Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 1:49 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 96  Następna strona
 Kącik towarzyski 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2004 11:34 pm
Posty: 3891
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Jockeyu błagam - nie rozpoczynaj kolejnej wojenki. JarStary napisał konkretnie. Ty wyjeżdżasz coś o jakichś "lemingach" i innych pierdołach. Zachowaj chociaż iluzję, że dla decyzji moderacji preferencje polityczne nie są ważne.

No i myślałem, że już się nauczyłeś, że postawa "nie skomentuję tej sugestii użytkownika" nie ma sensu i do niczego dobrego nie prowadzi. To jest wątek "Uwagi do obsługi forum" i służy temu, by przedstawiać uwagi i by te uwagi przynajmniej z jakimś ułomnym uzasadnieniem były przyjmowane/odrzucane.

NB moja sugestia, by wprowadzić obowiązek archiwizacji usuwanych postów nadal nie została skomentowana przez moderację (o innych moich wcześniejszych sugestiach nie piszę, bo na ich realizacji powinno bardziej zależeć Wam niż mnie).

_________________
Użytkownik nieaktywny na skutek nieregulaminowej działalności modów. Szukać na wierze i ateiście.


Cz wrz 04, 2014 10:53 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Cytuj:
To jest wątek "Uwagi do obsługi forum" i służy temu, by przedstawiać uwagi
No własnie. WIęc może nie mylmy z wątkiem "Plucie na moderację".

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz wrz 04, 2014 11:18 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2004 11:34 pm
Posty: 3891
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Barney napisał(a):
No własnie. WIęc może nie mylmy z wątkiem "Plucie na moderację".
Ale oczywiście Barney nie napisze, kto konkretnie i gdzie "pluje na moderację". Tylko stwierdzi "plujecie na moderację", tupnie nóżką i plucie na moderację stanie się faktem.

_________________
Użytkownik nieaktywny na skutek nieregulaminowej działalności modów. Szukać na wierze i ateiście.


Cz wrz 04, 2014 11:21 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
JarStary napisał(a):
Więc może na koniec po prostu proś innego moderatora by rozstrzygał kwestie związane z moimi wpisami - może to przyniesie więcej pożytku.
Przejawu dobrych manier forumowych uczę się od Ciebie
Kolejny sposób manipulacji ... moje gratulacje
JarStary napisał(a):
Ja nigdzie nie napisałem, że moje posty są takie, lub inne.
Nie musiałeś widać dokładnie.
JarStary napisał(a):
Oczywiście jeszcze raz Cie poproszę o uzasadnienie Twoich kojarzeń mojej osoby z Tuskiem, lemingami.
Znajdziesz ją w temacie w którym najwięcej się rozpisujesz czyli zaklamywanie prawdy od Smoleńsku
JarStary napisał(a):
Tylko powiedz mi skąd pogląd, że chcę skłócić moderatorów?
Z twoich wpisów.
JarStary napisał(a):
więc może zostaw dla siebie swoje pouczenia.
Możesz oczywiście mnie zbanować, ale na litość boską zacznij myśleć nie tylko o sobie.

Powtórzę żadnej urazy nie czuję. Tobie współczuję.
Musisz na bana jeszcze popracować.
A o czym ja myślę to nie sprawa JarStarego
A ostatnie zdanie to oczywiście wersja oficjalna i będziesz się jej trzymać
JarStary napisał(a):
Uważam, że jest pewną krzywdą dla Twojej osoby, że jesteś tu moderatorem - pogląd ten wynika z Twojego zachowania tutaj.
Nie twój interes a admina. I możesz nie wchodzić w jego rolę?

Barney napisał(a):
No własnie. WIęc może nie mylmy z wątkiem "Plucie na moderację".
Dla JarStarego i zefcia to właśnie wątek plucia na moderację. Nic nie poradzisz te typy tak mają.

zefciu napisał(a):
Barney napisał(a):
No własnie. WIęc może nie mylmy z wątkiem "Plucie na moderację".
Ale oczywiście Barney nie napisze, kto konkretnie i gdzie "pluje na moderację". Tylko stwierdzi "plujecie na moderację", tupnie nóżką i plucie na moderację stanie się faktem.
Koniecznie ma cytować większość twoich postów w tym dziale? i Ostatnie wpisy JarStarego w tym dziale?

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz wrz 04, 2014 12:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2004 11:34 pm
Posty: 3891
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Jockey napisał(a):
Koniecznie ma cytować większość twoich postów w tym dziale? i Ostatnie wpisy JarStarego w tym dziale?
Nie. Wystarczy jeden konkretny przykład "plucia".

To jak będzie z tym obowiązkiem archiwizacji postów?
  • Propozycja odrzucona przez moderację (dlaczego?)
  • Propozycja przyjęta przez moderację
  • zefciu to awanturnik, pieniacz, pluje na moderację i nigdy nie napisał niczego konkretnego

_________________
Użytkownik nieaktywny na skutek nieregulaminowej działalności modów. Szukać na wierze i ateiście.


Cz wrz 04, 2014 12:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
zefciu napisał(a):
Wystarczy jeden konkretny przykład "plucia".


Będziemy tu magiel robić?
JarStary nawet sobie tekst w stopce zmienił na atakujący Jockeya. Ręce opadają, robi się naprawdę mugenologia..... jeszcze trochę a zacznie się jazgot jak u Stefka Niesiołowskiego co to szczawiu się najadł...... :dokitu: :cfaniak:

zefciu napisał(a):
To jak będzie z tym obowiązkiem archiwizacji postów?
  • Propozycja odrzucona przez moderację (dlaczego?)
  • Propozycja przyjęta przez moderację
  • zefciu to awanturnik, pieniacz, pluje na moderację i nigdy nie napisał niczego konkretnego


A po grzyba Ci ta archiwizacja skoro usuwają- żeby pienić dalej? :| :roll:

Jak Ci ciachną to ciachną, jakoś to przeżyjesz (wiem bo sam przeżyłem i ciachy i nawet ostrzeżenia z którymi niekoniecznie się zgadzałem) :wink:

JarStary napisał(a):
Niechaj się nikt nie łudzi! Jeśli ktoś spośród was mniema, że jest mądry na tym świecie, niech się stanie głupim, by posiadł mądrość. Mądrość bowiem tego świata jest głupstwem u Boga. Zresztą jest napisane: On udaremnia zamysły przebiegłych lub także: Wie Pan, że próżne są zamysły mędrców.


Wiesz, to i Tobie można dedykować choćby w kwestii rzekomo definitywnego wyjaśnienia przyczyn katastrofy Smoleńskiej. :)

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Cz wrz 04, 2014 12:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2004 11:34 pm
Posty: 3891
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Derayes napisał(a):
JarStary nawet sobie tekst w stopce zmienił na atakujący Jockeya.
A gdzie tu plucie?
Cytuj:
Ręce opadają, robi się naprawdę mugenologia.
A tu już obrażasz Jara
Cytuj:
.... jeszcze trochę a zacznie się jazgot jak u Stefka Niesiołowskiego co to szczawiu się najadł...... :dokitu: :cfaniak:
I znowu jakieś aluzje polityczne. Po co?
Cytuj:
A po grzyba Ci ta archiwizacja skoro usuwają- żeby pienić dalej?
Nie. Po to, żeby regulaminowa możliwość odwołania była realna. No bo jak może przebiegać takie odwołanie, jeśli post został skasowany całkowicie. Mamy wtedy słowo przeciw słowu.
Cytuj:
Jak Ci ciachną to ciachną, jakoś to przeżyjesz (wiem bo sam przeżyłem i ciachy i nawet ostrzeżenia z którymi niekoniecznie się zgadzałem)
Czyli jeśli Jockey chce mi dokopać, to wystarczy, że weźmie mój losowy post i usunie z tekstem "ciach - nie promujemy stosunków seksualnych ludzi z psami". I ja mam to "jakoś przeżyć" i nie wolno mi się "pienić" (mimo że wyraźnie regulami pozwala mi na odwołanie i ostatnio nawet udało się takie odwołanie przeprowadzić)

_________________
Użytkownik nieaktywny na skutek nieregulaminowej działalności modów. Szukać na wierze i ateiście.


Cz wrz 04, 2014 1:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Ok, odpiszę choć swiadom jestem że będzie tu pewnie spory CIACH ;)

zefciu napisał(a):
A tu już obrażasz Jara


Porównywanie ze stylem dyskusji mugena nie nosi znamion obrazy i nie taka była moja intencja.

zefciu napisał(a):
I znowu jakieś aluzje polityczne. Po co?


Nie polityczne, raczej psychiatryczne :mrgreen:

zefciu napisał(a):
Po to, żeby regulaminowa możliwość odwołania była realna. No bo jak może przebiegać takie odwołanie, jeśli post został skasowany całkowicie. Mamy wtedy słowo przeciw słowu.


A Ty deczko nie przesadzasz?

zefciu napisał(a):
Czyli jeśli Jockey chce mi dokopać, to wystarczy, że weźmie mój losowy post i usunie z tekstem "ciach - nie promujemy stosunków seksualnych ludzi z psami".


A już tak kiedyś, choćby raz, uczynił? :| :roll: 8O

zefciu napisał(a):
I ja mam to "jakoś przeżyć" i nie wolno mi się "pienić" (mimo że wyraźnie regulami pozwala mi na odwołanie i ostatnio nawet udało się takie odwołanie przeprowadzić)


Winszuję zatem, można by domniemywać że chodzi o jakąś niezwykle bolesną sprawę sądową a nie parę słów na forum.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Cz wrz 04, 2014 2:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2004 11:34 pm
Posty: 3891
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Derayes napisał(a):
Ok, odpiszę choć swiadom jestem że będzie tu pewnie spory CIACH ;)
Mam nadzieję, że tylko przenosiny. A jeśli ciach - że zdążysz przeczytać.
Cytuj:
zefciu napisał(a):
Po to, żeby regulaminowa możliwość odwołania była realna. No bo jak może przebiegać takie odwołanie, jeśli post został skasowany całkowicie. Mamy wtedy słowo przeciw słowu.


A Ty deczko nie przesadzasz?
Nie. Jakiś czas temu mieliśmy do czynienia z nagminnym wklejaniem warnów za nic. W ten sposób pilaster zaliczył bana, a ja prawie. Żaden nie został wtedy w żaden sposób uzasadniony.
Cytuj:
A już tak kiedyś, choćby raz, uczynił?
Wielokrotnie się zdarzało, że posty były ciachane z fikcyjnym uzasadnieniem.
Cytuj:
Winszuję zatem, można by domniemywać że chodzi o jakąś niezwykle bolesną sprawę sądową a nie parę słów na forum.
Chodzi o dobre imię w społeczności, która jest dla mnie ważna.

_________________
Użytkownik nieaktywny na skutek nieregulaminowej działalności modów. Szukać na wierze i ateiście.


Cz wrz 04, 2014 2:35 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Jockey są dwa powody dla, których piszę ten post (reszta Twojego wpisu rozkminiająca moją wypowiedź na czynniki pierwsze z litości dla Twojej osoby pominę milczeniem).
Kulturalny i inteligentny człowiek wie, że jeśli wyraża o kimś opinię powinien ją umieć, uzasadnić i przedstawić dowody na jej poparcie inaczej to jest tylko gadanie. Ty na pierwszą moją prośbę o wskazanie postów, które świadczą o tym, o czym Ty twierdzisz, zbyłeś mnie, że Ci się nie chce - i to jest godna postawa moderatora. Teraz chcesz, żeby sobie sam poszukał, o tym co ja sam o sobie nie wiem, a znajduje się w temacie, w którym Ty akurat tylko beblasz i nie masz nic do powiedzenia. Podejrzewam zatem, że albo "udajesz Greka", albo "rżniesz głupa".
Jednak poproszę kokoś z moderatorów (wyłączam Jockey'a gdyż uważam, że jest uprzedzony do mojej osoby) by odniósł się do moich sugestii.
Wpis ten zawiera złośliwości skierowane w stronę moderatora, ale nie są one opluwaniem, czy chamskim zachowaniem, i nie jest to żaden aksjomat, są one próbą zwrócenia uwagi, że na zachowanie moderatora w stosunku do mojej osoby takim zachowaniem, ja potrafię tak samo (choć jest to dla mnie niekomfortowa sytuacja).

Derayes chcę zauważyć, że ja nie zmieniłem stopki (tu na forum to zdaje się podpis), tylko ją wpisałem (gdyż takowej nie miałem), Ty mógłbyś zmienić bo takową posiadasz.

Barney'u też Cię lubię.


Trzymam się mojej oficjalnej wersji, lecz jej nie powtarzam.


Pozdrawiam


Cz wrz 04, 2014 4:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
JarStary Zefciu to naprawdę nie ma teraz sensu. Dogadywanie się z moderacją na jakimś tam forum - nic nie znaczące przepychanki słowne. Niech moderują na wzór dyktatorski jak chciał Barney.


Pt wrz 05, 2014 12:53 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Cytuj:
Chodzi o dobre imię w społeczności, która jest dla mnie ważna.
Będziesz miał dobre imię nie wtedy, kiedy będziesz się awanturował i warcholił, tylko kiedy będziesz się porządnie zachowywał ;)
Arwena napisał(a):
JarStary Zefciu to naprawdę nie ma teraz sensu. Dogadywanie się z moderacją na jakimś tam forum - nic nie znaczące przepychanki słowne. Niech moderują na wzór dyktatorski jak chciał Barney.
Jakoś CIę do tego "jakiegoś tam forum" ciągnie jak muchę do miodu...
Zanudziłabyś się na śmierć gdybyś nie mogła pisać wciąż od nowa jakie to forum jest be i jak nie warto na nim być :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt wrz 05, 2014 1:00 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Niestety nie zrozumiałeś. Błędnie przypisujesz mi swoje wyobrażenia o tym co myślę i co uważam.


Pt wrz 05, 2014 1:08 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Barney napisał(a):
Cytuj:
Chodzi o dobre imię w społeczności, która jest dla mnie ważna.
Będziesz miał dobre imię nie wtedy, kiedy będziesz się awanturował i warcholił, tylko kiedy będziesz się porządnie zachowywał ;)
Arwena napisał(a):
JarStary Zefciu to naprawdę nie ma teraz sensu. Dogadywanie się z moderacją na jakimś tam forum - nic nie znaczące przepychanki słowne. Niech moderują na wzór dyktatorski jak chciał Barney.
Jakoś CIę do tego "jakiegoś tam forum" ciągnie jak muchę do miodu...
Zanudziłabyś się na śmierć gdybyś nie mogła pisać wciąż od nowa jakie to forum jest be i jak nie warto na nim być :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Barney gratulacje odpowiedź godna katolika, a może nawet prawdziwego katolika. Wiem znowu dokuczam widać Jockey'owe nawyki przywarły do mnie.


Pozdrawiam


Pt wrz 05, 2014 9:16 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Arwena napisał(a):
Niestety nie zrozumiałeś. Błędnie przypisujesz mi swoje wyobrażenia o tym co myślę i co uważam.
Nie pisałem o tym co sobie wyobrażam, tylko o tym co widzę. Trzymasz się forum jk mucha miodu, jednocześnie bez przerwy lamentując jakie to ono beznadziejne.
Cytuj:
Barney gratulacje odpowiedź godna katolika, a może nawet prawdziwego katolika.
A konkretnie co mi zarzucasz? Bo wiesz, na arbitra elegancji to Ty się nie nadajesz :wink:

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt wrz 05, 2014 9:53 am
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 96  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL