Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:58 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 96  Następna strona
 Kącik towarzyski 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Boję się związku
Wiem, że tworzysz offtopa, ale na razie czekam na ciąg dalszy. Pisz swobodnie. Jestem elastyczna, może wyjdzie temat do Twego wątku autorskiego. Kilka dzisiejszych postów (nie Twoich) pasuje tam jak ulał. Obłuda też jest formą nienawiści, ale muszę udawać, że jej nie widzę. Możesz też mi przyłożyć na PW jak Ci to ulży. Mam zapasy Mg w domu.
Ja nie bałam się mężczyzn, więc to temat mi obcy. Mądrować mi się nie chce.


N sie 10, 2014 3:50 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Parę uwag.
Forum jest otwarte na dyskusję światopoglądowe. Mile widziani są dyskutujacy z różnych opcji. Mówię o uczciwej dyskusji i uczciwości w dyskusji.
Thorwaldowi wielokrotnie zwracano uwagę i nie przynosiło to żadnych pozytywnych rezultatów. Po prostu trzeba było to zrobić. Powody dokładnie opisał Robur. Chyba dokładniej niż on to zrobił nie da się.
Forum nie ma być tylko dla katolików. Nasze decyzje były spowodowane tym aby przywrócić forum to co jest jego podstawową funkcją czyli miejscem wymiany poglądów.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N sie 10, 2014 4:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Boję się związku
merss napisał(a):
Jestem elastyczna,.

Ty może tak, ale nie punkty regulaminu.
merss napisał(a):
Obłuda też jest formą nienawiści,

A to akurat nie wiem czego się tyczy.
merss napisał(a):
Możesz też mi przyłożyć na PW jak Ci to ulży.

Po co? Na publicznym będzie ciekawiej.
merss napisał(a):
Mam zapasy Mg w domu.

Duże masz te zapasy? Pytam z troski o Twoje samopoczucie. :lol:
merss napisał(a):
Ja nie bałam się mężczyzn, więc to temat mi obcy.

Mężczyźni fajna rzecz :D.

Jak nie Ty to może ktoś inny. Robur za miękki. JOCKEY! ROZKRĘCAM ZABAWĘ. Włączasz się? Zasady są proste: ja piszę, Ty tniesz, wstawiasz opery i takie tam.


N sie 10, 2014 4:41 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr lut 12, 2014 10:04 pm
Posty: 104
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Jockey napisał(a):
Nasze decyzje były spowodowane tym aby przywrócić forum to co jest jego podstawową funkcją czyli miejscem wymiany poglądów.

Mimo wszystko o zboczeńcach ich ideologii wolałbym nie czytać na forum katolickim.
Jeżeli już to jako ostrzeżenie przed...

_________________
Próżne dociekania zostaw mędrcom tego świata. Ja cię zawsze chce wiedzieć małym dzieckiem.
Dzienniczek s.Faustyny


N sie 10, 2014 4:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Boję się związku
J_bw może weź przykład z merss i łykaj magnez :roll:

Cytuj:
O czym Ty piszesz? Co tu jest fascynującego? Jaka znowu pycha?
Odczytuję to co napisałaś wprost i odpowiadam wprost. Oczywiście piszę o własnych refleksjach na temat wielu znaków zapytania/ braku pewności związanych z Bogiem i człowiekiem. Tyle. Mam nadzieję, że nie odczytujesz w tym drugiego dna np. dostrzegając próby pouczania j_bw.


N sie 10, 2014 4:52 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Boję się związku
joannabw napisał(a):
Duże masz te zapasy? Pytam z troski o Twoje samopoczucie. :lol:

Tak, dwa opakowania nawet przeterminowane. W lecie nie biorę Mg, dziś wzięłam.
Cytuj:
Zasady są proste: ja piszę, Ty tniesz, wstawiasz opery i takie tam.

Nie wchodź w nasze kompetencje. :wink: Ty piszesz, ja czytam, może coś nasmaruję. Jak się zmęczysz, pomyślę co z tym zrobić. Jesteś, jak piszesz o sobie, mistrzynią w psychomanipulacji a jestem bardzo dobrym obiektem, byś mogła osiągnąć swoje cele. Poprawi Ci to nastrój, bo się nie zorientuję. ;)
Zaczynaj! Nie boję się tego związku. A może jednak drźę? Jako wprawna psychomanipulatorka przewidzisz bez trudu moje reakcje. Czy to nie nudne?


N sie 10, 2014 5:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Boję się związku
szary napisał(a):
J_bw może weź przykład z merss i łykaj magnez :roll:

Cytuj:
O czym Ty piszesz? Co tu jest fascynującego? Jaka znowu pycha?
Odczytuję to co napisałaś wprost i odpowiadam wprost.

Twoje wprost jest jakieś skrzywione w stosunku do mojego wprost.
merss napisał(a):
Jak się zmęczysz, pomyślę co z tym zrobić.

Chyba zdajesz sobie sprawę, że ja weszłam tu dziś już zmęczona.


merss napisał(a):
Jesteś, jak piszesz o sobie, mistrzynią w psychomanipulacji a jestem bardzo dobrym obiektem, byś mogła osiągnąć swoje cele. Poprawi Ci to nastrój, bo się nie zorientuję. ;)
Zaczynaj! Nie boję się tego związku.

Wiesz merss, że w moim przypadku szkoła psychomanipulacji wywodzi się z głębokiego satanizmu, prawda? Podpuszczając mnie nakłaniasz do grzechów najcięższego kalibru. Ja bywam nieobliczalna, a Ty? Zdajesz sobie sprawę z tego czym jest grzech cudzy?


N sie 10, 2014 6:59 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Boję się związku
joannabw napisał(a):
Wiesz merss, że w moim przypadku szkoła psychomanipulacji wywodzi się z głębokiego satanizmu, prawda? Podpuszczając mnie nakłaniasz do grzechów najcięższego kalibru. Ja bywam nieobliczalna, a Ty? Zdajesz sobie sprawę z tego czym jest grzech cudzy?

Psychomanipulację bada psychologia społeczna, na satanizmie się nie znam. Nie ma tez sensu manipulowanie jak druga strona się jej spodziewa. To mogłaby być tylko zabawa w uniki. Sądziłam, że to jasne.

Zauważyłam, że jesteś dziś drażliwa; teraz wiem, że to zmęczenie.


N sie 10, 2014 7:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
est napisał(a):
Jockey napisał(a):
Nasze decyzje były spowodowane tym aby przywrócić forum to co jest jego podstawową funkcją czyli miejscem wymiany poglądów.

Mimo wszystko o zboczeńcach ich ideologii wolałbym nie czytać na forum katolickim.
Jeżeli już to jako ostrzeżenie przed...
Otóż to
Deraytes napisał(a):
Ja na ten portal nie wchodze po to aby toczyc spory z ateistami, zadeklarowanymi zwolennikami komuny czy homoseksualistami, feministkami badz przygladac sie takowym- skadinad nigdy do niczego nie prowadzacym poza mąceniem i jątrzeniem. A te wątki ostatnio wyraznie calkiem zdominowaly portal!
Dokładnie.
Dlatego się cieszę że podjęto działania mające przywrócić dyskusyjny charakter forum. Działania pewnych osób sprawiały że było to miejsce bluźnienia Bogu, obrażania wierzących - oraz bezsensownych pyskówek.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N sie 10, 2014 8:28 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Boję się związku
merss napisał(a):
Nie ma tez sensu manipulowanie jak druga strona się jej spodziewa. To mogłaby być tylko zabawa w uniki. Sądziłam, że to jasne.

Mogłabym rzec, że obracasz kota ogonem. Wiesz, że przynajmniej próbowałabym. I to nie tylko w tym wątku, używając jako ,,narzędzi'' łatwiej dostępnych userów.
merss napisał(a):
Zauważyłam, że jesteś dziś drażliwa; teraz wiem, że to zmęczenie.

Już taka wstałam. Tak miewam czasem w niedzielę, ale już mi przeszło.


N sie 10, 2014 8:32 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Boję się związku
joannabw napisał(a):
Wiesz merss, że w moim przypadku szkoła psychomanipulacji wywodzi się z głębokiego satanizmu, prawda? Podpuszczając mnie nakłaniasz do grzechów najcięższego kalibru. Ja bywam nieobliczalna, a Ty? Zdajesz sobie sprawę z tego czym jest grzech cudzy?

To się chyba nazywa szantaż emocjonalny

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N sie 10, 2014 8:36 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Najłatwiej manipuluje się ludźmi, którzy mają wysokie mniemanie o swej wolności. Manipuluje się skutecznie jedynie wtedy, gdy realizuje się je w procedurze wolności. Techniki manipulacyjne odwołują się właśnie do ludzkiej wolności. Wykorzystuje się je w życiu społecznym do dobrowolnie akceptowalnego posłuszeństwa. Badania na ten temat są arcyciekawe.
Manipulator zwykle ukrywa się za słabszym...a ten czasem powie o jedno słowo za dużo, tak z czystej nienawiści/złości. I manipulator namierzony. W necie to trudniejsze, mamy do czynienia z kloniarstwem.


N sie 10, 2014 8:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
merss napisał(a):
Nic nie pokaże jak nie chce. A może raczej wersja optymistyczna- nie potrafi? Nie zawsze bycie idiotą/ + kilkanaście innych... oznacza grę neurotyczną. Nie szuka się w grach.


joannabw napisał(a):
Twoje wprost jest jakieś skrzywione w stosunku do mojego wprost.



Obrazek
I gadaj tu z "durnymi babami". Czy zaglada tu czasami ktoś w miarę normalny???!!!!!!!!!


N sie 10, 2014 9:04 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Pewnien wysoki młodzieniaszek z brodą myślał, że jest Bogiem i całkowicie odseparował się od innych pacjentów oraz personelu. Kiedy wchodził do sali konferencyjnej, celowo umieszczał swoje krzesło w odległości mniej więcej 6-7m od terapeuty i ignorował jego pytania i uwagi. Terapeuta powiedział mu wówczas, że to niebezpieczne wierzyć, iż się jest Bogiem, ponieważ ta idea da mu fałszywe przekonanie o wszechwiedzy i wszechmocy, co do których się łudził, zapominając o tym, że powinien stale uważać i kontrolować wszystko, co dzieje się wokół niego. Wyjaśnił mu, że jeśli chce się narazić na takie ryzyko to jego problem, i że jeśli chce być traktowany, jakby byl Bogiem, to on go zadowoli. Terapeuta wyjął z kieszeni klucz do oddziału, ukląkł przed pacjentem i podał mu go oświadczając, że skoro pacjent jest Bogiem, to go nie potrzebuje, ale z drugiej strony, jeśli jest Bogiem, to jest godzien klucza bardziej niz doktor. Gdy tylko terapeuta wrócił do stolika, pacjent chwycił krzesło i postawił je w odległości około 60 cm od niego. Pochylając się naprzód powiedział z przekonaniem i autentycznym zainteresowaniem: któryś z nas dwóch musi być stuknięty.


N sie 10, 2014 9:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Boję się związku
Jockey napisał(a):
To się chyba nazywa szantaż emocjonalny

Jak zwał, tak zwał. Lubię merss i staram się takie chwyty pisać dużymi literami. Merss wierzy w Boga, ja mam dziś święto wątpiciela. Merss może sobie ,,przybrudzić konto'' mi wisi stan mojej duszy. Nie widzę tu szantażu emocjonalnego. Raczej poinformowanie
merss napisał(a):
Najłatwiej manipuluje się ludźmi, którzy mają wysokie mniemanie o swej wolności. Manipuluje się skutecznie jedynie wtedy, gdy realizuje się je w procedurze wolności. Techniki manipulacyjne odwołują się właśnie do ludzkiej wolności. Wykorzystuje się je w życiu społecznym do dobrowolnie akceptowalnego posłuszeństwa. Badania na ten temat są arcyciekawe.
Manipulator zwykle ukrywa się za słabszym...a ten czasem powie o jedno słowo za dużo, tak z czystej nienawiści/złości. I manipulator namierzony. W necie to trudniejsze, mamy do czynienia z kloniarstwem.

Uhm... biedny thorwald. Nawet trochę mi go szkoda.


N sie 10, 2014 9:40 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 96  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL