Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 6:17 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Dręczenia szatańskie 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Dręczenia szatańskie
Witam,
ostatnio wydarza się coś dziwnego. Ponadto zauważyłem, że przez całe życie mogłem być pod wpływem dręczeń diabelskich. Opiszę szczegóły.
Otóż mam ciągłe problemy, fizyczne, psychiczne itd. Mało co mi sięc oś udaję. Ciągle mam dziwne fatum. Ludzie, którzy mnie nie znają czy nigdy mnie nie widzieli czują do mnie obrzydzenie. Całe życie to fatum...ostatnimi czasy zacząłem często przyjmować Komunie Świętą, nawróciłem się i próbuję jak najmniej grzeszyć. Swoim prześladowcom przebaczami i nawet nie bronię się przed nimi. Jednak dziś poczułem duże znurzenie Kościoem, robiło mi się dziwnie w kościele, gdy wyszedłem zrobiło mi się lepiej. Nigdy takiego czegoś nie odczułem. Szatan mi podsuwa bardzo złe myśli, czasem okropne. Staramsię je szybko odsunąć. Czy to może być oddziaływanie złego ducja? Czytałem trochę o tym i przypomniało mi się, że moja mama kiedyś jak była młoda raz dla żartów wywoływała duchy. Moja babcia była leczona bioenergioterapią-sam raz byłem przy tym. To są podobno przyczyny opętań. Jak myślicie co powiniem zrobić? Pozdrawiam.


N mar 23, 2014 12:49 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 3:33 pm
Posty: 1682
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
Zawsze możesz poszukać księdza egzorcysty i się z nim umówić i powiedzieć co tu na forum, poprosić o modlitwę nad Tobą. Poszukaj w necie modlitwy do Michała Archanioła i sobie odmawiaj codziennie.
Wcale nie musi oznaczać, że jesteś opętany albo, że Cię dręczy szatan.

_________________
Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra.


N mar 23, 2014 1:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
SkiO napisał(a):
Ludzie, którzy mnie nie znają czy nigdy mnie nie widzieli czują do mnie obrzydzenie.

ale mówią ci o tym, czy co?
SkiO napisał(a):
Jednak dziś poczułem duże znurzenie Kościoem, robiło mi się dziwnie w kościele, gdy wyszedłem zrobiło mi się lepiej. Nigdy takiego czegoś nie odczułem.

Weź poprawkę na pogodę. Wczesnowiosenne skoki ciśnienia plus monotonia mszy św. robią swoje. Zwłaszcza wielkopostne msze jakoś wyjątkowo przytłaczają.


N mar 23, 2014 2:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 6:06 pm
Posty: 1243
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
Tak jak ty ma wielu ludzi zmienił się świat i wszystko z nim.Dawniej kiedy byłam dzieckiem,potem mastolatką bardzo chętnie uczestniczyłam we mszach świetych i bylo to dla mnie czymś pięknym,że mogłam być w kościele.Kiedy wracałam ze szkoły zawsze wstępowalam do kościoła aby się pomodlić.Kiedy nastały czasy "demokracji"zaczęłam odczuwać znudzenie mszą,tak jakby mnie ktoś odciagał,a czym stawałam się starszą powinnam bardziej mieć cheć i potrzebę bycia i uczestniczenia we mszy świętej.Dlaczego się tak dzieje,ma na to wiele czynników,politycznych ekonomicznych, jak również duchowych,ale to inny temat.


N mar 23, 2014 2:59 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz lut 27, 2014 2:41 pm
Posty: 732
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
Skoro odczuwasz takie "dręczenia szatańskie" i pewnie nie jest Ci z nimi dobrze to warto porozmawiać z kimś rozsądnym. Nie wiem czy od razu egzorcysta jest konieczny, bo może sensowny spowiednik będzie w sam raz i dużo pomoże.
Pytanie, czy znasz w okolicy mądrego księdza, który z prawdziwego powołania robi to co robi. Jeśli ma w sobie miłość do Boga i ludzi (tak "i" ludzi), to albo sam pomoże, albo będzie potrafił podpowiedzieć, że z problemem należy udać się do egzorcysty albo że to niepoprawny trop.

Powodów takich stanów może być bardzo wiele. Od dręczeń szatańskich przez lekkie i tymczasowe zaburzenia aż po poważną chorobę psychiczną. Nie wszystko leczy egzorcysta. Choroby leczy lekarz. A choroby psychiczne - lekarz psychiatra.
Musisz rozeznać co Ci jest, bo przecież na forum nikt nie zdiagnozuje ani diabła ani choroby. A pomyłka między tymi dwoma bytami może Cię kosztować bardzo wiele w życiu.


N mar 23, 2014 3:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
tesia
i myślisz, że te twoje problemy to wina demokracji?
Na ten przykład ja się bardzo źle czuję w kościele, czy na spotkaniach grupy ewangelizacyjnej. Momentami zastanawiam się dlaczego tak się katuję. Stwierdziłam, że mi trochę odbija- pewnie zdarza się, kiedy człowiek dokonuje przewrotu w swoim życiu.


N mar 23, 2014 3:45 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
Albo i może Bóg wystawia nas na próbę by zobaczyć, że pomimo trudności żyjemy według przykazań, przyjmujemy sakramenty i uczestniczymy w nabożeństwach i mszach?
Taka moja myśl. Chyba lepiej wytrzymać jeszcze dłuższy czas, jak nie przejdzie to pójdę porozmawiać z księdzem.


N mar 23, 2014 6:53 pm
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn paź 18, 2010 2:05 pm
Posty: 291
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
Co Syzyf robi niepodaje się i dalej wtacza kamień wstąp do jakiejś wspólnoty w swojej parafi przedstaw sprawę JEZUSOWI a nam i w swoim znajomym a zwłaszcza znajomym to raczej nie JEZUS wysłucha i zaradzi bądż badaczem siebie czy już jestem uczniem JEZUSA czy no właśnie kim ja jestem ja jako lis też sobie zadaję i napewno większość co tu pisze.


N mar 23, 2014 9:54 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 16, 2013 11:45 pm
Posty: 825
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
Ludzie rzadko pamiętają o tym, że Różaniec jest doskonałym egzorcyzmem.

To trudna modlitwa, ale dostępna i można ja odmawiać w każdej (prawie) sytuacji. Jeśli nawet nie da się naraz w całości, to można sobie podzielić na dziesiątki i odmawiać w ciągu dnia.

Uważam, że zamiast szukać w każdej wątpliwości egzorcysty, warto najpierw wyspowiadać się, przyjmować Eucharystię i modlić.

Oczywiście problem może mieć inne podłoże - nie duchowe o czym @zawi już pisał.


Wt mar 25, 2014 3:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
Witaj SkiO. Bioenergoterapia to grzech. Polecam świadectwo ojca Jacqua Verlinde pt. Bóg mnie ocalił. Jest w internecie dostępne. Pomyśl nad wizytą u ks. egzorcysty. Spowiedź, Eucharystia, Msza Święta, Komunia Święta, Adoracja Najświętszego Sakramentu. Karmienie się Słowem Bożym... te środki mogą Ci pomóc. Pozdrawiam:)

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Wt mar 25, 2014 5:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 6:06 pm
Posty: 1243
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
joannabw napisał(a):
tesia
i myślisz, że te twoje problemy to wina demokracji?
Na ten przykład ja się bardzo źle czuję w kościele, czy na spotkaniach grupy ewangelizacyjnej. Momentami zastanawiam się dlaczego tak się katuję. Stwierdziłam, że mi trochę odbija- pewnie zdarza się, kiedy człowiek dokonuje przewrotu w swoim życiu.


Myślę że tak,kiedy byłam dzieckiem nie oglądałam tego co serwuje TV nie widziałam takiej niesprawiedliwości w koło nas ,nie było takiego zakłamania,ludzie byli lepsi szanowali sie,jedni drugim służyli pomocą,dzisiaj jest samo zło.Dawniej ludzie modlili sie dzisiaj podziwiają sąsiadki z ławki jaką mają fryzure czy jak są ubrane,czy obcas am pięć czy dzięsieć centymetrów..Dlatego patrząc na to wszystko jakby mam mniejsza wiarę


Wt mar 25, 2014 7:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
Podejrzewam, że kiedy byłaś dzieckiem w szkołach panował inny system edukacyjny. Uczono dzieci pomagać starszym i słabszym. Dziś wiadomo jak to w szkołach jest. Stawia się nacisk na edukację, nie na wychowanie.
tesia napisał(a):
Dawniej ludzie modlili sie dzisiaj podziwiają sąsiadki z ławki jaką mają fryzure czy jak są ubrane,czy obcas am pięć czy dzięsieć centymetrów..Dlatego patrząc na to wszystko jakby mam mniejsza wiarę

Trochę naciągany powód umniejszenia wiary. Mi czasem jest niefajnie kiedy przed mszą wszystkie ławki są zapełnione tylko ja siedzę sama jak palec.


Wt mar 25, 2014 7:59 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
Dodam jeszcze, że wiele razy miałem paraliż senny, tzn. paraliż całego ciała oprócz mięśni oddechowych. Czy paraliże mogą coś oznaczać?


Wt kwi 01, 2014 3:04 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
SkiO napisał(a):
Dodam jeszcze, że wiele razy miałem paraliż senny, tzn. paraliż całego ciała oprócz mięśni oddechowych. Czy paraliże mogą coś oznaczać?

Paraliże mogą oznaczać stan choroby, a więc konieczność wizyty u lekarza lub dręczenie szatana. W tym drugim przypadku przydatna będzie modlitwa do św. Michała Archanioła:)

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Pozdrawiam :)
M.K.

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Wt kwi 01, 2014 6:17 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 16, 2013 11:45 pm
Posty: 825
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dręczenia szatańskie
SkiO napisał(a):
Dodam jeszcze, że wiele razy miałem paraliż senny, tzn. paraliż całego ciała oprócz mięśni oddechowych. Czy paraliże mogą coś oznaczać?

Miałeś zwykłe porażenie przysenne (jakaś połowa ludzi miała coś takiego przynajmniej raz).

Nie jest to przyjemne, nie można się ruszyć, czasami występuję dodatkowo halucynacje.

Trzeba się wtedy uspokoić (świadomość działa) i przeczekać aż przejdzie.
Więcej znajdź sobie w sieci.

Pozdrawiam


Wt kwi 01, 2014 8:08 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL