Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 5:10 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 "Masoneria polska 2012" 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
Były członek sekty: Bazylika św. Piotra stała się obiektem okultystycznego spektaklu


Cz gru 31, 2015 11:04 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
http://rotary.org.pl/jubileuszowa-msza-rzymie/
[...]
Taktyką masonerii jest także tworzenie szeregu organizacji o celach i hasłach szlachetnych: pomocy humanitarnej, akcji charytatywnej, zajęcia się niepełnosprawnymi, młodzieżą. Wzniosłość tych celów i pozorna nieszkodliwość masonerii powodują, że wielu katolików idzie na jej lep uczestnicząc w lożach a przede wszystkim w dziełach przez nią inicjowanych. Do tych ostatnich należą Rotary Club, Lion's Club i inne. Są to przedszkola masońskie, umożliwiające obserwację osób, które potem zaprosi się do loży.[...]
dr Maurice Caillet, konwertyta, który przed swoim nawróceniem przez 15 lat był członkiem loży Wielkiego Wschodu Francji, zrzeszającej tylko w tym kraju 41 tyś. masonów. Doktor Caillet osiągnął w masonerii wysoki stopień wtajemniczenia, zajmował szereg ważnych stanowisk, więc można go uznać za wiarygodnego, jeżeli stwierdza, że nie sposób pogodzić wierność Chrystusowi i Jego nauce z przynależnością do loży masońskiej, niezależnie od jej rytu, bo i w masonerii są różnice doktrynalne w poszczególnych obediencjach.[...]
[...]
Mimo upływu lat, zagrożenie nadal trwa i wielu chrześcijan w swojej niewiedzy czy naiwności dostało się pod wpływy masońskie, głównie za przyczyną organizacji paramasońskich jak Lions's Club czy Rotary Club. Ta ostatnia została określona przez doktora Caillet mianem łodzi podwodnej masonerii.[...]
http://adonai.pl/zagrozenia/?id=66


So mar 19, 2016 10:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
Wykład Ks. Grzegorza Śniadocha - "Kościół walczący w służbie Chrystusa Króla"
Mocny wykład - m.in. o planach masonerii, które właśnie się urzeczywistniają..


N maja 08, 2016 8:57 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2016 1:39 am
Posty: 54
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
kolor napisał(a):
Tiaaa... I cykliści i Żydzi. Brednie.


I iluminaci!!!!


Pn maja 09, 2016 1:18 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
Dzięki watchman, ja zwróciłem uwagę na to:

Masoneria, jak sama głosi, nie jest religią, ale dąży do utworzenia religii, która by odpowiadała wszystkim ludziom. Tak to formułują Konstytucje Andersona - pierwszy dokument programowy masonerii z 1723 roku. Dzisiaj jest to realizowane poprzez popieranie tendencji synkretycznych - tzn. do zmieszanie wszystkich religii ze sobą jako równouprawnionych, na zasadzie każda mówi o Bogu takim, jakiego dany człowiek potrzebuje. Wszyscy wierzą w Boga, ale każdy ma swojego boga. Ludzie mają mieć swoją prawdę, swóją etykę, swojego boga, jak się ma swego dentystę, swego adwokata, swoje konto w banku. Przeciw synkretyzmowi, który jest dzisiaj wielkim zagrożeniem, staje bardzo stanowczo Kościół Katolicki, ostrzegając przed mieszaniem doktryn wiary, obrzędów i symboli liturgicznych, metod modlitwy.

Masoneria, choć deklaruje swoją chęć porozumienia z Kościołem, to naprawdę uważa go za główną przeszkodę na drodze swego rozwoju.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pn maja 09, 2016 3:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
Poniżej szokujące świadectwo holenderskiego bankiera Ronalda Bernard. Mówi o iluminatach, którzy sterują finansami, o podległych im służbach specjalnych, o kreowaniu konfliktów, wojen, o czarnych mszach, o składaniu ofiar z dzieci, o służbie dla lucyfera, o protokołach mędrców syjonu..
Niestety, ale ten kto wyśmiewa, że są to jakoby teorie spiskowe, brednie, jest zwykłym ignorantem, albo robi to z premedytacją służąc diabłu.
Nie znalazłem wersji z polskimi napisami, tak więc tylko dla znających angielski:
https://www.youtube.com/watch?v=cRuKmxQSPSw


N kwi 30, 2017 7:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
Cytuj:
o składaniu ofiar z dzieci


Zatem to powinna być sprawa dla policji. Czy youtube przekaże informacje do organów ścigania? Czy my powinniśmy? Ronald mówi o swoim załamaniu nerwowym. To może znacząco osłabiać wagę jego świadectwa :| no, ale czy człowiek (w sytuacji Ronalda) z sumieniem mógłby nie mieć takiego załamania?


Pn maja 01, 2017 12:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
Brandeisbluesky napisał(a):
Zatem to powinna być sprawa dla policji. Czy youtube przekaże informacje do organów ścigania? Czy my powinniśmy? Ronald mówi o swoim załamaniu nerwowym. To może znacząco osłabiać wagę jego świadectwa

To są tak grube sprawy, że nie wiem czy zawiadomienie policji coś tu wskóra. Ludziom się po prostu w głowie nie mieści, że takie rzeczy się dzieją na świecie, że są w nie zaangażowane tzw. "szanowane osoby".
Poniżej, w linku, są filmy (ostrzegam, że po obejrzeniu może zemdlić), które zawierają relacje osób, które przeszły przez to satanistyczne piekło.
Myślę, że ludzie muszą najpierw przyjąć do wiadomości, że takie coś faktycznie ma miejsce, wówczas jest szansa, że będzie odpowiednia presja na polityków, wymiar sprawiedliwości, że sprawy ruszą. Nadzieja jest nikła, ale trzeba próbować choćby nagłaśniać. Nie można chować głowy w piasek.
http://porozmawiajmy.tv/kto-zarabia-na-sprzedazy-polskich-dzieci-na-ofiary-rytualow-satanistycznych-pawel-bednarz/


Cz maja 04, 2017 7:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
watchman,
Jest cos takiego: http://www.citizengo.org/pl/utworz-petycje

Czy Bednarz utworzyl jakas petycje w opisywanej spr.?


Pt maja 05, 2017 2:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
Brandeisbluesky napisał(a):
Czy Bednarz utworzyl jakas petycje w opisywanej spr.?

Raczej nie. W jednym z wywiadów nawoływał, by zgłaszać sprawy na policję. Choćby maile z załączonym linkiem do filmu, czy wywiadu na youtube. Ale faktycznie to by musiała być jakaś zmasowana akcja, bo w przeciwnym wypadku policja palcem nie kiwnie. On już, z tego co opowiada zgłaszał, sprawę "wszystkim świętym", z ABW i prokuraturą na czele.
Z tą petycją to mógłby być dobry pomysł.


Pt maja 05, 2017 4:30 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
Parę lat temu The Economist opublikował artykuł na temat nielegalnych adopcji z Polski: http://www.economist.com/blogs/easternapproaches/2013/07/illegal-adoptions-poland
Jest dość sporo organizacji, które zajmują się przeciwdziałaniem handlu ludźmi. Pan Bendnarz powoływał się na spr. Pizzagate, które zostało uznana za 'fake news'. W takich sprawch dość łatwo pomieszać prawdziwe informacje z wytworami ludzkiej wyobraźni. Wierzę, że problem jest prawdziwy. Watchman, jeśli skontaktujesz się z Pawłem Bendnarzem i napiszecie petycję, to podaj mi info. Podpiszę się pod petycją.


Pt maja 05, 2017 4:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
Brandeisbluesky napisał(a):
Watchman, jeśli skontaktujesz się z Pawłem Bendnarzem i napiszecie petycję, to podaj mi info. Podpiszę się pod petycją.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000075835090&hc_ref=SEARCH&fref=nf
http://petitiongo.org/pl/petition/initiative-for-family-protection-in-europe?mp=admin.message.success


Pn maja 08, 2017 9:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Geneza zła
Jak czytamy w Wikipedii: "Pierwsza Wielka Loża powstała w Wielkiej Brytanii w londyńskiej gospodzie „Pod Jabłonią” przez unifikację czterech lóż 24 czerwca 1717."
czyli dziś mija równo 300 lat.
Choć bazując na Wikipedii można by sądzić że masoneria to bardzo zacna organizacja.
Lenin był masonem stopnia 30-tego a Trocki 33-go.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/masoneria-w-walce-z-cywilizacja-chrzescijanska-2012-11

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So cze 24, 2017 7:17 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
STARCIE CYWILIZACJI - JAK MASONERIA ATAKUJE KOŚCIÓŁ ? (Cz.1)
https://www.youtube.com/watch?v=Xiw_A_ceSy0
Terlikowski rozmawia z Krajskim i Jabłonką,
https://www.youtube.com/watch?v=UaRKXsWexek

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Cz mar 26, 2020 4:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Masoneria polska 2012"
https://www.pch24.pl/kremlowski-szaman--co-aleksander-dugin-mysli-o-polsce-,22768,pch.html

Jeżeli więc Polska będzie się upierać przy zachowaniu własnej tożsamości, to – zdaniem Dugina – nastawi wszystkich wrogo wobec siebie i po raz kolejny stanie się strefą konfliktu.

Jak tego uniknąć? Trzeba rozkładać katolicyzm od środka, wzmacniać polską masonerię, popierać rozkładowe ruchy świeckie, promować chrześcijaństwo heterodoksyjne i antypapieskie. Katolicyzm nie może być wchłonięty przez naszą tradycję, chyba że zostanie głęboko przeorientowany w kierunku nacjonalistycznym i antypapieskim.

Niech więc nie łudzą się katolicy, którzy wiążą jakieś nadzieje z konserwatywnym zwrotem w retoryce Kremla: w duginowsko‑putinowskiej logice nawet obrona tradycyjnej rodziny w Rosji może zostać sprawnie połączona ze wspieraniem rozkładowych tendencji obyczajowych w Polsce.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Ostatnio edytowano Cz mar 26, 2020 6:11 pm przez merss, łącznie edytowano 1 raz

eliminacja koloru w tekście



Cz mar 26, 2020 6:05 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 92 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL