Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 8:32 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Plebiscyt Popularności 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Plebiscyt Popularności
ZYL napisał(a):
Coś nim jednak kieruje, pcha.


Prawdopodobnie choroba psychiczna, co zresztą sugerowałam Krzysztofowi i nie tylko ja, nie raz. On jest w stanie bezkrytycyzmu, jak ja przez wiele lat.

Cytuj:
Za darmo, a w zasadzie w zamian za niezrozumienie i odrzucenie. Dobrze byłoby napić się kawy albo piwka i poznać bliżej człowieka, który odkrył w sobie taką dziwną (choć przez większość wyśmianą) drogę.


Nie odrzucamy Krzysztofa jako osoby, ale nie można się zgodzić z tym co on ''głosi'', jest to niezgodne z nauczaniem Kościoła Katolickiego, a co więcej, takie krzysztofowe ''prorokowanie'' niesie ze sobą poważne niebezpieczeństwo świętokradczych komunii.

Nie tyle jest to wyśmiane, co mocno krytykowane.

Cytuj:
Pytanie, czy Faustynę też byś nazwał dziwadłem, albo wyraźnie zaburzoną? Miała bardzo podobne objawy, tylko że mniej pychy i nieposłuszeństwa


Faustyna nie głosiła rzeczy niezgodnych z Kościołem i prowadzących innych na drogę do potępienia. Wręcz przeciwnie.


Śr lis 29, 2017 7:14 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 156 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL