Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 12:01 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 442 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
 Dlaczego jestem ateistą ? 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dlaczego jestem ateistą ?
Barney napisał(a):
O, widzę, że sam2 znów w swojej ulubionej gierce - półsłówka, tajemnicze aluzje, za Chiny Ludowe nie napisze o co Mu chodzi, a jak spytasz, to jesteś winien.
Przeżyłem to już kilka razy z samem2 na forum - Irbisolu, zapewniam Cię, że nie dojdziesz do ładu. W najlepszym wypadku okaże się, że wszyscy jesteśmy winni, bo nikt sama2 nie rozumie ;)
Odpuść.
To jedyne wyjście by nie stracić czasu i nerwów. I przy okazji wkurzyc sam2-a, który prowadząc tego typu awanturę jest zadowolony, że jest w centrum uwagi.

No tak, a gdziez by sie obylo bez Barneya komentarza. :-)
Tez uwazasz ze to moja wina ze Irbisol nie chce odpowiedziec na ostatnie pytanie?
Gdziez sie podzialo twoje "sprawdzam"?
Naklon Irbisola by odpowiedzial na ostatnie pytanie i wszystkigo sie tez dowiesz.
Yarpen robi odwrotnie zacheca Irbisola by nie odpowiadal a tym samym jego oskarzenia nie zostaly wyjasnione. Tak mu najwygodniej bo zachowa twarz.


Wt maja 07, 2019 2:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dlaczego jestem ateistą ?
sam2 napisał(a):
Barney napisał(a):
O, widzę, że sam2 znów w swojej ulubionej gierce - półsłówka, tajemnicze aluzje, za Chiny Ludowe nie napisze o co Mu chodzi, a jak spytasz, to jesteś winien.
Przeżyłem to już kilka razy z samem2 na forum - Irbisolu, zapewniam Cię, że nie dojdziesz do ładu. W najlepszym wypadku okaże się, że wszyscy jesteśmy winni, bo nikt sama2 nie rozumie ;)
Odpuść.
To jedyne wyjście by nie stracić czasu i nerwów. I przy okazji wkurzyc sam2-a, który prowadząc tego typu awanturę jest zadowolony, że jest w centrum uwagi.

No tak, a gdziez by sie obylo bez Barneya komentarza. :-)
Tez uwazasz ze to moja wina ze Irbisol nie chce odpowiedziec na ostatnie pytanie?
Twoja wina, że zamiast napisać o co Ci chodzi, upierasz się aby Ci odpowiadano na stek pytań.
Zresztą ja Ci w swoim czasie odpowiedziałem na Twoje pytania a Ty na moje nie odpowiedziałeś do dzisiaj (a to już rok czy dwa minęły).
Tę technikę stosowałeś już nieraz i zawsze skutek był ten sam - nie dowiedzieliśmy się o co Ci w ogóle chodzi.

Masz coś do napisania - napisz. Nie masz, siedź cicho, a nie baw się w 20 pytań.

Nie sympatyzuję z poglądami Irbisola, ale po przeczytaniu tych dwu wistów w Twoim wykonaniu:
Cytuj:
Chocby masa slonca moze byc mniejsza od nawet masy ksiezyca chocby z tego wzgledu ze jest to kula gazow i to najlzejszych a reakcje tam zachodzace moga powodowac brak grawitacji w ogole.
Osobiscie uwazam ze grawitacja to te same sily ktore wiaza skladowe atomow w atomy, a to czego w jednym atomie za malo a w innym za duzo przyciaga sie nawzajem nieznacznie i stad mamy np. izotopy i ich dlugi proces rozpadu lub powstawania ciezszych pierwiastkow.
Cytuj:
Problem z odwrotnym kierunkiem jest taki ze nie dalo by sie fizycznie utrzymac satelit na orbicie bo z jednej strony orbita zbyt mocno wchodzila w atmosfere a po przeciwnej uciekala by poza sily grawitacji planety i satelita taki albo by szybko spadl lub spalil sie w atmosferze albo uciekl by w kosmos.
jestem pewien, że lepiej zrobisz jak przestaniesz; nie ma niczego gorszego niż niedouczony obrońca.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt maja 07, 2019 2:45 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dlaczego jestem ateistą ?
Alez wlasnie to wszystko bedzie wziete pod uwage co piszesz w tym co mam napisac.
Poza tym nie rozumiem o co ci chodzi z tym notorycznym negowaniem wszystkigo czego nie napisalem.
Bawisz sie w jakiegos wszechwiedzacego czy jasnowidza?
Kompletnie nie miesci mi sie w glowie jak czlowiek ktory ma jakis poziom inteligencji jest w stanie lub sklonny jest do negowania czegos zanim sie dowiedzial co to jest, nie wspominajac o zrozumieniu czegos o czym sie jeszcze nie wie.


Wt maja 07, 2019 3:21 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dlaczego jestem ateistą ?
Nie po to radzę Irbisolowi by dał sobie spokój z dyskusją z Tobą, by teraz samemu dyskutować ;)
Przeanalizuj te swoje wątki (bez wstępnego założenia że to nie Twoja wina, tylko wszyscy pozostali się na Ciebie uwzięli), zmień podejście zgodnie z tą analizą, to może sens rozmowy z Tobą zostanie odzyskany.
Na razie to strata czasu i nerwów.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt maja 07, 2019 3:31 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dlaczego jestem ateistą ?
Wiec po co ten czas marnujesz na moj temat w wiekszosci watkow w ktorych pisze?
Czyzbys nie mial innego bardziej chrzescijanskiego zajecia niz personalne wycieczki?
Przydal by ci sie przydomek "wszechwiedzacy" , bo jak wynika z tego co wypisujesz wiesz wszystko co mialem napisac zanim cokolwiek napisalem.
To sie powtarza w kazdej twojej wypowiedzi od poczatku mojej bytnosci na forum.


Mam nadzieje ze rozumiesz co jest trescia linku ktory podal Andy72 w watku o czysccu?


Wt maja 07, 2019 3:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dlaczego jestem ateistą ?
jak wyżej.
Zdarzało Ci się pisac z sensem (nawet mądre posty) - do tego wróć. I nie wpadaj w tę manierę w jaką wpadłeś w tylu już wątkach - również w tym, a może coś z tego będzie.
EOT

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt maja 07, 2019 3:52 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dlaczego jestem ateistą ?
Barney napisał(a):
jak wyżej.
Zdarzało Ci się pisac z sensem (nawet mądre posty) - do tego wróć. I nie wpadaj w tę manierę w jaką wpadłeś w tylu już wątkach - również w tym, a może coś z tego będzie.
EOT


W tych watkach o ktorych piszesz ze pisalem dobre posty to po prostu je rozumiales, a wszystko czego nie rozumiesz to z gory negujesz i stad te twoje personalne wycieczki.
Moje wpisy niczym sie nie roznia od tych ktore uwazasz za dobre, problemem jest tylko to czy je wlasciwie rozumiesz.


Wt maja 07, 2019 4:01 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 442 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 96 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL