Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 8:00 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Korwin – plusy i minusy 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Korwin – plusy i minusy
Verne lubiłem w dzieciństwie
Także Sherlocka Holmesa, Na zenątrz szalał PRL, a w książce czytałem jak Holmes patriotycznie na dzwiach kulami z rewolweru wybija napis VR (VIctoria Regina)

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Cz kwi 02, 2020 10:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Korwin – plusy i minusy
Korwin jest jaki jest, ma wiele racji, ale czasem tak coś nieudolnie powie (lub media tak to potem przedstawią), że ciężko o jakieś "polityczne sukcesy", choć do sejmu wszedł...po 26 latach nieobecności.

Cenię go za 1992 rok i projekt ustawy dekomunizacyjnej. To był gość, i trzeba było do tego odwagi, zresztą był internowany, siedział w więzieniu na Białołęce, sam zawsze był oryginałem wśród szeroko rozumianej opozycji z czasów PRL-u, bo w końcu to "wróg socjalizmu", a te wszystkie Unie Woloności, Michniki, Kuronie, Geremki itd. to socjaliści jakby nie patrzeć. Gospodarczo też ta druga strona, więc musiał iść w polityce niemal w pojedynkę.

Życzę mu wiele zdrowia :cfaniak: Jedni mówią, że z Korwina się wyrasta, a drudzy, że trzeba do niego dorosnąć. (mentalnie przede wszystkim)

i ten spot do dziś mam w pamięci... był super (jeden z lepszych spotów wyborczych jaki powstał w Polsce)

https://www.youtube.com/watch?v=F1dqgO82HMs

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pt kwi 03, 2020 4:10 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL