Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:03 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Krystian napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Krystian napisał(a):
Chcę sobie kiedys zrobić tatuaż nawiązujący do niego.

Ale zdajesz sobie sprawę z faktu, że tatuaż jest na całe życie (chyba, że wydasz sporo kasy na operację plastyczną w celu jego usunięcia)? Dziś podoba Ci się muzyka tego rapera, a co będzie za rok czy 10 lat?

""Nie będziecie nacinać ciała na znak żałoby po zmarłym. Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan!" (Kpł19, 28)."

Zastanawiam się czy to moralne.. Ale to Stary Testament.

Lepiej się zastanów nad tym, czy chcesz mieć taką ozdobę na całe życie, bo dzisiaj Ci ten raper pasuje, a za pięć lat możesz się śmiać z tego, jaki miałeś gust za młodu.

Cytuj:
Yarpen - pisałem że masz się nie wypowiadać ale jeśli będziesz pisał tak jak teraz to nie widzę problemu.

Jak nie chcesz, abym się wypowiadał, to napisz pytania na PW do wybranych osób. W wątkach, które są zakładane publicznie, mam pełne prawo się wypowiedzieć nawet jak Ci się to nie podoba.


So paź 06, 2018 10:42 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Parę lat temu byłem fanem MJ.
Już nim nie jestem ale nadal uważam że był wielkim człowiekiem i królem popu.
Z twórczością X'a spotkałem się ok. 1,5r temu. Wtedy słuchałem wulgarnych piosenek więc pewna przypadła mi do gustu. W ostatnim czasie X zmienił styl.
Kawałek Jocelyn Flores różni się od np King Of The Dead.
Jest spokojniejsza.

https://youtu.be/UK8FRDSkTq4
Polecam przesłuchać od 2:14.


So paź 06, 2018 11:11 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn kwi 24, 2017 8:21 am
Posty: 172
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Krystian napisał(a):
Jest tu może ktoś kto interesuje się twórczoscia rapera XXXTentacion?

Bardzo mnie zainspirował. Mimo tego jaki był i że niektóre jego piosenki nie przypadły mi do gustu przez tekst to przez niektóre jeszcze bardziej podziwiam tego artystę. Miał on różne tatuaże. Został zastrzelony w tym roku. Był dla mnie mega człowiekiem. Chcę sobie kiedys zrobić tatuaż nawiązujący do niego. Tylko jaki? Taki jak on? Jakis cytat z piosenki? Jego nazwę?

Nie pomoże na problemy, a zaszkodzi. Absolutnie odradzam, polecam psychologa - w realu.
Krystian, dla mnie Twoja obecność na Forum jest wołaniem o pomoc :!: Twoje posty emanują cierpieniem... Daj sobie pomóc, zacznij od szczerej rozmowy z mamą.


Wt paź 09, 2018 9:01 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
pogoda napisał(a):
Krystian napisał(a):
Jest tu może ktoś kto interesuje się twórczoscia rapera XXXTentacion?

Bardzo mnie zainspirował. Mimo tego jaki był i że niektóre jego piosenki nie przypadły mi do gustu przez tekst to przez niektóre jeszcze bardziej podziwiam tego artystę. Miał on różne tatuaże. Został zastrzelony w tym roku. Był dla mnie mega człowiekiem. Chcę sobie kiedys zrobić tatuaż nawiązujący do niego. Tylko jaki? Taki jak on? Jakis cytat z piosenki? Jego nazwę?

Nie pomoże na problemy, a zaszkodzi. Absolutnie odradzam, polecam psychologa - w realu.
Krystian, dla mnie Twoja obecność na Forum jest wołaniem o pomoc :!: Twoje posty emanują cierpieniem... Daj sobie pomóc, zacznij od szczerej rozmowy z mamą.


A dlaczego zaszkodzi?
Majac na mysli kiedys mam na mysli 18-21 lat.


Wt paź 09, 2018 3:16 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Też o tatuazach ale z innej beczki. Dalej chciałbym mieć tatuaż tego artysty ale bardziej zaintrygowalo mnie coś z czego mógłbym być dumny.

Jestem strasznie dumny z tego że jestem polakiem, słowianinem I chciałbym mieć na plecach czy na ramieniu Swarzyce tyle że jest to symbol "Boga" Swaroga. Dla mnie ten symbol oznaczałoby jedynie to że jestem słowianinem i jestem z tego dumny itd, nie miałbym zamiaru reprezentować jakiegoś pseudo Boga który nie istnieje


So maja 25, 2019 11:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Krystian napisał(a):
Dla mnie ten symbol oznaczałoby jedynie to że jestem słowianinem i jestem z tego dumny itd, nie miałbym zamiaru reprezentować jakiegoś pseudo Boga który nie istnieje

Zamierzasz ten tatuaż też opatrzyć takim przydługim komentarzem? Czy ci nie przeszkadza że ewentualnie możesz dawać innym fałszywe swiadectowo? Bo przecież to jakie ty znaczenie nadajesz powszechnie znanym symbolom nie ma znaczenia przy ich odbiorze przez innych. Symbol pogańskiego bóstwa pozostaje symbolem pogańskiego bostwa - możliwe że zostanie pomylony że swastyką, zależy jak ta swarzyca mialaby wyglądać - nawet jeśli dla ciebie to znak że lubisz owsianke.


Wt maja 28, 2019 11:56 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Tego się obawiałem ;/

Są jakies inne symbole które moge wytatuować i po prostu nawiązują do słowiańskich ludów, polskosci?

Podoba mi sie także piekny krzyz wykonany w szarych kolorach na ramieniu, dobry pomysl?


Wt maja 28, 2019 2:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Krystian napisał(a):
Podoba mi sie także piekny krzyz wykonany w szarych kolorach na ramieniu, dobry pomysl?

Kto to może wiedzieć? Zależy ci na tatuażu wskazującym a twoje związanie z jakimiś ideami czy ładnym? Czy sam nie wiesz? Ja swój tatuaż zrobiłam jako osoba dojrzała, po kilku latach noszenia się z tą myślą. I choć mam pomysl na dwa kolejne na tym poprzestałam. I zasadniczo uważam że jeśli się tatuować to dla estetyki a nie idei - nawet szczytnej. Prześlij się z tym pomysłem parę lat


Wt maja 28, 2019 3:11 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Chcę wytatuować krzyż bo jestem wierzący i dlatego, że takie tatuaże dobrze wykonane świetnie będą wygladać. Nawet chyba na stare lata. O tatuażu marzyłem od zawsze, tylko nie wiedziałem co chce na swoim ciele umieścić.


Wt maja 28, 2019 9:28 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Świetnie wygląda krzyż, jeśli to fasadowa wiara. Można tym nawet się dowartościować. Krzyża nie trzeba tatuować, każdy dostaje go w swej drodze życiowej.
Krzyż wbity na Golgocie tego nie wybawi, kto sam na sercu swoim krzyża nie wystawi (Adam Mickiewicz).

Dostaleś mądrą radę. Poczekaj. Nie zajmuj się wynajdowaniem kolejnych problemów, ale rozwiązywaniem tych, które stanowią krzyż. Uciekasz od cierpienia a wytatuować chcesz sobie krzyż. Jak amulet?


Wt maja 28, 2019 10:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Trzeba przypomnieć Pismo Święte:

Obrazek
Obrazek

A może i warto badania CBOSu z 2017:
https://cbos.pl/SPISKOM.POL/2017/K_113_17.PDF

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Śr maja 29, 2019 12:23 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8092
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Ciekawe, dlaczego rolnicy nie gustują w tatuażach? Pewnie nie mają czasu na głupoty :idea:


Śr maja 29, 2019 12:39 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Brandeisbluesky napisał(a):
Ciekawe, dlaczego rolnicy nie gustują w tatuażach? Pewnie nie mają czasu na głupoty :idea:


Bo wychodzac z chlewni czy oboory maja dosc roznych swinstw na sobie.
Dlatego nie chca dodatkowo zaswiniac swojej skory czyms co trudno zmyc. :-)


Śr maja 29, 2019 9:31 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Tatuaż niewolnika wskazywał na wlaściciela. Tatuaż zwierzęcia wskazywał na to samo. Lud wybrany mial innego Pana, nie był niewolnikiem, więc Pismo zakazywało znakowania ludzi. Oni mieli wzrastać w człowieczeństwie a nie cofać się w rozwoju aż do zwierząt. Tatuaż dziś też wskazuje na pana. Człowiek nie akceptuje siebie i chce być kimś innym, chce być zauważonym. To wskazuje na brak wolności i wewnętrzny bałagan. Trzeba więc ubrać się w nie swoją skórę, by móc pokazać się ludziom. Można w tym celu wykorzystać także motywy religijne. Samooszukiwanie się i wykorzystanie sacrum do ukrycia swej twarzy.
Głupota tatuowania to również życie zewnętrzne, jak inni.
Rolnicy to ludzie, którzy nie są tak skoncentrowani na sobie, więc tatuowanie ich nie zajmuje, statystycznie oczywiście. Mają ważniejsze cele życiowe.


Śr maja 29, 2019 9:46 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 14, 2018 8:41 pm
Posty: 787
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Na pewno argumentem przeciwko tatuażom może być to, że nie mają zbyt dobrego wpływa zdrowotnego (z tego, co słyszałam, jakiś czas po zrobieniu tatuażu nie można oddawać krwi, a oprócz tego podobno niektóre barwniki sprawiają, że tatuaż jest przeciwwskazaniem do zrobienia rezonansu magnetycznego).


So cze 15, 2019 11:31 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL