Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 1:35 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Problemy z fryzurą 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Do jakiego lekarza się udać?
Masseur napisał(a):
Planuję iść do jeszcze jednego dermatologa (faceta) oraz do androloga, aby wyraził swoje zdanie i polecił badania. Tylko mam pewną wątpliwość odnośnie tego drugiego. Jest duża szansa, że będzie chciał zbadać moje nasienie.

Nie wiesz, co będzie chciał zbadać, może równie dobrze zlecić poziom hormonów. Nie ma co martwić się na zapas i szukać dziury w całym.
Poza tym na pewne procedury możesz się nie zgodzić.
Nie wolno nam chodzić nago, ani odkrywać intymnych części naszego ciała, ale czasem u lekarza jest to konieczne, niestety.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Pn kwi 30, 2018 5:22 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6812
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
mareta napisał(a):
PeterW napisał(a):
I boli mnie też że w oczach kobiet jestem niejako "felernym produktem", ale zbieram pieniądze na przeszczep, te wszystkie szampony, loxony są o kant tyłka potłuc.


Kto Ci zagwarantuje,że te kupione+przeszczepione włosy nie wypadną?



Hmmm... Ale to nie ja napisałem, co zacytowałaś..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pn kwi 30, 2018 6:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy mężczyźni tak się przejmują swoimi włosami - może historia Samsona jest odpowiedzialna za to zapatrzenie we włosy :?: Dobrze jest jeśli są one umyte i jeśli potrzeba, to odpowiednio przycięte. Reszta to już vanity.
:buja:


Pn kwi 30, 2018 7:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
Brandeisbluesky napisał(a):
Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy mężczyźni tak się przejmują swoimi włosami -

Bo im się wydaje że kobiety tak przejmują się czupryną u mężczyzny jak oni u siebie jej niedostatkami.


Pn kwi 30, 2018 9:21 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
Ja tam rozumiem młodego chłopaka, który nagle zaczyna tracić włosy i sprawia mu to ból. Potrzebuje czasu, by się tym pogodzić, potrzebuje czasu, by to ułożyć na odpowiednią półkę ważności swych mocnych i słabych stron. A może jemu medycyna pomoże? Może taka rozmowa internetowa pozwoli mu problem zobaczyć takim jaki jest. Ci łysi żonaci po 40 rż kiedyś przeżywali to samo i wiedzą, że szampony i cudowne specyfiki nie zadzialały. Przeżywali z pewnością podobne frustracje.


Pn kwi 30, 2018 9:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
merss napisał(a):
Ci łysi żonaci po 40 rż kiedyś przeżywali to samo i wiedzą, że szampony i codowne specyfiki nie zadzialały. Przeżywali z pewnością podobne frustracje.

Albo i gorsze. W każdym razie znam takiego co nawet miał epizod z farbowaniem włosów. Teraz twierdzi że nie czemu to zrobił. I ja w to wierzę :) Jednak niezależnie od tego jak zrozumiała jest chęć utrzymania swej czupryny w dotychczasowym stanie, upatrywanie w łysieniu głównej przyczyny braku atrakcyjności u płci przeciwną nie znajduje racji bytu.


Pn kwi 30, 2018 9:57 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz maja 26, 2016 12:19 am
Posty: 76
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
mareta napisał(a):
PeterW napisał(a):
I boli mnie też że w oczach kobiet jestem niejako "felernym produktem", ale zbieram pieniądze na przeszczep, te wszystkie szampony, loxony są o kant tyłka potłuc.


Kto Ci zagwarantuje,że te kupione+przeszczepione włosy nie wypadną?


Nic nie zagwarantuje, ale jeżeli jest taka możliwość i mase aktorów to zrobiło i wyglądają po tym bardzo dobrze to czemu nie spróbować ? Jest to droga sprawa, nawet bardzo ale jeżeli ktoś się z tym źle czuje to niech próbuje do skutku.

bergamotka napisał(a):
merss napisał(a):
Ci łysi żonaci po 40 rż kiedyś przeżywali to samo i wiedzą, że szampony i codowne specyfiki nie zadzialały. Przeżywali z pewnością podobne frustracje.

Albo i gorsze. W każdym razie znam takiego co nawet miał epizod z farbowaniem włosów. Teraz twierdzi że nie czemu to zrobił. I ja w to wierzę :) Jednak niezależnie od tego jak zrozumiała jest chęć utrzymania swej czupryny w dotychczasowym stanie, upatrywanie w łysieniu głównej przyczyny braku atrakcyjności u płci przeciwną nie znajduje racji bytu.


Znajduje, jeżeli chcę się podobać młodym dziewczyną to co ? Ja wiem że kobiety po 30 już tak nie zwracają na to uwagi, a może i zwracają tylko nie mówią bo szukają faceta na gwałt więc są w stanie przeboleć pewne mankamenty.


Pn kwi 30, 2018 11:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
Zapomnianypaladyn napisał(a):
Znajduje, jeżeli chcę się podobać młodym dziewczyną to co ? Ja wiem że kobiety po 30 już tak nie zwracają na to uwagi, a może i zwracają tylko nie mówią bo szukają faceta na gwałt więc są w stanie przeboleć pewne mankamenty.

To poczekaj jeszcze trochę (skoro i tak wyczekujesz oszczędzajac kasę) i te desperatki po trzydziestce same znajdą cię na gwalt.


Pn kwi 30, 2018 11:20 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
Zapomnianypaladyn napisał(a):
Znajduje, jeżeli chcę się podobać młodym dziewczyną to co ? Ja wiem że kobiety po 30 już tak nie zwracają na to uwagi, a może i zwracają tylko nie mówią bo szukają faceta na gwałt więc są w stanie przeboleć pewne mankamenty.


Jeśli mężczyzna chce Barbie, to musi się liczyć z tym, że Barbie chce Ken'a. :lol:


Pn kwi 30, 2018 11:31 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz maja 26, 2016 12:19 am
Posty: 76
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
bergamotka napisał(a):
Zapomnianypaladyn napisał(a):
Znajduje, jeżeli chcę się podobać młodym dziewczyną to co ? Ja wiem że kobiety po 30 już tak nie zwracają na to uwagi, a może i zwracają tylko nie mówią bo szukają faceta na gwałt więc są w stanie przeboleć pewne mankamenty.

To poczekaj jeszcze trochę (skoro i tak wyczekujesz oszczędzajac kasę) i te desperatki po trzydziestce same znajdą cię na gwalt.


Ale ja nie chce 30 latek. Tylko młodszą kobietę, właśnie w tym rzecz. Właśnie nie chce być z taką desperatką. Poza tym jest jeszcze jeden powód ale pisałem o nim w innym temacie.


Pn kwi 30, 2018 11:44 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz maja 26, 2016 12:19 am
Posty: 76
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
Brandeisbluesky napisał(a):
Zapomnianypaladyn napisał(a):
Znajduje, jeżeli chcę się podobać młodym dziewczyną to co ? Ja wiem że kobiety po 30 już tak nie zwracają na to uwagi, a może i zwracają tylko nie mówią bo szukają faceta na gwałt więc są w stanie przeboleć pewne mankamenty.


Jeśli mężczyzna chce Barbie, to musi się liczyć z tym, że Barbie chce Ken'a. :lol:

Kto pisał że chce barbie ?:) Na pewno nie chcę samotnej matki z dwójką dzieci itp


Pn kwi 30, 2018 11:57 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
Na pewno ważne jest, żeby Ci się podobała, ale jeśli byś taką znalazł, to dobrze byłoby, żeby Ciebie nie dyskwalifikowała z powodu ilości włosów na głowie. Jeśli by to robiła, to byłaby dość dziecinna, nie uważasz?


Wt maja 01, 2018 12:12 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
No jak poczekasz to trzydziestolatka będzie tą "młodszą kobietą". :mrgreen: Zapomnianypaladyn kobiety - młode czy stare - też nie lubią desperatów. I sorry, ale młody mężczyzna który główną jeśli nie jedyną szansę zainteresowania sobą dziewczyny upatruje w przeszczepie włosów to jeśli jeszcze nie desperat, to w każdym razie blisko. Łysienie u mężczyzny nie jest nieatrakcyjne dla kobiet jeśli nie widzą w niej oznaki słabości. Dlatego słabo odbierane są fryzury które ujawniają przerzedzone włosy czy częściowe łysiny, kombinacje typu "zaczeski", "pożyczki" oraz ogólnie kompleksy i brak pewności tym spowodowany. Fryzury bardzo krótkie, na jeża" - maskujące łysienie - czy wręcz na zero kojarzą się z zawodami i aktywnościami typowo męskimi - wojsko, policja, surwiwal - i przydają posiadaczowi wizualnie męskości. Oczywiście jeśli resztą aparycji i wyglądu nie niweczy takich skojarzeń.


Wt maja 01, 2018 12:15 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz maja 26, 2016 12:19 am
Posty: 76
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
bergamotka napisał(a):
No jak poczekasz to trzydziestolatka będzie tą "młodszą kobietą". :mrgreen: Zapomnianypaladyn kobiety - młode czy stare - też nie lubią desperatów. I sorry, ale młody mężczyzna który główną jeśli nie jedyną szansę zainteresowania sobą dziewczyny upatruje w przeszczepie włosów to jeśli jeszcze nie desperat, to w każdym razie blisko. Łysienie u mężczyzny nie jest nieatrakcyjne dla kobiet jeśli nie widzą w niej oznaki słabości. Dlatego słabo odbierane są fryzury które ujawniają przerzedzone włosy czy częściowe łysiny, kombinacje typu "zaczeski", "pożyczki" oraz ogólnie kompleksy i brak pewności tym spowodowany. Fryzury bardzo krótkie, na jeża" - maskujące łysienie - czy wręcz na zero kojarzą się z zawodami i aktywnościami typowo męskimi - wojsko, policja, surwiwal - i przydają posiadaczowi wizualnie męskości. Oczywiście jeśli resztą aparycji i wyglądu nie niweczy takich skojarzeń.


Jest to dla mnie duży kompleks nie powiem, i zrobię wszystko żeby ten przeszczep zrobić, tu nawet nie chodzi żeby się podobać komuś, tylko przede wszystkim chcę się podobać samemu sobie. Jestem zdania że jeżeli coś robimy, nie wiem ćwiczymy, robimy prawo jazdy, zęby itp to powinniśmy robić to dla siebie a nie kogoś innego.


Wt maja 01, 2018 12:20 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
PeterW napisał(a):
mareta napisał(a):
PeterW napisał(a):
I boli mnie też że w oczach kobiet jestem niejako "felernym produktem", ale zbieram pieniądze na przeszczep, te wszystkie szampony, loxony są o kant tyłka potłuc.


Kto Ci zagwarantuje,że te kupione+przeszczepione włosy nie wypadną?



Hmmm... Ale to nie ja napisałem, co zacytowałaś..

Przepraszam błąd techniczny, nie zauważyłam. Skoryguj, proszę.
Oczywiście, pytanie skierowane było do kolegi, który ma problemy z fryzurą, kobietami i zbiera na przeszczep.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Wt maja 01, 2018 12:46 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL