Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 11:41 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Aktualnosci Naukowe 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualnosci Naukowe
Jockey napisał(a):
Warto poczytać tych którzy od wieków pracują z osobami uzależnionymi.

Wasza wiedza na ten temat nie wykracza poza propagandowe lekcje z podstawówki prowadzone przez byłych narkomanów, co właśnie cała wasza trójka udowodniła.
merss napisał(a):
Sprowokowałeś Barneya i wyszło 'jak zwykle'.

Pozwól, że zacytują czym "sprowokowałem" Barneya żeby inni użytkownicy nie mieli już dłużej wątpliwości co do Twojej obłudy, narcyzmu i stronniczości:
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Jeśli uważasz, że był to szkodliwy bodziec, to podeprzyj to jakimiś argumentami.


Bardzo łatwo jest udowodnić, kto ma tutaj fanatyczne podejście. Ja jestem gotowy podać argumenty i uzasadnić każdą stawianą tezę. Wy potraficie tylko kłapać dziobem, trzymać się razem i nadużywać uprawnień kiedy nawet to nie wystarcza. Zaprzeczysz?

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


So mar 07, 2020 11:48 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualnosci Naukowe
Chyba dopiero teraz załapałem co tak rozsierdziło merss.
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
merss napisał(a):
to dział naukowy, więc proszę się dostosować do argumentacji obowiązującej w tym dziale. Jeśli nie zgadzasz się, podaj źródła temu przeciwne. Na prezentowanie swoich doświadczeń masz przywilej pisania w swoim wątku.

Tak więc skończ łaskawie zaśmiecać ten temat i idź podyskutować sobie z innymi ignorantami.

Te słowa były skierowane oczywiście do Barneya a nie do Ciebie. Twój post zacytowałem tylko po to żeby przypomnieć mu, iż znajduje się w dziale naukowym i powinien podpierać swoje słowa argumentami.

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


So mar 07, 2020 12:19 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualnosci Naukowe
Właśnie oglądam kończący się program na TV Metro. Jest to program z cyklu - zagadki wszechświata z Morganem Fremenem. Lubię cały cykl. Lecz w tym mowa o postawach ludzkich. Nie tylko przestępczych, lecz i postawach sędziowskich. Krótko jak powstają nasze ludzkie decyzje, co je determinuje. Jest to bardzo pouczjący temat, przez naukę podjęty, a tego nie wiedziałem. Mowa o tym że można już wykryć motywacje ludzkie świadome, oraz te z błędów wynikłe. A nawet je stymulować w razie konieczności.
To napawa ulgą dlatego że dochodzi jeszcze do jednakowego traktowania osób winnych zachowania. Lecz jedni robią to perfidnie i świadomie, a inni nie znają tego co nimi pokierowało do czynu. Więc nie mają winy typu perfidnego, przewrotnego zachowania. Nie są więc tak groźni jak ci pierwsi. Może to wielu z nas tu na forum wiele wyjaśnić, czyli i z błędu ocen wyzwolić.
Oto namiary, seria lll, odc. 7/10.


So mar 07, 2020 9:19 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL