Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 7:56 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18242
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
towarzyski.pelikan napisał(a):
Barney napisał(a):
Owszem, "zarówno osoby zaszczepione jak i niezaszczepione są zarówno źródłem transmisji jak i rezerwuarem mutacji", ale osoby nie zaszczepione w nieporównanie większym stopniu.
Dotarło teraz?

Co na to wskazuje?
Ostatnie 200 lat rozwoju medycyny.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt gru 07, 2021 10:48 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
merss napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a):
Ponieważ pacjenci kardiologiczni zapychają służbę zdrowia i robią to w znacznie większym zakresie niż pacjenci kowidowi, to należy zmusić tych pacjentów do:
- regularnych badań profilaktycznych/kontrolnych

1.Nie wolno nikogo zmuszać do leczenia. Dotyczy to jedynie nakazów sądowych. Masz prawo do śmierci.

A do szczepienia można? Nie mam prawa umrzeć na kowida?
Cytuj:
2. Wizyta u kardiologa w warunkach publicznej służby zdrowia (przed pandemią) to oczekiwanie ok roku. Mój brat umarł dwa dni po wizycie, wszystko było ok. To były badania podstawowe i brak wskazań do szczegółowych. Drugim się zajęto, bo odegrał scenę w przychodni.

No i dobry i rok. Gdyby każdy Polak (od pewnego wieku) raz w roku udał się do kardiologa, byłby to prawdziwy postęp w zwalczaniu chorób kardiologicznych. Bardzo szybko odczulibyśmy odciążenie służby zdrowia.
Cytuj:
Cytuj:
- brania leków, w tym również eksperymentalnych, dopuszczonych warunkowo

Nie wolno zmuszać do brania leków eksperymentalnych. Otrzymujesz propozycję uczestniczenia w badaniach naukowych, o ile się zakwalifikujesz. Druga sprawa to takie badanie jest akurat prowadzone i są na to pieniądze. Decydują się zwykle ludzie w warunkach ustania możliwości leczenia w ramach procedur medycznych. Lekarze takich leków nie mogą przepisywać.

Natomiast wolno zmuszać do brania szczepionek eksperymentalnych? Dlaczego?
Cytuj:
Cytuj:
- operacji/zabiegów tam gdzie jest to wskazane

Potrzeba anastezjologow. Nie dość, że ich brakowało przed pandemią, to leczenie covidowe ich przesunęło do leczenia covida. Podawanie tlenu to leczenie specjalistyczne.

Gdyby ludzie zostali zmuszeni do profilaktyki, rzadziej by dochodziło do konieczności angażowania anastezjologów i nie byłoby tego problemu. Propozycję zmuszania do operacji należy łączyć z propozycją zmuszania do diagnostyki.
Cytuj:
Cytuj:
Zwróćmy uwagę, że redukując do minimum liczbę pacjentów kardiologicznych, zwolni się tyle łóżek dla kowidowych, że damy radę z wirusem o zjadliwości dalece przwyższającej sars-cov-2.

Nic z tego.

Dlaczego?
Cytuj:
Cytuj:
Jeśli nie chcesz witaminek, jest cały arsenał lekarstw, w tym również eksperymentalnych. Czemu tak nie zmusić ludzi chorych na kowid do leczenia amantadyną?

Pisałam wyżej. W Polsce nie ma przymusu leczenia. Covidowcy jednak pchają się do szpitali a tak głośno skandowali, że szczepienia to sprawa lucyferian. Zrobisz to samo, gdy będziesz miała poważne problemy: dziś to tania odwaga. Brak dostępu do tlenu powoduje lęk i szukasz odruchowo pomocy, organizm czyni to automatycznie. Masz temp 41 stopni to nie pobiegniesz sprintem za milion dolarów. Mamy takie zabezpieczenia na czas niebezpieczeństwa utraty życia.

W Polsce nie ma przymusu szczepienia, chyba że to leczenie za pomocą szczepionki na kowid? Czy Ty nie widzisz, że sobie przeczysz?
Cytuj:
Cytuj:
Nie będziemy się bawić w dobrowolność, tam gdzie ważą się losy ludzkiego zdrowia i życia.

Nie ma to znaczenia. Możesz sobie jednak covida leczyć w domu skoroś taki odważny. Odwaga dotyczy zdrowych.

Nie mogę, bo lekarz nie chce mnie osłuchać ani przepisać lekarstwa, jeżeli mam podejrzenie kowid. Każą mi siedzieć w domu pod groźbą kary (mogę teoretycznie wyjsć do lekarza, ale lekarz i tak mnie nie przyjmie) i dzownić na pogotowie, jak zacznę się dusić. Najwyraźniej im bardo zależy, żeby kowidowiec wylądował pod tym respiratorem, spod którego najprawdopodobniej wyjdzie nieżywy.
Cytuj:
Cytuj:
Tak mówi etyka chrześcijańska, że nie waży się korzyści-ryzyka, nie traktuje ludzi indywidualnie, tylko jeden za wszystkich, wszyscy za jednego?

JPII wypowiedział się i podrzuciłam ci: w świecie jest bardzo mało z Boga. Nie mieszajmy więc do medycyny Kościoła. Nie mam też wykształcenia teologicznego, więc uczyli o tresurze mnie świeccy naukowcy. Tresura to sprawa cywilów - decydentów polityków. Wygodnie wmieszać Kościół i etykę chrzseścijanską?

Tzn. Kościół w ogóle się nie ustosunkowuje do tego typu problemów etycznych? Czyli gdybyś to Ty była politykiem, to mogłabyś jako chrześcijanka z czystym sumieniem zrobić to samo co robi teraz polski rząd?
Cytuj:
Cytuj:
Poświęcajmy dzieci, zdrowych, młodych ludzi, żeby stary i/lub schorowany nie czuł się dyskryminowany? Ryzykujmy życiem i zdrowiem wszystkich, mimo tego, że narażeni są nieliczni?

To sprawa polityków, oni są decydentami. Nie jestem politykiem, ale demagogii nie trawię. Myślę faktograficznie i czytam rzeczywistość.
Wąskim gardłem jest służba zdrowia. Pisałam wyżej jak wygląda czas oczekiwania na specjalistę w mieście wojewódzkim.

A co ma wspólnego czas oczekiwania na specjalistę ze zmuszaniem ludzi zdrowych, młodych do proceudry medycznej, z której nie mają żadnej realnej korzyści tylko po to, żeby starzy/schorowani nie poczuli się dyskryminowani?
Cytuj:
Cytuj:
Jak bardzo trzeba mieć wypaczone sumienie, żeby to popierać...

Chcesz zmienić całą organizację służby zdrowia dla jednego leku. Nie mam najnowszej wiedzy o stanie badań nad nim. Utopia.

To co teraz napisałaś, świadczy o tym, że nie zrozumiałaś w ogóle intencji jaka przyświeca mi w tym temacie, mimo ze ja napisałam wprost:
Uwaga: powyższych pytań proszę nie traktować jako realnych propozycji z mojej strony. To są sugestie teoretyczne.

A co do zmiany całej organizacji służby zdrowia dla jednego leku, to jest dokładnie na odwrót. To Ty chcesz ją zmienic dla jednego leku, ponieważ to co się obecnie dzieje w zw. ze szczepionkami p. kowid to precedens. Do tej pory nie próbowano wszystkich ludzi przymuszać do eksperymentalnych szczepień, które nie powstrzymują transmisji na chorobę, która zagraża tylko pewnej małej grupie społeczeństwa. Podejście, które popierasz, jest rewolucyjne.

Nawet obowiązkowe i to dobrze sprawdzone szczepionki w większości dotyczą dzieci, nikt nie zmusza dorosłych do szczepienia sie na choroby zagrażające praktycznie tylko dzieciom.

Dzisiaj chce się zmuszać dzieci do szczepienia p. chorobie zagrażającej praktycznie tylko starcom i ludziom bardzo chorym.

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr gru 08, 2021 6:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
Barney napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a):
Barney napisał(a):
Owszem, "zarówno osoby zaszczepione jak i niezaszczepione są zarówno źródłem transmisji jak i rezerwuarem mutacji", ale osoby nie zaszczepione w nieporównanie większym stopniu.
Dotarło teraz?

Co na to wskazuje?
Ostatnie 200 lat rozwoju medycyny.

:lol:
Niech zgadnę, bo wszystkie szczepionki działają dokładnie tak samo, tzn. powstrzymują transmisje wirusa :D Hmmm, ciekawe po co ci naukowcy badają teraz, czy jest jakaś różnica w transmisji wirusa przez zaszczepionych i nie. Kretyni, przecież od 200 lat wiadomo :mrgreen:

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr gru 08, 2021 6:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
Jeszcze taka uwaga do merss.

Jak rozmawiałyśmy o chipach, powoływałaś się na etykę. Jak zeszło na szczepionki, bo chciałam dopytać o różnice w podejściu, którą zadeklarowałaś, to nagle zaczęłaś powoływać się na politykę i prawo.

Rozumiem, że jeżeli prawo będzie przyzwalać na przymusowe czipowanie i taka bedzie też wola polityczna, np. powołując się na epidemię wirusa - chodzi o czip wykrywający zakażenie, to wówczas nie tylko sama się zaczipujesz, ale będziesz nakłaniać do przymusu czipowania?

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr gru 08, 2021 7:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2018 9:59 am
Posty: 1271
Lokalizacja: Białystok
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
towarzyski.pelikan napisał(a):
Nie mogę, bo lekarz nie chce mnie osłuchać ani przepisać lekarstwa, jeżeli mam podejrzenie kowid. Każą mi siedzieć w domu pod groźbą kary (mogę teoretycznie wyjsć do lekarza, ale lekarz i tak mnie nie przyjmie) i dzownić na pogotowie, jak zacznę się dusić.

Jeżeli nie masz kwarantanny, to nie musisz siedzieć w domu, a leki możesz sobie kupić w aptece bez recepty.


Śr gru 08, 2021 8:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18242
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
towarzyski.pelikan napisał(a):
Niech zgadnę, bo wszystkie szczepionki działają dokładnie tak samo, tzn. powstrzymują transmisje wirusa :D
Nie zgadłaś.
Natomiast tak, działają na tej samej zasadzie.
Cytuj:
Hmmm, ciekawe po co ci naukowcy badają teraz, czy jest jakaś różnica w transmisji wirusa przez zaszczepionych i nie. Kretyni, przecież od 200 lat wiadomo :mrgreen:
Naukowcy badają, i nie są nimi Ci których za fachowców uważasz.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr gru 08, 2021 8:05 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16880
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
Cytuj:
Rozumiem, że jeżeli prawo będzie przyzwalać na przymusowe czipowanie i taka bedzie też wola polityczna, np. powołując się na epidemię wirusa - chodzi o czip wykrywający zakażenie, to wówczas nie tylko sama się zaczipujesz, ale będziesz nakłaniać do przymusu czipowania?

Chrześcijańska roztropność polega na rozpoznawaniu konkretnej sprawy. Nie pytasz o uogólnienie. Pisałam o tym, że to są fakty do których mam możliwość dotrzeć. Ja prawdopodobnie będę w grupie uprzywilejowanej pod tym względem i do nich dotrę. Na ich podstawie podejmę decyzję. To Akwinata. Etyka jest ponad prawem, jeśli to ważna kwestia natury etycznej. To o czym piszesz to sf a nie mój stan wiedzy. Mikrobiologię opanowałam na poziomie akademickim. Etykę w badaniach naukowych też. Będę potrzebowała to skorzystam z dostępu do aktualnej wiedzy. Czasem odpowiedź brzmi: nie wiem i jest uczciwa a nie tchórzliwa. Zgodnie z tym co wiem dziś i jak rzeczywistość się prezentuje, już odpowiedziałam.

Tu jeszcze jedno wyjaśnienie odnośnie katolików, ale pasuje mi do tego zapytania i taki właśnie temat chodził mi po głowie czytając Aktualności.
Pytasz o zdanie katolika, ale kim on jest? Na forum to co poniżej jest widoczne a nadal pytasz...Widoczny jest schemat podziału: jesteś światły, otwarty, jesteś ą i ę katolikiem - to kochasz ks. Tischnera, a tym samym wyrzekasz się o. Rydzyka i wszelkiej maści tradycjonalistów aż po granice. Gdy jesteś fanem tych drugich to dyskretnie (czasem nachalnie) obsypujesz .'Historię po góralsku' solą egzorcyzmowaną, bo jesteś katolem tumanem lub wiernopoddańczym tradycji pobożnościowej, łącznie z szatami. Musisz być tu lub tu. A ten inny biedaczyna czuje, że próbują go sformatować i wrzucić do jednego z tych worów. Muszę bowiem gdakać w jednym chórze z tymi, którzy chcą drugiego zadziobać. A jeśli to nie moja wojna?


Śr gru 08, 2021 8:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
feelek napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a):
Nie mogę, bo lekarz nie chce mnie osłuchać ani przepisać lekarstwa, jeżeli mam podejrzenie kowid. Każą mi siedzieć w domu pod groźbą kary (mogę teoretycznie wyjsć do lekarza, ale lekarz i tak mnie nie przyjmie) i dzownić na pogotowie, jak zacznę się dusić.

Jeżeli nie masz kwarantanny, to nie musisz siedzieć w domu, a leki możesz sobie kupić w aptece bez recepty.

Jeżeli jesteś podejrzany o kowid, automatycznie lądujesz na kwarantannie. Kowidowych leków nie kupisz bez recepty. Ja "kupiłam receptę" na lek przeciw kowid za jakieś 20 zł, tzn. poprosiłam lekarza o receptę na Viregyt K z powodu "objawów grypy" . Dzisiaj taka recepta kosztuje chyba 70 zł.

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr gru 08, 2021 9:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
Barney napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a):
Niech zgadnę, bo wszystkie szczepionki działają dokładnie tak samo, tzn. powstrzymują transmisje wirusa :D
Nie zgadłaś.
Natomiast tak, działają na tej samej zasadzie.

Skoro nie wszystkie szczepioki powstrzymują transmisje wirusa, to już pod tym jednym względem nie działają na tej samej zasadzie. A to jest bardzo istotny wzgląd w kwestii masowych szczepień p. chorobie zagrażającej nielicznym.

Merss nazywa te preparaty "lekiem" i słusznie, bo ta szczepionka działa najwyżej jak lek - łagodzi przebieg choroby, zapobiega zgonom. To taki lek zażywany profilaktycznie.

Stąd, jestem zdumiona, że merss jednym tchem mówi, że "nie wolno przymuszać ludzi do brania leków" i "trzeba wszystkich wyszczepić na kowid" :roll:

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr gru 08, 2021 9:45 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16880
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
Zgodnie z tekstem ustawy z dnia 6 września 2001 r. (Prawo farmaceutyczne) „produktem leczniczym jest substancja lub mieszanina substancji, przedstawiana jako posiadająca właściwości zapobiegania lub leczenia chorób występujących u ludzi lub zwierząt lub podawana w celu postawienia diagnozy lub w celu przywrócenia, poprawienia lub modyfikacji fizjologicznych funkcji organizmu poprzez działanie farmakologiczne, immunologiczne lub metaboliczne.”

Każdy produkt leczniczy przed wprowadzeniem na rynek farmaceutyczny podlega eksperymentalnym badaniom klinicznym. Pozwolenie na dopuszczenie leku do obrotu wydawane jest przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, a następnie podpisywane przez Ministra Zdrowia. Kontrolę nad procesem wytwarzania i obrotem produktów leczniczych sprawuje Państwowa Inspekcja Farmaceutyczna.

Szczepionki są więc lekami w znaczeniu ustawowym. Leki, produkty lecznicze – pierwiastki, związki chemiczne lub mieszanina związków pochodzenia naturalnego lub syntetycznego, wykorzystywane w profilaktyce, leczeniu oraz diagnostyce chorób zwierząt i człowieka.
Twoje opinia o zagrożeniach jest jedynie twoją opinią. Wątek covidowy obok.


Śr gru 08, 2021 9:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
merss napisał(a):
Cytuj:
Rozumiem, że jeżeli prawo będzie przyzwalać na przymusowe czipowanie i taka bedzie też wola polityczna, np. powołując się na epidemię wirusa - chodzi o czip wykrywający zakażenie, to wówczas nie tylko sama się zaczipujesz, ale będziesz nakłaniać do przymusu czipowania?

Chrześcijańska roztropność polega na rozpoznawaniu konkretnej sprawy. Nie pytasz o uogólnienie.

Pytam o sprawy fundamentalne, np. czy można wystawiać na olbrzymie ryzyko wszystkich ludzi z powodu zagrożenia, które dotyczy nielicznych?

Jako uzasadnienie dla przymusowych i masowych szczepień podałaś fakt, że ci zagrożeni będą się czuć dyskryminowani.

Mamy szczepionki (i to bardzo dobrze przebadane, od wielu lat na rynku) dedykowane dla konkretnych grup ryzyka. I wtedy nikomu nie przeszkadza dyskryminacja. Teraz nagle zaczęła przeszkadzać w przypadku tej konkretnej (eksperymentalnej) szczepionki?

To co Ty uprawiasz to nie jest ani roztropność, ani realizm, tylko koniunkturalizm i racjonalizacja.

Wprowadzenie do powszechnego obrotu czipów poprzedzi analogiczna propaganda jak ma miejsce teraz. Teraz mówisz "czipy nie", ale sytuacja się zmieni i powiesz "tak". Może dlatego, że swoje ideały etyczne odstawiłaś na półkę.

A ideały są właśnie po to, żeby nie być chorągiewką

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr gru 08, 2021 9:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
merss napisał(a):
Szczepionki są więc lekami w znaczeniu ustawowym..

merss wcześniej napisał(a):
Nie wolno nikogo zmuszać do leczenia.

merss wcześniej napisał(a):
Nie wolno zmuszać do brania leków eksperymentalnych

No to się zdecyduj. Można ludzi zmuszać do przyjmowania szczepionek na kowid (które są lekami) czy nie?

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr gru 08, 2021 10:03 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16880
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
A prawo jak stanowi? Opisałam to, więc nie próbuj tanich manipulacji. Zasada ogólna może być zastąpiona zasadą szczegółową. To też prawo i to działające od starożytności. Schowaj więc sobie Konstytucję w rozmowach z przedstawicielami prawa. Można mieć spore nieprzyjemności, bo nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania.
Niczego nie ugrasz wprowadzając swe reguły prawne. Nie żyjesz na bezludnej wyspie. To sf pisząc o czipowaniu dziś. I to jeszcze covidowym.

Chcesz na siłę dostosować rzeczywistość do swych poglądów. To też cecha nowego człowieka. Nie znosi żadnych ograniczeń.
Chrześcijaństwo natomiast wchodzi w kulturę ją zmieniając. Będzie problem? Pojawi się reakcja.


Śr gru 08, 2021 10:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18242
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
Szczepionki na szereg chorób są obowiązkowe w Polsce (i w większości krajów też) od wielu lat. Więc to kolejne pieniactwo nie ma racji bytu.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr gru 08, 2021 10:20 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A Ty dla kogo się zaczipujesz? #CzipujemySię
merss napisał(a):
A prawo jak stanowi?
Prawo? Policja ma wydane rozkazy by karać z KW 116 za złamnie ROZPORZĄDZEŃ. A kiedy im się zacytuje KW 1 milkną, ale jak roboty robią wedle rozkazów a nie wedle prawa. Więc o jakim prawie mówisz?
Mam do ciebie pytanie osobiste. Czy ty masz w ogóle swoje zdanie, jakiekolwiek, przeciwne władzy? Którego będziesz bronić, bez względu na represje władzy?


Śr gru 08, 2021 10:27 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL