Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 11:47 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Jak wyobrażacie sobie Jezusa? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak wyobrażacie sobie Jezusa?
Przyznam, że dziwny temat. Kojarzy mi się z graniem w trzy kubki w kościele, ale to mój osobisty odbiór. Nie wyobrażam sobie w żaden sposób wizerunku Chrystusa, nie jest mi to do niczego potrzebne. Równie dobrze mogę zastanawiać się jaki ma głos. Jezusa widzę w twarzach innych ludzi. Szczególnie zapadł mi w pamięci jeden człowiek, zakonnik. Zawsze o nim mówiłam, że miał "Jezusowe" oczy- takie, jakby ktoś miodu w nie nalał. Czasem ten miód był nieco wzburzony. Jezusa widzę w różnych obliczach: emanujących dobrem, cierpiących. Taki wizerunek Chrystusa mam przed oczami.


Śr paź 07, 2020 9:02 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak wyobrażacie sobie Jezusa?
joannabw napisał(a):
(...) Zawsze o nim mówiłam, że miał "Jezusowe" oczy- takie, jakby ktoś miodu w nie nalał. Czasem ten miód był nieco wzburzony. Jezusa widzę w różnych obliczach: emanujących dobrem, cierpiących. Taki wizerunek Chrystusa mam przed oczami.


Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy :)


Śr paź 07, 2020 5:21 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL