Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:56 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna strona
 Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ 

Sądzę, że homoseksualizm to:
Normalna, odmienna orientacja. 26%  26%  [ 40 ]
Choroba bądź zaburzenie, które powinno się leczyć. 56%  56%  [ 85 ]
Choroba bądź zaburzenie, którego nie da się leczyć. 9%  9%  [ 14 ]
Nie wiem. 3%  3%  [ 5 ]
Nie wiem i nie obchodzi mnie to. 5%  5%  [ 7 ]
Liczba głosów : 151

 Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 11:28 am
Posty: 79
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
markus777 napisał(a):
Ale kogo mieszam z blotem? jak chcesz stawac w obronie pedofilow to stawaj, ja bede o tym pisal, bo uwazam za swoj obowiazek pokazywac prawde. I nie wiem dlaczego moje posty zostaly wykasowane skoro nikogo poza pedofilami nie urazalem.
Faryzeusze to pikus w porownaniu do tych ludzi co gwalcili dzieci i odprawiali po tym msze. To wymaga GLOSNEGO MOWIENIA, a nie obrony i tuszowania sprawy.

Problem polega na tym, ze zdecydowana wiekszosc, ktora chce to "naglasniac" nie czyni tego w dobrej wierze, ale z nienawisci do kosciola katolickiego.

Prosty przyklad: Czy wiedziales, ze wiecej pedofilow jest w instytucji nauczania (szkoly, przedszkola itd), a nie w instytucji kosciola? W instytucji kosciola jest to marginalny (na szczescie) proceder, ale dzieki takim osobom, co to chca naglasniac w "dobrej wierze", wiekszosc osob, ktore slysza tylko o tym od czasu do czasu mysla, ze w kosciele co trzeci to pedofil.

Kontrastujac, o tym co powyzej napisalem czyli o tym, ze wiecej przejawow pedofilskich wystepuje w instytucjach nauczajacych, to pewnie tak duzo w tv nie mowia prawda?

Wiec podsumowujac, zamiatac tego typu spraw pod dywan nie mozna, absolutnie, jednak to jak wszystkie media rozdmuchuja kazda sprawe, to jest to robione z premedytacja, niepowodowane dobrymi (w duchu) intencjami.


Wt lip 01, 2014 8:59 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 15, 2009 12:29 pm
Posty: 926
Lokalizacja: pomorskie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
Cytuj:
Jestem wierzącym katolikiem i mam problem z moją orientacją seksualną. 'jestem pewny że jestem gejem, lecz sam osobiście nie popieram takich związków. Jednak mam kolegę nie wiem czy jest on homoseksualny lecz ma zachowania typowe dla takich osób. Wiem że to grzech ale kiedy ostatnio w autokarze spał, obudził się i zobaczył że ciągle na niego patrze uśmiechną się, czułem wtedy wielką radość jaką rzadko odczuwam. i tu mam pytanie "co mam zrobić, ponieważ odczuwam bardzo silne szczęście ale wiem że to jest złe"


Być może rzeczywiście jesteś gejem, ale to, co opisałeś, to żaden homoseksualizm i żaden grzech. Mamy dzisiaj pomieszanie pojęć. Chopin zwracał się do swoich męskich przyjaciół per "kochanie" - to nie jest żaden homoseksualizm, kiedyś to było naturalne. Homoseksualizm to popęd seksualny do osób tej samej płci, a nie żywienie wobec nich uczuć (nawet miłości). Nawet Biblia odnosi się do tego niezwykle konkretnie, można wręcz powiedzieć: technicznie - "obrzydliwością" jest "obcowanie z mężczyzną tak, jak się obcuje z kobietą" - a nie odczucie radości na jego widok! To tylko współczesność rozciąga to pojęcie na wszelkie bliższe relacje (stąd biorą się też kolejne "sensacyjne" odkrycia o homoseksualizmie jakichś historycznych postaci). Stąd np. obserwować można degradację pojęcia "męskiej przyjaźni".


Śr lip 02, 2014 8:48 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 11:28 am
Posty: 79
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
Po czesci zgadzam sie z Johnny99, technicznie rzecz ujmujac jest tak jak mowi. Technicznie, wszystko zalezy od wydzwieku seksualnego. Czy to sa czyny homoseksualne, czy mysli homoseksualne, kultywowanie obu to grzech ciezki.

Jednak trzeba pamietac, ze od tego co mowil Johnny99 do grzechu moze byc na prawde cienka linia i to jest w tej sytuacji najniebezpieczniejsze. Trzeba sie od tego typu mysli oraz mozliwosci oddzielic jak najbardziej.

Odnosnie bycia homoseksualista, juz sie na ten temat tu wypowiadalem. Bycie homoseksualista nie jest grzechem, bo czlowiek kocha wszystkich ludzi. Grzechem sa czyny homoseksualne, czy to fizycznie czy umyslowo.

Nie jestem w stanie sie postawic w Twoim polozeniu, moge Ci tylko powiedziec to co sam wyczytalem, wysluchalem. Podstawa to modlitwa, zycie w czystosci i pomimo zdawania sobie sprawy ze swojej sytuacji, pamietanie o tym co Bog nam mowi o przeniesieniu tego typu postawy w czyny.

Bog cie obdazyl olbrzymim krzyzem, jedynym pocieszeniem w tym moze byc to, ze kto wytrwa w tym stanie w wierze katolickiej zgodnie z jej duchem, tym wieksza bedzie jego nagroda.

Poza tematem, nie wiem jak w Polsce, ale w USA jest stowarzyszenie katolikow homoseksualistow, ktorzy slubuja czystosc i zachowuja calosc wiary katolickiej w kontekscie homoseksualizmu. Przejrzyj temat, moze w Polsce rowniez jest jakas taka niszowa grupa.


Śr lip 02, 2014 10:29 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2014 2:39 pm
Posty: 1197
Lokalizacja: Toruń
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
Osoby o skłonnościach homoseksualnych powinny spróbować przede wszystkim odpowiedniej diety. Właściwa dieta potrafi skorygować wiele dolegliwości fizycznych a z pewnością taką jest ta skłonność. Prawdziwy mężczyzna odżywiał się kiedyś dużą ilością mięsa i tłuszczu, brał udział w polowaniach, czyli odpowiednia dawka adrenaliny i wysiłku też jest wskazana. Żadne zboża, owoce, bo to powinny wyłącznie jeść z kolei kobiety o męskich predyspozycjach. Spróbujcie się tak odżywiać miesiąc dwa i dajcie tu relację czy nastąpiły jakieś zmiany.


Śr gru 31, 2014 10:20 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pt sty 02, 2015 10:51 pm
Posty: 128
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
rol23mak,gdyby orientacja s. zależała od diety, to już od dawna nie byłoby homo, a wręcz byłoby prawnie nakazane karmienie dzieci pewnymi pokarmami, tak jak dzieci są zmuszane do szczepień.


Pt sty 02, 2015 11:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2014 2:39 pm
Posty: 1197
Lokalizacja: Toruń
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
marcopolo
Dieta ma wpływ na wiele chorób i może powodować wiele defektów. Homoseksualizm jest na rękę niektórym środowiskom, które dążą do zmniejszenia ludności na ziemi.


Pt sty 02, 2015 11:57 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pt sty 02, 2015 10:51 pm
Posty: 128
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
W większości rodzin wszyscy jedzą takie same jedzenie- od śniadania do kolacji przez całe życie. I jakoś pomimo zachowania jednolitej diety, zdarza się, że mama i tata (z definicji, w 99% przypadków heteroseksualiści) płodzą dzieci, które jedzą to samo co rodzice, wdychają takie samo powietrze, bawią się ze sobą takimi samymi zabawkami, a jednak jedno z nich wyrasta na homoseksualistę.


So sty 03, 2015 12:25 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2014 2:39 pm
Posty: 1197
Lokalizacja: Toruń
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Moje świadectwo bycia HOMOSEKSUALISTĄ
Z rodzicami bym nie porównywał, bo oni w dzieciństwie na pewno odżywiali się zupełnie inaczej. Inaczej powinni się odżywiać chłopcy, inaczej dziewczynki. Jak jedzą to samo, to potem może dojść do patologii.


So sty 03, 2015 10:20 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Religia homoseksualna
Jeszcze raz tu, w innym wątku:
http://wyborcza.pl/1,76842,14348766,Arcybiskup_Desmond_Tutu___Nie_czcilbym_Boga_homofoba_.html
Cytuj:
Południowoafrykański laureat Pokojowej Nagrody Nobla powiedział, że wolałby pójść do piekła, niż oddawać cześć "homofobicznemu Bogu".

Cytuj:
81-letni arcybiskup Kapsztadu od 17 lat jest na emeryturze, ale wciąż odgrywa rolę sumienia narodu. Od dawna opowiada się za prawami gejów. W piątek przemawiał na otwarciu sponsorowanej przez ONZ konferencji mającej je promować w RPA.

- Odmawiam pójścia do homofobicznego Nieba. Powiedziałbym: przepraszam, ale wolę iść gdzie indziej - powiedział Tutu.


Czy homoseksualizm stał się nową religią?

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Cz sie 11, 2016 11:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
Ot, lewacki arcybiskup, bo chyba wiesz że Mandela też był lewakiem.

Jak czytamy w wikipedii: aktywny działacz na rzecz równouprawnienia osób homoseksualnych (m.in. popiera małżeństwa osób tej samej płci)

Tekst o homofobicznym niebie swiadczy niestety albo o zachwianiu wiary albo checi celowej indoktrynacji bo skoro nawet arcybiskup tak mówi....

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pt sie 12, 2016 10:40 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
To jest kamyczek do ogródka protestantów. Kolejny protestant który wymyślił sobie ze jest mądrzejszy od Boga.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Desmond_Tutu
Anglikanie jak i luteranie maja generalnie problem z homosekaualizmem. Juz dawno opuścili nauczanie biblijne i poszli w ludzkie baśnie.
Pytanie czy on będzie chciał być w niebie z Bogiem dyskryminującym pedofilów, zoofilow, złodziei itp.
Grzechów powodujących smierć jest więcej.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt sie 12, 2016 12:32 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pt sie 12, 2016 9:19 pm
Posty: 126
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
Jak to jest możliwie że ludzie opierający swoją wiarę na Piśmie Świętym, Piśmie Świętym i ewentualnie Piśmie Świętym, zaprzeczają temu co Pismo Święte wprost i wyraźnie mówi?
Wie ktoś czym oni to sobie tłumaczą?

A jeśli chodzi o biskupa to chyba warto powiedzieć za niego zdrowaśkę aby zmienił zdanie zanim Pan Bóg osobiście porozmawia z nim o homofobii. :-(


Pt sie 12, 2016 9:31 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
To anglikanin. Tam jest więcej problemów. Modlić się za nich jak najbardziej trzeba.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt sie 12, 2016 10:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2015 7:34 pm
Posty: 3951
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
Jockey napisał(a):
To jest kamyczek do ogródka protestantów. Kolejny protestant który wymyślił sobie ze jest mądrzejszy od Boga. Anglikanie jak i luteranie maja generalnie problem z homosekaualizmem. Juz dawno opuścili nauczanie biblijne i poszli w ludzkie baśnie.


A nie sądzicie, że to po prostu druga strona tego samego medalu?

Z jednej mamy protestanckie pobłażanie dla homoseksualizmu ( choć nie dotyczy to wszystkich kościołów), a z drugiej strony mamy długo ukrywaną pedofilię w KRK.

W jednym i drugim przypadku mamy dewiacje wśród ludzi uznających się za chrześcijan.

No i co jest gorsze?

[Mat. 7.21]: Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mego, który jest w niebie.


Wt sie 16, 2016 1:08 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lis 18, 2015 10:14 pm
Posty: 1326
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Religia homoseksualna
Gregor napisał(a):
A nie sądzicie, że to po prostu druga strona tego samego medalu?


Nie sądzimy, bo Kościół Katolicki potępia pedofilię (nawet jeśli zdarzają się przypadki pedofilii wśród członków Kościoła), natomiast odłamy protestanckie usiłują zalegalizować i uznać za coś normalnego homoseksualizm i małżeństwa homoseksualne.

Czaisz różnicę?


Wt sie 16, 2016 7:43 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 60 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL