Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 14, 2024 11:42 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Jak to jest 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Jak to jest
Katolicy mają swoje forum. Stwierdzili, że inne osoby są również mile widziane i zapraszają niekatolików. Wśród tych zaś, którzy odpowiedzą na zaproszenie, niemała część przychodzi i zachowuje się chamsko.

To jak przyjść do kogoś obcego na wesele i wyzywać parę młodą i sam ślub, bo preferuje się konkubinat.

To po co przychodzić? Normalni ludzie, jak nie chcą mieć z czymś nic wspólnego, to tego unikają.

Niech ktoś mi to wytłumaczy i powie, o co chodzi.


Wt wrz 22, 2015 6:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 16, 2009 6:12 pm
Posty: 2377
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak to jest
Batlogin napisał(a):
Katolicy mają swoje forum. Stwierdzili, że inne osoby są również mile widziane i zapraszają niekatolików. Wśród tych zaś, którzy odpowiedzą na zaproszenie, niemała część przychodzi i zachowuje się chamsko.

To jak przyjść do kogoś obcego na wesele i wyzywać parę młodą i sam ślub, bo preferuje się konkubinat.

To po co przychodzić? Normalni ludzie, jak nie chcą mieć z czymś nic wspólnego, to tego unikają.

Niech ktoś mi to wytłumaczy i powie, o co chodzi.


Bo Pan Jezus jadał z celnikami i grzesznikami. Czytaj/rozum to w ten sposób, że ci ludzie też czekają na Dobrą Nowinę (o Królestwie Niebieskim),a inaczej jak przez słowną 'konfrontację', nie będą mieli możliwości, żeby się zapoznać z Dobrą Nowiną :)
Myśl jak uczeń Pana Jezusa, a nie jak faryzeusz, który się oburzał tym, że właśnie On jadał z celnikami i grzesznikami.

_________________
"Bóg jest miłością" :) | Polecam dla katolickich małżeństw -> www.mamre.pl | Bądźmy Miłosierni


Wt wrz 22, 2015 8:52 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak to jest
Ale mnie zastanawiają w tym wszystkim nie motywy katolików, tylko części z pozostałych na tym forum...


Wt wrz 22, 2015 9:45 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak to jest
Ludzie niewierzący i wierzący w Boga uważają, że forum jest od tego, żeby wyrażać swoje myśli i zdanie na dane tematy. Możemy się z nimi zgadzać lub nie, mają do tego prawo. Gorzej, gdy zaczynają atakować w sposób nie kulturalny za to, że wierzący mają inne przekonania, to już jest trollizm.


Ostatnio edytowano Śr wrz 23, 2015 8:43 pm przez Jaśminowa, łącznie edytowano 1 raz



Śr wrz 23, 2015 8:39 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak to jest
Bo forum jest od tego, ale nie rozumiem ludzi, którzy przychodzą tu tylko po to, by pluć. Jakby ktoś ich tu lufami zaganiał.

Nie jestem naiwny, wiem na czym polega działanie trolli. Po prostu jest to dla mnie niepojęte, koniec końców.


Śr wrz 23, 2015 8:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak to jest
Osoby, które z jakiegoś powodu odrzuciły Boga, odrzucają osoby, które głęboko w Niego wierzą.


Śr wrz 23, 2015 8:46 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 169 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL