Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:17 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
 Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Dzisiaj też mu się udało :-)

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N sty 19, 2020 7:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Dawid jest w niesamowitej formie i jestem pod wrażeniem jak bardzo stał się zawodnikiem kompletnym - choć sporo na to czekał. Determinacja, praca, wola walki - taki jest. No i warto dodać, że "obrywało" mu się za to, że przed każdym skokiem wykonuje znak krzyża. Lewicowe i liberalne środowiska robiły mu zarzuty, ale ten skromny chłopak odparł, że nie wstydzi się Jezusa i dalej robi swoje. Dla mnie wielki autorytet i w pewnym sensie idol.

Teraz czekamy na Zakopane. Tutaj też może być świetny wynik, podium, ale nie może cały czas wygrywać i "stawać na pudle". Na pewno jest faworytem, ale kilku inncyh skoczków też się liczy. Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu, żeby tak zrównał się z legendarnym Finem, Janne Ahonenem i 13 razy z rzędu stawał na podium :wink: To byłoby coś... No i ma realne szanse na zdobycie Pucharu Świata - Kryształowej Kuli. Wszystko w jego rękach, a raczej nogach, choć jeszcze wiele konkursów. Sezon już ma udany ^^

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pn sty 20, 2020 5:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
ZAKOPANE :brawo:

Wczoraj widziałem kwalifikacje, no Dawid "wymiata" - czekm na niedzielne zmagania w indywidualnym konkursie. Dziś, sobota, i drużynowa rywalizacja. Przyznam, że ja podobnie jak Adam Małysz kompletnie nie rozumiem decyzji trenera Michaela Dolezala o tym, że "czwartym do brydża" w drużynie będzie Jakub Wolny. Z całym szacunkiem dla tego zawodnika, ale wczorajsze 56 miejsce w kwalikacjach i beznadziejny skok chyba nie uprawniają go do reprezentowania w drużynie. Już wyżej byli Hula, Kot czy Zniszczoł...

Niestety mamy problem w drużynie - KUBACKI super, STOCH podobnie, też bardzo dobrze, stabilnie i w miarę dobrze ŻYŁA, ale potem długo, długo nic...

:no:

Następców nie widać. Hula, Kot, Zniszczoł jeżdzą na Puchar Świata tylko, żeby chyba pojechać - kompletnie bez formy, podobnie Kuba Wolny. Stękała? jeszcze się nie "objawił" ; podobnie jak Klemens Murańka - czarno to widzę.

W piątek w kwalifikacjach startowało dziewięciu Polaków - weszło do konkursu zaledwie pięciu, w tym tylko dwóch z dobrymi naprawdę wynikami (Kubacki - 1, Stoch - 5), reszta słabo, no Żyła przeciętnie i poniżej oczekiwań.

Jak tak dalej pójdzie, a skończy się fenomen Dawida i Kamila (choć niech trwa jak najdłużej), to będziemy w czarnej dziurze - polskie skoki czeka zapaść, być może na długie, bardzo długie lata.

Aby nie kończyć pesemistycznie, to może jakimś cudem uda nam się wskoczyć na podium w drużynie (choć beznadziejne skoki Wolnego, próbny też 112 m. nie wróżą nic dobrego), ale Dawid i Kamil mogą nadgonić, choć Niemcy, Austria, Słowennia, Japonia... >< no i"niedziela będzie dla nas" - czekam na wygraną i 9 podium z rzędu Dawida :)

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So sty 25, 2020 4:26 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
No i nie stało się.. Wolny zaniżył strasznie..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So sty 25, 2020 7:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Szkoda... Niestety miałem słuszne obawy co do występu Wolnego. Zresztą, Kot czy Hula lub Zniszczoł też raczej by nam wiele nie pomogli. Nie ma czwartego, a Żyła też "petardy nie odpalił" swoimi skokami... Sorry, ale sam Kubacki ze Stochem to połowa drużyny, bez kolejnych dwóch skaczących w miarę równo i solidnie miejsca na podium będą nam uciekać gdzie pieprz rośnie... Rywale byli dziś o wiele lepsi, i słusznie zwyciężyli.

Pozostaje nam jutro, oby lepsze - Dawid i Kamil na pewno nie "zawalą". Kot pewnie znowu nie wejdzie do 30 (obym się mylił), Żyła to nie wiem. Trudno coś tu wyrokować, ale już teraz widać jak na otwartej dłoni, że z jednej strony super, bo mamy Kubackiego w życiowej formie, a z drugiej niepokój, że z każdym dniem wracamy do czasów gdzie był Małysz i... i... i... długo, długo nic.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So sty 25, 2020 7:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
No i niedziela jest dla nas!!! :brawo: :-P Kamil Stoch wygrywa, a Dawid po raz dziewiąty z rzędu staje na podium (3 miejsce), brawo Polacy : ) Zakopane "zdobyte" - super, że dwóch Polaków stanęło na podium - Piotrek też w "10", więc jest dobrze, mimo że Kot i Zniszczoł nie weszli do "30".

Skoki fenomenalne, dobre i równe warunki, cudowna atmosfera :cfaniak:

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N sty 26, 2020 7:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8092
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Dzisiaj zginal Kobe Bryant gwiazda koszykowki. R. I. P.


N sty 26, 2020 9:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Aż trudno mi w to uwierzyć... :-( :no: Miałem plakaty w swoim pokoju z nim, i kolegą z drużyny LA Lakers - Shaqa O'Nealia - niezapomniany duet rzucającego obrońcy i centra (środkowego). Zawsze był Michael Jordan, ale Kobe od razu podbił moje serce swoimi umiejętnościami, jego akcje, wsady, to było coś cudownego. Już jako 18-latek był gwiazdą najlepszej ligi świata koszykówki - NBA

Panie świeć nad Jego duszą * :(

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N sty 26, 2020 10:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8092
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Jedna z jego córek Gianna Maria Onore (też grała w kosza; szła w ślady ojca) również zginęła w wypadku helikoptera.


N sty 26, 2020 10:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8092
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Kobe Bryant był wiernym Kościoła Katolickiego. Wiara pomogła mu uporządkować swoje życie. Dr. Scott Hahn umieścił na swojej stronie FB taki wpis:

Cytuj:
"Moja znajoma przysłała mi dziś wiadomość, że znana jej osoba chodzi do tego samego kościoła katolickiego, co Kobe, i ta osoba widziała go dziś rano na Mszy. Dla tych, którzy są w żałobie, nie ma nic bardziej pocieszającego niż to, że ukochany zmarły czcił Boga tuż przed swoją śmiercią, ponieważ uwielbienie Boga jest tym, czym jest niebo ” Ks. David Barnes
klik

Wydaje mi się, że sporo w tym prawdy. Z drugiej strony ogromny ból sprawia sytuacja, gdy nie ma pewności, że drogi zmarły był pojednany z Bogiem.


Pn sty 27, 2020 7:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Nie wiedziałem nawet, że był katolikiem (kojarzyłem Go tylko z fenomenalnej gry w kosza). To był niezwykle utalentowany zawodnik - wiele razy mówił, że talent ma od Boga...

a tu filmik (nowy)

https://www.youtube.com/watch?v=-PaaJAUMHDw

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pn sty 27, 2020 10:26 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Cóż to był za mecz?!? :brawo: Być może dla wielu z Was derby Mediolanu, to nic takiego ("mecz jak mecz"), ale dla mnie (22 lata kibicowania Interowi) pojedynek pomiędzy Interem a Milanem był czymś mega ważnym - derby rządzą się swoimi prawami.

wynik 4:2 dla Interu (kocham <3) a przegrywali po I połowie 0:2... Potem dwie szybkie bramki i "dobijanie" lokalnego rywala. Dawno tak dobrego meczu nie widziałem - cieszy zwycięstwo i jeszcze coś... Juventus Turyn przegrał z Veroną 1:2 i nowym liderem włoskiej Serie A jest Inter ponownie ^^

Emocji nie brakowało, to było coś co kibice piłki nożnej uwielbiają najbardziej.

i hymn klubu śpiewany przez dawnych zawodników na sam koniec :) prawda, że piękny? ^..^

https://www.youtube.com/watch?v=-s87qYUy6MU

a skoki? Dawid przerwał passę :( 10 miejsc na podium, teraz Kamil ostatnio zajął 3 miejsce... Czekamy na dalsze konkursy ; d

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pn lut 10, 2020 10:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Liga Mistrzów <3 a za nami fenomenalny mecz Bayern Monachium vs Chelsea Londyn - i 3:0 dla Bayernu, a Robert Lewandowski... 2 asysty i gol! "Lewy" się nie zatrzymuje, no i remis Napoli z Barceloną 1:1...a jutro wiśenka na torcie ; starcie Realu Madryt z Manchesterem City ^^ Oglądajcie, bo warto :)

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Śr lut 26, 2020 12:04 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Świat sportu przestał "istnieć" w obecnej (każdemu znanej sytuacji)... Koronawirus sieje spustoszenie na stadionach, arenach, galach, skoczniach, halach...

https://sport.onet.pl/ofsajd/koronawirus-atakuje-swiat-sportu-sportowcy-zarazeni-kto/r9m2b9f#slajd-4

Powyżej jak ktoś zechce może wyczytać i dowiedzieć się ilu sportowców i ludzi ze świata sportu zachorowało na koronawirusa.

Puchar Świata w skokach narcirskich już skończony... Liga NBA zawieszona, Liga Mistrzów piłki nożnej też, wszystkie inne ligi podobnie - angielska, polska, hiszpańska, włoska, niemiecka... itd. Nie wiadomo co będzie z EURO 2020 - czy w ogóle się odbędzie. Wrestalmania 5 kwietnia pewnie zostanie odwołana (wrestling), także kibicowanie kompletnie odpada.

W TVP Sport odgrzewają w kółko minione wydarzenia (np. Turniej Czterech Skoczni czy mecze ligi mistrzów).

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pn mar 16, 2020 11:59 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Co do piłki nożnej i sportu. Lubie sport i piłke nozną.

Co do Brzęczka to nie mam zdania na temat jego stylu. Kazdy trener ma jakiś styl, a i tak wszystko zależy od liderów drużyny. Lubię Brzęczka i Nawałkę. Większość kibiców ocenia Brzęczka ,ze to był zły wybór. Styl jest jaki jest ,ale i tak wszystko zależy od Lewandowskiego, tak jak to było za Nawałki. Jedynie Formalikowi nie wyszły elminacje a miał chyba dosyć łatwe ?

Wiadomo, ze mozna grać bez Lewandowskiego bo mamy świetnego Milika czy Kowanckiego młodego. A Nawet Piątka, który się jeszcze nie skończył.


Wt mar 31, 2020 11:18 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 130 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL