Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 12:55 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 96  Następna strona
 Kącik towarzyski 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16883
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
Znaczy, że nerwy zdrowe. Ważne, by energię skumulowaną w sobie na zewnątrz przekierować. Szkoda ciąć pieniądze. Pożyteczniej byłoby porąbać drwa do kominka. :D Po prostu zmieniasz myślenie (na inne) i trzeba uwolnić energię wyrzucając niepokój na zewnątrz poprzez aktywność fizyczną. Zwierzeta po wyjściu z opresji wytrzepują się w bezpiecznym miejscu. Ich mechanizmy obronne działają sprawnie. Wiele osób też to czyni jakby automatycznie. U osoby z gorszym stanem nerwów nie wyjdziesz z orbity podszczypywanych. Znajdzie okazję za rok i za kolejne 20 lat, by wrócić do starej sprawy i dołożyć, to oczywiście to jej wersja winy, paragraf zawsze się znajdzie.


N mar 14, 2021 11:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
bergamotka napisał(a):
Wypróbowałam i naprawdę szczerze polecam. Jako że jednak teraz nie mam ochoty dzielić z tobą jakiejkolwiek przestrzeni, nawet internetowej, to moja aktywność na forum w dotychczasowej formule niestety ostać się nie może.

Nic prostszego: Napisz do Admina forum wiadomość z prośbą o usunięcie konta. :)


Cz lip 29, 2021 11:52 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Yarpen Zirgin napisał(a):
Nic prostszego: Napisz do Admina forum wiadomość z prośbą o usunięcie konta.

A gdzież to wyczytałeś, że nie chcę być aktywna na tym forum? Tam jest mowa jedynie że w dotychczasowej formie jest to niemożliwe. Czemu by miało to by być w ogóle niemożliwe. Trudne na pewno skoro jest moderatorem ale są wszak zwłaszcza że są wątki których nie moderuje. Próżne nadzieje Yarpen Zirgin, jak ci się nie leży moje towarzystwo ty sobie szukaj szczęścia gdzieś indziej...


Cz lip 29, 2021 12:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wiesz, jeżeli nie chcesz dzielić przestrzeni forum z merss (co sama stwierdziłaś dwa posty wcześniej), to niestety, ale nie masz innego wyjścia, jak jego opuszczenie na zawsze i skasowanie konta, aby Cię nie kusiło wejście tutaj. Ba! Powinnaś w ogóle zrezygnować z Internetu, bo przecież merss jest w nim obecna, więc, nawet jak tego nie chcesz, korzystając z sieci zawsze będziesz z nią dzieliła tę przestrzeń.

Innej dogi, która by sprawiła, że nie będziesz dzielić z merss "jakiejkolwiek przestrzeni, nawet internetowej", nie ma. :D


Cz lip 29, 2021 12:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
No proszę jaki bystrzak jesteś. Tak, to wielkie odkrycie że nie zawsze można mieć co się chce. Gratuluję. Powiem więcej - to jest bardzo rzadkie na tym świecie, życie to niestety sztuka kompromisu. Zamiast jednak uganiać się bezskutecznie za niemozliwym co mi wspaniałomyślnie radzisz, zrobię co mogę w tych warunkach jakimi dysponuję.


Cz lip 29, 2021 12:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jak niemożliwe skoro możliwe? Skasuj konto na forum, odetnij się od sieci, a problem konieczności dzielenia przestrzeni internetowej z merss zniknie na zawsze.
Nikt Cię na siłę nie zmusza do korzystania tak z jednego, jak i z drugiego. :D


Cz lip 29, 2021 12:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Yarpen Zirgin napisał(a):
Jak niemożliwe skoro możliwe? Skasuj konto na forum, odetnij się od sieci, a problem konieczności dzielenia przestrzeni internetowej z merss zniknie na zawsze.
Nikt Cię na siłę nie zmusza do korzystania tak z jednego, jak i z drugiego. :D

No proszę jak podłapałeś to się nie odczepisz. Oczywistości ciąg dalszy. Tak nikt mnie do niczego nie zmusza, ja nie odczuwam też przymusu by życie swoje układać pod merss. A do tego zmierzają twoje debilne sugestie bym zrezygnowała z całego pakietu możliwości ("odetnij się od sieci") by uniknąć z nią kontaktu.


Cz lip 29, 2021 12:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Toć sama napisałaś, że:
bergamotka napisał(a):
Jako że jednak teraz nie mam ochoty dzielić z tobą jakiejkolwiek przestrzeni, nawet internetowej, to moja aktywność na forum w dotychczasowej formule niestety ostać się nie może. Nie mam pojęcia jaki kształt może obrać.

Niestety, nie ma możliwej formy aktywności na forum lub w internecie, która sprawi, że nie będziesz musiała dzielić z merss tej przestrzeni. Pozostaje Ci więc wyłącznie całkowite odcięcie się od forum i Internetu. Tylko w ten sposób może spełnić swoje pragnienie, które wyraziłaś w wyżej zacytowanej wypowiedzi. Innej drogi nie ma.
W kwestii przestrzeni na Ziemi może być problem, bo raczej nie będzie Cię stać na wyemigrowanie w kosmos, a bez tego zawsze będziesz zmuszona dzielić z merss przestrzeń powierzchni naszej planety. :D


Cz lip 29, 2021 12:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
A ty jak zawsze z logika dla ubogich. Jak ktoś ci mówi "nie chcę lodów" to mu radzisz by rozwalił wszystkie budki z lodami, a najlepiej to fabryki i sklepy, a najlepiej by emigrował w kosmos bo przecież sąsiad może mieć maszynę do lodów? Przede wszystkim stwierdzenie "nie mam ochoty na coś" nie implikuje podjęcia działań by to coś całkowicie wyeliminować co uparcie forsujesz. Dalej masz jedynie pewną wiedzę o tym na co nie ma ochoty, natomiast kwestia moich pragnień jest dla ciebie tabula rasa. Bo nie ma znaku równości między "nie ma ochoty na coś" a "pragnę żeby to coś się zaistniało". No ale bez tego wszystkiego to twoje "rozumowanie" legnie w gruzach.


Cz lip 29, 2021 1:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
bergamotka napisał(a):
A ty jak zawsze z logika dla ubogich. Jak ktoś ci mówi "nie chcę lodów" to mu radzisz by rozwalił wszystkie budki z lodami, a najlepiej to fabryki i sklepy, a najlepiej by emigrował w kosmos bo przecież sąsiad może mieć maszynę do lodów?

Ależ nie. Dlaczego? "Nie chcę lodów" i "nie chcę dzielić jakiejkolwiek przestrzeni, nawet internetowej, z wytwórcą lodów" to są dwie zupełnie inne sprawy. Jak ktoś nie chce lodów, to wystarczy, że nie będzie ich kupował. W drugim przypadku, niestety, pozostaje emigracja w kosmos, bo na Ziemi zawsze i wszędzie będzie zmuszony do dzielenia jej przestrzeni z wytwórcami tego deseru.

Zajmij się tym, do czego rzeczywiście się odnoszę i moimi wypowiedziami, bo takimi próbami "polemiki", która nijak się ma do omawianej kwestii, tylko się pogrążasz. :D

Cytuj:
Przede wszystkim stwierdzenie "nie mam ochoty na coś" nie implikuje podjęcia działań by to coś całkowicie wyeliminować co uparcie forsujesz.

Pechowo dla Ciebie, ale sformułowanie "jakiejkolwiek przestrzeni, nawet internetowej", już to implikuje. Wynika to, proszę Ciebie, ze znaczenia słowa "jakakolwiek". Może pora się z nim zapoznać, skoro go nie znasz? :D

Resztę pomijam, bo to próba zmiany post factum znaczenia tego, co napisałaś, kiedy okazało się, że to jest pusta deklaracja, której nie zamierzasz wprowadzać w życie.


Cz lip 29, 2021 1:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Z mojej perspektywy poświeciłam ci już wystarczająco uwagi. A dyspozycje - "zajmij się - to możesz mi wydawać w snach. Zwłaszcza z pozytywnym skutkiem.


Cz lip 29, 2021 1:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Przepraszam, że obraziłem waszą wysokość tak obcesowym zwróceniem uwagi, że powinna uzupełnić wiedzę w kwestii znaczenia słowa "jakakolwiek". Pozwoli wasza wysokość, że naprawię błąd:

Czy uczyniła by mi wasza wysokość tę łaskę i w wolnej chwili zechciała sięgnąć po słownik języka polskiego w celu sprawdzenia, a także, jeżeli będzie miała wasza wysokość tyle łaski, przyswojenia sobie znaczenia słowa "jakakolwiek"?


Cz lip 29, 2021 1:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Yarpen Zirgin napisał(a):
Czy uczyniła by mi wasza wysokość tę łaskę i w wolnej chwili zechciała sięgnąć po słownik języka polskiego w celu sprawdzenia, a także, jeżeli będzie miała wasza wysokość tyle łaski, przyswojenia sobie znaczenia słowa "jakakolwiek"?

Jest to niewykluczone, ale dalsze pogłębianie przepaści intelektualnej między nami będzie raczej przeciwskuteczne.


Cz lip 29, 2021 1:50 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
W rękach waszej wysokości jest decyzja co do jej dalszych losów tej przepaści, czyli możliwość jej zasypania lub dalszego pogłębiania. Wszak to wasza wysokość decyduje, czy uzupełni wiedzę o znaczeniu słów, którymi się posługuje, czy też dalej będzie bezrozumnie ich używała nie patrząc na to, że ich sen jest inny, niż się waszej wysokości wydaje. :D


Cz lip 29, 2021 2:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Oh Yarpen Zirgin skąd ten pesymizm w kwestii twojej sprawności na bieg zdarzeń. Biedny, bierny w moich rękach. Ło ja cię... Cóż ja mogę poszerzyć swoje słownictwo. czemu nie? Ale to nie wyeliminuje błędów logicznych które sadzisz i to z pełnym samozadowoleniem. Bo problem nie leży w niewłaściwym użyciu przeze mnie słowa do czego się przypierdzieliłeś ale w w tym że jesteś na bakier z logiką. W efekcie przypisałeś mi treści które nie napisałam, które nie wynikały z moich słów, żądałeś ustosunkowania się do tych swoich baboli bo klękajcie narody, Yarpen Zirgin się wypowiedział. I tradycyjnie zakończyłeś personalnym przypierdzielaniem się. Jeśli ja mam uchodzić za księżniczkę, to ty jak nic robisz za błazna.


Cz lip 29, 2021 2:18 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 96  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL