Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 4:51 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 143  Następna strona
 Koronawirus - teorie spiskowe 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
A ja o tym nie pomyślałem co może oznaczać, że jestem podatny na sugestię albo, że jest wielu ratowników medycznych i zjawisko jest na tyle powszechne, że wyłapanie tego jednego nie będzie proste.


So kwi 17, 2021 8:47 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
bergamotka napisał(a):
Oglądałam ten film, brzmi to w większości wiarygodnie. Ale ten człowiek z jednej strony nie pokazuje twarzy, bo twierdzi że nie chce być rozpoznany, a z drugiej strony podaje informacje dzięki którym jego przełożeni - jeśli obejrzą ten materiał - mogą go zidentyfikować. Dziwne to.

Bo nie zależy mu na tym żeby nie został rozpoznany. A bać się o prace nie musi bo są braki w zatrudnieniu w ochronie zdrowia.
Takie bajdurzenie ratownika dla naiwnych co to nie byli nigdy na oddziałach zakaźnych lub w szpitalach jednoimiennych.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So kwi 17, 2021 9:35 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
...o ile w ogóle jest jakiś wypowiadający się ratownik :)

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So kwi 17, 2021 12:25 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Jockey napisał(a):
bergamotka napisał(a):
Oglądałam ten film, brzmi to w większości wiarygodnie. Ale ten człowiek z jednej strony nie pokazuje twarzy, bo twierdzi że nie chce być rozpoznany, a z drugiej strony podaje informacje dzięki którym jego przełożeni - jeśli obejrzą ten materiał - mogą go zidentyfikować. Dziwne to.

Bo nie zależy mu na tym żeby nie został rozpoznany. A bać się o prace nie musi bo są braki w zatrudnieniu w ochronie zdrowia.
Takie bajdurzenie ratownika dla naiwnych co to nie byli nigdy na oddziałach zakaźnych lub w szpitalach jednoimiennych.

A jakoe klamstwa wg Ciebie ten ratownik mowi, ktore nie maja miejsca w tych szpitalach?


So kwi 17, 2021 4:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Nie wiem czy ktokolwiek stąd leżał w szpitalu jednoimiennym, ale ja spędziłem tam okrągły miesiąc czasu i niekonieczne sa dla mnie świadectwa ratowników. O wielu mankamentach już dawno można było usłyszeć na samym początku.

Przede wszystkim wiarygodność testów od samego początku budziła wątpliwość wielu ludzi. Ja sam to "przeszedłem", bez żadnych objawów, bez drugiego testu wysłali mnie karetką do Puław. Na podstawie jednego wymazu, i nic poza tym. Wyniku drugiego tuż po przybyciu tam nie znam do dziś, bo lekarze "nie wiedzieli".

Pomiary jak u Olimpijczyka, bez maski tlenowej i całego tego wyposażenia. Wokół mnie kaslali a ja nawet nie kichnąłem. Zdawałem zresztą może aż nazbyt szczegółowe relacje ze szpitala, więc każdy kto czytał nawet pobieżnie miał wyobrażenie jak to w rzeczywistości wygląda.

Mój przyjaciel ma dobrego znajomego ratownika i mówi mniej więcej to samo co ten z filmiku. I opowiadał o tym swoim znajomym miesiące temu, więc jakoś szczególnie zaskoczony nie jestem.

Jestem o tyle "mądrzejszy", że nie potrzebuję do wyciągania wniosków z jednej strony z relacji mediów głównego nurtów i ekspertów, którzy wirusa nie dostrzegają w tłumie wściekłych i plujących na policję feministek, ale cmentarze to na już zamykać, bo tam wirus jest. A z drugiej całych serii niedorzeczności zamieszczanych w internecie i snucie naprawdę nieprzemyślanych teorii.

Także czerpię z tego czego sam na własne oczy widziałem, czego doświadczałem i czego byłem świadkiem, tak jeżeli chodzi o mojego ojca i jego "przyczynę śmierci" jak i mój pozytywny test i transport do szpitala zakaźnego.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So kwi 17, 2021 4:56 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
mniszek_pospolity napisał(a):
jeżeli chodzi o mojego ojca i jego "przyczynę śmierci" jak i mój pozytywny test i transport do szpitala zakaźnego.
W hierarchii największych oszustw kowidowych myślę, że na pierwszym miejscu plasuje się właśnie wpisywanie kowida osobom zmarłym z innej przyczyny, oraz zdrowym osobom, bez objawów - "zachorowania" po teście pozytywnym, który albo jest fałszywie pozytywny, albo stwierdza ślad obecności wirusa, który jednak w ogóle nie przekłada się na stan zakażenia czy nosicielstwa. Ja byłem niedawno na pogrzebie osoby, której wpisano w przyczynę śmierci kowid, była przed śmiercią pod respiratorem, a tymczasem ta osoba od lat zmagała się z nawracającym nowotworem płuc.


So kwi 17, 2021 5:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Widziałeś, czy tak sobie paplesz, rzucając oszczerstwa na lekarzy?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So kwi 17, 2021 8:27 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Usłyszałem dzisiaj w jakiejś audycji nazwisko Zofii de domo Kossak primo voto Szczuckiej secundo voto Szatkowskiej. Zaraz skojarzył mi się Romuald Kozielewski (Jan Karski).
Cytat z wikipedii:
"Jan Karski w Ameryce spotkał się z wieloma wybitnymi osobistościami, takimi jak Felix Frankfurter, Cordell Hull, William Joseph Donovan, Samuel Stritch czy Stephen Wise. Przedstawiał swój „raport” wszędzie, gdzie udało mu się dotrzeć – politykom, biskupom, przedstawicielom mediów i przemysłu filmowego z Hollywood oraz artystom. Wyuczył się go na pamięć i streścił w 18 minutach, tak aby nie „nudzić” słuchaczy. Jednak nigdzie nie znalazł zainteresowania tragedią narodu żydowskiego. Wiele osób, z którymi rozmawiał, nie wierzyło w jego relacje i uznawało je za propagandę rządu polskiego na uchodźstwie. To, co opowiadał Karski, niektórzy jego rozmówcy określali jako niewiarygodne i być może byli szczerzy. Polski emisariusz nie był jedyny. Napływały inne relacje, w tym od samych Żydów."
Teraz wszyscy wiedzą wiadomo holokaust i tak się zastanawiam jak by jego hiobowe wieści potraktowali nasi forumowicze - nie będę wymieniał po nickach.


N kwi 18, 2021 5:05 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Nie udało mi się w porę edytować więc skojarzenie wzięło się z filmiku Rafała Ziemkiewicza gdzieś tak od 18:50, dwudziestej minuty
https://www.youtube.com/watch?v=AO_CskpUz5Q
który oglądałem w połowie marca


N kwi 18, 2021 8:26 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Prof. Rutkowski: Lekarze kwestionujący przyjętą strategię walki z COVID-19 są nękani w środowisku

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


N kwi 18, 2021 6:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
I słusznie. Niezaleznie czy chodzi o niedouczenie, czy tez o "parcie na szkło" (bo różni foliarze będa głupoty cytować, opatrują wykrzyknikiem: "to lekarze mówią") takie postawy są nieetyczne.
Obrazek

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N kwi 18, 2021 8:21 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Debata ekspercka na temat zasadności strategii antyepidemicznej obranej przez rząd, wskutek której odnotowaliśmy najwięcej zgonów od II światowej, jest wg Barneya nieetyczna. Czy to wymaga jakiegoś komentarza? Wystarczy sobie wyobrazić, że takich Barneyów jest cała masa, również w środowiskach eksperckich.

Kilku lekarzy/ekspertów dzisiaj zablokowało Pawła Basiukiewicza na twitterze, żeby mu pokazać, że się od niego (foliarza) odcinają.

Mamy nie tylko cenzurowanie lekarzy na poziomie władzy centralnej, próby blokowania debaty w mediach, ale ostracyzm wewnątrz samej grupy medyków/ekspertów. Gdzie my jesteśmy? :-(

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


N kwi 18, 2021 8:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
towarzyski.pelikan napisał(a):
Gdzie my jesteśmy? :-(
Na Placu Czerwonym.


N kwi 18, 2021 8:50 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Wespecjan napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a):
Gdzie my jesteśmy? :-(
Na Placu Czerwonym.

I dlatego macie takie poglądy o pandemii i działaniach rządu. Skoro z myśleniem zostaliście na placu czerwonym to nie można od was wymagać logiki i zaufania do nauki oraz węszenia wszędzie spisków.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N kwi 18, 2021 9:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Na Plac Czerwony prowadzi nas ten antypolski rząd pod rękę z kupionymi pseudoekspertami i przy głośnym aplauzie całej masy ogłupionych kowidian, którzy temu zbiorowemu szaleństwu przyklaskują. Zaiste budzący grozę orszak.


N kwi 18, 2021 10:20 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 143  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 168 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL