Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 11, 2024 6:52 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 295 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
 Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płci 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2017 8:09 pm
Posty: 126
Lokalizacja: pomorskie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Czego dotyczy ten szeroko dyskutowany w grupach społecznych kryzys męskości?

_________________
Smutek dzielony na pół jest połową smutku.
beztalencie


Wt cze 12, 2018 4:26 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
ESI napisał(a):
Czego dotyczy ten szeroko dyskutowany w grupach społecznych kryzys męskości?


Tego, że kobiety, wyemancypowawszy się, nagle skonstatowały, że król jest nagi.

Nie ma żadnego kryzysu męskości, jest rozkwit kobiecości, który zaczął przyćmiewać męskość.

Oczywiście, mężczyznom jest z tego powodu smutno, więc mogą częściej wpadać w depresję, a niektórym kobietom, które co prawda socjalnie już dawno się wyemancypowały, ale mentalnie utknęły w ...starym dobrym patriarchacie, może być z tym co najmniej nieswojo.

Żyjemy w czasach dojrzewania ludzkiej świadomości. Te wszystkie kryzysy, wojny płci mogą drażnić, mogą przeszkadzać, ale to konieczny etap osiągnięcia dojrzałego społeczeństwa, w którym kobieta wzbogacona jest o pierwiastek męski, a mężczyzna o pierwiastek żeński.

Era półgłówków dobiega końca, nadciąga era genderowego hermafrodytyzmu :-)

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Wt cze 12, 2018 5:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
ESI napisał(a):
Czego dotyczy ten szeroko dyskutowany w grupach społecznych kryzys męskości?


Tego iż niektórzy mężczyźni odkryli że kobiety mogą sobie jednak dać radę bez nich:)


Wt cze 12, 2018 11:45 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 10:52 pm
Posty: 800
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Czyż to nie wzruszające jak ten mąż wywija swoją żoną?

https://www.youtube.com/watch?v=fMR4fp4A2Ew

Ten taniec pięknie pokazuje historię, gdy 2 żywioły: mężczyzna i niewiasta łączą się.


Śr cze 13, 2018 10:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Ludzik napisał(a):
Czyż to nie wzruszające jak ten mąż wywija swoją żoną?

https://www.youtube.com/watch?v=fMR4fp4A2Ew

Ten taniec pięknie pokazuje historię, gdy 2 żywioły: mężczyzna i niewiasta łączą się.


Przyjemnie się na to patrzy, a jeszcze przyjemniej słucha. Piękny utwór :bukiet:

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Cz cze 14, 2018 4:35 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2017 8:09 pm
Posty: 126
Lokalizacja: pomorskie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Zauważyłem, że i tu pojawiają się te irracjonalne rady, co do wyglądu przyszłej partnerki a więc zadam wam takie pytanie, co do hipotetycznej sytuacji „x”(takie pytanie zadałem na inny forum internetowym na którym nagminnie korzystano z owej rady xD):

Rozważmy taką sytuację: ••Załóżmy, że ktoś radzi mężczyźnie(często tacy mężczyźni mają niską samoocenę, –co widać po ilości tematów w Internecie), że ma zmniejszyć wymagania, co do wyglądu przyszłej partnerki ten natomiast usłuchawszy tej jakże wspaniałej rady wybiera kobiety, które są dla niego odpychające. Co ma swoje konsekwencje w związku –mężczyzna ten nie okazuje czułości ukochanej(w taki sposób jakby to robił w przypadku pociągającej go kobiety) podchodzi z obrzydzeniem do sytuacji łóżkowych, itd.

Pytanie 1 czy taka sytuacja jest możliwa?
Pytanie 2 czy takie rady są zasadne, gdy mężczyzna ma niską samoocenę?
Pytanie, 3 jakie inne rady można dać w takiej sytuacji?
Pytanie 4
Czy kobieta będąca w związku z takim mężczyzną chciałaby usłyszeć, że jest z facetem, który zmniejszyły wymagania, co do wyglądu, ( co jakby nie było sugeruje, że jest brzydka)?

_________________
Smutek dzielony na pół jest połową smutku.
beztalencie


Pt cze 22, 2018 8:05 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6818
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Może nieco (ale tylko nieco) obok tematu, wyjaśnienie matematyczne zbliżonego problemu ;-)

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pt cze 22, 2018 9:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
ESI napisał(a):
Pytanie 1 czy taka sytuacja jest możliwa?
Pytanie 2 czy takie rady są zasadne, gdy mężczyzna ma niską samoocenę?
Pytanie, 3 jakie inne rady można dać w takiej sytuacji?
Pytanie 4
Czy kobieta będąca w związku z takim mężczyzną chciałaby usłyszeć, że jest z facetem, który zmniejszyły wymagania, co do wyglądu, ( co jakby nie było sugeruje, że jest brzydka)?

Musisz zdać sobie sprawę, że kobieta z twarzy 4/10 może mieć w istocie bardzo apetycznie wyglądający srom, aureolki skomponowane z sutkami, a kobieta z twarzy i nawet figury 8/10 może mieć refluks i nawracające zakażenie układu moczowo płciowego E. coli.
Skarb czasami jest ukryty a raczej zwykle. Poza tym ładne kobiety to zwykle zimne kłody z drewna, bo myślą że uroda wszystko załatwi.


Pt cze 22, 2018 10:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
ESI napisał(a):
...ten natomiast usłuchawszy tej jakże wspaniałej rady wybiera kobiety, które są dla niego odpychające. Co ma swoje konsekwencje w związku –mężczyzna ten nie okazuje czułości ukochanej(w taki sposób jakby to robił w przypadku pociągającej go kobiety) podchodzi z obrzydzeniem do sytuacji łóżkowych, itd.


Tylko, że tej radzie nie chodzi o wybieranie kobiet odpychających. Raczej chodzi o zdrowe podejście do wyglądu partnerki, o które jest trudno, skoro świat mediów kreuje ideał kobiety trudny do osiągnięcia. Nieskazitelna cera, brak cellulitu, brak fałd na brzuchu itp. Kobiety, które dziś uchodzą za "mało pociągające" uchodziły za pociągające za czasów mojej matki czy babci. Mężczyźni w tamtych czasach chcieli, żeby kobieta miała na czymś usiąść i czym oddychać. Wystarczy, że wyglądała jak baba i było ok. A dziś w kobiecie pociąga makijaż, wydepilowane nogi, płaski brzuch i szpilki.

Tak więc radzę odstawić telewizję i kolorowe magazyny, a płeć piękna od razu wypięknieje.

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


So cze 23, 2018 3:50 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2017 8:09 pm
Posty: 126
Lokalizacja: pomorskie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Towarzyski pelikan skąd wiesz, że dany osobnik ma nieadekwatne ocenę wyglądu przyszłej partnerki?

Zgadzam się, co do tego, że ideał kobiety nakreślony przez media może być dla niektórych mężczyzn wyznacznikiem <według mnie dla mniejszości>. Jednak ja jestem zdania, że większość ludzi wybiera osoby o podobnym wyglądzie tzn. nikt nie chcę wyjść na brzydala w związku. Dlatego też słowo piękna użyte przez kogoś może być synonimem adekwatności do własnego wyglądu a nie kimś, kto jest o ligę wyżej xD.

Wespecjan napisał(a):
Musisz zdać sobie sprawę, że kobieta z twarzy 4/10 może mieć w istocie bardzo apetycznie wyglądający srom, aureolki skomponowane z sutkami, a kobieta z twarzy i nawet figury 8/10 może mieć refluks i nawracające zakażenie układu moczowo płciowego E. coli.
Skarb czasami jest ukryty a raczej zwykle.


Ponieważ modelatorzy najwyraźniej aprobują Twój styl „kulturalnej wypowiedzi, „(która nie ma nic z kulturą wspólnego) (mieliście 7 dni na reakcje a moje wcześniejsze obiekcje spotkały się z ignorancją - wy wyniku tego dalsza część postu przyjęła niekulturalny styl (mod przyjął, że naruszam jego autorytet -tak to wyjaśniam, bo owy mod nawet mi tego wyjaśnienia nie dał xD Lol)) a więc Wespacjanie rozumiem z całą pewnością, że jeżeli Twoja przyszła żona spyta się Ciebie, co Ci się najbardziej podoba w jej wyglądzie?To odpowiesz jej, że srom xD(opowiesz mi potem, jaka była jej reakcja-bo bardzo mnie to ciekawi).

Wespecjan napisał(a):
Poza tym ładne kobiety to zwykle zimne kłody z drewna, bo myślą że uroda wszystko załatwi.

Skąd to wiesz? Masz z takimi kobietami doświadczenie seksualne?

_________________
Smutek dzielony na pół jest połową smutku.
beztalencie


Pt cze 29, 2018 6:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
ESI napisał(a):
Towarzyski pelikan skąd wiesz, że dany osobnik ma nieadekwatne ocenę wyglądu przyszłej partnerki?


Znakomita większość kobiet jest ładna i/lub kształtna. Ma wszystko na miejscu. Więc trudno jest mi sobie wyobrazić tego typu rozterki u mężczyzny o zdrowym (a więc nie skrzywionym medialnymi wpływami) podejściu do wyglądu zewnętrznego. Tak więc facet o obniżonym poczuciu własnej wartości może nie wybierze kobiety najpiękniejszej, którą będzie postrzegał jako obiekt poza jego zasięgiem, ale wybierze po prostu ładną i/lub kształtną. Jeśli nie jest kryptohomoseksualistą albo nie ma medycznych problemów z erekcją, nie powinien mieć problemów z okazywaniem partnerce czułości ani prowadzeniem udanego pożycia płciowego.

Obawiam się jednak, że ten problem może być rzeczywiście realny (a nie wydumany) dla kryptohomoseksualistów, którzy wskutek obniżonego poczucia własnej wartości wchodzą w związki kobietami, ale wtedy nawet Miss Świata nie wzbudzi w nim cieplejszych uczuć. Ba, jakaś brzydula typu męskiego prędzej w nim wzbudzi podniecenie niż klasyczna piękność.

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Pt cze 29, 2018 6:33 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6818
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
ESI napisał(a):
T a więc Wespacjanie rozumiem z całą pewnością, że jeżeli Twoja przyszła żona spyta się Ciebie, co Ci się najbardziej podoba w jej wyglądzie?To odpowiesz jej, że srom xD(opowiesz mi potem, jaka była jej reakcja-bo bardzo mnie to ciekawi).

Hm.. Taka ogólna uwaga.. Reakcja kobiety na zaczepkę mężczyzny czy to słodko-uwodzicielską, czy grubiańską, wcale taka bardzo oczywista nie jest. Zależy kim dla niej jest ten facet - w każdym razie można się zdziwić czasem.

Cytuj:
Wespecjan napisał(a):
Poza tym ładne kobiety to zwykle zimne kłody z drewna, bo myślą że uroda wszystko załatwi.

Skąd to wiesz? Masz z takimi kobietami doświadczenie seksualne?


Tu akurat Wespecjan nie ma racji.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pt cze 29, 2018 6:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Tak ogolnie to "beauty is in the eyes of beholder" ( piekno jest w oczach patrzacego ) o czym najwyrazniej zapominacie w powyzszej dyskusji.
I tak, Wespecjana opinie na temat kobiet usmiech wywoluja.


Pt cze 29, 2018 7:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Przyszło mi do głowy, że może być ginekologiem.


Pt cze 29, 2018 7:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
ESI napisał(a):
spyta się Ciebie, co Ci się najbardziej podoba w jej wyglądzie?To odpowiesz jej, że srom xD(opowiesz mi potem, jaka była jej reakcja-bo bardzo mnie to ciekawi).

A czemu chwalenie wyglądu sromu miało by być czymś niewłaściwym pomiędzy dwojgiem ludzi? Najbardziej satysfakcjonujący komplement to prawdziwy komplement.


Pt cze 29, 2018 11:29 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 295 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 182 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL