Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 3:22 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 96  Następna strona
 Kącik towarzyski 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16880
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Boję się związku
joannabw napisał(a):
Uhm... biedny thorwald. Nawet trochę mi go szkoda.

Nikogo personalnie nie nazwałam.


N sie 10, 2014 10:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
No cóż. Na mnie też już czas. Nie, nie..., nie protestuję przeciwko niczemu ani nikomu. Po prostu uznałem, ze nie jest to dla mnie odpowiednie miejsce, ani najlepszy z możliwych sposobów spędzania wolnego czasu. Pozdrawiam wszystkich.


Pn sie 11, 2014 12:48 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Boję się związku
merss napisał(a):
joannabw napisał(a):
Uhm... biedny thorwald. Nawet trochę mi go szkoda.

Nikogo personalnie nie nazwałam.

Ale ja tak. Taka zabawa w skojarzenia.


Pn sie 11, 2014 9:19 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
est napisał(a):
Jockey napisał(a):
Nasze decyzje były spowodowane tym aby przywrócić forum to co jest jego podstawową funkcją czyli miejscem wymiany poglądów.

Mimo wszystko o zboczeńcach ich ideologii wolałbym nie czytać na forum katolickim.
Jeżeli już to jako ostrzeżenie przed...

Żeby zrealizować twój postulat musielibyśmy z forum dla wierzących, poszukujących i wątpiących zmienić na forum tylko dla wierzących. Jeśli dopuszczamy do głosu ateistów i innowiercow to musimy się pogodzić z tym, że poglądy na niektóre kwestie moralne będą odbiegać od stanowiska katolickiego czy nawet ogólnie chrześcijańskiego. Chociaż zdarzają się chrześcijanie którzy ulegli homo propagandzie. Na samej górze masz zamknięty wątek odnośnie naszego stanowiska.
www.dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?f=3&t=23356

Aby możliwa była dyskusja to forum zostało podzielone na część górna dla osób wierzących i na cześć ogólnie dostępną. W części górnej nie mają prawa ukazać się jakiekolwiek wpisy niezgodne z nauczaniem chrześcijańskim. W dolnej części nie jest to przestrzegane. Forum nie jest forum zamknięte i nie jest tylko dla chrześcijan dlatego musicie przyjąć ze pojawiać się mogą poglądy które was drażnią np. na temat homoseksualizmu. To co będzie pietnowane to postawa typu mugen lub thorwald. Czyli manipulację i za krzykiem nie rozmówców, brak dowodów zakrywa krzykiem i zmienianie tematu lub atakowaniem polemistów.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sie 11, 2014 9:40 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Boro napisał(a):
No witam zacnego moderatora po krótkiej przerwie :wink:

Jednak póki co nie powiedziałem w tym temacie ani jednego złego słowa na katolicyzm.
a to
Boro napisał(a):
Poczytaj w Biblii jak wyglądały egzorcyzmy. Duchy nieczyste były posłuszne Jezusowi i wykonywały Jego polecenia natychmiast. Jeśli Twój egzorcysta nie potrafi poradzić sobie w 8 miesięcy, to powinnaś poszukać kogoś, kto zna się na rzeczy.

Jeśli mogę Ci coś poradzić, to módl się o to, aby Bóg robił z Tobą to co chce i aby to Jego, a nie Twoja/rodziców/księdza wola się

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt sie 15, 2014 8:39 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
To może Boro zna kogoś, kto wypędziłby złego ducha natychmiast?
Ja znam kogoś, kto mógłby podesłać egzorcystę. Co prawda gość kosztuje, ale skuteczność murowana. Za pierwszym podejściem.


Pt sie 15, 2014 1:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
joannabw napisał(a):
To może Boro zna kogoś, kto wypędziłby złego ducha natychmiast?
Ja znam kogoś, kto mógłby podesłać egzorcystę. Co prawda gość kosztuje, ale skuteczność murowana. Za pierwszym podejściem.


Przepraszam nie podejmę się . :D
Ale doceniam intencje. :D


Pt sie 15, 2014 1:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
A jakby Ci dużń pieniążków dawali? :D


Pt sie 15, 2014 1:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
joannabw napisał(a):
A jakby Ci dużń pieniążków dawali? :D


Waliuta rzecz płynna a ja mimo że lubię rzeczy płynne to jednak jestem mało przekupny :D


Pt sie 15, 2014 1:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 30, 2010 10:26 am
Posty: 2778
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Ja bym się mógł podjąć :wink: Nawet doświadczenie mam, parę diabłów w życiu wygoniłem ze swoich klientów. Choć zaznaczam że chodzi o dość specyficzną grupę.
Przepis: Relanium w żyłę, Haloperidol w tyłek i diaboły uciekają aż się kurzy. A w zapobieganiu nawrotom najlepsza wszytka Esperalu (choć nie wiem czy to jeszcze produkują)
Egzorcyzmuje tez białe myszki, różowe słonie a raz nawet trafiła mi się gigantyczna dżdżownica.
Są chętni?


So sie 16, 2014 8:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2012 7:21 pm
Posty: 2503
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Eryk Bloodeaxe napisał(a):
Egzorcyzmuje tez białe myszki, różowe słonie a raz nawet trafiła mi się gigantyczna dżdżownica.
W sensie, że ją z kogoś wypędziłeś? Ostatnio mnie córka zmusiła do oglądania jakichś dziwnych przypadków z ostrego dyżuru i tam coś akurat było o takich pasożytach z wyglądu przypominających rosóweczki, ale nie pamiętam co to było bo jadłam akurat kolację i musiałam szybko się ewakuować.

_________________
"... when [God] beget the Messiah among them"
1 QSa2, 11-12


So sie 16, 2014 8:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Ja to mogłabym ewentualnie rozpracować z jakąś ekipą wspomagającą spiritus. Z tego typu duchami miałam do czynienia i wiem jak z nimi walczyć.


So sie 16, 2014 9:31 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Szanowne grono moderatorów.
Proszę o rozważenie mojej sugestii, która dotyczy wpisów na forum, otóż:
czy możliwe by było, aby wpisy moderatora, które nie są wpisem regulaminowym (ciachace i inne), pisane jako sugestia, pouczenie w poście usererskim moderatora odznaczeniem innym kolorem. Zdaję sobie sprawę z kłopotu (trzeba wybrać ten kolor i go zastrzec, niektórzy userzy też mogą być niezadowoleni bo używają wielu kolorów w swoich wpisach), jednak uważam, że dyskusja byłaby czytelniejsza i bardziej zrozumiała dla tak prostych użytkowników forum jak ja.

Teraz mój wniosek (chyba formalny).
Ponieważ otrzymałem ostrzeżenie od moderatora Jockey'a (z którym się nie zgadzam - ale moje zdanie tu się zupełnie nie liczy), a mam wątpliwości co do kwalifikacji, a także zwykłej uczciwości, prosiłbym o rozważenie zmiany kwalifikacji tegoż ostrzeżenia.
Uzasadnienie:
Jeśli próżność Jockey'a została nasycona tym ostrzeżeniem - to ja nie mam w tym względzie żadnych zastrzeżeń - dobrze, że tak się stało. Jockey od dłuższego czasu wykazuje wrogie (by nie powiedzieć chamskie i prostackie) nastawienie o mojej osoby (nie do tego co piszę na forum), nie odpowiadam też za jego urojenia, że to niby ja jestem uprzedzony do jego osoby, na prośby by potwierdził przykładem z moich wpisów, swoje tezy na mój temat, odpowiedział że mu się nie chce. Wiem jest to sprawa między mną a Jockey'em, ale to On jest tu modem, nie ja i to On ma instrumenty by mi pokazać gdzie mojej miejsce.
Teraz meritum:
Awantura - to gwałtowna kłótnia - jeśli więc dobrze rozumiem to potrzeba przynajmniej dwóch osób by zaistniała - ostrzeżenie dostałem tylko ja (możliwie, że w zasobie pojęciowy Jockey'a słowo awantura znaczy coś innego - ale musiałbym o tym wiedzieć wcześniej przed otrzymaniem ostrzeżenia).
Offtop - jasne w moich wypowiedziach były wpisy nie tyczące tematu, zresztą rozpoczął je Jockey i dołączyli do tego inni userzy - a ostrzeżenie dostałem tylko ja.
Więc proszę o zmianę kwalifikacji.
Jockey udowadnianie racji przez kary regulaminowe, a nie argumenty to zła droga.
Cytat do rozważenia z dzisiejszych czytań dla Ciebie:
Cytuj:
Niechaj się nikt nie łudzi! Jeśli ktoś spośród was mniema, że jest mądry na tym świecie, niech się stanie głupim, by posiadł mądrość. Mądrość bowiem tego świata jest głupstwem u Boga. Zresztą jest napisane: On udaremnia zamysły przebiegłych lub także: Wie Pan, że próżne są zamysły mędrców.
BT 1 Kor 3, 18-20

Proszę też Merss by nie pisała mi już o obsesji - nie tędy droga (chciałby się powiedzieć moja droga).
Zaznaczam też, że żadnej urazy do Jockey'a nie czuję.


Pozdrawiam.

PS.
Proszę też uszanować fakt, że nie odniosłem się zupełnie do ostatnich banów na forum.


Cz wrz 04, 2014 9:13 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
A twój post jest oczywiście pełen kultury i w ogóle nie jest chamski ani prostacki. Bo posty JarStarego oczywiście są kulturalne i to jest aksjomat każdy kto myśli inaczej jest chamem i prostakiem. Szczególny przejaw dobrych manier u JarStarego jest tutaj:
JarStary napisał(a):
Uzasadnienie:
Jeśli próżność Jockey'a została nasycona tym ostrzeżeniem - to ja nie mam w tym względzie żadnych zastrzeżeń - dobrze, że tak się stało.

A cały post to próba nacisków na moderatorów i próba ich skłócenia. Poza atakiem na mnie (wiem jestem niepoprawny politycznie bo nazwę atak chamskim i prostackim, wiem, że to przeczy założonemu aksjomatowi ale cóż ja nie jestem lemingiem i nie mogę mieć racji i przez to wychylam się oficjalnej lemingowskiej wykładni co jest a co nie jest chamstwem i prostactwem) post kończy się atakiem na merss, że ośmieliła się mieć inne zdanie niż JarStary.
JarStary napisał(a):
Proszę też Merss by nie pisała mi już o obsesji - nie tędy droga (chciałby się powiedzieć moja droga).
Zaznaczam też, że żadnej urazy do Jockey'a nie czuję.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz wrz 04, 2014 9:58 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Oczywiście, jak zwykle masz rację, ale są specjaliści, którzy mogą Ci pomóc.
Ja nigdzie nie napisałem, że moje posty są takie, lub inne. Odniosłem się li tylko do Twojego zachowania tu na forum, z czego w moim odbiorze wynika, że rozpycha Cię próżność i oczywiście mogę się mylić. Kuriozalne jest jednak to że zdanie skierowane do Merss odebrałeś jako atak na nią - jak widać Twoje pojmowanie rzeczywistości jest dalece inne niż przeciętne.
Oczywiście jeszcze raz Cie poproszę o uzasadnienie Twoich kojarzeń mojej osoby z Tuskiem, lemingami. Jeśli nie potrafisz tego uzasadnić to nie pisz takich bzdur. Oczywiście mój wpis miał na cele dotknięcie Twego ego - ja tego nie ukrywam.
Tylko powiedz mi skąd pogląd, że chcę skłócić moderatorów? Uważam, że jest pewną krzywdą dla Twojej osoby, że jesteś tu moderatorem - pogląd ten wynika z Twojego zachowania tutaj.
Więc może na koniec po prostu proś innego moderatora by rozstrzygał kwestie związane z moimi wpisami - może to przyniesie więcej pożytku.
Przejawu dobrych manier forumowych uczę się od Ciebie

Jockey napisał(a):
JarStary twoich wypowiedzi nie komentuję. Nie ma sensu. I z zasady nie karmię trolli


więc może zostaw dla siebie swoje pouczenia.
Możesz oczywiście mnie zbanować, ale na litość boską zacznij myśleć nie tylko o sobie.

Powtórzę żadnej urazy nie czuję. Tobie współczuję.





Pozdrawiam


Cz wrz 04, 2014 10:38 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 96  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL