Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 5:50 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 295 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
 Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płci 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Właśnie, czyli wyżej przedstawiona przeze mnie sytuacja mogłaby mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. :oops:


N lip 01, 2018 8:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
equuleuss napisał(a):
A to Andrej Pejic tak wyglądał przed korektą płci, niby piękna kobieta z twarzy a tam sprzęt.

Ciekawe co znaczy ten krzyżk na szyi.


Pn lip 02, 2018 11:56 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8095
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
A on jest chrześcijaninem, czy nie?

Cytuj:
Ty wiesz jak potrafi odstręczyć od drugiego człowieka "zwykły" smród potu albo skarpet?


Jedno jest, gdy człowiek nie dba o siebie i z tego powodu nieprzyjemnie pachnie — wtedy może się umyć czy zadbać o uzębienie, czy zmienić dietę, jednak też ludzie mają swoje "osobiste" zapachy, które trudno jest wyeliminować. Nie wiem, dlaczego tak jest, może to genetyka, a może coś innego. Taki zapach może jednych przyciągać a innych odpychać. Pewnie spotkaliście się z czymś takim? Chyba można powiedzieć, że ludzie mogą być kompatybilni na podstawie zapachu, albo nie.

Wstępnie różni ludzie zwracają na różne przymioty u innych — dłonie, oczy, nosy, usta, owłosienie, ogólną sylwetkę, ale po bliższym poznaniu przechodzi się do mniej rzucających się w oczy cech. Trudno mi uwierzyć, że ktoś mógłby poprzestać zewnętrznej powłoce. Jest tyle pięknych aktorek, którym rozpadają się kolejne związki. No i dlaczego tak jest? Najwidoczniej uroda to nie wszystko.


Pn lip 02, 2018 2:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Brandeisbluesky napisał(a):
Jest tyle pięknych aktorek, którym rozpadają się kolejne związki. No i dlaczego tak jest?

Haj lajf...


Pn lip 02, 2018 3:44 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2017 8:09 pm
Posty: 126
Lokalizacja: pomorskie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Wespecjan napisał(a):
A czemu chwalenie wyglądu sromu miało by być czymś niewłaściwym pomiędzy dwojgiem ludzi?

Ja nie widzę w tym nic niewłaściwego tylko mnie ciekawi reakcja kobiety. Jednak można zadać pytanie:, jakiego rodzaju komplement życzy sobie kobieta? Gdyby jakaś wolna kobieta odpowiedziała na to pytanie, że podoba jej się jak mężczyzna chwali jej srom to miałbyś otwartą drogę do związku xD.
Wespecjan napisał(a):
Najbardziej satysfakcjonujący komplement to prawdziwy komplement.


Nie -afirmacja, czyli uznanie kogoś ma za zadanie zbudować zaufanie w związku (piszę to na podstawie własnych przyjaźni), jeśli dodamy do tego lojalność to druga osoba będzie Ci się chętnie zwierzać tzn. rozmowa będzie prowadzić od wyrażenia emocji i uczuć (tak mi się wydaje, gdyż inaczej nie mogę wytłumaczyć zachowania jednej z moich przyjaciółek).

Dobra trochę ten mój monolog zrobił się zbyt poważny no to dla rozluźnienia dam taki żart o temperamentach (znalezionych w Internecie):
"Mąż (flegmatyk) rozmawia z kolegą w barze:
- Słuchaj. Ta moja żona (choleryczka) to w domu wprowadziła totalną dyktaturę. Nie wiem, co robić.
- Postaw się. Jeszcze będzie Cię błagać na kolanach.
- No ok. Spróbuję.
Następnego dnia znów się spotykają. Kolega pyta:
-I co? Była na kolanach?
- Tak.
- O. Widzisz. I co powiedziała?
- Wyłaź spod łóżka ty tchórzu. "<hihi>

_________________
Smutek dzielony na pół jest połową smutku.
beztalencie


Wt lip 17, 2018 5:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Ks. Natanek: "Co zrobiono z Wami kobiety". Motzne :)

https://www.youtube.com/watch?v=3C_UH9kIHPk


So sie 11, 2018 9:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Zacznij lepiej słuchać księży, którzy nie są suspendowani.


So sie 11, 2018 9:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
Yarpen Zirgin napisał(a):
Zacznij lepiej słuchać księży, którzy nie są suspendowani.

Dzisiaj w Kościele rozum trzeba włączać nawet przy nie suspendowanych, ks. Lemański zdaje się suspensy już nie ma...


So sie 11, 2018 9:10 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2017 8:09 pm
Posty: 126
Lokalizacja: pomorskie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
1 Czy polskie społeczeństwo sprzyja ofiarom przemocy?{tworzy pozytywną atmosferę wsparcia).
a)Podobno według badań ankietowych ludzie odpowiedzieli, że nie istnieje coś takiego jak gwałt w małżeństwie. Osoba zgwałcona jest traktowana przez służby (zarówno lekarze jak i policja) w sposób bezosobowy. Nie mówiąc już o mitach społecznych, które sugerują, że ofiara sama chciała gwałtu prowokując swoim ubiorem przestępcę(o mitach pisałem tu: https://sztukaponadwszystko.blogspot.co ... y-nie.html ,trochę chaotycznie tam piszę a więc lepiej ,będzie dla zainteresowanych aby wpisali w google mity społeczne dotyczące gwałtu.)
Gdzie badania zawarte w trzech różnych książkach mówią wprost najczęstszym rodzajem gwałtu jest gwałt w małżeństwie.

b) Takie zachowanie też raczej nie sprzyja ofiarą - https://aszdziennik.pl/124321,dramat-st ... siedza-ped tzn. prokurator Piotrowicz dopatrzył się u księdza pedofila " "zdolności bioenergoterapeutycznych księdza" oraz chęci "porządnego umycia" dzieci."(To ciekawe, że to właśnie PiS-owski prokurator akurat się tak zachowuje – w obliczu tego faktu czy nie uważacie za hipokryzje reformę sądownictwa ?Najpierw niech zrobią porządek w własnych szeregach)

No i jeszcze to:
Obrazek

2 Podobno jest duży odsetek młodzieży, która stosuje przemoc seksualną wobec innych. Tu nasuwa się pytanie czy polska szkoła nie powinna uczyć jak zachowywać się w normalny sposób? Być może wpływać na człowieka nie tylko od strony kształcenia umysłu{intelektu}, ale także emocji{inteligencji emocjonalnej}.

_________________
Smutek dzielony na pół jest połową smutku.
beztalencie


Ostatnio edytowano Śr paź 24, 2018 8:29 am przez PeterW, łącznie edytowano 1 raz

zmaiana w "...jest gwałt w małżeństwie" pytajnika na kropkę na życzenie Autora



Śr paź 24, 2018 1:38 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 02, 2017 8:09 pm
Posty: 126
Lokalizacja: pomorskie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mężczyźni z Marsa a kobiety z Wenus, czyli o urokach płc
1 Zauważyliście, że osoby, które ze sobą sympatyzują nawet, jeżeli posiadają inny pogląd na daną sprawę to popierają swojego kompana. To doskonale widać na forach internetowych.
2 Dzisiejsze czasy są cudowne xD wszyscy szukają sobie osoby podobnej do siebie chociażby taka choleryczka ostatnio mi mówiła, że chcę, aby jej partner był ambitny tj. ambitna +ambitny jestem pewien, że dwójka choleryków może się tak samo dogadać jak dwójka flegmatyków. Gdyby przeciwieństwa tworzyły szczęśliwe trwałe i silne związki to nie byłoby rozwodów w założeniu, że ogół ludzi tworzy związki na zasadzie przeciwieństw.

Propo jeszcze tych związków przeciwstawnych taka mała historyjka z mego życia:
Pamiętam jak będąc w LO chodziłem na nauki przedmałżeńskie katecheta (skąd inąd choleryk) na pierwszej nauce wyciągną to starą dobrą teorie o przeciwieństwach po owej nauce koledzy(klasa chłopięca) zaczęli się naśmiewać, że przypadła mi w udziale najgorsza z wszystkich czterech możliwości. Chłopcy niby inteligentni a wykluczyli u mojej skromnej osoby coś takiego jak wolną wolę (umiejętność do podejmowania decyzji) xD. To też pokazuje jak mało lubiany jest ten typ charakteru przez społeczność męską xD. Możliwe, że mają rację skoro w Internecie jest sporo poradników typu: „Jak żyć z cholerykiem”.

_________________
Smutek dzielony na pół jest połową smutku.
beztalencie


Pn sty 14, 2019 3:59 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 295 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 147 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL