' :D (Stanowcze NIE dla pretensji żydów syjonistycznych odnośnie mamony)
- Zwolennik Kreacjonizmu(Ewolucja= bajka dla gimboateistów żeby mieli w co wierzyć)
- Ustanowienie Królestwa Bożego będzie tu na Ziemi, Królem będzie Jezus, po śmierci nastąpi nasze Zmartwychwstanie, tak jak w przypadku Jezusa
Wrogiem Królestwa Bożego będzie jego karykatura utworzona przez zwolenników Szatana- najprawdopodobniej NWO
- Nie wykluczam istnienia bogów i herosów z innych mitologii
- Oczywiście że Ziemia jest Płaska bo na takiej żyje i innej nie widzę :)
Ziemia kula, heliocentryzm i ogromny Wszechświat + Ewolucja = bajka dla gimboateistów żeby mieli w co wierzyć
- seks po ślubie albo ślub po seksie, nie ma to dla mnie większego znaczenia i myślę że dla Boga też nie
- Nie lubię gejów, lesbijek, feministek, islamu i tego typu kolorowych rzeczy lansowanych przez zarazę lewactwa
- Marzy mi się ogromna silna i potężna Polska

To chyba na razie tyle, nie jestem żadnym żydomasonem, członkiem jakiejś tajnej sekty albo coś w tym stylu, to jakby ktoś był bardzo ciekawy.
Na razie myślę wystarczy, można pisać do mnie, ja też coś naskrobie i bydzie fajnie! :) A no i na koniec taka ciekawostka, kawaler z zamiłowania! :)


So paź 08, 2016 5:44 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt paź 11, 2016 5:27 pm
Posty: 1
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Cześć jestem Tomek :)


Wt paź 11, 2016 5:28 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lis 01, 2016 3:25 am
Posty: 7
Płeć: mężczyzna
wyznanie: religia niechrześcijańska
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam, swojego imienia ani wieku nie podam bo po prostu czasami nie ufam ludziom, jeśli ktoś by się zastanawiał jakiego wyznania jestem to muszę przyznać że sam nie jestem pewny jakiego ale z listy wybrałem mi najbliższe, mam poglądy liberalno-lewicowe, interesuję się wieloma rzeczami i nie lubię pisać ze smartfona ale mój komputer to niestety złom, lubię muzykę wszelkiego rodzaju oprócz punku i cięższego metalu (oprócz symphonic metalu), nie lubię lata i wolę noc od dnia pomimo tego za odczuwam lekki przed ciemnością oraz jestem trochę szurnięty.


Wt lis 01, 2016 4:20 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn lis 21, 2016 2:16 pm
Posty: 12
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Dzieńdobry wszystkim! :)
Witam wszystkich serdecznie! :)

Kłania się Grzegorz - człowiek "wierzący - poszukujący". Mam nadzieję, że na tym forum będę mógł z Państwem produktywnie i kulturalnie podyskutować na tematy związane z religiami/wierzeniami, a - kto wie - może i nie tylko...
Martwi mnie jedynie to, że na forum panuje niejasna dla mnie dyskryminacja - mianowicie część tematów (jeśli dobrze rozumiem) jest dostępna jedynie dla osób uważanych za chrześcijan (popierających Watykan). Dziwne i niesprawiedliwe, no ale cóż, dostosuję się do tego.

Pozdrawiam!


Pn lis 21, 2016 2:29 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lis 22, 2016 12:07 pm
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam wszystkich. Nazywa się Agata. Obecnie mieszkam w Dębicy. :)


Wt lis 22, 2016 12:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 1:11 am
Posty: 1747
Lokalizacja: Warszawa, Przyjaciele Oblubieńca
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzieńdobry wszystkim! :)
sccorp84 napisał(a):
Martwi mnie jedynie to, że na forum panuje niejasna dla mnie dyskryminacja - mianowicie część tematów (jeśli dobrze rozumiem) jest dostępna jedynie dla osób uważanych za chrześcijan (popierających Watykan). Dziwne i niesprawiedliwe, no ale cóż, dostosuję się do tego.
zdaje się duch tego świata Cię ukształtował .. ;) jaka dyskryminacja? po prosty próba zaprowadzenia porządku - bo Bóg jest Bogiem porządku a nie chaosu.

_________________
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!


Wt lis 22, 2016 7:53 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lis 22, 2016 3:41 pm
Posty: 41
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam,
Przepraszam, że rozpocząłem pisanie na forum, nie poprzez przedstawienie siebie a swoich problemów, jeszcze raz przepraszam.
Mam na imię Jacek, mieszkam na Pomorzu Zachodnim, jestem jeszcze żonaty, mam dwójkę dzieci, wspaniałego 9 letniego syna i 18 lat córkę.
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mają podobne problemy do moich, wszystkich wierzących w Boga, oraz tych którzy w Niego nie wierzą.


Śr lis 23, 2016 9:57 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn lis 21, 2016 2:16 pm
Posty: 12
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzieńdobry wszystkim! :)
Tek de Cart napisał(a):
sccorp84 napisał(a):
Martwi mnie jedynie to, że na forum panuje niejasna dla mnie dyskryminacja - mianowicie część tematów (jeśli dobrze rozumiem) jest dostępna jedynie dla osób uważanych za chrześcijan (popierających Watykan). Dziwne i niesprawiedliwe, no ale cóż, dostosuję się do tego.
zdaje się duch tego świata Cię ukształtował .. ;) jaka dyskryminacja? po prosty próba zaprowadzenia porządku - bo Bóg jest Bogiem porządku a nie chaosu.


Dobre sobie. Na tym forum nie zaakceptowano już dwóch moich postów, mimo że napisane były zgodnie z regulaminem. Posty najwidoczniej były zbyt kłopotliwe-prawdziwe. Szkoda, że nie jestem w stanie porozmawiać tutaj na temat wiary, pewnym jest że tutaj pomocy w nalezieniu prawdziwej religii nie znajdę. Jezus nigdy nie uciekał od dyskusji i rozmów, nie bał się ich. Zachęcam do jego naśladowania.

EDYCJA:

Tu nie dyskutujemy, lecz się przedstawiamy. Jest dział Uwagi do serwisu.R.


So gru 03, 2016 12:10 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr gru 14, 2016 10:31 am
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam. Nazywam się Maria, 47 lat. Na forum przywiodła mnie wyszukiwarka. Widzę, tu wiele ciekawych poruszanych tematów, na które i ja mogła bym się wypowiedzieć i dołożyć czegoś od siebie :) Pozdrawiam.


Śr gru 14, 2016 10:39 am
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn gru 19, 2016 5:04 pm
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Cześć jestem Paweł! Trafiłem tu z polecenia mojego kolegi! I bardzo się cieszę, że tu jestem :D


Pn gru 19, 2016 5:12 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz gru 29, 2016 1:31 am
Posty: 5
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Cześć, miło mi :)

Kiedyś byłem cynikiem, "wojującym ateistą", wyjątkowo zajadłym antyklerykałem i można powiedzieć - chodzącym stereotypem. Dziś wprost przeciwnie. Trochę się zmieniło zarówno w życiu zawodowym jak i uczuciowym. Zerwałem praktycznie ze wszystkim, co kiedyś reprezentowałem.

Jestem przed 30-stką. W ostatnich latach dużo doświadczyłem. Dojrzałem do niektórych spraw, zmieniłem sposób myślenia. Chociaż kwestia niewiary u mnie pozostała, to jednak jest ona wynikiem głębokich, filozoficznych wniosków i w moim przypadku nie da się ona łączyć ani z cechami charakteru, ani tym bardziej poglądami politycznymi, stosunkiem do historii, do wiernych lub Kościoła jako instytucji. Prawdopodobnie odstaję od 90% ateistów, z którymi się absolutnie nie utożsamiam.

Jestem tu ponieważ liczę na kulturalne i wartościowe dyskusje. Potrafię rozmawiać, chcę rozmawiać, wiem co to szacunek i liczę na to, że się nie zawiodę na forumowiczach z Katolika :) Pozdrawiam serdecznie.


Cz gru 29, 2016 1:53 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt sty 10, 2017 1:47 pm
Posty: 1
Lokalizacja: księgowa Jelenia Góra
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam, mam na imię Anna, :wink: Postanowiłam się zarejestrować, bo jestem na życiowym zakręcie. Chciałam Was wszystkich prosić o modlitwę. Ja sama przeżywam swego rodzaju nawrócenie... Mam nadzieję, że moja historia zakończy się dobrze. Pozdrawiam.


Wt sty 10, 2017 1:57 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So paź 08, 2016 4:13 pm
Posty: 32
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedstaw się
Witam wszystkich. Mam na imię Aśka. Trafiłam tutaj, kiedy było mi bardzo źle. Lubię rozmawiać na przeróżne tematy, jestem na początku swojego nawrócenia i miło mi będzie z Wami podyskutować :-)


Śr sty 11, 2017 8:37 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL