Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 11, 2024 2:54 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
 Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Ze sportem na forum krucho...a przecież awansowaliśmy na EURO 2020 na dwie kolejki przed końcem eliminacji. Brawo dla Roberta Lewandowskiego - 60 strzelonych goli dla kadry to najlepsza wizytówka. Hat-trick z Łotwą i dwie asysty w meczu z Macedonią Północną.

Wiele jeszcze do poprawy, ale prawda taka, że od lat nastu awansujemy na największe imprezy i turnieje. Piątek się zaciął, ale reszta daje rady. W obronie extra (dwa stracone gole w ośmiu meczach), Krychowiak solidny, młodzi są też gotowi na wejście do kadry, Brzęczek może coś jeszcze naprawi i sami zawodnicy staną na wysokości zdania.

Argentyna bez Messiego (zaznaczam po raz kolejny) zremisowała z potęgą piłkarską jaką są Niemcy. (2:2), potem rozbiła 6:1 Ekwador. To są niby towarzyskie mecze, ale jasno i dobitnie pokazują, że nowe twarze w reprezentacji spisują się znakomicie. Lautaro Martinezem jest już zainteresowana FC Barcelona, ale Inter chce za niego 111 mln euro - kwota kosmiczna. Nowe i lepsze Albicelestes zaczyna iść drogą zwycięstw i to mi się podoba :)

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Śr paź 16, 2019 10:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Wczoraj mieliśmy prawdziwy festiwal bramek i tym samym pogrom Realu Madryt w meczu z Galatasaray Stambuł. 6:0 to piękny wynik, ale nie rozstrzyga kwestii kryzysu Królewskich. Przeciwnik słaby.. i fenomenalny Rodrigo (3 gole + asysta) młodego gracza robią wrażenie.

Juventus też do przodu 2:1, niestety ukochany Inter Mediolan przegrał z Borussią Dortmund 2:3 mimo że po I połowie...prowadził 2:0! :-( Takie rzeczy się zdarzają, ale tą porażką czarno-niebiescy pogrzebali swoje szanse na awans do fazy pucharowej (przed nimi jeszcze mecz m.in. z Barceloną). Szkoda, bo u siebie pięknie zagrali i wygrali 2:0 z niemieckim klubem.

Bayern Monachium = Lewandowski - kolejny gol, i informacja (radosna), że zostanie po raz drugi tatą :wink: Zawiódł nieco Man City i Atletico, ale o ich awans jestem spokojny.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz lis 07, 2019 10:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Nikt nie chce się podzielić swoimi wrażeniami z wczorajszego wygranego meczu Polski nad Izraelem 2:1 w eliminacjach do EURO 2020? A to niespodzianka :wink:

Nie rozumiem do końca decyzji Brzęczka w II połowie. Wpuszczenie Lewandowskiego za pomocnika, a potem zdjęcie Piątka za defensywnego pomocnika... Strasznie zaczął kombinować. Koniec końców cieszy kolejna wygrana i pewne I miejsce w grupie. Swoje zrobiliśmy, ale elementów do poprawy jest sporo. Przede wszystkim skuteczność. Nie ujmując Piotrowi Zielińskiemu, ale tyle sytuacji co on wczoraj miał, to połowę z nich wykorzystałby przeciętny zawodnik z II ligi polskiej. Nie można tak marnować, bo to się z lepszym przeciwnikiem w końcu by zemściło.

Superclasico i coś co ja kocham najbardziej <3 tzn. chodzi o mecz odwiecznych rywali z Ameryki Południowej. Brazylia grała z Argentyną w Arabii Saudyjskiej. Argentyna po dobitce nieudanego karnego wygrała, a autorem sam... Messi ;d Przełamał się, ale ja nadal uparcie twierdzę, że bez niego a z nim to dwie różne Argentyny. II połowa świetna. Poza tym szkoda, że nie zagrali Aguero z Man City oraz Dybala z Juventusu.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N lis 17, 2019 3:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Siedem w Biblii to ponoć doskonałość, pełnia (suma trzech i czterech ; Nieba i ziemi)... a to będzie mój siódmy post z rzędu w tym temacie :wink: Szkoda, że bez żadnego odzewu :-( Miałem już nie pisać, bo głupio to wygląda - monolog mniszka bez żadnych odpowiedzi, ale może kogoś choć trochę interesują skoki narciarskie?

Zaczął się Puchar Świata i inauguracja na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle - Malince. W wielkim skrócie: drużynowo Polska w sobotę na trzecim miejscu za Austrią i Norwegią. Indywidualnie w niedzielę Kamil Stoch na trzecim miejscu. Do tego groźnie wyglądający upadek Piotra Żyły. Nie jest źle jak na początek sezonu. Osobiście najbardziej kibicuję z Polaków Dawidowi Kubackiemu. Już w najbliższy weekend zawody na Ruce w Kusamo (Finlandia). Może awansuje do 30-tki Jakub Wolny, może Klemens Murańka w końcu "zaskoczy". Nie możemy opierać się tylko na Stochu, Kubackim, Żyle. Poza tym 25 miejsce Macieja Kota. On też jest trochę "zagadką". Czas pokaże.

No i nie byłbym sobą gdybym nie napisał o fenomenalnym występie w Lidze Mistrzów Roberta Lewandowskiego! 4 gole w niespełna 15 minut! To było "coś", niesamowity wyczyn naszego najlepszego zawodnika w historii. Ma już 10 goli w 5 meczach Champions Legaue - oby tak dalej. Szanse na Złotą Piłkę niewielkie, ale może pierwsza piątka? kto wie...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Śr lis 27, 2019 10:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Ja jeśli chodzi o sport to interesuję się wszystkim i niczym. Dla towarzystwa Cygan dał się powiesić mówi porzekadło i ja mogę zainteresować się każdym rodzajem sportu. Dla towarzystwa :) I oglądać wszystko, zawsze coś mnie wciągnie - w ostateczności choćby stroje zawodników :P Ciekawe kiedy w skokach narciarskich dojdzie się do ściany - w sensie że człowiek dalej już nie poleci. Przed II WŚ uważano ze skoki na odległość powyżej 90 m są niebezpieczne. Teraz na mamucich skoczniach skacze się powyżej 250 m. Miarą sukcesu w skokach jest niby oddanie jak najdłuższego, ale rekordy na mamucich skoczniach są chyba jedynie nieoficjalne. Nie liczą się w Pucharze Świata. I mamucich skoczni jest tak mało. Czemu? BTW Ruce miała być wybudowana mamucia skocznia, czy te plany zarzucono?


Cz lis 28, 2019 12:22 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2015 5:45 pm
Posty: 646
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
bergamotka napisał(a):
I mamucich skoczni jest tak mało. Czemu?
Bo są całkowicie nieopłacalne. FIS zakazał użytkowania mamutów - w przeciwieństwie do skoczni mniejszych - do treningów i rywalizacji innej niż pod jej szyldem (czyli wyłącznie PŚ i MŚwL), więc po co komu budować giganta, żeby polatać na nim przez trzy dni raz na rok albo rzadziej? I jeszcze go przez ten czas utrzymywać? Czertak już padł, Kulm też ma problemy.
bergamotka napisał(a):
BTW Ruce miała być wybudowana mamucia skocznia, czy te plany zarzucono?
Stare dzieje. Finów nie za bardzo stać na utrzymanie reprezentacji, a co dopiero na taką inwestycję.


Cz lis 28, 2019 2:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
W końcu jakiś odzew w temacie sportowym :brawo: Bergamotko i Stary Kiemilczu, dzięki Wam za posty ; )


Cytuj:
Ciekawe kiedy w skokach narciarskich dojdzie się do ściany - w sensie że człowiek dalej już nie poleci.


Pamiętam jak dziś, że jako dzieciak byłem zachwycony tym co zrobił swego czasu Andreas Goldberger (Austria) lądując na 225 metrach na Planicy w Słowenii. To był wyczyn. Dziś nieoficjalny rekord należy do jego rodaka - Stefana Krafta, który poszybował dwa lata temu w Vikersund na odległość 253.5m! ... Jeszcze kilkanaście lat temu 250 metrów to sobie można było polatać, ale na grze "w Małysza" (Skiu Jumping) myszką na monitorze komputera :-o

Teraz granica się zaciera. Te loty celowo są wynikami nieoficjalnymi, żeby nie robić zbytniej konkurencji, nie wywierać presji i wyścigu wśród zawodników. Bo jednak chodzi o bezpieczeństwo.

Żeby latać tak po 300 metrów, to trzeba modyfikacji skoczni albo jakiegoś nowego giganta wybudować. Na razie te rekordy wydają się być niezagrożone.

Cytuj:
Nie liczą się w Pucharze Świata. I mamucich skoczni jest tak mało. Czemu? BTW Ruce miała być wybudowana mamucia skocznia, czy te plany zarzucono?


No loty narciarskie wliczają się w cały cykl Pucharu Świata, więc "się liczą" - tak samo punktowane jak na innych obiektach. W tym sezonie mamy MŚ w lotach narciarskich.

A tych obiektów nie jest wiele, bo loty są tak 5-6 razy w sezonie. Zwykle na koniec mamy finał w Planicy. "Po drodze" są np. na innych obiektach (Kulm, Harrachov, Vikersund, Obersdorf). Te olbrzymy robią wrażenie... jednak loty nie dominują skoków, choć wielu uważa, że powinno być więcej lotów, a mniej skoków jakkolwiek to brzmi ;d

Być może z czasem będzie się to wyrównywać: mniej konkursów na skoczniach k-120, k-125, a więcej na tych k-185, k-215 itd. Te normalne, "małe" obiekty k-85, k-90 nie cieszą się taką popularnością jak loty, więc może się to zmieni.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz lis 28, 2019 3:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
No to trafiliśmy...! Gorsza grupa jest tylko ta, w której zagrają ze sobą Niemcy, Francja, Portugalia... My mamy Szwecję i niesamowitą Hiszpanię. Pisze rzecz jasna o wynikach losowania grup EURO 2020 - czekamy jeszcze do marca na zwycięzcę barażów (Słowacja, Irlandia, Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna) - pierwszy mecz w Dublinie właśnie z którąś tych drużyn. Potem w Bilbao mecz z Hiszpanią i na koniec znowu powrót do Dublina na starcie ze Szwedami.

No cóż. Faworytami na pewno nie jesteśmy. Wolałbym stokroć Włochów, Anglików czy Niemców z pierwszego koszyka, niż Hiszpanów. Szwecja też jest groźna, a nie wygraliśmy z nią od 30 lat...

Z drugiej strony nie będzie tego medialnego pompowania balonika: "mamy łatwą grupę, wyjdziemy", "ale słabi przeciwnicy, damy radę". Teraz nikt tak nie napisze...

Za moment dowiemy się kto otrzyma Złotą Piłkę. Z tego co już wiemy, to Robert Lewandowski na pewno jest w TOP-10, spory sukces, ale może podium? Nie wiem, ale chyba wygraną zgarnie Messi. Za godzinę będę wiedział :wink:

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pn gru 02, 2019 8:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Bergamotko, Stary Kiemilczu, jutro skoki! ;)

W kwalifikacjach najlepiej wypadł dziś Piotrek Żyła (3 miejsce), Dawid Kubacki był 7, Kamil Stoch 19. Tak z początku ten sezon wydaje się loteryjny i naszym jakby brakowało tej kropki nad "i".

Zajmę się też wynikami plebiscytu France Football i Złota Piłką dla Messiego - a nasz Robert dopiero...ósmy. Ciężko z tym się pogodzić, bo to w ogóle nie jest obiektywny "konkurs". Wygrywają najbardziej znani, rozpoznawalni i tacy, których kluby są o klasę lepsze niż Bayern Monachium :( Barcelona, Real, PSG, Manchester City, Juventus, taka przypadłość. Statystycznie Lewandowski bił na łeb na szyję ich wszystkich, ale no właśnie... może brak sukcesu z reprezentacją, może odpadnięcie już w 1/8 finału Ligi Mistrzów (choć przeciwnikami byli zwycięzcy całej Champion League , Liverpool).

Co nie zmienia faktu, że 8 miejsce w tym plebiscycie dla Roberta to kpina i jawna niesprawiedliwość. Powinien co najmniej być w TOP - 4 jak nie 3., nic Messiemu nie ujmuję.

a w poniedziałek losowanie para 1/8 LM, już bez Interu :(

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So gru 14, 2019 1:37 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Oh mniszku_pospolity w niedzielę nie miałam głowy do cudzych skoków bo sama byłam w trakcie pewnego skoku, po który jeszcze dochodzę do siebie. I to w morderczych butach ale musiałam je nałożyć bo nie zmieściły się do walizki a czułam że nie mogę ich nie zabrać. I to są chwile kiedy jestem przekonana że Bóg ma litość nade mną bo jakimś cudem przetrwałam i ta podróż i swoją głupotę :)
Ale żeby utrzymać się w temacie powiem że kiedyś oglądałam w pewnej niemieckiej wiosce wyścigi kosiarek. I już byłam pod wrażeniem, że proszę, w takiej wiosce takie idee, dopóki się nie dowiedziałam że to tak w ogóle jest uznana dyscyplina sportowa, mają swoją Federację i Mistrzostwa Świata. Ale jako że znałam vicemistrza - jak to brzmi! - ujawnił mi on kulisy tych zmagań. I niestety nie do końca te zawody były fair play jako że niektórzy zawodnicy dokonali ukrytego tuningu swoich kosiarek. Ale że sport pozostaje sportem nie zawsze pieniądze są w stanie zapewnić wynik i mój znajomy zajął drugie miejsce. Z piłką nożną jest zdecydowanie gorzej bo co tam plebiscyt France Footballu... Moim zdaniem ogólnie w piłce nożnej trudno o "obiektywny" konkurs skoro że przepis na dobrą piłkę nożną zakłada posiadanie pieniędzy. I to dużych. I ostatecznie wygrywa ten kto ma może nie najwięcej, ale dostatecznie dużo kasy.


Śr gru 18, 2019 1:20 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Bergamotko, nie wiedziałem o takim sporcie "kosiarkowym" :wink: Ciekawe jak to wygląda. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałem. Dziękuję Ci za tę nowinkę : )

Ciekaw jestem co to za skok uczyniłaś ;) Taki "skok pod Niebiosa"? Czy może raczej w dół? :cfaniak:

A tymczasem znamy pary 1/8 Ligi Mistrzów. Całkiem dobrze się zapowiada,

Borussia Dortmund - Paris Saint Germain
Real Madryt - Manchester City
Atalanta Bergamo - Valencia
Atletico Madryt - Liverpool
Chelsea Londyn - Bayern Monachium
Olympique Lyon - Juventus Turyn
SSC Napoli - FC Barcelona
Tottenham - RB Lipsk

Nasz reprezentacyjny bramkarz Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn) najgorzej nie trafił - "Stara Dama" powinna dać radę Olympique Lyon. Podobnie Robert Lewandowski, jego Bayern jest faworytem w starciu z Chelsea Londyn. Gorzej natomiast trafili dwaj inni Polacy z Napoli... Barcelona to zawsze jest faworyt i potęga ^..^

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Śr gru 18, 2019 4:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
A tak w ogóle, że zapomniałem :dokitu: Przebaczcie - właśnie jak w temacie... Dzisiaj jest...mecz - i to nie byle jaki - "Derby Europy", "El Clasico" - odwieczna rywalizacja dwóch piłkarskich potęg z Hiszpanii

FC Barcelona vs Real Madryt!!! :brawo:

Panie i panowie, oto pojedynek między Messim a Benzemą, Suarezem a Ramosem... No i Bale, Rakitic, Griezmann, Varane... tyle gwiazd - jak na niebie :) Te mecze zawsze pasjonowały kibiców, to teatr najwyższej klasy.

Nie wiem komu bardziej kibicuję, bo z Hiszpanii to najbliżej mi do Atletico Madrit, którego trenerem jest legendarny Diego Simeone. Chyba bardziej lubię Barcę, bo jest tam Messi, no i styl, pięknie grają dla oka. Real ma lekki kryzys (porażka w I kolejce LM z PSG 0:3 mówi sam za siebie).

Niech wygra lepszy (kilku moich znajomych to zapalenie kibice Realu) :cfaniak:

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Śr gru 18, 2019 9:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
To był skok na gdzieś 2000... Ale gdzie trafiłam to nie wiem, gdzie by nie było to i tak bez znaczenia bo już obmyślam jak kolejny wykonać. Tym razem jednak na mamuciej skoczni :)
A te wyścigi kosiarek to były całkiem zabawne i widowiskowe - coś jak wyścigi crossowe, na specjalnie przygotowanym torze (łące ;) ), duże chłopska i wydaje mi się że jedna niewiasta w małych traktorach - ale może zmyślam bo nie pamiętam już dobrze - zawzięcie pędzących do przodu. Był też wypadek - szczęśliwie bez większych obrażeń - bo wywrócić się chyba jest łatwo. Mój znajomy ma jakiś talent do prowadzenia pojazdów więc i tym traktorkiem do jechał z gracją i lekko. Dał mi się przejechać swoją kosiarką ale szło mi raczej kiepsko. Lepiej obsługuję kopatkę :mrgreen:


Cz gru 19, 2019 12:04 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Tylko pozazdrościć tych "kosiarkowych wrażeń" :wink:

Chyba troszkę wrażeń zabrakło podczas wczorajszego El Clasico - raptem 0:0, dla Bayernu znowu trafił Lewandowski, Juventus też wygrał, emocje jeszcze przed nami... ;d

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz gru 19, 2019 6:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dzisiaj jest ...mecz - TEMAT SPORTOWY
Minął MIESIĄC czasu od mojego ostatniego posta tutaj, a nadal cisza...choć tak wiele się wydarzyło :no:

Skupię się tylko na najważniejszym: Dawid Kubacki!!!

Niesamowity skoczek, wygrał w końcu Turniej Czterech Skoczni w pięknym stylu. Jest trzeciem Polakiem, który to zrobił (raz Małysz, dwa razy Stoch), Dawid to syndrom pracy, ciężkiej pracy. Dość długo musiał czekać na pierwsze sukcesy (indywidulane mistrzostwo świata w Seefeld), medal w drużynie, w końcu 16 miejsc na podium, w tym trzy wygrane (i ta piękna wczoraj!).

I rekord... Małysz i Stoch to wciąż mistrzowie nad mistrzami w naszym kraju w tej dyscyplinie sportu, ale nawet oni za swoich najlepszych dni nigdy nie stanęli na podium więcecj niż 6 razy z rzędu... Dawid ich pobił - wczoraj stanął 7 raz z rzędu na podium - a zaczęło się od TCS - 3,3,2,1 miejsce, potem 2x 3 w Predazzo i wczoraj 1 miejsce :) Kto wie, może dziś będzie 8. trzymajmy kciuki!

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N sty 19, 2020 4:04 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 177 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL