Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:31 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
 Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Zawsze miłym zaskoczeniem jest kiedy pojawia się tu post kogo innego prócz mnie :D

Uwierz, że wczoraj z Włochami było jeszcze gorzej niż z Kolumbia na Mundialu. :no: w tamtym meczu presja była wielka, bo w końcu mecz o wszystko po pierwszej porażce z Senegalem i nie dali rady.


Był dobry czas za Nawalki kiedy w eliminacjach do EURO we Francji grali bez żadnych kompleksów, pokonali Niemców, były efekty, widać jaka radość im to sprawia. Sam turniej też, w końcu ćwierćfinał i przegrana loteria z przyszłymi zdobywcami trofeum czyli Portugalią. Ten jeden karny. Potem zaczęło się sypac.

Zgadzam się z Glikiem, jesteśmy na średnim poziomie i czasem potrafimy postawić się faworytom. Jednak teraz Francja, Hiszpania, Niemcy, Włosi są poza naszym zasięgiem.

Na EURO mamy w grupie Hiszpanię, Szwecję, więc... Słabo to widzę.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pn lis 16, 2020 10:51 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 18, 2020 7:22 pm
Posty: 167
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
mniszek_pospolity napisał(a):
Zawsze miłym zaskoczeniem jest kiedy pojawia się tu post kogo innego prócz mnie :D
No to sprawię jeszcze jedną niespodziankę. :)

Powspominać miło. A to ja pamiętam koniec lat dziewięćdziesiątych, kiedy właściwie zainteresowałem się piłką. Lubiłem obejrzeć rozgrywki europejskiej LM. Zupełnie inne czasy, inaczej wtedy grano. Porównywalnie dziś mecze przypominają czasami rozgrywki szachowe. Pamiętam jak krytykowano reprezentację Francji w 1998 roku, na mundialu właśnie we Francji, za ten morderczo siermiężny, choć skuteczny, styl w jakim doszła do finału. Dziś taki styl to normalka.

Gdzie te czasy Batistuty, Raula, Figo, Shearera czy Del Piero sobie poszły? Choć z drugiej strony wtedy nasza reprezentacja była w głębokim lesie.
Nie wiem, chyba się zaczynam starzeć, bo gadam jak stary.

_________________
A Jezusa pytałeś?


Pn lis 16, 2020 11:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Też kocham wspomnienia :wink:

Sentymenty wciąż mi towarzyszą. U mnie wszystko właśnie zaczęło się od Mundialu we Francji. Co prawda zaczątki były na Euro 1996, ale wtedy numerem jeden było NBA, Jordan, Barkley, Malone, Ewning, Robinson, Magic Johnson, Drexler, Olajuowon, Pippen, Rodman itd.
.
. Jednak piłka we Francji i miłość od pierwszego wejrzenia w stosunku do Argentyny. Wspomniany przez Ciebie Gabriel "Bati GOL" Batistuta, Juan Sebastian Veron, Ariel Ortega, Claudio Lopez, Hernan Crespo, Diego Simone, Roberto Ayala... Co to była za ekipa, mój Boże. I tak im kibicuję od 22 lat. Pewnie wiesz co mogłem czuć kiedy Albicelestes przegrali w Brazylii w 2014 roju w finale w dogrywce z Niemcami tracąc bramkę w 113 minucie :(
.
. FIGO też był moim idolem, miałem jego koszulkę tzn z jego nazwiskiem, wcześniej Anelki, potem był Messi. Tak, tamte lata to było widowisko. COPA AMERICA i przegrywane po karnych finały z Brazylią czy Chile. Złoto na Olimpiadzie w Pekinie cieszyło, ale niedosyt jest.

Z Interem było i jest podobnie. Po cudownym roku 2010 przyszło 10 lat posuchy i znowu finał LE i porażka z Sevilla. Zawsze miłość góruje u mnie nad chłodna kalkulacja, dlatego nie obstawiam zakładów STS, xD
.
Nie potrafię tej miłości do Argentyny i Interu wytłumaczyć, tak jest od ponad 20 lat i choć sukcesów brak, to serce zawsze mocniej zabije jak grają Albicelestes czy Nerrazurri obojętnie w jakich meczach.

Kiedyś to była wielka pasja, dziś też, choć zmieniły się realia. Teraz Messi i Ronaldo a kiedyś tych gwiazd było jakby więcej. Ci wspomniani przez Ciebie, ale też Berkamp, Davids, Baggio, Inzaghi, Kluivert, nie mówiąc o tamtym Ronaldo, Roberto Carlosie, Rivaldo, Romario, Michael Owen, Beckham, Vieri, Morientes, Larsson, Ljunberg, Zidane, Henry, ach można wymieniać.

Dziś jest jakoś inaczej, te gwiazdy tak nie błyszczą a i piłka jest inna, dużo komercji, kasa i kasa.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Wt lis 17, 2020 1:01 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Hiszpania - Niemcy 6:0. Nasi sąsiedzi postanowili zastosować taktykę Bialo-czerwonych na mecz z Włochami. I się udało :)

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr lis 18, 2020 2:10 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Umarł kilka dni temu (a to już chyba tydzień) jeden z najwybitniejszych piłkarzy świata w historii tego sportu (o ile nie najwybitniejszy) Diego Armando Maradona*

Diego Maradona nie żyje. Tym razem nie okiwał śmierci. "Najtrudniejszy pacjent"

https://www.sport.pl/pilka/7,64946,26547847,diego-maradona-nie-zyje-tym-razem-nie-okiwal-smierci-najtrudniejszy.html

Na domiar złego jakiś "życzliwy" dziennikarz poinformował o śmierci Maradony jego 34-letniego syna, który przebywał w poważnym stanie w szpitalu z powodu covid-19. Kiedy to usłyszał stan się jeszcze bardziej pogorszył...

Legenda i wirtuoz. Niech spoczywa w pokoju*

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pt gru 04, 2020 5:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Robert Lewandowski doceniony. Nasz kapitan został uznany przez FIFA najlepszym piłkarzem świata w mijającym roku. Trenerzy, kibice, kapitanowie, dziennikarze nie mieli wątpliwości. Wyprzedził sporo i Ronaldo i Messiego... Poza tym nadal strzela gole i się nie zatrzymuje. Gratulacje :) LEWY, oby tak dalej

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pn gru 21, 2020 6:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Piotr Żyła mistrzem świata na skoczni średniej w Obersdorfie :-D :-P :) Fantastyczne skoki, trzymający w napięciu konkurs i mamy złoto. Główny faworyt tuż poza podium na 4 pozycji. Dawid Kubscki 5 pozycja, gorzej Stoch i Stekala odpowiednio 22 i 30 miejsce... Gratulacje

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So lut 27, 2021 7:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Euro nie oglądacie??? 8O

To już koniec turnieju. Zostały nam cztery reprezentacje: Włochy, Hiszpania, Dania i Anglia. Od samego początku jakoś kibicuję mocniej Włochom, podoba mi się ich styl gry, bardzo skuteczny, ale też efektowny. Ćwierćfinał z Belgią to był prawdziwy majstersztyk, co za emocje.

Co do Polski... No tak, EURO 2016 było sukcesem (przegrany ćwierćfinał w karnych z przyszłymi zdobywcami tytułu Portugalią), ale teraz zwalony mecz ze Słowacją, to przez porażkę odpadliśmy tak szybko. Grupa też była ciężka, bo i Hiszpania i Szwecja nie należą do "łatwych drużyn", choć teraz już takich nie ma. Dały radę Czechy, Szwajcaria, Ukraina. Nie należą do piłkarskich potęg, a jednak w ćwierćfinałach zagrały.. I Czesi odprawili do domu Holendrów, Szwajcarzy mistrzów świata Francuzów, zaś Ukraińcy... Szwedów, choć mieli szczęście (słupek, poprzeczka Forsberga)

"Grupa śmierci" aż szok, że w ćwierćfinale nie zagrali ani Niemcy ani mistrzowie świata Francja ani mistrzowie (za chwilę już byli) Europy Portugalia... Poziom piłkarski się niesamowicie wyrównał.

Sousa chce zrobić z naszych inną drużynę, żeby zaczęli grać piłka a nie za nią tylko biegali. Stawia na ofensywny styl gry, stąd ustawienia trójki stoperów i wprowadzenie po bokach wahadłowych, ale czy my mamy kim grać w takim zestawieniu? Chyba zwyczajnie brak umiejętności i techniki, ale mimo wszystko trzeba próbować. Same kontrataki i stałe fragmenty gry to za mało...

Równolegle odbywają się Mistrzostwa Ameryki Południowej czyli najstarszy turniej świata Copa America, też znamy już drużyny w półfinałach, Brazylia zagra z Kolumbia a moja ukochana Argentyna z Peru... Wiadomo komu kibicuję :D reprezentacji, którą wspieram już 23 lata. Do przodu Albicelestes, Messi i spółka.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N lip 04, 2021 7:54 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
mniszek_pospolity napisał(a):
Euro nie oglądacie??? 8O

Nie oglądacie. Wolę Formułę 1, w której właśnie została złamana dominacja Mercedesa i Lewisa Hamiltona. :)


N lip 04, 2021 7:58 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Ja oglądam ale nie ma co komentować. Ciekawsza jest copa america.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lip 04, 2021 3:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Jockey napisał(a):
Ja oglądam ale nie ma co komentować. Ciekawsza jest copa america.

Nawet nie ma transmisji z Copa America choć PiS dał 2 miliardy złotych na TVPiS.


N lip 04, 2021 5:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
MK, są transmisje Copa America na TVP Sport... Ale o nieludzkich porach, wiadomo, inna strefa czasowa (turniej odbywa się w Brazylii). Dziś o 03.00 nad ranem był mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Argentyną a Ekwadorem, wygrali Argentyńczycy 3:0, Messi piękną bramka, dwie cudne asysty... 4 gole, 4 asysty w turnieju. Wcześniej był mecz Urugwaju z Kolumbia (wygrana w karnych Kolumbii, dziś były fragmenty, powtórki, także na TVP Sport są mecze.

Oczywiście Copa America schodzi na plan dalszy, bo Euro jest. Czekam na finał Brazylii z Argentyną :D Albicelestes czekają na trofeum od 1993 roku! Ciągle pech, dwa finały przegrane w karnych z Chile. Jakieś "fatum". Trzymam kciuki i niech Messi sięgnie w końcu po jakieś trofeum, tego mu życzę. Ma wicemistrzostwo świata z 2014 roku, ma chyba ze cztery drugie miejsca na Copa America właśnie, jest złoto olimpijskie z Pekinu, jest młodzieżowe mistrzostwo świata z 2005 roku, ale brakuje wciąż tego trofeum... A zasługuje na nie jak mało kto

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N lip 04, 2021 7:42 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Mały Książę napisał(a):
Jockey napisał(a):
Ja oglądam ale nie ma co komentować. Ciekawsza jest copa america.

Nawet nie ma transmisji z Copa America choć PiS dał 2 miliardy złotych na TVPiS.

To dziwne bo ja oglądam na TVP. Dokładnie na TVP Sport

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lip 04, 2021 7:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
mniszek_pospolity napisał(a):
MK, są transmisje Copa America na TVP Sport... Ale o nieludzkich porach, wiadomo, inna strefa czasowa (turniej odbywa się w Brazylii). Dziś o 03.00 nad ranem był mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Argentyną a Ekwadorem, wygrali Argentyńczycy 3:0, Messi piękną bramka, dwie cudne asysty... 4 gole, 4 asysty w turnieju. Wcześniej był mecz Urugwaju z Kolumbia (wygrana w karnych Kolumbii, dziś były fragmenty, powtórki, także na TVP Sport są mecze.

Turniej Copa America zawsze jest o nieludzkich porach,ale transmisja jest czyli nie miałem racji, choć przyznam,że ani razu nie widziałem w studiu Euro nawiazań do Copa America.


N lip 04, 2021 10:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Jockey napisał(a):
Mały Książę napisał(a):
Jockey napisał(a):
Ja oglądam ale nie ma co komentować. Ciekawsza jest copa america.

Nawet nie ma transmisji z Copa America choć PiS dał 2 miliardy złotych na TVPiS.

To dziwne bo ja oglądam na TVP. Dokładnie na TVP Sport

Rozumiem.


N lip 04, 2021 10:22 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL