Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 14, 2024 12:17 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Arta problemy z wiedzą i komuną 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arta problemy z wiedzą i komuną
Dostałeś już Jockey wszystko do ręki. :)
Spróbujmy łopatologicznie, Jockey jako że spędził dzieciństwo i jakąś część młodości „za komuny”
był beneficjentem systemu pomocy państwa rodzinie. Czy to w formie bezpośredniej czy pośredniej , czyli przez rodziców, takie formy wsparcia czy pomocy wymieniałem.
Więc jeśli się korzystało jakoś nie ładnie było by na to teraz pluć, przynajmniej w tym konkretnym aspekcie. :)


So paź 24, 2015 3:41 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arta problemy z wiedzą i komuną
kiedyś art-33 napisał(a):
Spróbujmy łopatologicznie, Jockey jako że spędził dzieciństwo i jakąś część młodości „za komuny”
był beneficjentem systemu pomocy państwa rodzinie. Czy to w formie bezpośredniej czy pośredniej , czyli przez rodziców, takie formy wsparcia czy pomocy wymieniałem.
Komuna zrabowała to co należało do mojej rodziny. Mojego dziadka wysłała na Syberię za to że odmówił współpracy. a przez to moją matkę pozbawiła ojca. Duża część rodziny była prześladowana przez nieznanych sprawców rodem z UB.
Przez to moja matka nie mogła w prosty sposób dostać mieszkania ani dobrze płatnej pracy. Córce wroga ludu to się nie należało. Było jedno wyjście. Zrobić z siebie szmatę jak wielu i pójść na współpracę ale to poniżej godności. Wiem art że ty byś tak zrobił.
Niczego komunie nie zawdzięczam. Chyba, że godzinę milicyjną, przeszukania w domu, i tego typu przyjemności. To ze byle menda mogła zatrzymać na 48 godzin, że mogli cię spałować za bzdurę. Zabijali też bez konsekwencji. Patrz śmierć Grzegorza Przemyka czy Pyjasa. Takich jak oni było więcej. Morderców nie znaleziono do dzisiaj.

Tak się składa, że komuna cokolwiek robiła to za kasę którą ukradła ludziom. Oto cała wspaniała historia. Art i nie rób założeń typu organ Michnika że wszyscy współpracowali. Nie nie wszyscy. A ci co współpracowali to dość dobrze urządzili się za publiczną kasę. Nomenklatura się uwłaszczyła. Resortowe dzieci mają się dobrze. W latach 90' widać było jak rodził się biznes i wszyscy jakoś mieli powiązania z komuną. Art. nie wmawiaj bzdur bo ja akurat dość dobrze znam te czasy i to nie z opowieści a z własnych obserwacji. Nie dam sobie wmówić że było pięknie i że komuna o nas dbała bo to bzdura i kłamstwo.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So paź 24, 2015 7:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arta problemy z wiedzą i komuną
No i Jockey wylał swoje gorzkie żale nie mające nic wspólnego z tym co Art pisał. :)


So paź 24, 2015 8:48 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arta problemy z wiedzą i komuną
kiedyś art-33 napisał(a):
No i Jockey wylał swoje gorzkie żale nie mające nic wspólnego z tym co Art pisał. :)

W 100% ma to związek z tym co Art pisał

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So paź 24, 2015 9:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arta problemy z wiedzą i komuną
Jockey napisał(a):
kiedyś art-33 napisał(a):
No i Jockey wylał swoje gorzkie żale nie mające nic wspólnego z tym co Art pisał. :)

W 100% ma to związek z tym co Art pisał


Dobrze Jockey pogłaskam cię po główce przeczeszę grzywkę, bo nie ma to jak weteran co to w ziemiance mieszkał od niemowlęctwa, żywił się jagodami i korzonkami, może szczawiem i mirabelkami i z owej ziemianki wyszedł po 89 r.. Przedszkole i szkoła obce mu były bo to nie dla „wrogów ludu”.
Co do osobistych wynurzeń wiem żeś dziecię Potockich , Branickich czy Zamojskich, takich tekstów to już się nasłuchał na kopy. Szczególnie od zabużan, szkoda że to w większości bajki były, nie twierdzę że tak było w twoim przypadku .
Nie jedynie Twój Dziadzio zwiedzał Syberię, nie jeno ty byłeś w d.. czy pięty bity, ale jak się lazło na zadymę to się wiedziało że pałą można dostać a i na dołek zamknąć mogą.

Konkludując znaj granice dowcipu i rozróżnij osobiste pretensje od całokształtu.

Rozmawialiśmy o konkretach, czyli podejściu do kwestii rozwiązań prorodzinnych itp...


N paź 25, 2015 8:29 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arta problemy z wiedzą i komuną
kiedyś art-33 napisał(a):
Dobrze Jockey pogłaskam cię po główce przeczeszę grzywkę, bo nie ma to jak weteran co to w ziemiance mieszkał od niemowlęctwa, żywił się jagodami i korzonkami, może szczawiem i mirabelkami i z owej ziemianki wyszedł po 89 r.. Przedszkole i szkoła obce mu były bo to nie dla „wrogów ludu”.

Art jesteś bezczelnym chamem.

Zarzucałeś mi że nie powinienem się wypowiadać o Komunie bo jej coś tam zawdzięczam. Nic jej nie zawdzięczam i tyle. Przyjmij do wiadomości, że w PRLu byli tacy co się nie zeszmacili tak jak ty.
Twojego współczucia nie potrzebuję.
kiedyś art-33 napisał(a):
Rozmawialiśmy o konkretach, czyli podejściu do kwestii rozwiązań prorodzinnych itp...
To przyjmij do wiadomości, że Komuna cokolwiek robiła to tylko po to żeby ludziom zatkać gęby i żeby nie skakali. A robili to za kasę ktorą ukradli. Może nie wszystkie komórki szare u ciebie już padły od alkoholu i może jeszcze jesteś w stanie zrozumieć co napisałem.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N paź 25, 2015 11:24 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arta problemy z wiedzą i komuną
Komuna zabrała wszystko - łącznie z mozliwością prawdziwego rozwoju dla ludzi zdolnych, którzy nie chceli się zeszmacić, a w zamian dawała "opiekę" która była na najniższym poziomie.

Aha, zgadzam się w pełni z tym co Yockey napisał o Art-cie.

Myślę Yockey, że Twój adwersarz - po tym co powiedział - nie jest godny dalszej z nim dyskusji.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N paź 25, 2015 12:43 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arta problemy z wiedzą i komuną
Jockey napisał(a):
Art jesteś bezczelnym chamem.


Z grubej rury waść zaczynasz a i dalej równie pięknie.
Jockey napisał(a):
Zarzucałeś mi że nie powinienem się wypowiadać o Komunie bo jej coś tam zawdzięczam. Nic jej nie zawdzięczam i tyle. Przyjmij do wiadomości, że w PRLu byli tacy co się nie zeszmacili tak jak ty.


Jak rozumiem znasz moją biografię lepiej niż ja, może mości MODERATORZE przybliżysz deko temat, sam jestem ciekaw , jeśli zaś chlapiesz tylko ozorem to zachowujesz się jak (patrz początek swojego postu).

Jockey napisał(a):
To przyjmij do wiadomości, że Komuna cokolwiek robiła to tylko po to żeby ludziom zatkać gęby i żeby nie skakali. A robili to za kasę ktorą ukradli. Może nie wszystkie komórki szare u ciebie już padły od alkoholu i może jeszcze jesteś w stanie zrozumieć co napisałem.


Współczuję Ci jednak Jockey, jeśli kogoś zaślepia bezmyślna złość czy nienawiść tak że zaburza zdolność do myślenia , to już jednak wolę tą resztę swoich szarych komórek co się jeszcze w alkoholu nie utopiły.


N paź 25, 2015 4:16 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arta problemy z wiedzą i komuną
Co wolno wojewodzie..ze szczerej chęci ustanowionego.
Ci ktorzy wyciagaja palec wskazujacy na tzw zeszmaconych,trzymaja jeszcze trzy palce skierowane w swoja wlasna strone.
Ja rowniez nalezalem w PRLu do podejrzanych ale nie sram we wlasne gniazdo.Bo dobry chleb mi zawsze mily.
Ton,w jakim wchodza w dyskusje ci dwaj nieudacznicy wiele mowi o ich osobistej kulturze.


N paź 25, 2015 7:34 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 154 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL