Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 6:43 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 41  Następna strona
 Przedstaw się 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn gru 25, 2006 4:58 pm
Posty: 29
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam wszystkich serdecznie :)

Imię: Agnieszka
Wiek: 23 lata (1983)
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Wyznanie: rzymskokatolickie
"Zawód": studiuję na wydziale fizyki
Zainteresowania: głownie artystyczno-rękodzielnicze (tzn wyżywam się artystycznie produkując z nici i materiałów różne przedmioty), gitara, pisanie, taniec...

A na forum Katolika trafiłam kiedyś przypadkiem i tak już zostało.


Pn gru 25, 2006 5:37 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So gru 16, 2006 2:26 pm
Posty: 11
Lokalizacja: z Twierdzy Hazaja:)
Odpowiedz z cytatem
Post 
Imię: Natalia
Wiek:14 lat
Skąd: Wieś pod Włocławkiem
Zainteresowania: muzyka, sport (koszykówka),religie
Lubię:surfować po necie, chodzić na spacery, rzucać się śnieżkami (pogoda akurat pozwala), bawić się z młodszym rodzeństwem (najmłodszy ma 4 miesiące),słuchać muzyki.
Nie przepadam za:oglądaniem TV, matematyką.
Plany na przyszłość: założyć kochającą się rodzinę, zostać polonistką.
Wyznanie: Rzymskokatolickie

_________________
Największym odkryciem
To, że można tak kochać,
To, że można tak kochać
Przez caluśkie życie...


Cz sty 25, 2007 11:43 am
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr sty 24, 2007 1:38 pm
Posty: 2
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jeśli chodzi o to co chicałabym tu przekazac i ile ewentualnie możecie o mnie wiedziec :> to tyle, że jestem Rzymską-katoliczką, bo chce i wiem, ze to jest właśnie TO... byłam nią niby od zawsze ale jakos tak sie stało, że musiałam sie w niej na nowo odrodzić żeby z odziedziczonej -> stała się moją a właściwie to naszą [Bóg - ja] tak wogole to mieszkam w Kaliszu i mam 16lat, chodze do LO, ktore jest dla mnie prawdziwą "szkołą życia" od Boga w której ucze się ufności i miłości...
na to forum trafiłam przez stronę www.katolik.pl na której juz od jakiegoś roku jestem prawie codziennie i czytam rózne artykuły, ten kącik z pomocą itp. Pomysłałam, że zarejestruje sie an tym rofum, bo może byc ciekawie... lubie te różne wiadmości, ciekawostki religijne, teologiczne... w sumei to nei wiem jak to nazwać ale powiedzmy, że domyslacie sie o co mi chodzi...
pozdrawiam, Hbr8,10-12

_________________
I zniknelo z naszych oczy abyśmy zwrócili się do naszych serc i tam je odnaleźli.
Sw. Augustyn


Pt sty 26, 2007 11:47 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 18, 2006 2:31 am
Posty: 171
Lokalizacja: Kontrreformacja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
:x
Imię: Marek
Skąd: Lublin
Zawód: student pedagogiki KUL
Rok ur. 1985
Zainteresowania: biblistyka, angelologia, filozofia, apologetyka,informatyka, ogrodnictwo
:x

_________________
Objawienia.info: poznaj objawienia prywatne uznane przez Kościół katolicki


Pt sty 26, 2007 9:25 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 11:06 am
Posty: 225
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Post ... może wypada się kiedyś wreszcie przedstawić?
Nazwisko: T., panieńskie F-F
Imiona: Aleksandra, Anna, J.
Wiek: :) :) :-) [kobieta]
Zawód: różnie, obecnie inżynier budowy, w przeszłości: typowy architekt krajobrazu, kierownik placówki środowiskokwo-wychowawczej, przewodnik w ogrodzie botanicznym.
Wykształcenie: mgr inż.arch.krajobrazu, do tego ukończone studium pedagogiczne, porzucona filologia ukraińska
Zainteresowania: drugi człowiek, przyroda, podróże, wrażliwość na Boga w różnych kulturach i zakątkach świata.
Największe przygody w życiu: harcerstwo (warszawska Czarna Jedynka), odkrycie (dla siebie) Ukrainy, obecnie małżeństwo.
Charakter: niespokojna, nieuważna, za szybko działam, czasami nieuprzejma, optymistka.
Wyznanie: r.katoliczka, staram się być radykałem :twisted:


Pn sty 29, 2007 9:53 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 8:11 pm
Posty: 2
Lokalizacja: kraków
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam i pozdrawiam Szanownych Współforumowiczów.
Ktoś może pomyśleć "ejże, ma woltera, czy jak mu tak było w avatarze, czyli jakiś młody zbuntowany pewnie" - otóż nie. Proszę także powyższego zdania nie brać do siebie, wystarczy jedna osoba, która tak pomyśli i już jest racja moja.
Maciej, urodzony krakowianin na progu pełnoletności.
Interesuję się generalnie myśleniem, choć przyznaję bez zbędnego kluczenia, że nie zawsze mi to wychodzi. Jednak się staram i zaszczepiam ten rzadki nawyk w moim otoczeniu.
Lubię dobrą kawę i cynamon, i szarlotkę z nim.

Uprawiam swój ogródek w oświeceniowym stylu. Jedyne słuszne i ludzkie ideały ( a w każdym razie tak mi się zdaje ).


Pn lut 05, 2007 9:52 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 08, 2007 11:55 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Lublin
Odpowiedz z cytatem
Post 
Wiatm
W końcu postanowiłam zarejestrować swoją obecnośc w katoliku. Mam na imię Agata, mam 30 lat (stuknie w marcu). Od 11 lat mieszkam w Lublinie. Z wykształcenia jestem socjologiem, z zawodu gospodynią domową. Mmam wiele pasji i uzależnień. Do tych należy: jedzenie, dobra książka, filmy Almodovara, kino lat 60, książka , poezja, gotowanie. Jestem uzależniiona od swojej własności, od marwteinia sie o innych, chęci poznawania nowych rzeczy i nowych ludzi, swojej religii, ciagłej nadziei i wiary ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, od unikania bylejakości i rutyny dnia codziennego, 1000 myśli na sekundę, rozmawiania, internetu. To w skrócie - reszta wyjdzie w praniu :) Pozdrawiam :)

_________________
Jeśli mówimy, ze nie mamy grzechu,to siebie samych oszukujemy i nie ma w nas prawdy. 1J 1,8 aQada


Pt lut 09, 2007 12:06 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 30, 2007 5:53 pm
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post 
Imię Piotr
Latek 26
Miejscowość Czeladź wcześniej Ruda Śląska
Stan żonaty dzidziuś 10 miesięczny
zawód wyuczony technik-informatyk oraz obróbka skrawaniem
zawód wykonywany kontroler dostaw i reklamacji okien
zainteresowania boks akwarystyka taniec piłka nożna wierzę w życie po śmierci, hiphop, breakdance, itd
wyznanie Rzymsko-katolickie ogólnie idę tam gdzie się Boga wielbi np. zielonoświątkowcy, ewnagelicy
Pozdrawiam


Śr lut 14, 2007 8:47 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 5:01 pm
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witajcie wszyscy :-D

Imię: Magda
Wiek: 17 lat
Miejsce na tym swiecie: Opole
Stan: uczennica liceum
Wyznanie: rzymskokatolickie
Hobby: sport, gitara

A forum Katolika czytuję już od dawna, jednak dopiero teraz zachciało mi sie na nim zarejestrować :D


Pt lut 16, 2007 12:16 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr lut 28, 2007 4:34 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Wrocław
Odpowiedz z cytatem
Post 
Szczęść Boże,
Imię chyba mało ważne... Od roku zajmuję takimi dziedzinami, jak okultyzm, ezoteryka (dokładniej: alchemia, hermetyzm, magia chaosu, psionica). Wchodząc oczywiście w tą tematykę odszedłem od Boga. Ostatnio jednak zauważyłem, że to ze sobą wcale nie musi gryźć. Wróciłem do chrześcijaństwa, jednak rozwijać się duchowo nie przestałem. Oczywiście większości chrześcijan się to nie podoba, bo chociaż idę drogą Chrystusa, według nich, "obcuję" także z Szatanem :P
Obecnie staram się pokazać ludziom, że to wszystko może ze sobą żyć w harmonii. Oczywiście nic na siłę :-D

_________________
Forum poświęcone tematyce Alchemicznej

Z miłością i pokorą w Chrystusie,


Śr lut 28, 2007 4:56 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 10:29 pm
Posty: 5
Lokalizacja: z Normandii
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam!!

Z tej strony, Arek, Arek Bożek – wiem, wiem jak to brzmi, ale to nazwisko po ojcu, więc sam sobie go nie wybrałem. Mam 17 lat prawie 18. Jak już niektórzy wiedzą uwielbiam słuchać muzyki najczęściej jest to punk ale nie ograniczam się tylko do tego typu muzyki. Łatwiej będzie napisać że słucham wszystkiego prócz disco polo rzecz jasna :) Po za tym jestem fanatykiem gór, wyścigów samochodowych(tych nie legalnych).

Nie wiem, co więcej napisać jak coś to pytajcie chętnie odpowiem.


Pozdrawiam wszystkich serdecznie

_________________
To Bóg i tylko On jest naszą siłą i nadzieją i choćby wszystko w naszym życiu zaczeło się walić, On nas nie opuści.


So mar 10, 2007 1:32 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 7:06 pm
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post 
No to może i ja kilka słów o sobie:
Lat: 24
Imię: Karolina
Wyznanie: Rzymsko-katolickie - dość radykalnie podchodzę do sprawy:D
Zainteresowania: rozliczne a szczególnie z zakresu kultury wieków ubiegłych.
Pozdrawiam[/url]


Wt mar 13, 2007 3:55 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 14, 2007 4:29 pm
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam wszystkich, jestem Wizard. Bardzo mi sie podoba forum, znajduje sie t mnostwo ciekawych materialow. Ilosc wiedzy mnie poprostu przygniata. Mam nadzieje, ze zostane przyjety z otwartymi ramionami, po wejsciu ludzie dziwnie sie na mnie patrzyli :P

Facet, lat 20 (nieżonaty^^). Studiuje turystyke i rekreacje. Lubie: dobrze zjesc; popic dobrym winem i sie dobrze wyspac. Uwazam sie za wlasnowierce.

_________________
Wierze w boga.


Cz mar 15, 2007 12:00 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 21, 2007 9:35 pm
Posty: 86
Lokalizacja: POLSKA
Odpowiedz z cytatem
Post 
Witam,
imię : Agata
wyznanie : rzymskokatolickie
zawód wyuczony : psycholog


N mar 25, 2007 12:14 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 613 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 165 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL