Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 8:40 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16893
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Ludzie są zajęci swoimi sprawami, więc nie bardzo ich interesuje kto z kim idzie na wycieczkę wysokogórską. Pytanie: dlaczego tobie zależy na ludzkiej opinii. Ona cię określa? Ludzie gadali, gadają i gadać będą. Mamy wiersz na tę okoliczność. Błędne koło.

Wędrował kiedyś drogą mężczyzna ze swoim synem i ich osłem.
Mężczyzna szedł przodem, chłopiec kilka kroków za nim a na końcu uwiazany na sznurku maszerował osiołek.
Szli sobie spokojnie.
W pewnym momencie mijali kogoś i usłyszeli za sobą:
-Jacy głupi, idą obaj pieszo a osioł się leni!
Słysząc to ojciec podniósł chłopca i posadził go na grzbiecie osła.
Po chwili spotkali kogoś drugiego.
-Jak zwyrodniały syn. Siedzi sobie na ośle a ojciec idzie pieszo!- usłyszeli.
Tak więc syn zeskoczył z osła i odstąpił miejsce ojcu.
Ale po chwili spotkali kogoś trzeciego
-Cóż za zwyrodniały ojciec. Zupełnie nie ma serca!
Ojciec podrapał się po głowie. 'Cóż mam z tym wszystkim zrobić?' Zawołał więc syna i obaj dosiedli osła. Ale spotkali kogoś czwartego.
-Ciekaw jestem, kto ich nauczy miłości do zwierząt?
Osioł ugina się pod ich ciężarem a oni...


Cz lut 28, 2019 1:00 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
merss napisał(a):
Ludzie są zajęci swoimi sprawami, więc nie bardzo ich interesuje kto z kim idzie na wycieczkę wysokogórską. Pytanie: dlaczego tobie zależy na ludzkiej opinii. Ona cię określa? Ludzie gadali, gadają i gadać będą. Mamy wiersz na tę okoliczność. Błędne koło.


No tak, racja. Ale łatwiej to powiedzieć, a w praktyce to wygląda tak, że koledze jest przykro (także za mnie) i mnie też. I w sumie czujemy się odpowiedzialni za stworzenie sobie takiej sytuacji i staramy się unikać tego na przyszłość.

Trudno jest przekonać się, że to nieważne, kiedy to jest naprawdę przykre i niezasłużone.

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Cz lut 28, 2019 1:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
G.HY. napisał(a):
[ I w sumie czujemy się odpowiedzialni za stworzenie sobie takiej sytuacji i staramy się unikać tego na przyszłość.
.


To się nazywa wiktymizacja. Winni są Ci z LGBT i wy. Tymczasem winny jest w rzeczywistości kto inny.


G.HY. napisał(a):
A skąd wiesz, że nikt więcej? :-o


Merss Ci w sumie już odpowiedziała. Inni albo w ogóle nie zwrócili uwagi albo może i zwrócili ale nic ich to nie obchodzi - i słusznie zresztą.


Cz lut 28, 2019 1:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
A ja cięgle jestem tą całą sytuacją zaskoczony. Spotkałem się niejednokrotnie z agresją wobec gejów, ale jeszcze nigdy wobec dwóch normalnych facetów idących razem na wycieczkę. Przecież to nie jest nic niecodziennego, że idzie się z przyjacielem na kawę, piwo, siłownie, wycieczkę albo nawet do kina. Może według niektórych już samo przebywanie bliżej niż 50 cm od innego mężczyzny jest gejowskie. Powinni pójść kiedyś na trening brazylijskiego jujitsu, to szybko by się z tego wyleczyli :-D

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


Cz lut 28, 2019 1:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
A ja cięgle jestem tą całą sytuacją zaskoczony. -D


Okoliczności nie znamy.Wystarczy, że wzięli dla oszczędności jeden pokój na przykład.Jak ktoś ma obsesję we łbie to mu to do agresji wystarczy.
A może noszą ciekawe "stylizacje" :-D


Cz lut 28, 2019 1:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
towarzyski.pelikan napisał(a):
PeterW napisał(a):
Mnie się wydaje że następuje prymitywnienie sposobu myślenia, narzucany niestety przez merdia. Postrzeganie ludzi i ich relacji przede wszystkim od strony seksualnej. Nie ważne jaka płeć, ale na pewno łączą ich stosunki płciowe. Oglądniesz się za kobietą - molestujesz, uśmiechniesz się do dziecka - jesteś pedofilem, idziesz z kumplem na piwo, albo jak w tym temacie - w góry - jesteście pedałami. Za niedługo grupka ludzi idąca ulicą dokądś, będzie szła tylko na jakąś orgię...
istotne.

Trafne spostrzeżenie. Nieoczekiwany skutek rewolucji seksualnej. Człowiek miał się wyzwolić od nerwic wskutek zaprzestania tłumienia swojej seksualności, a zamiast tego się tą seksualnością zniewolił. Seksualność stała się toksycznym rdzeniem tożsamości człowieka.

Zgadam się.
Za mojej młodości, gdy wracaliśmy z meczu, nie było czymś nadzwyczajnym że obejmowaliśmy się za ramiona. Dziś to już byłoby dziwne.

Powiem więcej; walka z np. pedofilią jest OK, ale obsesja na tym punkcie rodzi podobne sytuacje i powoduje dystans pomiędzy dziećmi a rodzną (nawet rodzicami). Za głupie zdjęcie dziecka na kocyku (nie mówię o głupcach umieszczających je na facebooku!) można mieć długotrwałe kłopoty...

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz lut 28, 2019 3:26 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Verbal napisał(a):
Okoliczności nie znamy.Wystarczy, że wzięli dla oszczędności jeden pokój na przykład.Jak ktoś ma obsesję we łbie to mu to do agresji wystarczy.
A może noszą ciekawe "stylizacje" :-D

No tak, zawsze braliśmy jeden pokój dla oszczędności, chociaż łóżka były oddzielne. Co do "stylizacji" to nie wiem, może były zbyt kolorowe? Trzeba się może było ubrać na szaro-buro? :-)

Jakie głupie jest samo analizowanie takich szczegółów. Wpada się w jakąś przesadę.

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Cz lut 28, 2019 3:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Jesteście już żonaci, więc nie szukacie kandydatek na żony i nie bardzo jest się czym martwić. Wydaje mi się, że heteroseksualne osoby na wydaniu nie chciałyby być postrzegane jako homoseksualne, ale gdyby nawet były, to sprawę można obgadać z osobą, która by się spodobała. Mądra zrozumie, a jeśli jest mniej mądra i nie zrozumie, to po co się z taką wiązać.


Cz lut 28, 2019 7:07 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Verbal napisał(a):
To się nazywa wiktymizacja. Winni są Ci z LGBT i wy. Tymczasem winny jest w rzeczywistości kto inny.


To jest nadmierne uproszczenie. Wiadomo, że winni są ci, którzy się tak zachowali. Ale mnie interesuje szersza kwestia: "Dlaczego od 10-15 lat są takie przesadzone reakcje, a wcześniej ich nie było?"

Tu nie wystarczy proste obwinianie o nietolerancję. Tu dochodzimy do sedna problemu: nadmiernego wyczulenia społecznego na kwestie seksualności. A związane jest to niewątpliwie także z kampaniami uświadamiającymi LGBT.

Początkowo środowiska LGBT miały pewnie dobre intencje. Jednakże wkrótce takie kampanie wyrodziły się w nachalne narzucanie całemu społeczeństwu publicznych pokazów wulgarnych, skrajnie seksualnych zachowań dewiacyjnych (marsze równości, filmy itp. media). Społeczeństwo zareagowało odruchem samoobrony, czyli nadmiernego wyczulenia na wszystko, co może nawet trochę kojarzyć się z LGBT. I stąd są problemy.

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Cz lut 28, 2019 7:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
G.HY. napisał(a):
["Dlaczego od 10-15 lat są takie przesadzone reakcje, a wcześniej ich nie było?"

.


Jedno z przypuszczeń podałem w pierwszej odpowiedzi. Poza tym pytanie można postawić inaczej - co się stało,że nagle niektórzy uważają się za uprawnionych do agresji słownej wobec osób homoseksualnych?


Pn mar 04, 2019 12:06 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn lis 19, 2018 12:37 pm
Posty: 498
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
To normalna reakcja obronna organizmu.

Kiedyś tego nie było, bo homoseksualiści, którzy stanowią około 1% populacji byli tam, gdzie być powinni, czyli swój homoseksualizm celebrowali w swoich 4 ścianach.

A teraz próbują 99% społeczeństwa narzucić swoje wynaturzenie.


Wt mar 05, 2019 11:35 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 10, 2018 10:18 pm
Posty: 746
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Stefan12 napisał(a):
A teraz próbują 99% społeczeństwa narzucić swoje wynaturzenie.

To ciekawe, bo np. w moim mieście(ok. 50000 mieszkańców) nigdzie nie widać tych narzucających się homoseksualistów.
Jedyne przypadki, kiedy słyszę o tym narzucaniu się mają miejsce od wielkiego dzwonu, gdy w TV mówią o jakichś paradach.

Czy Ty, Stefanie, obawiasz się, że będziesz musiał w końcu sobie znaleźć kochanka, bo tak intensywnie Ci się narzucają homoseksualiści?

_________________
"What’s the point of a f***ing window if you can’t jump out of it?" - Patrick Melrose


Wt mar 05, 2019 12:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Problem w tym, że usiłuje się przedstawić zboczenie (w dodatku - np. jesli idzie o parady w postaci bardzo rozpustnej i wulgarnej) jako normę.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt mar 05, 2019 12:10 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Stefan12 napisał(a):
To normalna reakcja obronna organizmu.
A teraz próbują 99% społeczeństwa narzucić swoje wynaturzenie.



Znaczy atakują obcych ludzi agresją słowną bo się bronią przed zostaniem homoseksualistami?


Wt mar 05, 2019 1:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Nie. Bo, praktykując zboczenie, chcą jednak myśleć o sobie, iż nie robią niczego złego. Aby utrzymanie takiego samopoczucia było łatwe, chcą, by to co złe i perwersyjne, przedstawić jako normalne.
A ponieważ zło tego środowiska nie polega na samym homoseksualiźmie (homoseksualiści w stałych, wiernych związkach są jak jednorożec - każdy słyszał, mało kto spotkał) lecz na ciągłej eskalacji wynaturzeń, liczby partnerów itd - więc owo promowanie perwersji nie ogranicza się do homoseksualizmu, lecz do ostentacyjnego obnoszenia się z rozwiązłością każdego rodzaju.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt mar 05, 2019 1:45 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 200 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL