Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 9:18 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Problemy Małego Księcia z nauczaniem katolickim 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys w Kościele
Yarpen Zirgin napisał(a):
No to czekamy.

Yarpen, ponieważ znów stawiasz pytania z teza na zasadzie: czy przestałeś bić już własna żonę więc zapytam Cię inaczej: czy swoje wypowiedzi skonsultowałeś z EDIT: Wojciechem (prymasem) ?


Pn lip 05, 2021 8:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys w Kościele
Nie udawaj Greka, waść. Atakami personalnymi jedynie się pogrążasz.

Czekam:

Mały Książę napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Mały Książę napisał(a):
Ja nie zamierzam przepraszać bo zadałem pytania o to gdzie Chrystus potępił zapłodnienie in vitro a także o prezerwatywy (rozumiem, że je popierasz), a tak naprawdę nie wiesz czym jest kłamstwo.https://pl.m.wikipedia.org/wiki/K%C5%82amstwo

Naprawdę wierzysz, że te próby zmiany tematu zdołają ukryć którekolwiek ze wskazanych przeze mnie Twoich kłamstw (włącznie z najnowszym na mój temat)?

Za kłamstwo mogę przepraszam powiedzieć.

No to czekamy.

Cytuj:
Argumenty ad personam są popierane przez Kościół w pismach świętych Kościoła pewnie zapytasz mnie o źródło więc mówię, że w książce pt. Liberalizm jest grzechem o tym przeczytasz.

Poproszę o stosowny cytat.


Pn lip 05, 2021 8:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys w Kościele
Yarpen Zirgin napisał(a):
Nie udawaj Greka, waść. Atakami personalnymi jedynie się pogrążasz.

Nie masz Żyda ani Greka (Biblia)
To,że bronisz nauki Kościoła niezgodnie z jej zasadami to twoja sprawa, ale nie mieszaj w to innych katolików. Ja w pracy mam do czynienia z katolikami i nie sadze aby popierali twoje brednie.
Yarpen Zirgin napisał(a):

Poproszę o stosowny cytat.

Przejrzyj sobie nasza wcześniejsza rozmowę. Poszukam tej ksiażki to ci przepiszę.


Pn lip 05, 2021 8:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys w Kościele
Przepraszam za słowa. Yarpen.


Wt lip 06, 2021 12:28 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys w Kościele
No dobrze, to ja panu już podziękuję za rozmowę, bo widać, że nie ma co liczyć na normalną dyskusję z Twojej strony.


Wt lip 06, 2021 7:55 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys w Kościele
Yarpen Zirgin napisał(a):
No dobrze, to ja panu już podziękuję za rozmowę, bo widać, że nie ma co liczyć na normalną dyskusję z Twojej strony.

"Panu", w Kościele jesteśmy Dziećmi Bożymi bardzo dziwną osobą jesteś. Jeszcze nigdy nie spotkałem tak dziwnej osoby.


Wt lip 06, 2021 8:35 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys w Kościele
A dziwność polega na tym ze ośmiela się żądać dowodów i linków na poparcie tez. To straszna i niespotykana sytuacja. Bo kto to słyszał żeby udowadniać swoje objawione tezy. Przecież z założenia to co pisze Mały Książę to sama prawda niemal jak w Biblii a już na pewno bardziej niż w dokumentach UNK.
A swoją droga jak ci zależy na zdaniu biskupa Siemieniewskiego to na forum jest kilka osób które zaznają biskupa jeszcze z czasów współpracy w apologetyce.katolik.pl i mogą na spokojnie obalić twoja interpretacje jego słów do których jak do tej pory nie podałeś żadnego linka. I zamiast po prostu się wycofać i przeprosić za kłamliwy tekst i bezzasadne podpieranie się autorytetem biskupa obecnie legnickiego to ty szedłeś w zaparte. Joe pierwszy to już raz takie twoje zachowanie.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt lip 06, 2021 10:14 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys w Kościele
Jockey napisał(a):
A dziwność polega na tym ze ośmiela się żądać dowodów i linków na poparcie tez. To straszna i niespotykana sytuacja. Bo kto to słyszał żeby udowadniać swoje objawione tezy. Przecież z założenia to co pisze Mały Książę to sama prawda niemal jak w Biblii a już na pewno bardziej niż w dokumentach UNK.
A swoją droga jak ci zależy na zdaniu biskupa Siemieniewskiego to na forum jest kilka osób które zaznają biskupa jeszcze z czasów współpracy w apologetyce.katolik.pl i mogą na spokojnie obalić twoja interpretacje jego słów do których jak do tej pory nie podałeś żadnego linka. I zamiast po prostu się wycofać i przeprosić za kłamliwy tekst i bezzasadne podpieranie się autorytetem biskupa obecnie legnickiego to ty szedłeś w zaparte. Joe pierwszy to już raz takie twoje zachowanie.

Mój tato rozmawiał z bp. Andrzejem Siemieniewskim zanim jeszcze został biskupem tak więc uważaj bo też mogę ci smrodu narobić. Zalecam wizytę u psychiatry.


Wt lip 06, 2021 11:51 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys w Kościele
Mały Książę napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
No dobrze, to ja panu już podziękuję za rozmowę, bo widać, że nie ma co liczyć na normalną dyskusję z Twojej strony.

"Panu", w Kościele jesteśmy Dziećmi Bożymi bardzo dziwną osobą jesteś. Jeszcze nigdy nie spotkałem tak dziwnej osoby.

Za to ja spotkałem wiele osób podobnych Tobie, które przyłapane na kłamstwach, nawet jak już im te kłamstwa udowodniono, idą w zaparte i udają, że wszystko jest w porządku.


Wt lip 06, 2021 12:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kryzys w Kościele
Yarpen Zirgin napisał(a):
Mały Książę napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
No dobrze, to ja panu już podziękuję za rozmowę, bo widać, że nie ma co liczyć na normalną dyskusję z Twojej strony.

"Panu", w Kościele jesteśmy Dziećmi Bożymi bardzo dziwną osobą jesteś. Jeszcze nigdy nie spotkałem tak dziwnej osoby.

Za to ja spotkałem wiele osób podobnych Tobie, które przyłapane na kłamstwach, nawet jak już im te kłamstwa udowodniono, idą w zaparte i udają, że wszystko jest w porządku.

Podałem ci definicję kłamstwa. O co ci chodzi? Ja spotkałem wielu protestantów którzy uważają cię za kłamcę.


Wt lip 06, 2021 12:11 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL