Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 11, 2024 12:20 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Stefan12 napisał(a):
Proszę :
[url]https://www.researchgate.net/publication/21311211_A_Genetic_Study_of_Male_Sexual_O
ientation[/url]


Ale chodziło mi o link do publikacji potwierdzającej Twoje twierdzenia a nie obalającej.


Śr mar 06, 2019 10:53 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn lis 19, 2018 12:37 pm
Posty: 498
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
No widzisz, wyręczyłem Cię, nie musisz się już trudzić w obalaniu.


Śr mar 06, 2019 11:22 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Verbal napisał(a):
Czyli G.HY. ma odpowiedź na swoje pytanie - po prostu zdrowa część społeczeństwa zareagowała na niego i jego kolegę słowną agresją ponieważ broniła się w ten sposób przed wenerycznym zakażeniem homoseksualizmem.


Nikt nie nazywa tej dewiacji chorobą zakaźną. Jest to raczej rodzaj zaburzenia identyfikacji płciowej (problem natury psychicznej). Samo w sobie to zjawisko jest kompletnie nieszkodliwe społecznie (dotyczy tylko około 1% populacji) i nikomu ani niczemu nie zagraża.

Homoseksualizm, zjawisko samo w sobie marginalne i nieszkodliwe, został za to wykorzystany współcześnie do celów ideologicznych. Jest propagowany i narzucany przez media już nie tylko jako "sprawdzian tolerancji" ale coraz bardziej jako pewien uprzywilejowany wzorzec zachowań społecznych. Na Zachodzie coraz częściej zdarzają się osoby heteroseksualne, które symulują homoseksualizm, aby uzyskać określone korzyści, np. zdobyć popularność, poparcie polityczne, korzystać z opieki społecznej itp.

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Pn mar 11, 2019 11:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
G.HY. napisał(a):
Nikt nie nazywa tej dewiacji chorobą zakaźną. .



To była ironia wzbudzona "wiedzą" interlokutorów.


G.HY. napisał(a):
już nie tylko jako "sprawdzian tolerancji"


Bo w sumie to jest jeden z elementów sprawdzianu tolerancji.


Wt mar 12, 2019 2:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Owszem, homoseksualizm jest "zarażalny" - ponieważ duża część homoseksualistów to w rzeczywistości biseksualiści (w różnym stopniu przesunięcia preferencji). Obecny trend wyszukiwania takich osób w jak najmłodszym wieku i wmawiania im, że najlepiej jak "zaakceptują w sobie" (czytaj: skłonią się ku zboczeniu) często pozbawia ich możliwości wybrania normalnej orientacji.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt mar 12, 2019 2:19 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Barney napisał(a):
Owszem, homoseksualizm jest "zarażalny" - ponieważ duża część homoseksualistów to w rzeczywistości biseksualiści (w różnym stopniu przesunięcia preferencji). Obecny trend wyszukiwania takich osób w jak najmłodszym wieku i wmawiania im, że najlepiej jak "zaakceptują w sobie" (czytaj: skłonią się ku zboczeniu) często pozbawia ich możliwości wybrania normalnej orientacji.


A są jakieś dane o ilości "zarażonych" - tych pozbawionych możliwości? I oczywiście mechanizmie zarażenia?


Wt mar 12, 2019 2:23 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Verbal napisał(a):
A są jakieś dane o ilości "zarażonych" - tych pozbawionych możliwości? I oczywiście mechanizmie zarażenia?


Jak można podać dokładne dane dotyczące zjawiska dynamicznego w czasie i trudnego do zbadania? Za to samo zjawisko przekonywania ludzi do wybrania "jednej homo-opcji" jest jak najbardziej prawdziwe. Przykładem są liczne przypadki "nawracania się" na homoseksualizm osób, żyjących wcześniej nieraz wiele lat w związkach heteroseksualnych (znanym przykładem jest amerykańska gwiazda filmowa Kristen Stewart, która wcześniej miała związki tylko z mężczyznami, a teraz jest lesbijką (być może udawaną?). Dlaczego Stewart obecnie uznaje afiszowanie się z dewiacją za bardziej korzystne dla swojej kariery? Odpowiedz sobie sam na to pytanie.

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Wt mar 12, 2019 3:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
G.HY. napisał(a):
[
Jak można podać dokładne dane dotyczące zjawiska dynamicznego w czasie i trudnego do zbadania?



Można. Populacje się bada. Dynamikę zjawiska jak najbardziej można zbadać.I ustalić czy trend jest znamienny statystycznie.


G.HY. napisał(a):
. Dlaczego Stewart obecnie uznaje afiszowanie się z dewiacją za bardziej korzystne dla swojej kariery? Odpowiedz sobie sam na to pytanie.


Kompletnie mnie nie interesuje co i dlaczego Kristen Stewart. Dlatego, że przykład pojedynczej osoby, o której wiadomo tyle co w mediach, jest przykładem anegdotycznym i nie może świadczyć o populacji.


Wt mar 12, 2019 3:14 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Cytuj:

Można. Populacje się bada. Dynamikę zjawiska jak najbardziej można zbadać.I ustalić czy trend jest znamienny statystycznie.


Można, tylko nikt takich badań nie prowadzi, a szczególnie na pewno nie państwowe instytucje badawcze na Zachodzie.

Verbal napisał(a):
Kompletnie mnie nie interesuje co i dlaczego Kristen Stewart. Dlatego, że przykład pojedynczej osoby, o której wiadomo tyle co w mediach, jest przykładem anegdotycznym i nie może świadczyć o populacji.

Czyli jak jest konkretny dowód- to ciebie nie interesuje, jest "anegdotyczny". Czyli to ja mam udowadniać wszystko, a ty tylko będziesz te dowody dowolnie odrzucał i sam niczego nie udowadniał. Bardzo dla ciebie wygodne, ale kompletnie nieobiektywne.

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Wt mar 12, 2019 3:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
G.HY. napisał(a):
Można, tylko nikt takich badań nie prowadzi, a szczególnie na pewno nie państwowe instytucje badawcze na Zachodzie.
e.


Wiesz to ?

G.HY. napisał(a):
[
Czyli jak jest konkretny dowód- to ciebie nie interesuje, jest "anegdotyczny". Czyli to ja mam udowadniać wszystko, a ty tylko będziesz te dowody dowolnie odrzucał i sam niczego nie udowadniał. Bardzo dla ciebie wygodne, ale kompletnie nieobiektywne.



Nie. Po prostu przykład pojedynczego człowieka nie przekłada się na populację. To nie dotyczy tylko zjawiska homoseksualizmu ale w ogóle każdego zjawiska populacyjnego.

Cytat z wiki - co to jest dowód anegdotyczny : "dowód, który sam w sobie może być prawdziwy i weryfikowalny, użyty do osiągnięcia konkluzji, która z niego nie wynika, zazwyczaj przez dokonanie generalizacji na podstawie niewystarczającej ilości danych. Na przykład „mój dziadek kopcił jak komin i zmarł zdrowy w wypadku samochodowym w wieku 99 lat” nie obala twierdzenia „palenie wyraźnie zwiększa prawdopodobieństwo raka i chorób serca we względnie wczesnym wieku”


Wt mar 12, 2019 3:33 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Jak widać dalej bawisz się w te gierki i przepychanki słowne. Ja mam udowadniać tobie, że masło jest maślane, a ty będziesz sobie dowolnie te dowody odrzucał. Baw się w to sam, beze mnie.

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Wt mar 12, 2019 3:53 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
G.HY. napisał(a):
Jak widać dalej bawisz się w te gierki i przepychanki słowne. Ja mam udowadniać tobie, że masło jest maślane, a ty będziesz sobie dowolnie te dowody odrzucał. Baw się w to sam, beze mnie.



To nie są żadne gierki tylko podstawa rozumowania w ocenie zjawisk populacyjnych. Ale jak nie to nie.


Wt mar 12, 2019 4:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Bardziej prawdopodobna sytuacja jest ze wiele osob bedacych w zwiazkach hetero z powodu "bo tak trzeba" zaczyna przyznawac sie do swojej prawdziwej orientacji w momencie gdy przestalo to byc dla nich przeszkoda w codziennym zyciu.


Wt mar 12, 2019 6:16 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Adam M. napisał(a):
Bardziej prawdopodobna sytuacja jest ze wiele osob bedacych w zwiazkach hetero z powodu "bo tak trzeba" zaczyna przyznawac sie do swojej prawdziwej orientacji w momencie gdy przestalo to byc dla nich przeszkoda w codziennym zyciu.


Według mnie najbardziej prawdopodobna sytuacja jest taka, że te osoby nie miały żadnej "prawdziwej orientacji", a były np. biseksualne. Z różnych przyczyn, być może nawet tak prozaicznych jak chęć zerwania z obowiązkami rodzinnymi, postanowiły powrócić do "kawalerskiej wolności" nawiązując związki homo.

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Wt mar 12, 2019 8:20 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 173 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL