Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 7:41 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Co mi jest ? 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N kwi 29, 2018 1:51 am
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Co mi jest ?
Witam wszystkie osoby na tym forum mam pytanie, na które szukam odpowiedź:
co to jest jak słucham muzykę religijną i czytam tematy religijne to płaczę że żalu za swoje grzechy, ___ i tak płaczę 30 minut, modlę się i chodzę do kościoła. Nie płaczę przy byle okazji czy to jest normalne? Jak mówiłem memu ojcu, mówił mi że czułe dusze czy jakoś tak. Też kiedyś miałem sen że siedziałem w jakimś labiryncie i tam był pan Jezus, jak chciałem się go coś zapytać to on usiadł na ławce i pokazał mi swój palec na swoich ustach abym nic nie mówił. :?
Wiek 24


Ostatnio edytowano N kwi 29, 2018 10:46 am przez PeterW, łącznie edytowano 4 razy

Lekka redakcja, by było czytelniej



N kwi 29, 2018 2:03 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co mi jest ?
Działa na ciebie Duch Święty.
On jest skuteczniejszy od słów, stąd palec na ustach Jezusa.


N kwi 29, 2018 12:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co mi jest ?
Akiwenx napisał(a):
Witam wszystkie osoby na tym forum mam pytanie, na które szukam odpowiedź:
co to jest jak słucham muzykę religijną i czytam tematy religijne to płaczę że żalu za swoje grzechy, ___ i tak płaczę 30 minut, modlę się i chodzę do kościoła. Nie płaczę przy byle okazji czy to jest normalne? Jak mówiłem memu ojcu, mówił mi że czułe dusze czy jakoś tak. Też kiedyś miałem sen że siedziałem w jakimś labiryncie i tam był pan Jezus, jak chciałem się go coś zapytać to on usiadł na ławce i pokazał mi swój palec na swoich ustach abym nic nie mówił. :?
Wiek 24

Pojęcie normalności jest względne, ale umów się na rozmowę z psychologiem. Twoja skłonność do płaczu jest niepokojąca.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


N kwi 29, 2018 11:02 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N kwi 29, 2018 1:51 am
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co mi jest ?
Mnie to ogólnie zastawania , jak oglądam pasje i muzykę religijną to porostu mi jest żal za moje czyny , ale mnie zastawia czy to jest jakaś łaska że tak o tym wszystkim rozmyślam ?


Ostatnio edytowano Wt maja 01, 2018 8:31 am przez PeterW, łącznie edytowano 1 raz

dodano literki



Wt maja 01, 2018 1:08 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co mi jest ?
Akiwenx napisał(a):
Mnie to ogólnie zastawania , jak oglądam pasje i muzykę religijną to porostu mi jest żal za moje czyny , ale mnie zastawia czy to jest jakaś łaska że tak o tym wszystkim rozmyślam ?

Wyznania jesteś jakiego, jeśli wolno spytać? Pytam, bo dla mnie to rzecz podstawowa w dyskusji.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Wt maja 01, 2018 12:38 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N kwi 29, 2018 1:51 am
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co mi jest ?
Wyznanie Katolickie praktykując.


Wt maja 01, 2018 2:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co mi jest ?
Akiwenx napisał(a):
Wyznanie Katolickie praktykując.

Najlepiej omówić swoje obawy ze swoim stałym spowiednikiem.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Wt maja 01, 2018 11:26 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co mi jest ?
Akiwenx napisał(a):
co to jest jak słucham muzykę religijną i czytam tematy religijne to płaczę że żalu za swoje grzechy, jak mówiłem memu ojcu, mówił mi że czułe dusze czy jakoś tak.


Piszesz, że jesteś katolikiem praktykującym. Twoja modlitwa jest rozmową z Panem Bogiem i właśnie dostajesz odpowiedzi poprzez wzruszenia czy podczas pieśni religijnych itp. , które prowadzą Cię przez głębokie oczyszczenie, które świadomie przyjmujesz choćby przez piękny żal jaki w sobie budzisz. To są cenne łaski dla Ciebie i Bogu za nie dziękuj , bo tak wygląda uzdrowienie wewnętrzne.

Podzielę się z Tobą , że podejmując modlitwę na Różańcu do Matki Bożej Siedmiu Boleści,
szczególnie przy tej modlitwie przyszły myśli, natchnienia, co do pewnych spraw z mojego i męża życia, które działo się 34 lat temu i co ciekawe pokazane mi było coś czego w dobroci serca nie przypisywałam mężowi a tu zobaczyłam jak bardzo byłam manipulowana a dotyczyło to naszego dziecka, jego krzywdy ale i naszego poważnego grzechu. Do tego dzięki światłu Ducha mogłam dokładnie to rozeznać po tylu latach.

W sakramencie spowiedzi należy przeprosić Boga za to, co Duch Święty nam daje zobaczyć a co było grzechem , naszą winą. Pozwolić na czyszczenie tych świątyń Bożych . Szczęść Boże.


Śr maja 02, 2018 6:23 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL