Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 9:24 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Problemy z fryzurą 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
Badacze z University of Pennsylvania podobno przeprowadzili następujące badanie. Utworzyli dwa zestawy zdjęć - zestaw mężczyzn z włosami i drugi zestaw z tymi samymi mężczyznami, ale z usuniętymi włosami i następnie poproszono o ocenę obu grup mężczyzn. Łysi mężczyźni zostali ocenieni jako

- 13% bardziej dominujący.
- 6% bardziej pewni siebie.
- 10% bardziej męscy.
- o jeden cal wyżsi.
- 13% silniejsi.
- prawie o cztery lata starsi.
Żródła klik i klik

Dziwne wyniki, ale jeśli to prawda, to bardziej wydaje się sensownym zgolić przerzedzające się włosy niż walczyć o ich zgęstnienie, czy o zatrzymanie przesuwającej się linii włosów.
A tutaj klik taki tytuł: Badania pokazują, że łysina może stanowić przewagę w biznesie. Ciekawe, jednak trudno spierać się z tym, że złe samopoczucie w niczym nie pomaga.


Wt maja 01, 2018 3:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
Zapomnianypaladyn napisał(a):
(...)

Jest to dla mnie duży kompleks nie powiem, i zrobię wszystko żeby ten przeszczep zrobić, tu nawet nie chodzi żeby się podobać komuś, tylko przede wszystkim chcę się podobać samemu sobie. Jestem zdania że jeżeli coś robimy, nie wiem ćwiczymy, robimy prawo jazdy, zęby itp to powinniśmy robić to dla siebie a nie kogoś innego.


Najlepiej to, co się robi, robić dla/ze względu na Boga. Moim zdaniem nic innego nie da trwającej satysfakcji.


Wt maja 01, 2018 6:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
Zapomnianypaladyn napisał(a):
Jest to dla mnie duży kompleks nie powiem, i zrobię wszystko żeby ten przeszczep zrobić, tu nawet nie chodzi żeby się podobać komuś, tylko przede wszystkim chcę się podobać samemu sobie. Jestem zdania że jeżeli coś robimy, nie wiem ćwiczymy, robimy prawo jazdy, zęby itp to powinniśmy robić to dla siebie a nie kogoś innego.


Owszem róbmy coś dla siebie, swego ciała,ale nie uzależniajmy wszystkiego w życiu, od wyglądu zewnętrznego.
Przykład: muszę zrobić sobie operację plastyczną,( usunąć zmarszczki) bo inaczej mąż odejdzie do młodszej.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Wt maja 01, 2018 11:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z fryzurą
Przypomniało mi się, że słyszałam o stosowaniu kozieradki pospolitej na porost włosów (w Internecie można łatwo znaleźć procedury i dopytać lekarza). Jedna kobieta z delikatnymi włosami stosowała ją u siebie przez tydzień i mówiła mi ostatnio, że już miała zauważalne efekty.


Pn lis 18, 2019 5:10 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 160 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL