Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 1:06 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Nic to mnie nie obchodzi, ale powiem... 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Obrazek
https://twitter.com/baspiela/status/1392202235032084490


Cz maja 13, 2021 10:24 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Terremoto napisał(a):
Czym zaś jest młotek terapeutyczny, w sumie nie wiem.

to suma luźnych skojarzeń przedmiotu widocznego na avatarze Yarpena i kabaretowego młoteczka:
https://youtu.be/JqmAaonCEbU


Cz maja 13, 2021 10:27 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16883
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Nic to mnie nie obchodzi, ale powiem...
Terapia młotkowa jest skuteczna, gdy mamy do czynienia z histerykiem - nie kabaretowo, ale realnie. Jak się zapowietrzy i nic nie dociera to cios młotkowy stawia go natychmiast do pionu. Kiedy schodzi do poziomu płaczącego dzidziusia to się go zostawia na ulicy. Uspokajanie, wyjaśnianie utwierdza go w przekonaniu, że może innych szantażować...jest taki ważny. Jest głośny i zajmuje sobą innych, ma problemy komunikacyjne, ale wrzeszczy, że to inni winni. Granicę wyznacza młotek lub brak reakcji.


Cz maja 13, 2021 11:20 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II

Ten wpis doskonale pokazuje to o czym pisała Terremoto i merss

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz maja 13, 2021 1:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
polexit napisał(a):
Problem w tym, że teraz nie ma żadnego tematu dedykowanego w Aktualnościach poza jakimś jednym o przejściu Covida. Trzeba dyskutować w temacie "Aktualności II", gdzie wędruje wszystko.
Nic mnie nie przyćmiło, może się po prostu nie zrozumieliśmy. W takim wypadku zawsze można dopytać zamiast zakładać czyjąś złą wolę ;)
Likwidacje wątków kowidowych upatruje w tym samym zjawisku w którym znana mi prywatnie osoba przestała rozmawiać o kowidzie - po tym jak się zaszczepiła. Widać cenzorzy na forum poszczepili się.


Cz maja 13, 2021 6:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18244
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Ta osoba zapewne nie chce rozmawiać z Tobą o covidzie, bo dość ma słuchania kompletnych bzdur, a widzi, ze jesteś chłopie niereformowalny.
W dodatku najchętniej gadałbyś tylko o tym.
To nie cenzura - to niechęć do bzdurek, bzdetów i dub smalonych.
Ile można?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt maja 14, 2021 12:41 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Barney napisał(a):
Ta osoba zapewne nie chce rozmawiać z Tobą o covidzie, bo dość ma słuchania kompletnych bzdur, a widzi, ze jesteś chłopie niereformowalny.
W dodatku najchętniej gadałbyś tylko o tym.
To nie cenzura - to niechęć do bzdurek, bzdetów i dub smalonych.
Ile można?
Nie, to ten człowiek sam inicjował rozmowy o kowidzie, a kiedy on zagajał, ja tylko zadawałem mu trudne pytania, by mu psuć wgraną przez propagandę wizję na temat kowida. Zaszczepił się - i jak reką odjął podejmowanie tematów kowidowych. Miał sztucznie zaindukowany lęk, a który to twórca tego lęku zaproponował mu rozwiązanie: "szczepionkę". "Straszymy a później oferujemy rozwiązanie tego strachu w postaci towaru lub usługi" - jedna z najskuteczniejszych kampanii handlowych. Jesteście podmiotem gigantycznej operacji społeczno-marketingowo-politycznej.

p.s. mam jednak schadenfreude, bo 2 dni po przyjęciu "szczepionki" mocno zachorował z diagnozą zapalenia górnych dróg oddechowych, był u lekarza, dostał antybiotyki, uziemiony na wiele dni.

Do cenzorów - możecie przenieść to odbocznienie w temat kowidowy.


Pt maja 14, 2021 11:42 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Barney napisał(a):
Ta osoba zapewne nie chce rozmawiać z Tobą o covidzie, bo dość ma słuchania kompletnych bzdur, a widzi, ze jesteś chłopie niereformowalny.
W dodatku najchętniej gadałbyś tylko o tym.
To nie cenzura - to niechęć do bzdurek, bzdetów i dub smalonych.
Ile można?

Jaki jest sens rozmowy z ślepcem o kolorach?
A Wespecjan jest niereformowalny praktycznie w każdym temacie w którym się wypowiada. Nie przypominam sobie, żeby potrafił rozmawiać na argumenty.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt maja 14, 2021 11:49 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Aquarius napisał(a):
Terremoto napisał(a):
Czym zaś jest młotek terapeutyczny, w sumie nie wiem.

to suma luźnych skojarzeń przedmiotu widocznego na avatarze Yarpena i kabaretowego młoteczka:
https://youtu.be/JqmAaonCEbU

Niestety wkradł się bład formalny: pomyłkowo wrzuciłem inny link w którym młoteczek nie występuje
oto właściwy:
https://youtu.be/VVUDv1xrfR0
wygląda na to, że w 91 roku opowiadali bajki jeszcze bez młotka.
Ja zapamiętałem wersję z 95r. Młotek jest we wstępie więc kogo nie bawi taki kabaret może sobie darować całość.
Młotek Jarpena się nie nadaje, bo działa w interesie moderacji.
Mam nadzieję Wespecjan, że właściwie odczytałeś moje intencje i nie muszę się tłumaczyć.


Pt maja 14, 2021 3:10 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Śmiem w to szczerze wątpić ponieważ Wespecjan widzisz dobrze argumentuje. Z Twojej ostatniej wypowiedzi jedynie "nie przypominam sobie" wydaje się być zgodne z prawdą.


Pt maja 14, 2021 7:25 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Aquarius napisał(a):
Śmiem w to szczerze wątpić ponieważ Wespecjan widzisz dobrze argumentuje. Z Twojej ostatniej wypowiedzi jedynie "nie przypominam sobie" wydaje się być zgodne z prawdą.

Tak argumenty ma dla takich jak on czyli nie mających wiedzy. W każdym temacie ale to niestety syndrom czasów internetu i gimbazy.
Pominąłeś jeden ważny wpis
Jockey napisał(a):
Jaki jest sens rozmowy z ślepcem o kolorach?

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt maja 14, 2021 7:56 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18244
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wespecjan napisał(a):
Barney napisał(a):
Ta osoba zapewne nie chce rozmawiać z Tobą o covidzie, bo dość ma słuchania kompletnych bzdur, a widzi, ze jesteś chłopie niereformowalny.
W dodatku najchętniej gadałbyś tylko o tym.
To nie cenzura - to niechęć do bzdurek, bzdetów i dub smalonych.
Ile można?
Nie, to ten człowiek sam inicjował rozmowy o kowidzie, a kiedy on zagajał, ja tylko zadawałem mu trudne pytania, by mu psuć wgraną przez propagandę wizję na temat kowida. Zaszczepił się - i jak reką odjął podejmowanie tematów kowidowych. Miał sztucznie zaindukowany lęk, a który to twórca tego lęku zaproponował mu rozwiązanie: "szczepionkę". "Straszymy a później oferujemy rozwiązanie tego strachu w postaci towaru lub usługi" - jedna z najskuteczniejszych kampanii handlowych. Jesteście podmiotem gigantycznej operacji społeczno-marketingowo-politycznej.
No właśnie. Jak mu zasuwałeś takie androny, to nic dziwnego ze zaniechał prób przywrócenia Cię to rzeczywistości.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt maja 14, 2021 8:19 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16883
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Cytuj:
mam jednak schadenfreude, bo 2 dni po przyjęciu "szczepionki" mocno zachorował z diagnozą zapalenia górnych dróg oddechowych, był u lekarza, dostał antybiotyki, uziemiony na wiele dni.

Mędrcze. Nałożyły się dwie sprawy. Nie szczepi się chorych, ale zdrowych. On nie wiedział, że jest chory, bo wirus (inny) bezszelestnie się namnażał. Tak mają organizmy szkodliwe. W okresie inkubacji są cichociemnymi. .Nie musisz tego wiedzieć, ale gorsze jest to, że mijając się z rzeczywistością ustalisz wniosek nie wybiegający poza twoje lęki kowidowe. Leci do wątku śmieciowego, jak to określasz. Mnie się waga też zgadza: HP. Kluczem jest więc waga wiedzy wespecjanowej. Tak na marginesie to kowid a w zasadzie covid to zapożyczenie z języka angielskiego i oznacza chorobę wywołaną koronawirusem. To pojęcie medyczne i wąskie. Nic nie daje pisownia fonetyczna, znaczenie pozostaje niezmienne, zapożyczenie.


Pt maja 14, 2021 9:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss napisał(a):
kowid a w zasadzie covid to zapożyczenie z języka angielskiego i oznacza chorobę wywołaną koronawirusem. To pojęcie medyczne i wąskie. Nic nie daje pisownia fonetyczna, znaczenie pozostaje niezmienne, zapożyczenie.

A jak mam mówić o tym zjawisku całościowo, "ciężka niewydolność oddechowa" na którą przeżywalność w populacji wynosi ponad 99% a większość przechodzi tą "ciężką niewydolność oddechową" w ogóle bez objawów?


Pt maja 14, 2021 10:00 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16883
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nic to mnie nie obchodzi, ale powiem...
Nic mnie to nie obchodzi, ale powiem: nie mój cyrk i nie moje małpy.
Daję szansę na zdiagnozowanie moich nielęków. Możesz sobie poużywać, taki temat. :-D


Pt maja 14, 2021 10:07 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL