Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:36 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
 Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2012 9:38 am
Posty: 3264
Lokalizacja: Centralna Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Tegoroczny Tour de France to dla nas prawdziwy "Jarmark Cudów". :D

Kto nie oglądał 14 etapu i nie wysłuchał komentarzy Tomasza Jarońskiego i Krzysztofa Wyrzykowskiego niech żałuje. Latynoscy komentatorzy piłkarscy, mogliby brać u nich lekcje, jak należy opisywać słowami wielki sukces.
Po 21 latach od jedynego polskiego etapowego zwycięstwa w Tour de France Zenona Jaskóły, Rafał Majka wygrywa "królewski" etap w Alpach. Pokonując koalicję najlepszych kolarzy na morderczym pojeździe pod Risoul. :brawo: :brawo: :-)

Obrazek


So lip 19, 2014 6:04 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Eryk Bloodeaxe napisał(a):
Deutschland, Deutschland über alles !
Nie spodziewałem się tego po Tobie że potrafisz się tak idiotycznie zachować.Naprawdę,jak szczeniak z wypiekami na twarzy oglądający czterech pancernych.


So lip 19, 2014 8:50 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Bene napisał(a):
Eryk Bloodeaxe napisał(a):
Deutschland, Deutschland über alles !
Nie spodziewałem się tego po Tobie że potrafisz się tak idiotycznie zachować.Naprawdę,jak szczeniak z wypiekami na twarzy oglądający czterech pancernych.


Oj tam.. Ładne dziewczyny, jak nie niemieckie.. ;-)

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So lip 19, 2014 9:38 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 10:23 pm
Posty: 214
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
PeterW napisał(a):
Oj tam.. Ładne dziewczyny, jak nie niemieckie.. ;-)


Z której strony niby ładnie :lol: :wink: ?


So lip 19, 2014 11:21 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
łukasz22 napisał(a):
PeterW napisał(a):
Oj tam.. Ładne dziewczyny, jak nie niemieckie.. ;-)


Z której strony niby ładnie :lol: :wink: ?


Ładne, ładne - widziałeś kiedyś NRDówki sportsmenki? ;)

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So lip 19, 2014 11:29 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 8:54 pm
Posty: 808
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Letnie Mistrzostwa Polski mógł wygrać tylko Stoch.
Olimpijczyk w najwyższej formie !
Ciekawa jestem czy nie jest im (skoczkom) za gorąco :mrgreen:

Obrazek

_________________
Zostań z nami, gdyż ma się ku wieczorowi ... (Łk24,29)


N lip 20, 2014 7:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2012 9:38 am
Posty: 3264
Lokalizacja: Centralna Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Nie przejmuję się żałosnymi wynikami polskich kopaczy nożnych. Gdyż w jednej z najbardziej ekstremalnych dyscyplin sportowych, w kolarstwie, narodziła nam się gwiazda światowego formatu. Rafał Majka wygrał drugi, pierońsko ciężki etap górski w Tour de France. Tym razem w Pirenejach. :-)
Obrazek
Mało jest imprez sportowych mogących rywalizować z wyścigiem kolarskim dookoła Francji, pod względem światowej popularności i prestiżu. Zwycięzcy Touru przechodzą do legendy, a zawodnicy wygrywający w nim etapy, traktują te sukcesy jako najcenniejsze pozycje w sportowym CV. Polacy tylko raz w ponad stuletniej historii wyścigu wygrali etap. Dokonał tego 21 lat temu Zenon Jaskuła. I oto w bieżącej edycji to samo uczynił Rafał Majka i to dwukrotnie. :-)
I to w jakim stylu? 8O
Doczekaliśmy się wreszcie kolarza, który może dorównać dawnym legendom szos - Ryszardowi Szurkowskiemu, Stanisławowi Szoździe i Joachimowi Halupczokowi i którego inni będą nam zazdrościć. ;)
http://eurosport.onet.pl/kolarstwo/tdf-rafal-majka-krolem-pirenejow-historia-zatoczyla-kolo/1em5h


Śr lip 23, 2014 6:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 30, 2010 10:26 am
Posty: 2778
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Cytuj:
Nie spodziewałem się tego po Tobie że potrafisz się tak idiotycznie zachować.Naprawdę,jak szczeniak z wypiekami na twarzy oglądający czterech pancernych.

Marudzisz :P
Ja wcale nie mam Niemcom za złe. Ja się cieszę że się sąsiadom coś udałe, Zamiast pustej zawiści trzeba podziwiać i brać wzór, tym bardziej ze ten sukces nie był jakimś przypadkowym fartem tylko owocem wielu lat konsekwentnej pracy od szkolenia młodzieży poczynając.
A propos jeszcze tego finału, znalazłem taki zabawny komentarz:
Obrazek


Śr lip 23, 2014 8:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2012 9:38 am
Posty: 3264
Lokalizacja: Centralna Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć kibiców towarzyszących mojej ulubionej dyscyplinie sportowej. Słynne alpejskie, pirenejskie, czy położone w Wogezach i Masywie Centralnym podjazdy, gromadzą po kilkaset tysięcy kibiców. Czy jest jakakolwiek inna impreza sportowa umożliwiająca takiej masie ludzi oglądnie w jednym miejscu sportowej walki?
http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/5,138263,16339397,Najlepsze_zdjecia_z_pobocza_Tour_de_France.html
Zdjęcia pochodzą z tegorocznej edycji Wielkiej Pętli zaczynającej się w....Anglii. :-)
Gdzie Tour przyciągnął miliony widzów.


Śr lip 23, 2014 10:16 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 8:54 pm
Posty: 808
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Dwóch Polaków na szczycie K2! W 60. rocznicę pierwszego wejścia Janusz Gołąb i Marcin Kaczkan stanęli wczoraj na szczycie K2 (8611)
:brawo: :brawo:
Serce się raduje.
K2 uznawana jest za najtrudniejszą do zdobycia .
Polacy weszli na szczyt dokładnie w 60. rocznicę pierwszego w historii zdobycia K2.

Pierwszym Polakiem i jednocześnie pierwszą kobietą na K2 była Wanda Rutkiewicz .

Obrazek

Ale ,, dymi,, jakby nasz Giewont :D

_________________
Zostań z nami, gdyż ma się ku wieczorowi ... (Łk24,29)


Pt sie 01, 2014 10:00 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 8:54 pm
Posty: 808
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
TOUR DE POLOGNE na półmetku a exeter ,,cicho,,. No nie do poznania :roll:

_________________
Zostań z nami, gdyż ma się ku wieczorowi ... (Łk24,29)


Pn sie 04, 2014 10:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2012 9:38 am
Posty: 3264
Lokalizacja: Centralna Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
różyczko,

Cytuj:
TOUR DE POLOGNE na półmetku a exeter ,,cicho,,

zacznę od tego, że sprawiłaś mi bardzo miłą niespodziankę newsem z Himalajów. :) Góry są moją największą pasją. I jestem dumny, jak nie wiem co, że moje pokolenie zapisało w najwyższych górach Ziemi wspaniałą kartę. To nie tylko Wanda Rutkiewicz i Jerzy Kukuczka. Polecam Ci wspomnienia Ani Czerwińskiej - wielkie dokonania w kobiecej wspinaczce, ogromna wiedza na temat gór i talent literacki.

A Tour de Pologne, cóż, cieszę się, że mamy imprezę kolarską na światowym poziomie. Ale nigdy nie zdołałem się zaangażować emocjonalnie przy jej oglądaniu, tak jak w przypadku Giro, czy Tour de France. Z kilku powodów. Przede wszystkim nasz narodowy Tour jest za krótki. Wynika to z wymogów światowej federacji kolarskiej UCI rozdającej licencje. Powinien trwać ok. dwóch tygodni i składać się z kilkunastu etapów o różnej charakterystyce.
Jest także prawdą, że do Polski nie przyjeżdżają największe kolarskie tuzy, a nasi reprezentanci nie potrafili, jak dotąd, skutecznie rywalizować ze średniakami zawodowego peletonu.
Ale jedno muszę przyznać - Polska widziana z towarzyszących wyścigowi kamer, w niczym nie ustępuje Hiszpanii, Francji, Włochom, Turcji, czy nawet Chinom, gdzie też już organizuje się wyścigi kolarskie.
Czekam na dwa górskie etapy, u nas na Podhalu i na Słowacji. Będzie miodzio, byle pogoda tfu, tfu, nie spłatała jakiegoś psikusa. :-)


Wt sie 05, 2014 7:06 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
A ja byłem wczoraj na trasie - niesamowite uczucie pędu powietrza przy mijającym kibiców peletonie, szczególnie na ostatniej pętli byłem na Królewskiej koło mnie jechali około 60km/h. Potem porozmawiałem chwilkę z kolarzami w tym i z Rafałem Majką (chwalipięta :wink: ).



Pozdrawiam


Wt sie 05, 2014 7:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2012 9:38 am
Posty: 3264
Lokalizacja: Centralna Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
JarStary,

Cytuj:
A ja byłem wczoraj na trasie - niesamowite uczucie pędu powietrza przy mijającym kibiców peletonie, szczególnie na ostatniej pętli byłem na Królewskiej koło mnie jechali około 60km/h. Potem porozmawiałem chwilkę z kolarzami w tym i z Rafałem Majką (chwalipięta :wink: ).

Prawie niczego przy takiej prędkości nie widać. Dlatego kibice obstawiają podjazdy. Ale i tak, gratuluję i odrobinę zazdroszczę. :)

Pozdrawiam


Wt sie 05, 2014 8:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2012 9:38 am
Posty: 3264
Lokalizacja: Centralna Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
No i "wykrakałem" - pogoda na górskim etapie do Szczyrbskiego Plesa taka sobie, a jutro w Bukowinie ma być jeszcze gorsza, ale jakie to ma znaczenie?
Rafał Majka zrobił to, czego oczekiwali polscy kibice - w pięknym stylu wygrał etap i potwierdził, że jest kolarzem wielkiego formatu.
Brawo. :-)
Obrazek


Cz sie 07, 2014 8:46 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 128 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL