Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 11:32 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
 Co uważam na temat forum katolik.pl 
Autor Wiadomość
Post Co uważam na temat forum katolik.pl
:P
Tak na początek samosiejkom, co to mówią, że Ojca mają, a swoją wolną wolą się zapierają.
Podoba mi się to, że mimo "facebooka" jeszcze dychacie. Powód tej działalności i wszelkich działań jest dla mnie jasny i oczywisty. Odbywa się tutaj łapanka na słabych i dających nadzieję na złapanie. Przy mocniejszych, prowokacje, tłamszenie i poniżanie aby może jeśli się uda... wiadomo już co.
Po trzecie wszelkie oznaki nie dające żadnej nadziei są zdecydowanie tępione w imię jedynej słusznej nauki. Wiadomo jakiej.
I to wszystko jest dla mnie obrzydliwe.
A mimo to sukcesów życzę. Szczerze.


N cze 27, 2021 6:25 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6810
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Co uważam na temat forum katolik.pl
Czyli co? Widzimy się na nowym nicku? ;-)

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N cze 27, 2021 7:27 pm
Zobacz profil
Post Re: Co uważam na temat forum katolik.pl
PeterW napisał(a):
Czyli co? Widzimy się na nowym nicku? ;-)

zdaje się że to nie na temat ;-) co potwierdza wcześniejsze


N cze 27, 2021 7:31 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6810
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Co uważam na temat forum katolik.pl
Czemu nie na temat???
Przecież piszesz że Cię tu wszystko brzydzi i rozumiem że to list pożegnalny..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N cze 27, 2021 7:40 pm
Zobacz profil
Post Re: Co uważam na temat forum katolik.pl
PeterW napisał(a):
Czemu nie na temat???
Przecież piszesz że Cię tu wszystko brzydzi i rozumiem że to list pożegnalny..

Temat jest ogólny dla wszystkich. Nie o mnie.
ps: możesz kwiatki wkleić jak chcesz


N cze 27, 2021 7:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2018 9:59 am
Posty: 1271
Lokalizacja: Białystok
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Co uważam na temat forum katolik.pl
1antyk napisał(a):
Temat jest ogólny dla wszystkich. Nie o mnie.

Przecież piszesz o sobie:
Cytuj:
I to wszystko jest dla mnie obrzydliwe.


N cze 27, 2021 8:03 pm
Zobacz profil
Post Re: Co uważam na temat forum katolik.pl
Tak. Piszę co uważam.


N cze 27, 2021 8:05 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Co uważam na temat forum katolik.pl
Zostawiłam, bo uznałam, że to list pożegnalny. Jak sobie coś postanowisz, nie ma zmiłuj. Uwagi do moderatorów możesz zamieszczać w odpowiednim wątku. Regulamin ciebie też obowiązuje. Na żadnym nicku tego nie pojmowaleś i uciekałeś, gdy pojawiały się problemy z merytorycznymi wypowiedziami. Jak cię przyciśnięto to ty w nogi! To nie offtop (takie dopuszczamy), ale pernamentny offtop i zaśmiecanie tematów. Królujesz w koszu. Uważałeś, że na kolejnym nicku będzie to samo tolerowane? Tym razem mamy farsę jakich rzadko. Co chwilę regulamin naruszasz, mijasz się z prawdą, bo nie rozumiesz co oznacza merytoryczna wypowiedź. Oszukujesz w sprawie przynależności konfesyjnej pisząc, że zmiana zmianą nie jest. To kodeks etyczny antyka i inni mają obowiązek dostosować się. Oczekujesz wypowiedzi tych co oskarżają modów o choroby psychiczne i zaburzenia osobowości? Raźniej będzie czuć wsparcie?
Są osoby piszące od lat i nie sprawiają żadnych problemów, bo zajmują się tym co mają do powiedzenia w temacie a nie bujają w obłokach oczekując, że ich wymysły zostaną przyjęte na klęczkach. Nawet ich kłótnie mają coś co ich łączy. Nie potrafisz wbić się w temat, pisz tam, gdzie to dopuszczalne...lub odejdź.
Niedawno zamknęłam wątek o podobnym charakterze, więc i ten czeka to samo. Tamta osoba pisze obecnie merytorycznie. Ty nie pokazałeś tych umiejętności na żadnym nicku. Wszystko co mogłam podać jako przyczyny niepowodzeń podałam. Niczego się nie nauczyłeś poza wchodzeniem na kolejnym nicku, by mnie oszukać i powtarzać stare błędy.


N cze 27, 2021 8:12 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL