Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 6:39 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Dziwny sen 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
krzysiekniepieklo napisał(a):
Właśnie dzisiaj miałem fajny sen. Śniło mi się, że po skończonej robocie idę przez piękną polanę i mijam kolejnych ludzi. Wszyscy są w wieku około dwiudziestu lat i swzyscy są bardzo do siebie podobni. Myślę sobie, chyba to jedna rodzina, bo wszyscy są podobni jak bracia i siostry. Obudziłem się i pomyślałem, że śnił mi się ten nadchodzący nowy świat, gdzie wszyscy będziemy braćmi.


To zwiastun tego,że zostaniesz sklonowany :lol: , a poważnie " Sen mara, Bóg wiara"- mówiono dawniej. Dzisiaj chodzi się do wróżki. ;)
Napisałabym co "wróży", kiedy śnią się zęby, brudna woda, albo surowe mięso, ale nie zrobię tego, bo szefostwo mnie wyrzuci.... :no: :no:
Nie napiszę też, jaki przedmiot ( rzecz) wyśniona/y wróży "najlepiej", bo to coś nieładnie pachnie... 8-O
Najlepsze sny mam po zjedzeniu fasolki na kolację; im więcej, tym bardziej kolorowe mam sny.
Nigdy nie wierzyłam i nie wierzę w sny.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Pt lis 17, 2017 2:49 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16892
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
Po fasolce i sporej w niej dawce tłuszczu powinny przyjść horrory, jeśli organizm zastrajkuje i dopilnuje, by sen zapamiętać. Mój zamiast snem uraczy mnie wysypką na twarzy, liczy kalorie jak komputer, do pół łyżeczki. Nie ma problemu z tłumaczeniem. Wynik wyskakuje po kilkunastu godzinach.


Pt lis 17, 2017 3:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
Fasolka na kolację może przynieść sen gdzie jesteśmy na poligonie w linii działania broni biologicznej i wśród huku bombardowania, to jeden ze wszechświatów równoległych który aktywuje się poprzez wzmożony system trawienia.


Pt lis 17, 2017 4:12 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pn lip 24, 2017 12:25 pm
Posty: 761
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
Jeśli takie atrakcje lubisz. To usmaż sobie ze trzy główki cebuli i zjedz. Fasola może się schować. Atrakcje niezapomiane.

_________________
Blog - Komunia dla kazdego.
Http://prorok.phorum.pl


Pt lis 17, 2017 4:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
Co do cebuli to można zastosować na relaksujący wieczór w jacuzzi, jeśli ktoś dysponuje wanną to może sobie zaaplikować fasolkę z cebulką w sosie pomidorowym na kolację i ma domowy system jacuzzi. Efektem ubocznym jest specyficzny aromat ale można użyć wonne olejki. Aha, nie zasypiać w wannie... chyba że z akwalungiem.


Pt lis 17, 2017 5:00 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pn lip 24, 2017 12:25 pm
Posty: 761
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
Skoro moderacja toleruje te moje sny, to przedstawię jeszcze jeden.

Z ósmego sierpnia.

Niezwykła spowiedź.

W zeszłą niedzielę byłem u spowiedzi. Od poprzedniej minęło osiem dni, a ja spowiadam się co tydzień, a nie przekraczam dziesiątego dnia. Dyżurny grzech to lenistwo ale ostatni tydzień przepracowałem i sumienie nic specjalnego mi nie wyrzucało. Spowiadałem się tak:

Wprawdzie sumienie nic mi nie wyrzuca ale to tylko z powodu zatwardziałości mojego serca. Jezu oddaję Ci ten cały śmietnik, który mam w sercu, a którego ja nie rozeznaję. Proszę oczyść moje serce z wszelkiego grzechu abym mógł Ci lepiej służyć. Przebacz mi Jezu.

Dostałem rozgrzeszenie chociaż nie wyznałem konkretnego grzechu. Podchodziłem ostatni do Komunii i dostałem Hostię Kapłańską, co zawsze jest dla mnie radością. Wiem, że to był znak od Boga, że moja spowiedź Mu się spodobała. Wierzę, że to było natchnienie od Niego. Wieczorem usiadłem z przyjaciółmi do lekko zakrapianej wieczerzy z okazji zakończenia dużych zawodów łuczniczych. Wypiłem może ćwiartkę i w dobrej formie wróciłem około północy do domu. Nie traktowałem tego jako grzech. Nad ranem przyśniło mi się, że wróciłem z jakiejś podróży i ktoś się mnie pyta - a flaszkę przywiozłeś? pomyślałem - no tak obiecałem i zapomniałem. Obudziłem się i zaraz znowu usnąłem. Śni mi się, że się spowiadam i znowu się obudziłem. Zastanowiłem się nad tymi snami i przyszło do mnie, że ta wczorajsza impreza Bogu się nie spodobała. Jeden z przyjaciół trochę nadużywa i nie powinienem z nim siadać i pić. No cóż wczoraj się spowiadałem ale musiałem iść jeszcze raz na drugi dzień. Widocznie to był ten mój śmietnik, którego nie widziałem.

_________________
Blog - Komunia dla kazdego.
Http://prorok.phorum.pl


Pt lis 17, 2017 5:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
Kiedyś miałam pewien sen, pisałam już o tym w innym miejscu, ale napiszę także tutaj. Otóż pewnego razu weszłam na forum dla spirytystów aby sprawdzić czy oni zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie to wszystko niesie ze sobą.

W takich miejscach czuję się specyficznie, czuć tam negatywne oddziaływanie, duchowo, psychicznie a nawet fizycznie. Po tej wizycie u spirytystów (niektórzy z nich określają się jako religijne osoby) miałam sen. Wymowny i dziwny. Śniło mi się że jestem w jakimś pokoju a w tym pokoju na łóżku leżała wielka biała larwa. Była obrzydliwa. Poruszała się. Ja w pewnym momencie spojrzałam na podłogę a tam na tej podłodze pełzał czarny różaniec, taki jaki kiedyś miałam, różaniec ten poruszał się wężowym ruchem.


Pt lis 17, 2017 5:40 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pn lip 24, 2017 12:25 pm
Posty: 761
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
To jeszcze powiedz, jak odebrałaś ten sen, bo na pewno było to do Ciebie i tylko Ty możesz to interpretować prawidłowo. Tak jak było z Józefem w Egipcie, to raczej rzadkość.

_________________
Blog - Komunia dla kazdego.
Http://prorok.phorum.pl


Pt lis 17, 2017 6:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7275
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
merss napisał(a):
Przed snem przeczytałam sobie opowiastkę...

Ciekawa przypowieść
merss napisał(a):
Chyba wywarła na mnie duży wpływ, bo zmorzyło mnie po obiedzie i miałam sen...
autociach- jak widzę niektórzy sny traktują zbyt poważnie, więc go kasuję
To tylko sen, więc wszelkie podobieństwa z jakąkolwiek rzeczywistością
forumową są przypadkowe. :)

Buuuuuu.... no i nie ma...

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


N lis 19, 2017 2:24 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pn lip 24, 2017 12:25 pm
Posty: 761
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
Andy; prawie wszyscy są tacy chytrzy i co ciekawsze momenty zachowują dla siebie.
Trudno się to później odtwarza ale się da.

_________________
Blog - Komunia dla kazdego.
Http://prorok.phorum.pl


N lis 19, 2017 3:29 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pn lip 24, 2017 12:25 pm
Posty: 761
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
14 listopada miałem taki sen.

Miałem właśnie dziwny sen. Przechodziłem przy jakimś ogrodzeniu  i zza tego ogrodzenia przybliżył się byk i swoją mordą sięgnął w moją stronę. Je chcąc go pogłaskac, niechcący zdiąłem mu z rogów jakież jarzmo. Byk uwolniony z tego jarzma opuścił ogrodzenie i zaczął się oddalać. Ja za nim z tym jarzmem w ręku ścigam go żeby wrócił za ogrodzenie. Dopadłem go wreszcie, próbuję założyć jarzmo. Wyrywa mi się, a ja staram się go powstrzymać. Widzę uwalaną białą koszulę, którą miałem na sobie. W końcu byk zamienia się w faceta i mówi  -  tutaj w sklepie są mi winni 9.40 za pięc minut wracam. No i się obudziłem. Po wczorajszy dniu na katoliku nie miałem problemu żeby zrozumiec ten sen.  -  najgorsze bydło, też człowiek. Trzeba mu zdjąć tylko jażmo, które go uwiera i nie daje normalnie żyć. Wróci jak poczuje się wolny.

_________________
Blog - Komunia dla kazdego.
Http://prorok.phorum.pl


Wt lis 21, 2017 10:56 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
Wychodzi na to, że Krzysztof ma tym większe objawienia senne im trudniej strawnymi potrawami się odżywia... :roll:

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt lis 21, 2017 11:11 am
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pn lip 24, 2017 12:25 pm
Posty: 761
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dziwny sen
To fakt Barney, że Twoje potrawy są ciężkostrawne ale generalnie nie mam o to do Ciebie pretensji - jeśli te sny od tego się biorą.

_________________
Blog - Komunia dla kazdego.
Http://prorok.phorum.pl


Wt lis 21, 2017 11:28 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt kwi 24, 2018 6:41 am
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Czy przyszedl do mnie Bog we snie?
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Przez ostatnie kilka dni/tygodni/miesiecy czulam ogromna pustke i brak sensu we wszystkim, wielki wewnetrzny niepokoj i ostatnie kilka dni zaczelam rozmyslac i czytac o Bogu. Duzo wczoraj o tym czytalam i moze stad ten sen... Ale poczulam ze chce sie nawrocic do Boga. Poczulam, ze wierze w niego i chce wrocic do wiary w niego o praktykowac to. Wczoraj jak przed snem ogladalam filmiki ns youtube z Janem Pawlem 2 i z Papiezem Franciszkiem ogarnal mnie jakis spokoj i opuscil mnie ten niepokoj strach i brak sensu zniknal... powiedzialam wtedy ale nie pamietam czy na glos 'Boze ufam ci przyjdz do mnie'. Przed zasnieciem.zmoeilam modlitwe Ojcze nasz i zasnelam. W n9cy przysnilo mi sie ze polecialam do Hiszpanii z moim chlopakiem bo on zrobil mi niespodzianke w formie wycieczki do hiszpanii. we snie go nie widzialam poprostu podswiadowie wiedzialam ze on polecial do tej hiszpanii ze mna. W tym snie szlam przepiekna plaza i byla piekna woda i piekne fale.. bylam w szoku ona byla idealna. w tym snie mowilam.do mojego chlopaka ze tu jest pieknie i ze dziwie sie ze taka piekna plaza a nie jest zatloczona bo zawsze tak piekne plaze sa zatloczone i nie ma gdzie stopy postawic... fale na tej plazy byly niesamowite... palmy ... jestem prawie pewna ze na ziemi tak czegos pieknego niema... nastepnie pojevhalismy chyba do motelu w ktorym mielismy spac i tam byl Pan ktory we snie wiedzialam ze jest ksiedzem i przywitalam sie z nim zapoznalam on dal mi czapke i poszlam z moim chlopakiem do srodka motelu i ludzie tsm mowili ze powinnam byla dac dla ksiedza przynajmniej euro zz czapeczke i zawstydzilam sie ze nic nie dalam a tylko czaple wzielam. wiec zaczelam.szukac ksiedza ale nie moglam.go.znalezc a potem byl koniec snu.. jak moge to interpretowac? dziekuje


Wt kwi 24, 2018 6:57 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N mar 25, 2018 11:04 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem
Post Koszmar niczym piekło
Śniło mi się, że byłem w jakimś domu. Oprócz mnie w tym domu było kilka osób. Tacy w miarę poczciwi ludzie (ciężko mi ich opisać, ale kogoś widziałem). Niestety, była jeszcze jedna osoba, której wszyscy podlegaliśmy. Nie słyszałem tego wprost, ale wiedziałem po prostu wiedziałem, że ta osoba może z nami zrobić co zechce. Może nas torturować przez wieczność, grozi nam jeśli nie spełnimy jej zachcianek, a nic jej nie możemy zrobić, po prostu wiedziałem, że nie możemy, ani zabić, ani uciec. W dodatku cały czas nas obrażała i chyba się znęcała nad nami (nie byłem świadkiem, ale czułem to, tak jakbym wiedział, że cały czas to robiła). W końcu jeden z nas, taki starszy pan (50-60 lat łysy) nie wytrzymał i bardzo głośno w domu kląć na tą osobę, która była dla na nas oprawcą. Oprawca zaczął wygadywać jakieś straszne rzeczy, chyba o torturach, męczarniach, zaczął go obrażać i mówił coś o tym co mu zrobi. To było nie do zniesienia. Żal mi się zrobiło tamtego pana, bo wiedziałem co go czeka. Cały czas będąc w tym domu byłem pozbawiony nadziei. Czułem, że tak będzie przez wieczność. Nie mogłem znieść, że byłem ubezwłasnowolniony, uwięziony, że nie mogę odejść niczego zmienić, że byłem w 100% zależny od innej osoby i czekają mnie wieczne męki, upokorzenia, tortury, obelgi. Jeśli tak ma wyglądać piekło, to wolałbym, żeby po śmierci nic nie było, ani piekła, ani nieba. Na szczęście się obudziłem o 6, bo miałem na rano i sen się skończył. Chyba jeszcze nigdy nie doświadczyłem w swoim życiu czegoś tak złego i przykrego, jak w tym śnie.


So maja 12, 2018 9:29 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 215 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL