Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 2:23 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 41  Następna strona
 Przedstaw się 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So wrz 09, 2006 7:28 am
Posty: 5
Lokalizacja: Polska-Kanada
Odpowiedz z cytatem
Post 
Miałem 18 lat, gdy zabił dzwon Zygmunta, obwieszczający wybór papieża Jana Pawła II
Imię: Wojciech
skąd: - ostatni dom na krańcach Polski ,dalej już się nie da.
wyznanie: - rzymsko -katolicki , bez żadnych wskazań
zainteresowania : Tylko Bóg i wszystko co dotyczy Jego Chwały.

Pozdrowienia dla wszystkich!


Wt wrz 12, 2006 6:49 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz paź 06, 2005 6:06 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Praga
Odpowiedz z cytatem
Post 
Mam na imie JAN ze chrztu,a zakonne Mojzesz, po Czesku MOJŽÍŠ,od 6 lat jestem w ZAKONIE SW. FRANCISZKA.a od roku jestem w Pradze,i to juz nazawsze. Jestem bratem zakonnym, nie kaplanem, studiuje na pierwszym roku na INSTYTUCIE STUDIOW FRANCISZKANSKICH W PRADZE, no i oczywiscie ucze sie jeszcze czeskiego jezyka. Moje zainteresowania to, muzyka - kazda tez i klasyczne a raczej przedewszystkim, film, sztuka, filozofia, psychologia, religioznastwo, oraz teologia od A do Z

_________________
Mojžiš


Wt wrz 12, 2006 8:13 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 04, 2006 2:58 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Post 
Nazwa: Szczygieł, czyli Carduelis carduelis

Rodzaj: żeński

Rok urodzenia: 1988

Miasto: Warszawa

Wyznanie: rzymskokatolickie (od urodzenia bez wahań)

Zainteresowania: historia i historia sztuki, obserwowanie i słuchanie/czytanie (na potrzeby tego forum) ludzi

Trafiłam tu nie przypadkiem, wydaje mi się, że jeden nick coś mi mówi... ale zalogowałam się pod wpływem postu Ziuty. Aha, i podziwiam zmagania moderatorów z niepokornymi dyskutantami :wink: .

_________________
"W niejasnym swym dążeniu dobry człowiek właściwej drogi w pełni jest świadomy."
J.W. Goethe, "Faust"


Pn wrz 18, 2006 9:50 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 26, 2006 1:16 pm
Posty: 120
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jestem to już jakiś czas ale jakoś tak wyszło ,że nopiero teraz si.e oficjalnie przedstawiam.

Nick : Skaara

Rok urodzenia: 1984

Poglądy polityczne: zdecydowanie bardziej na lewo, liberał społeczny jak i ekonomiczny

Orientacja: homoseksualna

Zainteresowania: geografia, podróże, film, seriale, muzyka(głównie lekki rock, pop, dance ), udział w dyskusjach na różnorakich forach internetowych, od czasu do czasu dobrze się zabawić :P


Wt wrz 26, 2006 1:31 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 28, 2006 9:21 pm
Posty: 2
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam,
właśnie zaczęłam działalność na tym forum. Tak, jak wypada - na początek przedstawiam się w tym temacie.
mam na imię Ewa (łatwo się domyślić, że to właśnie od swojego imienia utworzyłam nick), jestem katoliczką, mam lat tyle, ile trzeba... I cóż więcej?...
To wszystko wyjdzie w praniu.
Tymczasem - witam serdecznie.

_________________
Cantate Domino


Pt wrz 29, 2006 11:55 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Cz paź 12, 2006 4:23 pm
Posty: 2
Lokalizacja: lub
Odpowiedz z cytatem
Post 
Prawdziwe imię :Zuza
Wiek: niewiele
Lubię: muzykę, grać na gitarze, poznawać nowych ludzi, imprezować, chłopców, ogórkową, mojego psa, ładną pogodę, lato i wiosnę oraz wiele innych.
Nie znoszę: nazistów, policji, pustych ludzi, konfidentów, ludzi bezkrytycznie i przyjmujących "prawdę" kościoła za oczywistą, nieszczerości, ograniczeń i sporo innych.
Nie wierzę w boga, nie chodzę na religię, nie obchodzę świąt. Nie wierzę od jakiś 3 lat, tak więc przestałam wierzyć w wieku dość młodym. Właściwie to częściowo "dzięki" mojej katechetce. Jestem wegetarianką. Słucham muzyki reggae, techno, troszkę hh i metal.
Ciekawym skąd pochodzi mój nick, polecam literaturę Biblii Szatana.

_________________
"Powiedz swemu sercu: Ja jestem swoim własnym zbawicielem."

Czarna Biblia


Cz paź 12, 2006 8:28 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 12, 2006 10:26 pm
Posty: 2
Odpowiedz z cytatem
Post 
Imię: Kamil
Wiek: tylko 17
Skąd: A czy to ważne?
Światopogląd: Satanizm
Katolikiem byłem do sierpnia 2006r. Satanizmem interesować zacząłem się jednak jakiś rok wcześniej - decyzja o podjęciu nowej drogi była długa, przesądziło o niej zwątpienie w Boga, paradoksalnie przyszło ono na obozie chrześcijańskim.
Interesuję się filozofią, a właściwie różnymi światopoglądami (zarówno religijnymi, jak i filozoficznymi) - choć jest to zainteresowanie dosyć młode. Lubię poczytać ciekawe książki, polecam "Potępienie Paganiniego" "Egipcjanin Sinuhe" "Zielona Mila" "Planeta zła" "Wiedza Radosna" (jak na razie moja jedyna lektura F. Nietzschego). Poza tym lubię medytować, uprawiać hathajogę, grać na gitarze, słuchać muzyki (głównie metal, choć nie wzgardzę darkwavem i klasyką), expić w tibii, kłócić się z księdzem na religii.
Na forum wstąpiłem z chęci pokonwersowania z katolikami.

_________________
Prometeusz-Szatan był największym zbawicielem ludzkości dając jej największy skarb - ogień, intelektem zwany


Pn lis 13, 2006 7:05 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 18, 2006 8:46 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Kiekrz (Poznań)
Odpowiedz z cytatem
Post 
Imię: Mateusz
Wiek: 14 lat
Mieszkam w Kiekrzu, niedaleko Poznania, nad j.Kierskim.
Zainteresowania: filozofia (ostatnio teologia), rower (kolarstwo), psychologia, socjologia, fotografia, muzyka, BIblia
Lubię: pomagać innym, mojego królika Oskara (;-)), książki sci-fi
Wyznanie: Rzymsko-Katolickie


N lis 19, 2006 2:46 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 15, 2006 3:41 pm
Posty: 16
Lokalizacja: G-D
Odpowiedz z cytatem
Post 
Zapomniałam się przedstawić :D

Wiec…
Hey!!! Jestem Anja!!! Za tydzień kończe 18 lat, ucze się w III klasie LO z rozrzerzeniem matematyczno-informatyczno-fizycznym. Mieszkam w G-D. Co tam jeszcze??? Hmm… interesuje się filozofią, rysunkiem, religią, II wojna swiatową, facetami itd. Zdjecie macie w avie. Jakies pytania???


Pn gru 04, 2006 9:37 am
Zobacz profil WWW
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 28, 2006 3:53 pm
Posty: 80
Lokalizacja: Olsztyn
Odpowiedz z cytatem
Post 
Rocznik: 1988
Miasto: Olsztyn

Dyskordianin - niewierzący/agnostyk z przymrużeniem oka.

Liberał.

Zainteresowania: komiks, ogólnie pojęta fantastyka, RPG, film (zwłaszcza animacja), filozofia
Muzyka: metal, ambient, folk, etno... staram się nie ograniczać


Pn gru 04, 2006 5:19 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 25, 2006 10:41 pm
Posty: 6
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam :)

imie: Adam
wiek: 24
Mieszkam w okolicach Rzeszowa

Zaintersowania: sport(piłka nożna, siatkówka), informatyka, czytanie książek(lubie przedewszystkim Jakimowicza, Eric-Emmanuel Schmitt).
muzyka(rock, gothic metal, reeage, czasami klasyczna, troche elektronicznej)

Wyznanie: rzymsko-katolickie,
o sobie: ciągle szukam swego miejsca na Ziemi, ostatnio się zastanawiam nad swoim powołaniem - ciągle poszukujący.


Cz gru 07, 2006 3:15 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So gru 09, 2006 2:02 pm
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam i pozdrawiam wszystkich.
Nazywam się Karol, mam 22 lata.
Jestem agnostykiem(ciągle formalnym katolikiem), choć mój światopogląd ciągle się kształtuje i będzie pewno do końca żywota. Zainteresowania to muzyka (ostatnio jazz, ale rzeczy wartościowe widzę we wszystkich odmianach dźwięków) oraz film. Na forum zarejestrowałem się, żeby zderzyć moje poglądy na świat z poglądami innych i zobaczyć co się trzyma kupy a co nie.


So gru 09, 2006 4:49 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 05, 2006 9:05 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Post 
Mam na imię Natalia, mam 19 lat, studiuję... i jestem katoliczką [jeszcze bez bierzmowania, ale to się wkrótce zmieni].

_________________
("Jako że się wszystko skończyło - powiedziano. -
I ciosu, co spada, żaden żal nie odwróci.")"

Robert Browning


So gru 09, 2006 4:51 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post 
To ja też się przedstawię :)

Mam na imie Michał, jestem studentem komunikacji strategicznej w marketingu (na 1-szym roku magisterki). Jestem osobą o poglądach liberalnych, raczej nie sympatyzuję z żadną partią polityczną. Lubię dobre kino psychologiczne, muzyke techno/ambient/industrialną/filmową. Interesuje się modą, reklamą, nowymi technologiami, sprzętem elektronicznym (rtv i komputery), uwielbiam morze i spacery wzdłuż plaży, szczególnie romantyczne spacery z kimś bliskim. uwielbiam też seks na plaży (mniam :P ). Generalnie jestem spokojnym chlopakiem, ale od czasu do czasu lubie sie rozerwać i ide do klubu poszaleć, wytańczyć się, wymęczyć :) Ze sportów kocham basen, rower, jogging, czasami też grywam w tenisa ziemnego.

Z marzeń jakie chciałbym zrealizować w przyszłości to marzy mi się duże mieszkanie w jakimś wysokim wieżowcu w Warszawie, praca nad kampaniami marketingowymi dużych firm, no i w końcu, a właściwie przede wszystkim pozannie chłopaka, w ktorym bym się zakochał ze wzajemnością na zabój :P i żyli długo i szczęśliwie :D :)

To tyle,
pozrawiam wszystkich :)


So gru 23, 2006 11:32 am
Odpowiedz z cytatem
Post 
zapomniałem dodać, ze mam 23 latka :)


So gru 23, 2006 11:34 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 243 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL