Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 9:21 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 295 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
 Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płci 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6817
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Wespecjan - nie brnij już w to. Takie komplementy raczej mogą padać w sypialni, a nie na etapie poznawania się.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So cze 30, 2018 7:36 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Przepraszam że wniknęłam ale wyobraziłam sobie mężczyznę, który zaczął spotykać się z kobietą o twarzy 4/10 i sobie myśli: chciałbym sprawić jej komplement, zatem pyta- Czy mogłabyś zdjąć majteczki na chwilę?
Ona na to: no dobrze...
Powiem ci kochana że w przeciwieństwie do buzi, Twoje wargi sromowe mniejsze i większe wyglądają przepięknie i pociągająco!
Ona: :bije:


So cze 30, 2018 9:56 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Jaśminowa napisał(a):
Przepraszam że wniknęłam ale wyobraziłam sobie mężczyznę, który zaczął spotykać się z kobietą o twarzy 4/10 i sobie myśli: chciałbym sprawić jej komplement, zatem pyta- Czy mogłabyś zdjąć majteczki na chwilę?
Ona na to: no dobrze...
Powiem ci kochana że w przeciwieństwie do buzi, Twoje wargi sromowe mniejsze i większe wyglądają przepięknie i pociągająco!
Ona: :bije:

Ale dlaczego od razu komplementować na zasadzie kontrastu? O niedoskonałościach milczeć a mówić o plusach.


So cze 30, 2018 10:22 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
No dobrze. Powiedzmy że kobieta jest bardzo urodziwa.
Zatem mówi: no no! Twoja wagina jest także niczego sobie! :lol: podobnie jak twarz :cfaniak:


So cze 30, 2018 10:29 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
A jeśli tam też 4/10 albo mniej, to co mówić? "Wciągaj majtki, byle szybko" :mrgreen: Albo może zachować grobową ciszę i oddalić się pozorując pilne sprawy tak niecierpiące zwłoki, skomplikowanez i aby oraz możliwe że wymagające wyjazdu na koniec świata że choc oczywiście mamy chęci i wogole to możliwym jest iż kolejne spotkanie już nie dojdzie do już skutku...


So cze 30, 2018 10:37 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
bergamotka napisał(a):
A jeśli tam też 4/10 albo mniej, to co mówić? "Wciągaj majtki, byle szybko" :mrgreen: Albo może zachować grobową ciszę i oddalić się pozorując pilne sprawy tak niecierpiące zwłoki, skomplikowanez i aby oraz możliwe że wymagające wyjazdu na koniec świata że choc oczywiście mamy chęci i wogole to możliwym jest iż kolejne spotkanie już nie dojdzie do już skutku...

:lol: :lol: :lol:
Albo kobieta nieprzeciętne urodziwa, a na dole męskie genitalia!! Hahaha poniosło mnie :x :D


So cze 30, 2018 10:46 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Jeśli buźka znośna, ale srom obrzydliwy, to wystarczy tam nie zaglądać, albo dobierać się po ciemku.

Najważniejsze by kobieta nie paliła papierosów, bo wtedy takim śmierdzi z pochwy z powodu nadmiernej produkcji amin z rozkładu nikotyny:

""Palenie papierosów współwystępuje z zmianami w profilu metabolicznym pochwy"

"Nasze dane sugerują, że palenie papierosów współwystępuje z odmiennym profilem pochwowych metabolitów i kobiety, które palą, szczególnie te które mają ubytki we florze Lactobacillus mają podwyższone ryzyko zakażeń układu moczowego i intensywniejszy przykry zapch a z pochwy."
Artykuł z nie takiego głupiego czasopisma.
"Cigarette smoking is associated with an altered vaginal tract metabolomic profile"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29339821


So cze 30, 2018 12:14 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6817
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Wespecjan napisał(a):
Najważniejsze by kobieta nie paliła papierosów, bo wtedy takim śmierdzi z pochwy z powodu nadmiernej produkcji amin z rozkładu nikotyny:


Hm.. Robi się tu rzeczywiście nad wyraz ginekologicznie..
Ciekawy sposób na przestrzeganie przed paleniem tytoniu. Kobieto nie pal, bo ci będzie śmierdzieć nie z ust tylko.. z pochwy. Wespecjan.. Chciałbym Ci zwrócić uwagę na to że ludzie to nie psy i raczej nie rozpoczynają znajomości od wąchania swoich dolnych części ciała.. Zmień filmy które oglądasz ;-)

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So cze 30, 2018 1:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
PeterW napisał(a):
Hm.. Robi się tu rzeczywiście nad wyraz ginekologicznie..
Ciekawy sposób na przestrzeganie przed paleniem tytoniu. Kobieto nie pal, bo ci będzie śmierdzieć nie z ust tylko.. z pochwy. Wespecjan.. Chciałbym Ci zwrócić uwagę na to że ludzie to nie psy i raczej nie rozpoczynają znajomości od wąchania swoich dolnych części ciała.. Zmień filmy które oglądasz ;-)

Ty wiesz jak potrafi odstręczyć od drugiego człowieka "zwykły" smród potu albo skarpet?

W całej dyskusji chodzi o to, że nie wiadomo co kobieta nosi pod, bo zakrywa. I mogą się tam kryć zarówno pozytywne jak i przykre niespodzianki.


So cze 30, 2018 2:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Wespecjan napisał(a):
W całej dyskusji chodzi o to, że nie wiadomo co kobieta nosi pod, bo zakrywa. I mogą się tam kryć zarówno pozytywne jak i przykre niespodzianki.


Ja akurat popieram Wespecjana, tym bardziej, że sama zauważam pewną prawidłowość. Kobiety te szczególnie zadbane na zewnątrz (nienaganny makijaż, pazurki, fryzurka), często okazują się niezłymi flejami.

Sama się o tym przekonałam już jako studentka, kiedy wynajmowałam mieszkanie wespół z innymi dziewczętami. Kto by się spodziewał, że taka czyścioszka-elegancioszka zostawia toaletę w takim stanie, że współlokatorce się zbiera na wymioty? Albo nigdy nie myje po sobie wanny?

Więc wiecie, może być tak, że na zewnątrz dziewczę pachnie jak kwiat, a w zakamarkach cuchnie jak...nie powiem, co.

Nie oceniaj książki po okładce :-)

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


So cze 30, 2018 2:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Wespecjan, z tym przykrym zapachem waginy u kobiet palących nie zgodzę się.
Kto się codziennie myje i zmienia bieliznę, ten nie ma z tym problemu. Przykre białe niespodzianki są często pod napletkiem u facetów. Nie wspomnę o silnym zapachu moczu


So cze 30, 2018 3:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Jaśminowa napisał(a):
Wespecjan, z tym przykrym zapachem waginy u kobiet palących nie zgodzę się.
Kto się codziennie myje i zmienia bieliznę, ten nie ma z tym problemu. Przykre białe niespodzianki są często pod napletkiem u facetów. Nie wspomnę o silnym zapachu moczu

Ja cytowałem badania, aż sie boję zapytać dlaczego ty narzekasz na ten mocz i ser spod napletka.


So cze 30, 2018 4:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Codzienny prysznic z myciem obszarow intymnych powinien byc obecnie regula dla obu plci, jako ze warunki raczej na to pozwalaja, czyz nie ?
A moze zyje w jakims innym swiecie ? :)

Jeszcze raz zwracam uwage ze Wespacjana 4/10 twarz moze byc 8/10 w moim przypadku, wiec tego typu porownania sa smieszne.


So cze 30, 2018 5:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Wespecjan napisał(a):
Jaśminowa napisał(a):
Wespecjan, z tym przykrym zapachem waginy u kobiet palących nie zgodzę się.
Kto się codziennie myje i zmienia bieliznę, ten nie ma z tym problemu. Przykre białe niespodzianki są często pod napletkiem u facetów. Nie wspomnę o silnym zapachu moczu

Ja cytowałem badania, aż sie boję zapytać dlaczego ty narzekasz na ten mocz i ser spod napletka.

Zdarza mi się zakładać cewniki Foley'a mężczyznom :D
Panowie myjcie się często i zmieniajcie bieliznę. Nie znacie dnia ani godziny, kiedy możecie trafić do szpitala 8)


So cze 30, 2018 5:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
ESI napisał(a):
Rozważmy taką sytuację: ••Załóżmy, że ktoś radzi mężczyźnie(często tacy mężczyźni mają niską samoocenę, –co widać po ilości tematów w Internecie), że ma zmniejszyć wymagania, co do wyglądu przyszłej partnerki ten natomiast usłuchawszy tej jakże wspaniałej rady wybiera kobiety, które są dla niego odpychające. Co ma swoje konsekwencje w związku –mężczyzna ten nie okazuje czułości ukochanej(w taki sposób jakby to robił w przypadku pociągającej go kobiety) podchodzi z obrzydzeniem do sytuacji łóżkowych, itd.


Tylko że mężczyzna mający wymagania iż partnerka ma być piękna czy ogólnie ładna, powinien sam reprezentować sobą postawnego, przystojnego i pociagającego faceta, bo dziwnym jest czasem fakt iż kompletnie nieinteresujący i nieatrakcyjny mężczyzna chce modelkę za żonę. Tak jakby mu się należało. A sam nie wygląda. Nie wiem, mężczyzni myślą że kobiety nie mają poczucia estetyki czy nie są wzrokowcami? Ja jestem.

Jaśminowa napisał(a):
Albo kobieta nieprzeciętne urodziwa, a na dole męskie genitalia!! Hahaha poniosło mnie :x :D


A to Andrej Pejic tak wyglądał przed korektą płci, niby piękna kobieta z twarzy a tam sprzęt na dole.

Obrazek


N lip 01, 2018 6:19 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 295 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 116 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL