Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 1:58 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Verbal napisał(a):
W późnym PRL po raz pierwszy odwiedziłem kilka dużych miast jednego z tych niedobrych, kapitalistycznych :-D krajów. Pamiętam jedno z wrażeń - względnie duża, w porównaniu z Polską, ilość osób niepełnosprawnych widoczna na ulicach- pierwsza impresja bardzo jeszcze młodego człowieka była w stylu "co tu z nimi jest nie tak?". Potem przyszło zrozumienie,że mieli znacznie mniej barier w funkcjonowaniu niż podobnie pokrzywdzeni ludzie w siermiężnym PRL.

W PRL, zwłaszcza w latach trwania akcji "Hiacynt" , homoseksualiści musieli głęboko skrywać swój styl życia bo byli zwyczajnie represjonowani. Dlatego nie było ich widać. Co ciekawe represyjny stosunek do tych osób był charakterystyczny dla krajów totalitarnych.
Teraz przypadkiem poczułeś co tych ludzi dotyka.To nie "propaganda LGBT" tylko pogarda jest przyczyną. Na wyrugowanie pogardy trzeba wielu dekad.


Nie sądzę, aby to był efekt pogardy dla tego typu ludzi. Oceniam to bardziej jako usprawiedliwiony odruch obronny przed nachalnym narzucaniem i wymuszaniem szacunku dla zjawiska, które samo w sobie nie zasługuje na szacunek.

A w tym co dotyczy rzekomo otwartych i tolerancyjnych społeczeństw Zachodu. Niestety jest to tylko mit. Dlaczego na Zachodzie homoseksualiści tworzą w dużych miastach specjalne, izolowane dzielnice "getta"? Tak jest np. w San Francisco, w Nowym Jorku, w Londynie, w Kapsztadzie i w większości zachodnich metropolii.
Takie zjawisko nie świadczy o normalnym nastawieniu do gejów, a raczej o tym, że poza takimi gettami trudno im żyć.

W Polsce w żadnym mieście nie ma homo-dzielnic, bo nie ma faktycznej dyskryminacji i zagrożenia dla takich ludzi. W Polsce osoba trans została posłem na Sejm (jeden z tylko 3 takich przypadków na całym świecie). W Polsce gej został prezydentem Słupska i kandyduje do europarlamentu, a potem pewnie na prezydenta RP. Takie zjawiska są skrajnie rzadkie (lub niespotykane) w tych rzekomo "tolerancyjnych" krajach Zachodu. Fakty pokazują, że to właśnie w Polsce jest prawdziwa tolerancja i otwartość.

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Śr lut 27, 2019 11:57 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
G.HY. napisał(a):
[ Oceniam to bardziej jako usprawiedliwiony odruch obronny przed nachalnym narzucaniem i wymuszaniem szacunku dla zjawiska, które samo w sobie nie zasługuje na szacunek.

Fakty pokazują, że to właśnie w Polsce jest prawdziwa tolerancja i otwartość.


Na razie to sam podałeś fakt, że zrezygnowaliście z kolegą z wspólnych wycieczek po Polsce -z powodu chamskich zaczepek. Prawdziwa tolerancja i otwartość społeczeństwa- w pigułce.
Poza tym jakoś nie wydaje mi się żeby prostackie i chamskie zaczepki uliczne były "usprawiedliwionym odruchem obronnym". Zwłaszcza,że nie wiadomo kto i po co się broni.


Śr lut 27, 2019 12:24 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Mylisz tolerancję za akceptacją. Tolerancja nie oznacza, że nagle się pała sympatią do tolerowanych zjawisk lub osób. Po prostu się je znosi.


Śr lut 27, 2019 12:26 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Verbal napisał(a):
Na razie to sam podałeś fakt, że zrezygnowaliście z kolegą z wspólnych wycieczek po Polsce -z powodu chamskich zaczepek. Prawdziwa tolerancja i otwartość społeczeństwa- w pigułce.
Poza tym jakoś nie wydaje mi się żeby prostackie i chamskie zaczepki uliczne były "usprawiedliwionym odruchem obronnym". Zwłaszcza,że nie wiadomo kto i po co się broni.


No to można sobie wyobrazić, jakie przykre rzeczy spotykają prawdziwych gejów poza dzielnicami-gettami w tych rzekomo tolerancyjnych społeczeństwach Zachodu!
Zresztą jeden mój znajomy był w okolicach San Francisco i tam w małym, prywatnym sklepie sprzedawczyni zachowała się wobec niego bardzo po chamsku, bo był w towarzystwie kolegi. Pewnie też wzięła ich za parę homo. I tak wygląda prawda o tolerancji Zachodu.

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Śr lut 27, 2019 12:31 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6818
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Mnie się wydaje że następuje prymitywnienie sposobu myślenia, narzucany niestety przez merdia. Postrzeganie ludzi i ich relacji przede wszystkim od strony seksualnej. Nie ważne jaka płeć, ale na pewno łączą ich stosunki płciowe. Oglądniesz się za kobietą - molestujesz, uśmiechniesz się do dziecka - jesteś pedofilem, idziesz z kumplem na piwo, albo jak w tym temacie - w góry - jesteście pedałami. Za niedługo grupka ludzi idąca ulicą dokądś, będzie szła tylko na jakąś orgię...

Jakiś czas temu zetknąłem się z absurdalną tezą że Konopnicka była homo, bo na starość mieszkała ze swoją przyjaciółką - to że będąc młodszą uwodziła facetów, że któryś się nawet przez nią strzelał - mało istotne.
Jakaś ciasnota umysłowa interpretowała "Kamienie na szaniec" i wyszło jej że bohaterowie byli gejami, bo tylko gej mógł się serdecznie zaopiekować umierającym, skatowanym kolegą - to że chłopaki w wolnych chwilach uganiali się za dziewczynami (i chyba je nawet mieli) było jakoś mało istotne.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Śr lut 27, 2019 12:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Yarpen Zirgin napisał(a):
Mylisz tolerancję za akceptacją. Tolerancja nie oznacza, że nagle się pała sympatią do tolerowanych zjawisk lub osób. Po prostu się je znosi.


To Ty się mylisz, fundamentalnie.


G.HY. napisał(a):
[
No to można sobie wyobrazić, jakie przykre rzeczy spotykają prawdziwych gejów poza dzielnicami-gettami w tych rzekomo tolerancyjnych społeczeństwach Zachodu!
.


Takie porównania to najlepiej w liczbach. Zresztą nikt nie twierdził tu, że taka agresja( słowna czy inna) w innych krajach nie ma miejsca.Po prostu poczułeś ją tutaj. I tyle.


Śr lut 27, 2019 12:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Verbal napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Mylisz tolerancję za akceptacją. Tolerancja nie oznacza, że nagle się pała sympatią do tolerowanych zjawisk lub osób. Po prostu się je znosi.


To Ty się mylisz, fundamentalnie.

Tak? A w czym się mylę? Konkretnie proszę.


Śr lut 27, 2019 12:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Yarpen Zirgin napisał(a):
[
Tak? A w czym się mylę? Konkretnie proszę.



Głównie to w swoim przekonaniu, że zrozumiałeś o co w tym wątku chodzi. Bo, dla przypomnienia, chodzi o źródło chamskich, ulicznych zaczepek wobec obcych ludzi a nie o definicję tolerancji.


Śr lut 27, 2019 1:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Źródłem jest brak dobrego wychowania. Nic więcej.


Śr lut 27, 2019 1:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
G.HY. napisał(a):
[Fakty pokazują, że to właśnie w Polsce jest prawdziwa tolerancja i otwartość.


No i masz wytłumaczenie :D, naród tolerancyjny i otwarty tylko źle wychowany.


Śr lut 27, 2019 1:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Według Ciebie na czym ma polegać tolerancja wobec homoseksualistów? Bo akurat zachowanie opisane w postcie początkowym to przejaw chamstwa, a nie braku tolerancji.


Śr lut 27, 2019 1:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
PeterW napisał(a):
Mnie się wydaje że następuje prymitywnienie sposobu myślenia, narzucany niestety przez merdia. Postrzeganie ludzi i ich relacji przede wszystkim od strony seksualnej. Nie ważne jaka płeć, ale na pewno łączą ich stosunki płciowe. Oglądniesz się za kobietą - molestujesz, uśmiechniesz się do dziecka - jesteś pedofilem, idziesz z kumplem na piwo, albo jak w tym temacie - w góry - jesteście pedałami. Za niedługo grupka ludzi idąca ulicą dokądś, będzie szła tylko na jakąś orgię...
istotne.

Trafne spostrzeżenie. Nieoczekiwany skutek rewolucji seksualnej. Człowiek miał się wyzwolić od nerwic wskutek zaprzestania tłumienia swojej seksualności, a zamiast tego się tą seksualnością zniewolił. Seksualność stała się toksycznym rdzeniem tożsamości człowieka.

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Śr lut 27, 2019 6:44 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
towarzyski.pelikan napisał(a):
Trafne spostrzeżenie. Nieoczekiwany skutek rewolucji seksualnej. Człowiek miał się wyzwolić od nerwic wskutek zaprzestania tłumienia swojej seksualności, a zamiast tego się tą seksualnością zniewolił. Seksualność stała się toksycznym rdzeniem tożsamości człowieka.

Ta dyskusja mi wiele wyjaśniła. Faktycznie problem dotyczy dominacji kwestii seksualnych. Głównie według nich zaczyna się oceniać wszystkich ludzi.

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Cz lut 28, 2019 10:55 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lip 09, 2014 11:23 am
Posty: 1528
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
G.HY. napisał(a):
[ Głównie według nich zaczyna się oceniać wszystkich ludzi.



Tak oceniają tylko Ci, którzy was zaczepiali. Nikt więcej


Cz lut 28, 2019 11:51 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 18, 2019 12:10 am
Posty: 293
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nieoczekiwane skutki propagandy LGBT
Verbal napisał(a):
Tak oceniają tylko Ci, którzy was zaczepiali. Nikt więcej


A skąd wiesz, że nikt więcej? :-o

_________________
"Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu"


Cz lut 28, 2019 12:54 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 168 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL